Problem z ortodontą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-01, 15:40   #1
The_Silence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57

Problem z ortodontą


Witajcie, mam problem z wyborem ortodonty. Może mi coś doradzicie.
I ortodontka - wizyta 250zł, miałam robione zdjęcia i wyciski. Czytałam i słyszałam o niej dobre opinie, jedna opinia była zła-ktoś nie był zadowolony z efektu. Pani mi niczego nie wytłumaczyła. Wiem tylko, że mam usunąć 4 zęby. Na następnej wizycie mam mieć już zakładany aparat. Dojazd-20 minut pociągiem.
Dlatego zapisałam się na wizytę do ortodontki, która ma gabinet bliżej. Znowu będę musiała zapłacić 150 zł za wizytę.
Nie wiem, którą z pań wybrać. Jeśli okaże się, że druga pani też zaproponuje usunięcie czterech zębów to wybrać ją? I znowu płacić za zdjęcia i wyciski czy jednak zdecydować się na pierwszą ortodontkę?
Mam już taki mętlik w głowie, że w końcu w ogóle nie założę tego aparatu ze strachu przed efektem końcowym.
The_Silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 06:41   #2
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Problem z ortodontą

Musisz wybrać tę, która wzbudza Twoje zaufanie, która ma dobre opinie, najlepiej kogoś znajomego. A wyciski i zdjęcia możesz dostać od ortodontki, jeśli ją poprosisz, żeby nie płacić dwa razy za to samo.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 16:58   #3
balbinnka
Przyczajenie
 
Avatar balbinnka
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z ortodontą

Jak będzie taka sama diagnoza, co jest mało prawdopodobne, bo zazwyczaj każda osoba ma swoją własną wizję na leczenie, to wybierz tak jak mówi Jenna tę, która wzbudza Twoje zaufanie.
Jeśli ta nowa nie każe Ci wyrywać zębów, to ja bym ją wybrała, bo jednak tracić 4 zdrowe zęby... czy to na pewno konieczne, ja bym miała wątpliwości. W końcu zęby nie włosy, nie odrosną.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
balbinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 13:00   #4
gipfelek
Przyczajenie
 
Avatar gipfelek
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z ortodontą

Przenosząc się do innej ortodontki zarządałabym od poprzedniej dokumentacji medycznej (musiała ją prowadzić) i wycisków.
To może zmniejszyć koszt u następnej ortodontki.

Poza tym nie zgodziłabym się na usuniecie 4 zebow (mialam taka sama sytuacje kilak lat temu).
Zwykle jest inne wyjscie.
Kwestia zdolnosci ortodonty i Twojego samozaparcia.


Pozdrawiam
__________________

- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi
.

Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę
gipfelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 16:01   #5
The_Silence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Problem z ortodontą

Byłam dzisiaj u innej ortodontki.
Okazało się, że nie będę musiała usuwać 4 zębów, tylko prawdopodobnie jednego na dole. Chociaż sama stwierdziła, że wszystko okaże się podczas leczenia.
Martwię się jednak tym, że skoro nie będę miała nic usuwane na górze, to będę miała zęby wysunięte do przodu jak...u konia... :-(
The_Silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-11 17:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.