Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 63 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 11:47   #1681
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 63

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Amyzku impreza nam się opóźnia, Nadal postanowił jeszcze pozostać w Australii . Ale mi się podobał młody chłopak, który z nim dzisiaj walczył

Kliknęłam wczoraj 4 folie Affect (musiałam przyspieszyć decyzję, bo zaczęły mi znikać z koszyka).
A teraz pakuję koszyk cieniami MAP (tak na zaś, bo jeszcze kupić nie mogę ).

Miłej niedzieli

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Mnie na szczęście Diory już nie kuszą, pielęgnacja u mnie się nie sprawdziła, tak jak na początku było super tak od połowy opakowań już produkty męczyłam a cera była coraz bardziej przesuszona, podkłady tez mi nie pasują

aniyam jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 11:47   #1682
ranka
Kici kici miau miau

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 63

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Póki co wzdycham ale uważam, że bardzo naszalny puder na finish - będzie dawał efekt dewy skin, wydaje mi się że to będzie zmiękczenie i usunięcie pudrowości tak jak po mgiełce glam glow

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

259 bez żadnych zniżek phi

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

także w nowych diorkach się zakochałam, interesuje mnie zwłaszcza krem bo obecnie używam ten

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rmula/P2401025

i nie wiem co mnie podkusiło aby na zimę kupić lekką formułę jest żelowaty i rzeczywiście lekki, byłby idealny na wiosnę/lato

a Hydra Beauty.. szkoda gadać wymęczyłam i niestety w kolejce mam hydra beauty balm oraz le lift ale obiecałam sobie że to już moje ostatnie szanelowe zakupy - jakoś nic mi nie podpasowało ani nie zachwyciło z tej marki.. a już najgorszy bubel dla mnie to podkład i puder z serii les beiges

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

uuu ale że bardzo źle? bo u mnie te maseczki jelly, plump i mud czekają w kolejce..

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

La Palma jest cudowna, to pierwsza z kanaryjskich wysp o której mogę powiedzieć że na pewno na nią wrócę!

Bardzo bardzo dużo tras trekkingowych, o różnych poziomach zaawansowania. Idealna dla aktywnych. Bardzo polecam

Zle?? Nie ja mysle ze dobrze bo to znaczy ze dziala ale mam dzis troche podrażniona cere

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 11:48   #1683
saipan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Póki co wzdycham ale uważam, że bardzo naszalny puder na finish - będzie dawał efekt dewy skin, wydaje mi się że to będzie zmiękczenie i usunięcie pudrowości tak jak po mgiełce glam glow

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

259 bez żadnych zniżek phi

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

także w nowych diorkach się zakochałam, interesuje mnie zwłaszcza krem bo obecnie używam ten
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...rmula/P2401025
i nie wiem co mnie podkusiło aby na zimę kupić lekką formułę jest żelowaty i rzeczywiście lekki, byłby idealny na wiosnę/lato
a Hydra Beauty.. szkoda gadać wymęczyłam i niestety w kolejce mam hydra beauty balm oraz le lift ale obiecałam sobie że to już moje ostatnie szanelowe zakupy - jakoś nic mi nie podpasowało ani nie zachwyciło z tej marki.. a już najgorszy bubel dla mnie to podkład i puder z serii les beiges

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

uuu ale że bardzo źle? bo u mnie te maseczki jelly, plump i mud czekają w kolejce..

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

La Palma jest cudowna, to pierwsza z kanaryjskich wysp o której mogę powiedzieć że na pewno na nią wrócę!
Bardzo bardzo dużo tras trekkingowych, o różnych poziomach zaawansowania. Idealna dla aktywnych. Bardzo polecam
Mieliśmy wykupiony wyjazd już w ubiegłym roku ale przez sprawy rodzinne musieliśmy w ostatniej anulować rezerwację 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 11:53   #1684
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
A znasz dobrze La Palmę? Co warto zobaczyć? Chcemy wziąć z biura trekking i pojeździć po wyspie trochę. Na pewno wybierzemy się do obserwatorium. A tak w ogóle to tam jest tak pięknie że kusi mnie zakup drona żeby mieć filmy z miejsc do których nie dotrę 😁

Na La Palmie byłam i bardzo mi się podobało mi ale nie znam dobrze. Caldera de Taburiente podobna do krajobrazu Teide
. Północ wyspy jak na Teno i Anaga na Teneryfie. Południe inne bardziej wulkaniczne. Szlaki trekingowe na wulkanie Teide Przeszłam prawie wszystkie. Mam na myśli te wspinaczkowe a nie po płaskim terenie w środku starego wulkanu. Na La Palma dla mnie to cała wyprawa . Promem chyba 6godzine. Samolotem 25min ale tylko z północnego lotniska...potem trza wynająć samochód...więc to niby blisko a żeby się dostać tam to zajmuje strasznie dużo czasu. Ale nie jest zadeptana przez turystów jak południe T. czy gran Canaria. Urocza wyspa. Fajna na wypad .
Jak lubisz trekking to się nie zawiedziesz.
cansada jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 11:55   #1685
saipan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Na La Palmie byłam i bardzo mi się podobało mi ale nie znam dobrze. Caldera de Taburiente podobna do krajobrazu Teide
. Północ wyspy jak na Teno i Anaga na Teneryfie. Południe inne bardziej wulkaniczne. Szlaki trekingowe na wulkanie Teide Przeszłam prawie wszystkie. Mam na myśli te wspinaczkowe a nie po płaskim terenie w środku starego wulkanu. Na La Palma dla mnie to cała wyprawa . Promem chyba 6godzine. Samolotem 25min ale tylko z północnego lotniska...potem trza wynająć samochód...więc to niby blisko a żeby się dostać tam to zajmuje strasznie dużo czasu. Ale nie jest zadeptana przez turystów jak południe T. czy gran Canaria. Urocza wyspa. Fajna na wypad .
Jak lubisz trekking to się nie zawiedziesz.
A trzeba mieć bardzo dobra kondycje ? I miałaś obuwie trekkingowe czy wystarczy zwykle sportowe

saipan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:09   #1686
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Na mnie pielegnacja Diora tez nie działa Jest lekko mówiąc - bardzo średniawa Wole szanelową jesli juz, chociaz i ta mi nic nie urywa momentami

Za to ten nowy rozswietlacz Diora ... nosiłam wczoraj i nosze dzisiiaj i pedko nie uzyje niczego innego

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: Dzisiaj o 13:30
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 533 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:21   #1687
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na mnie pielegnacja Diora tez nie działa Jest lekko mówiąc - bardzo średniawa Wole szanelową jesli juz, chociaz i ta mi nie nie urywa momentami

Za to ten nowy rozswietlacz Diora ... nosiłam wczoraj i nosze dzisiiaj i pedko nie uzyje niczego innego
ja już tez powoli szanelki odstawiam, wszystko przez topestetic

Stary Dzisiaj, 13:27   #1688
ewelinka_
Wtajemniczenie

szykuje się jakiś rabat do D. na perfumy albo macie kod na 20%? Chcialabym Gabrielle po testach, marzy mi się wlasny flakon

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:30   #1689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja już tez powoli szanelki odstawiam, wszystko przez topestetic

mówisz, ze takie dobre? A co polecasz szczególnie?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 533 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:38   #1690
ewelinka_
Wtajemniczenie

btw. dostalam kupon online z S. za dwa boxy 60zł

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:49   #1691
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Liv ten krem to time filler. Kup sobie na próbę minizestaw filorigi, który w stacjonarnej S jest. Nieco ponad 100 zł kosztuje. Ja jestem zachwycona, ale wydajność ma marną. Duży słoiczek w miesiąc zużyłam.

Wy buty, a ja sukienki sobie oglądam. Podoba Wam się?:
https://simple-cp.com/odziez/sukienk...06-t1886-00001
Szkoda, że czarna i białe kudły mojej kici byłoby widać

Powiem, czego nie polecam. Duki i Tchibo. Jeden mam w domu, drugi w pracy i oba się kurzą
dzięki, wpisuję na listę zakupów o ile nie ustrzelę czegoś taniej w tkmaxxie, ale bo ostatnie moje kremy do twarzy to właśnie tam kupuję

liv87 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:16   #1692
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

mówisz, ze takie dobre? A co polecasz szczególnie?
To zależy od cery, ja często rozmawiam z panią Mirella i ona mi poleca różne specyfiki, wiesz topestetic to nie tylko sklep ale tez maja gabinet, wiec nie pracuje tam nikt z przypadku. Ostatnio np rozmawiałyśmy o retinolu i dowiedziałam się kilku fajnych rzeczy.

A co do kremów czy ser u mnie sprawdziły się np Filorga, Dermalogica, Is Clinical, Obagi, Nimue, Biologique Recherche, Beaute Pacifique, Selvert Thermal, Ella Bache, Academie, Maria Galland, Mesoestetic, Dr Shremmek, fajne produkty ma Sesderma. Oczywiście nie wszystko tych firm mi się sprawdzało, ale to co miałam to chętnie bym do tego wróciła.

Najlepiej napisać do nich jaki ma się problem z cerą i czego się oczekuje a Panie podeślą kilka propozycji różnych cenowo i jest w czym wybierać.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
btw. dostalam kupon online z S. za dwa boxy 60zł

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 18 (8 użytkowników i 10 gości)
lena40, aniyam, Lidia1984, cansada, Aabelia, Oktawiaaa, liv87, ftorek
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości