fryzury dla dlugich i baaaardzo gestych wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-28, 18:19   #1
Zabcia_mala
Raczkowanie
 
Avatar Zabcia_mala
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Unhappy

fryzury dla dlugich i baaaardzo gestych wlosow


hej!
Mam ogromny problem ze swoimi wlosami. Sa one baaardzo geste, grube , az ciezkie. Przez cale zycie nosze kucyk, bo nie mam na nie pomyslu, ale juz mam dosc tego cholernego kucyka! Pol roku temu scielam je sobie do ramion i strasznie tego zalowalam, bo mialam takie push-up, ze nie moglam na siebie patrzec w lustrze.
Teraz mam juz dlugie (mniejwiecej do polowy plecow). Kolezanki namowily mnie na chodzenie w rozpuszczonych wlosach, wiec czasami chodze, ale dopadla mnie ogromna chec zrobienia sobie jakiejs fajnej fryzurki. Chcialabym, zeby byla ona taka na codzien, ale rownoczesnie wyjatkowa .
Moze jest tu wiecej dziewczyn, ktore maja ten sam problem co ja i znalazly jakies fajne fryzurki na swoje "siano" , a moze fryzjerki maja jakies pomysly . Bylabym bardzo wdzieczna za rady i propozycje.

Aha, moze jeszcze dodam, ze mam wlosy dosc mozno wycieniowane, ze z przodu siegaja mi do ramion , a z tylu, jak juz wspominalam, do polowy plecow.

pozdrawiam
Zabcia_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 18:37   #2
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: fryzury dla dlugich i baaaardzo gestych wlosow

Było by łatwiej gdybyś dała swoją fotke.
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:42   #3
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: fryzury dla dlugich i baaaardzo gestych wlosow

hmm... roznie mozna sie czesac, czasem jakis kok, kucyk z zaplecionym warkoczem, nakladac opaske, robic np taki natapirowany u góry kucyk i jakas ladna spinka/gumka, falowac, prostowac, doslownie wszystko rzeczywiscie przydala by sie fotka, wtedy mozna doradzic cos konkretnie dla Ciebie
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 20:53   #4
*m!ss X*
Raczkowanie
 
Avatar *m!ss X*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 43
Dot.: fryzury dla dlugich i baaaardzo gestych wlosow

na twoim miejscu bym mocno je pocienowana;] a na sianko moze pomóc dove - jedwabista gładkość - krem wygładzający ;] sama mam i polecam;p
__________________
' !dealna Komb!nacja - Kob!eta i Mężczyzna ' ;"
*m!ss X* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 22:51   #5
xcvbkjhg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Problem z ciężkimi włosami

Witam serdecznie !
Otoz moj problem wyglada nastepujaco.Na poczatek powiem ze jestem facetem
Z natury mam włosy grube i ciezkie. Calkiem niedawno , bo jakies 2 tygodnie temu , mialem włosy prawie do ramion. Wszystko byłoby fajnie , gdybym nie mial takie pierniczenia sie z nimi kazdego ranka. PO kazdym wstaniu z lozka rano włosy sie puszyly i byly poskrecane kazdy w inna strone. Bez prostownicy rano nie dalo rady sie obejsc. Przyznam ze mnie to wkurzalo. Poszedlem wiec do fryzjera. Powiedzialem zeby mi postopniowal. Postopniowal je , ale to nie pomoglo , wlosy byly napuszone co rano i po kazdym kontakcie z woda. Prostownica stala sie nałogiem.
Ściąłem je. Obecnie mam krotkie. Lecz chce zapuscic znowu. Moje pytanie jest takie , czy mozna zapuscic wlosy tak , aby sie one nie puszyly co rano? zeby mozna bylo obejsc sie bez prostownicy? i jak zapuscic wlosy ale do kitki ? poniewaz chcialbym zapuscic wlosy ktore od poczatku bym wiazal w kitke. Prosze , pomozcie Te włosy to bylo moje drugie ja , a chce zeby ono wrocilo Dzieki z gory
xcvbkjhg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 22:59   #6
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Problem z ciężkimi włosami

szybko i bez puszenia to tylko przedluzenie Twoich naturalnych...a i te raczej powinny miec odpowiednia długość...jest masa preparatow do włosów ktore się nadmiernie puszą, wyginaja itp. zafunduj im troche profesjonalnych maseczek w salonie fryzjerskim i bedzie dobrze..
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 23:26   #7
xcvbkjhg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z ciężkimi włosami

no narazie nie mam do czego stosowac tych specyfikow , bo mam krotkie. Martwie sie tylko , bo chcialbym je zapuscic a nie wiem czy dam rade znowu zeby sie z nimi nie męczyc az tak
xcvbkjhg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 20:55   #8
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Problem z ciężkimi włosami

Rozumiem, ze potrzebujesz czegos, co ulozy takie wlosy bez potrzeby codziennego paprania sie kilka godzin Powodem puszenia sa najczescien dwie rzeczy - wysuszenie i nierowna powierzchnia wlosa (podniesione luski), wiec im czesciej prostujesz, tym bardziej pusza sie wlosy. Wiekszosc wygladzajacych masek zawiera silikony - obciazaja, oblepiaja i nablyszczaja one wlos, jednak utrudniaja one odzywianie wlosa, czasem nie zmywaja sie w ogole, czasem od razu - tak zle i tak nie dobrze. Najlepiej przestan uzywac prostownicy i suszarki, po myciu wlosy plucz ZIMNA woda z dodakiem soku z cytryny i od czasu do czasu maska nawilzajaca - dodatki takie jak olej rycynowy jak najbardziej.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:12   #9
xcvbkjhg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z ciężkimi włosami

wy naprawde wierzycie w takie domowe sposoby typu 'sok z cytryny' ? wybaczcie , ale to brzmi tak troche niewiarygodnie
A prostownicy uzywalem jakies dwa miesiace. Wczesniej , gdy mialem krotsze wlosy to po prostu one byly proste i koniec , zadnych pozawijanych koncowek itp. Dopiero pozniej sie zaczelo robic takie be na glowie , bylem zmuszony uzywac prostownicy..
A na kitke chcialbym zapuscic , wiec wygolilbym lekko boki , a tył stopniowal. Zeby w pozniejszym czasie byla kitka smieszna Da sie tak?
xcvbkjhg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:41   #10
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Problem z ciężkimi włosami

Cytat:
Napisane przez xcvbkjhg Pokaż wiadomość
wy naprawde wierzycie w takie domowe sposoby typu 'sok z cytryny' ? wybaczcie , ale to brzmi tak troche niewiarygodnie
A prostownicy uzywalem jakies dwa miesiace. Wczesniej , gdy mialem krotsze wlosy to po prostu one byly proste i koniec , zadnych pozawijanych koncowek itp. Dopiero pozniej sie zaczelo robic takie be na glowie , bylem zmuszony uzywac prostownicy..
A na kitke chcialbym zapuscic , wiec wygolilbym lekko boki , a tył stopniowal. Zeby w pozniejszym czasie byla kitka smieszna Da sie tak?
Sok z cytryny to kwas, a pod wplywem kwasow domykaja sie luski wlosa. Owszem, wierzymy w domowe sposoby Bo czesto te sa najlepsze.
Jesli chodzi o sklepowe specyfiki, mnie najbardziej obciazal wlosy balsam Naphera z nafta kosmetyczna, do kupienia w aptece.

Stopniowanie? Wg mnie przy tym rodzaju wlosow podkreslisz tym puszenie i odstajace na wszystkie strony kosmyki.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 22:23   #11
avenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

Dziewczyny,
plis doradzcie mi. Mam bardzo geste wlosy, kolor po ostatniej koloryzacji ciemny blond + pasemka jasny cieply blond. Długość do ramion, prosto sciete, falujące, łatwe do ułożenia. Kompletnie nie mam pomysłu na nie. Chodze od fryzjera do fryzjera i za kazdym razem nie jestem zadowlona z efektu. Nie wiem co mam zrobic. Chcialabym je raczej zapuszczac niz scinac na krotko, ewentualnie przefarbować całkowicie na blond (jakoś lepiej się czuję w tym kolorze).
Czy któraś z Was tez boryka sie z takim problemem?? Geste wlosy, pół długie, co z nimi robicie? Znudziło mi sie upinanie, koki, kucyki, chciałabym nosić je rozpuszczone, ale w żadnej fryzurze do tej pory mi było mi dobrze - właśnie przez to że jest ich tak duże... Czekam i dziekuje za pomysły.
Pozdrawiam
avenka
__________________
AVENKA
avenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 11:52   #12
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

najlepiej byłoby gdybyś dołączyła zdjęcie.. ale ok... moim zdaniem, to najlepiej gdybyś teraz ścieła lekko włosy, ścieniowała i wybrała coś w rodzaju z grzywką na bok.. może coś takiego? : włosy odrosną i będą fajnie wyglądać długie i pocieniowane... a jak na teraz to chyba najlepsze rozwiązanie.. możesz też ściąć o 2-3 cm dłużej.. ale ogólnie taka idea fryzury wydaje mi się trafna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9485359.jpg (21,6 KB, 170 załadowań)
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 17:44   #13
jennycool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Unhappy Gęste włosy

Witam!!!
Mam taki problem mam gęste grube włosy po prostu szopa po umyciu i pozniej tez mam juz ich dosyc :/
Znacie jakies srodki zeby wlosy nie byly gęste ???
Czy jedwab,wosk .... czy cos w tym stylu pomoze mi???
Prosze piszcie
jennycool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:01   #14
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Gęste włosy

jedwab - tak, lekko obciąża..zmniejsza objętość...
wosk raczej nie... -efekt tłustych włosów to nie to samo..
do tego pianki -wcieraj je ''wzdłuż'' włosów, czyli pionowo /bez ''masażu''i wcierania/
//pamiętam jak moja koleżanka miała tak gęste włosy, że fryzjerka musiała jej wycinać kępkami u nasady i tak nie było widać różnicy... - extremalne warunki i sposoby.. /
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:17   #15
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Gęste włosy

Po, co zmniejszać objętość włosów. Takie włosy przecież są piękne. Jeśli chcesz okiełznąć puszenie zniszczonych włosów, to wcieraj kremy, jedwab, to też je trochę regeneruje. Ale włosy zdrowe są piękne jak są tak gęste
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:17   #16
avenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

Dzieki!!
Moze i racja z ta grzywką?? Pomysle, dzieki!
Zastanawiam sie tylko, czy takie mocne wycieniowanie takich gestych wlosow bedzie ok - nie chcialabym wygladac a'la lata 80 duzo na czubku malo na koncach
__________________
AVENKA
avenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:15   #17
CrazyForMe
Raczkowanie
 
Avatar CrazyForMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 149
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

nie wiem, czy wtedy wlosy by bardziej sie bardziej 'napuszyly' ...

a co do upiecia:
moze zwiazac tylko gorna warstwe wlosow w kucyk a reszte miec rozpuszczona?
takie pol na pol.
CrazyForMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 15:44   #18
avenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

Praktykowałam, ale ta fryzura szybko sie nudzi
Na ulicach w gazetach widze dziewczyny, ktore maja fajne fryzury, ale widac, ze maja mniej wlosow i pewnie dlatego te kryzurki fajnie wygladaja. Zapisze sie do fryzjera i sprobuje ta grzyweczke na bok. Wlosy kiedys przeciez odrosna....
__________________
AVENKA
avenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 17:29   #19
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

hm , ja mam ten sam problem i fryzjer mi doradzil zapuścić wlosy tak aby siegaly za ramiona /chyba do pól pleców/ a mam aktualnie lekko za ramiona i wycieniowane tylko końce delikatnie . Jak mialam scieniowane wlosy mocno to te górne warstwy się unosily i mialam szopę na glowie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 22:03   #20
avenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

Tez sie wlasnie tego obawiam... A jak zapuszczasz włosy to nosisz rozpuszczone czy w niesmiertelnym i nudnym kucyku? Ja okropnie wygladam w rozpuszczonych, takich jak mam teraz, nawet jak je wystylizuje, to mam wrazenie, ze strasznie mi od głowy odstaja i sa takie grube, ciezkie. A jak mi kosmyk opada, np przy schylaniu głowy, to nie jest to kosmyk, tylko zbity wielki kosm ... Jak ja zazdroszcze dziewczynom , ktore maja "normalna" ilosc wlosow na glowie. Czy jest tu moze ktos kto sobie poradził z gęstymi włosami? PLISSS
__________________
AVENKA
avenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:43   #21
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

przyznam sie ze ciężko mi sie zapuszcza te wlosy bo nie mam cierpliwości i juz bym biegla do fryzjera po jakie cieniowanie ale slucham fachowca i zapuszczam... przeważnie to mam związane w kucyk na dole lub wyżej albo spinką albo polowe wlosów podpinam spinka a polowe rozpuszczone nosze, a moje wlosy tylko są fajne jak je wyprosuje ale nie moge zbyt często bo mam farbowane i nie chce niszczyć, wczesniej nieraz jak chodzilam do innego fryzjera to prosilam o tzw. przeżedzenie wlosów przez takie jakby wycieniowanie ale nie każdy fryzjer to dobrze zrobi i nieraz to wlasnie mialam za wysoko wycieniowane i nie dość ze te wlosy sie unosily to jeszcze nie moglam ich wszystkich uchwycic w koński ogon i to byla tragedia ! ale tez jedna fryzjerka mi mówila tez zeby zapuszczac bo im dluzsze wlosy to bardziej leżą pod wlasnym ciężarem i nie odstaja i też mi sie to sprawdzalo, wieć jedyne wyjscie to poszukac jakichs fajnych fryzur do dlugich wlosów tzn. różne upięcia itp, aha i fryzjer też mi doradzil po umyciu i lekkim wysuszeniu pianke wgniatac we wlosy i wtedy sa takie lekko kręcone i pozlepiane i latwiej zapanowac nad nimi ale ja za bardzo nie lubie miec takich sztywnych wlosów , też mozesz wyprobowac różne kosmetyki wygladzające, serie z olejlami wygladzającymi np elseve szampon, odżywka lub mleczko wygladzające , różne firmy mają takie produkty tylko dobor zależy indywidualnie jak wlosy będą reagowac na dane produkty, ja obecnie używam elseve cement ceramidy szampon i maskę i mam takie fajne śliskie wlosy po tym a jak umyje wlosy i mam w polowie podsuszone (naturalnie bez suszarki) to polowe wlosów zbieram z tylu zawijam troszke z góry na dól i podpinam klamerką plastkową i potem jak wyschna do konca rozpuszczam i są już gladsze i nie odstają tak na boki zwlaszcza przy twarzy, tyle moge doradzic z wlasnego doświadczenia..
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:34   #22
avenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

Wielkie dzieki za rady!!!!! Ja tez kilka razy nacielam sie na "przeżedzenie" włosów - wtedy przez bardzo długi czas nie mogłam z włosami nic zrobic. Ostatnio testowalam rozne upiecia i nawet znalazlam jedno, ze dobrze mi w nim wygladam. Nakupilam wiec spinek, roznych gumek, przepasek no i coz, pozostaje mi tylko je upinac w ciekawe kombinacje. Życze Ci powodzenia w zapuszczaniu i cierpliwosci Pozdrawiam serdecznie!
__________________
AVENKA
avenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 15:46   #23
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

ja mam bardzo geste wlosy, do tego bardzo grube. faluja sie niemilosiernie - niestety kazdy w inna strone, tragedia. bardzo trudno je jakkolwiek ulozyc. kiedys jeszcze jak mialam nie wycieniowane to po kazdym umyciu mialam totalna szope! od kilku lat mam mocno wycieniowane tak od samej gory i to jest ok, podoba mi sie (na samej gorze najkrotsze wlosy i tak coraz dluzsze). wlosy mam po ramiona... no troszke dluzsze. do tego zawsze prostuje (no jak jestem w domu caly dzien to nie tylko jak wychodze gdzies). niestety kiedy tylko jest deszcz, mgla, takie wilgotne powietrze (itp) to (pomimo prostowania) pare minut od wyjscia na dworze znow sa pofalowane okropnie, kazdy w inna strone, niesymetrycznie. eh masakra. prosciutko sie trzymaja szczegolnie kiedy jest totalna susza albo mroz hehe. ale ogolnie mocne cieniowanie+prostowanie daje efekt.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:01   #24
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: baaardzo gęste włosy - problem z doborem fryzury

cyanide sun -a jak ze stanem twoich wlosów po tak częstym prostowaniu? a masz farbowane? bo moje farbowane i juz prostowania nie znoszą... zazdroszcze cierpliwości

avenka - dzieki pozdrawiam i tez powodzenia i cierpliwości

trzeba sie cieszyc ze sie ma gęste wlosy ! niektorzy mają poważny problem z ich niedoborem ...
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2008-08-31 o 21:04 Powód: dopisaNIE TEKSTU
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 17:40   #25
adalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 28
grube włosy POMOCY Z NOWĄ FRYZURĄ!

witam. mam problem z wlosami i fryzurą.mam bardzo grube brązowe włosy i mam problem z fryzurami do nich. poniważ po umyciu robi mi sie tzw " siano " i jest ich pełno i przez to wydaje się moja głowa wielka. chce zrobić sobie jakąś nową modną fryzurę. ale nie mam pojecia co bedzi dobre do takich włosów (przy czym po umyciu kiedy wyschna robia mi sie lekkie loki ) twarz mam bardziej podłużna i myśle nad jakąś grzywką z ukosa z przedziałkiem na boku . ale jak obciąć włosy ? zostawi loki czy prostowac (moje wlosy trudno sie prostuje) prosze o pomoc , propozycje jakies zdjecia.
adalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 19:16   #26
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: grube włosy POMOCY Z NOWĄ FRYZURĄ!

sama mam podobny problem, echhh
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:05   #27
aleola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: grube włosy POMOCY Z NOWĄ FRYZURĄ!

No ja tez mialam z tym problem, ale odkrylam szampon z Loreal Professional, dostepny w salonach fryzjerskich, opakowanie fioletowe, nazywa sie liss extreme (jakos tak), troche kosztuje, bo ok 50-60 zl, ale jest bardzo wydajny, 500ml, ja myje wlosy co 3 dni mniej wiecej i mi starcza na prawie pol roku, wiec faktycznie jednorazowo to spory zakup, ale pozniej sie zwraca!!! Sprobuj zobaczysz, ze po kilku myciach nie bedziesz miala siana, a wlosy beda miekkie! A co do fryzurki to polecam Ci wycieniowanie, ale nie za duzo, no i ta krzywka na bok to tez fajna sprawa.
aleola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:14   #28
ironija
Przyczajenie
 
Avatar ironija
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Włosy grube.

Doskonale zdaję sobie sprawę, ze taki wątek już był, ale:
a) nie znalazłam tego czego szukałam
b) bo każdego włosy są inne i wymagają innego cięcia.

Mam włosy czarne, grube, ciężkie, suche, łamiące się, puszyste.
Mam włosy obcięte hmm... dwuwystopniowane Dwie długości.
Sięgające za łopatki. Twarz kwadratowo trójkątna, czoło normalne..
I już za długa skośna grzywka.
Planowałam poważnie je wycieniować, ale już nie jestem pewna.
Do fryzjera idę w poniedziałek...
A i jeszcze jedno - zależy mi na tym, żebym mogła fryzurę ułożyć w dość krótkim czasie bo jestem gimnazjalistką. Prostownicę posiadam. Ale jak na razie me włosy jej nie tolerują.

Proszę o pomoc i nie zdziwię się, gdy wątek zostanie zamknięty,
ale w takim razie mam prośbę o zamieszczenie linków do faktycznie
rozważnych i pomocnych odpowiedzi.

Bo mam dość moich włosów ciągle związanych w dwa kucyki.
ironija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:27   #29
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Włosy grube.

mocno pocieniuj) włosy sie uniosa, bedzie Ci lepiej o nie dbać.. i grzyweczke zostaw na bok.
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:51   #30
ironija
Przyczajenie
 
Avatar ironija
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Włosy grube.

też tak myślę, ale boję się troszku jak się będą układać bo mam naturalnie falowane i nie są podatne na lokówki prostownice itd.. yh, cóż, poradzę się fryzjerki i dam znać
ironija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-24 19:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.