do Agi Z - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-28, 08:11   #1
malgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 20

do Agi Z


Agnieszko, wlasnie kupilam "vanish". Na chacie napisalas kiedys, ze trzeba go uzywac b delikatnie i nakladac pedzelkiem, aby nie bylo bialych plam. Co jeszcze powinnam wiedziec? Na kursie nie uzywalismy tego produktu i nic o nim nie wiem.
Bede wdzieczna za kazda uwage.
malgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 08:11   #2
malgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 20
do Agi Z

Agnieszko, wlasnie kupilam "vanish". Na chacie napisalas kiedys, ze trzeba go uzywac b delikatnie i nakladac pedzelkiem, aby nie bylo bialych plam. Co jeszcze powinnam wiedziec? Na kursie nie uzywalismy tego produktu i nic o nim nie wiem.
Bede wdzieczna za kazda uwage.
malgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 12:55   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Hej Malgo
Tak jak Ci juz wczesniej wspominlam jest to dokonaly kosmetyk pod warunkiem, ze bedzie sie go uzywalo z duzym wyczuciem.
Nakladac go mozesz: przy nasadzie nosa, pokrywajac wszystkie nieciekawe cienie, pod oczami, przy skrzydelkach nosa i wszedzie tak gdzie chcesz zakryc nieciekawe bruzdy. ale jeden warunek, robisz to cieniutka warstwa, najlepiej pedzelkiem do korektora a potem jeszcze zbyt wyrazne kontury mozesz rozetrzec gabeczka. Vanish zawsze naklada sie pod podklad.
to wlasciwie tyle co musisz wiedziec teraz powinnas jedynie pocwiczyc i wyprobowac najlepsza dla Ciebie metode nakladania tego srodka.
Pozdrowionka
AgaZ [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 12:55   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Hej Malgo
Tak jak Ci juz wczesniej wspominlam jest to dokonaly kosmetyk pod warunkiem, ze bedzie sie go uzywalo z duzym wyczuciem.
Nakladac go mozesz: przy nasadzie nosa, pokrywajac wszystkie nieciekawe cienie, pod oczami, przy skrzydelkach nosa i wszedzie tak gdzie chcesz zakryc nieciekawe bruzdy. ale jeden warunek, robisz to cieniutka warstwa, najlepiej pedzelkiem do korektora a potem jeszcze zbyt wyrazne kontury mozesz rozetrzec gabeczka. Vanish zawsze naklada sie pod podklad.
to wlasciwie tyle co musisz wiedziec teraz powinnas jedynie pocwiczyc i wyprobowac najlepsza dla Ciebie metode nakladania tego srodka.
Pozdrowionka
AgaZ [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 17:05   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: do Agi Z

Ehem... Chyba coœ przegapilam... Gdzie moge znaleœć jakieœ blizsze info o tym vanishu? Gdzie go kupić?
Coœ mi sie zdaje ze bede musial zapytac Zlo o jakas malenka wyszukiwareczke bo powoli zaczynam sie gubić... Strona rozrasta sie niemozebnie [img]icons/icon7.gif[/img] a mnie szarych komórek nie przybywa...[img]icons/icon9.gif[/img]
A lecytyne zapominam zazywać [img]icons/icon28.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 17:05   #6
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: do Agi Z

Ehem... Chyba coœ przegapilam... Gdzie moge znaleœć jakieœ blizsze info o tym vanishu? Gdzie go kupić?
Coœ mi sie zdaje ze bede musial zapytac Zlo o jakas malenka wyszukiwareczke bo powoli zaczynam sie gubić... Strona rozrasta sie niemozebnie [img]icons/icon7.gif[/img] a mnie szarych komórek nie przybywa...[img]icons/icon9.gif[/img]
A lecytyne zapominam zazywać [img]icons/icon28.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-01, 16:33   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

hej Dominiko [img]icons/icon7.gif[/img]
O Vanishu pisalam przy kursie makijazu w dziale podkladow i korektorow. A z Malgo gadalysmy tez o tym na czacie

Pozdrowionka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-01, 16:33   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

hej Dominiko [img]icons/icon7.gif[/img]
O Vanishu pisalam przy kursie makijazu w dziale podkladow i korektorow. A z Malgo gadalysmy tez o tym na czacie

Pozdrowionka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-01, 18:54   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

Agnieszko, dziekuje za porady.
Vanish - kupila mi kolezanka z Londynu. Tam kosztuje 4,5 funta.Sa tam dwa sklepy screenface. Maja swoja stronke screanface.com - i przyslali mi nawet katalog /poprosilam o to mailem/. Moga przyslac zamowienia poczta.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-01, 18:54   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

Agnieszko, dziekuje za porady.
Vanish - kupila mi kolezanka z Londynu. Tam kosztuje 4,5 funta.Sa tam dwa sklepy screenface. Maja swoja stronke screanface.com - i przyslali mi nawet katalog /poprosilam o to mailem/. Moga przyslac zamowienia poczta.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 11:16   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

Aga, pisałaś ze ten vanish ma kolor jasnoseledynowy... W sprzedazy są korektory jasnoseledynowe często tez od razy z takim w kolorze skóry. Czy dają podobne efekty do vanisha ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-03, 11:16   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

Aga, pisałaś ze ten vanish ma kolor jasnoseledynowy... W sprzedazy są korektory jasnoseledynowe często tez od razy z takim w kolorze skóry. Czy dają podobne efekty do vanisha ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 11:36   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Niestety NIE [img]icons/icon9.gif[/img]
"Vanish" jest to bardzo specyficzny produkt. To prawda, ze w sklepach mozna dostac jasno seledynowe korektory, ale przeznaczone sa do pokrywania np. rozszerzonych naczynek. Natomiast Vanish jest duzo jasniejszy, to prawda, ze jest jasno seledynowy, ale glowna jego cecha to charakterystyczne opalizowanie. I wlasnie ta cecha sprawia, ze doskonale rozprasza wszelkie cienie , zwlaszcza te pod oczami.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 11:36   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z

Niestety NIE [img]icons/icon9.gif[/img]
"Vanish" jest to bardzo specyficzny produkt. To prawda, ze w sklepach mozna dostac jasno seledynowe korektory, ale przeznaczone sa do pokrywania np. rozszerzonych naczynek. Natomiast Vanish jest duzo jasniejszy, to prawda, ze jest jasno seledynowy, ale glowna jego cecha to charakterystyczne opalizowanie. I wlasnie ta cecha sprawia, ze doskonale rozprasza wszelkie cienie , zwlaszcza te pod oczami.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 12:11   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

Agnieszko, testuje ten vanish i jestem zaskoczona jak to super dziala!
Bardzo pomogly mi Twoje wskazowki. Jeszcze raz dzieki!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 12:11   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

Agnieszko, testuje ten vanish i jestem zaskoczona jak to super dziala!
Bardzo pomogly mi Twoje wskazowki. Jeszcze raz dzieki!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 08:08   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

obmacaczka wyszukujaca rozne roznosci jest zainstalowana na forum - mozesz swobodnie przeszukiwac caluskie forum, do bolu [img]icons/icon7.gif[/img]
jezeli chodzi o wyszukiwarke na stronki, to wlasnie nad nia pracuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale nie spodziewaj sie natychmiastowych efektow, to moze troche potrwac [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 08:08   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Agi Z

obmacaczka wyszukujaca rozne roznosci jest zainstalowana na forum - mozesz swobodnie przeszukiwac caluskie forum, do bolu [img]icons/icon7.gif[/img]
jezeli chodzi o wyszukiwarke na stronki, to wlasnie nad nia pracuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale nie spodziewaj sie natychmiastowych efektow, to moze troche potrwac [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 09:15   #19
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: do Agi Z

Ależ pracuj mistrzu spokojnie Nikt przecież Cie tu nie popędza... A ja nawet gdybym miala 1000 lat czekać to poczekam
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-04, 09:15   #20
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: do Agi Z

Ależ pracuj mistrzu spokojnie Nikt przecież Cie tu nie popędza... A ja nawet gdybym miala 1000 lat czekać to poczekam
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 19:43   #21
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: do Agi Z

słyszałam ,że Vanish można zamówić pocztą ... czy to prawda ? jeżeli tak to w jaki sposób i czy dużo to kosztuje ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 20:20   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: do Agi Z

witam
rozejrzy sie na stronie www.screenface.com w dziale korektory.
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.