Fryzjer w Katowicach - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 09:03   #391
flaiv
Raczkowanie
 
Avatar flaiv
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Miasteczka Śląskiego
Wiadomości: 33
Dot.: Hair Design Studio - Fryzjer Katowice

sama jestem zainteresowana tym salonem, więc podpinam się pod Twoją prośbę

Cytat:
Napisane przez ajrisz2 Pokaż wiadomość
witam, czy ktos zna to studio? chcialabym isc do dobrego fryzjera, ktory jednoczesnie dobierze mi jakas ladna modna fryzjurke z dlugich wlosow (nie chce ich skracac) . czy ktos korzysta z ich uslug?


---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Ja też się wybrałam 1,5 miesiąca temu do DJ Style, chociaz zupelnie mi tam nie po drodze. Ale zachęcona opiniami odwiedziłam ten zakład fryzjerski, bo nie moge tego nazwać salonem, po tym z czym wyszlam.
Byłam u Pana Jarka. Nigdy nie wyszlam nie zrobiona od fryzjera, a tam na wysuszonym wlosach mi coś podciął i wypuścił taką nie uczesaną.

Jestem w trakcie zapuszczania włosów, więc chodze co 2,3 miesiace teraz do fryzejra, zeby mialy szanse podrosnąć. Ale po półtorej miesiąca od wizyty tam, musze wyjatkowo isc do innego fryzjera, bo włos się zupelnie nie układa. Od dawna nie miałam takiego niedobrego cięcia.
Atmosfera miła, ale niestety mi zalezy też na tym z czym na głowie wychodze i jak wyglądam. Więc zdecydownaie tam już nie wróce.



Cytat:
Napisane przez katarina999 Pokaż wiadomość
heh bo to oni sami lacznie z uczennicami wpisuja te opiniei namawiaja swoje stale klientki zeby to robily.Sami siebie reklamuja gdzie tylko sie da na wszelkiego rodzaju portalach.A jesli chodzi o moja opinie to bez rewelacji jesli mam byc szczera...zwyczajny podrzedny salonik fryzjerski no moze atrakcja jest to ze podobno pan Daniel i Wojtek sa para
Poza tym tak jak czytalam gdzies ponizej w wypowiedzi sami decyduja jak bedzie wygladala fryzura nie liczac sie z klientka pozniej wpieraja ze to one same tak zazyczyly...

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

DJ STYLE
heh sami sobie robia reklame lacznie z uczennicami wpisuja te opiniei namawiaja swoje stale klientki zeby to robily.Sami siebie reklamuja gdzie tylko sie da na wszelkiego rodzaju portalach.A jesli chodzi o moja opinie to bez rewelacji jesli mam byc szczera...zwyczajny podrzedny salonik fryzjerski no moze atrakcja jest to ze podobno pan Daniel i Wojtek sa para
Poza tym tak jak czytalam gdzies ponizej w wypowiedzi sami decyduja jak bedzie wygladala fryzura nie liczac sie z klientka pozniej wpieraja ze to one same tak zazyczyly...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------


taaa DJ STYLE to najgorszy "salon" fryzjerski jaki moze byc.Bylam raz i wicej sie na pewno nie pojawie.Moje wlosy zostaly wygryzione a nie obciete nie wiem gdzie pan Daniel bo chyba tak ma na imie sie szkolil bo sama pewnie bym to duzo lepiej zrobila.Przestrzegam wszytkie dziewczyny przed ta tandeta na dodatek sami reklamuja sie po forach jacy to sa swietni i jakie to klientki sa zadowolone..maskara
flaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:24   #392
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja sie do Hair Design Studio wybieram jutro na farbowanie, strzyzenie itp. dam znac potem ;-)
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:27   #393
flaiv
Raczkowanie
 
Avatar flaiv
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Miasteczka Śląskiego
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer w Katowicach

o super, z góry dziękuje



Cytat:
Napisane przez ajrisz2 Pokaż wiadomość
Ja sie do Hair Design Studio wybieram jutro na farbowanie, strzyzenie itp. dam znac potem ;-)
flaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:45   #394
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

bylam w Hair Design Studio. jestem zadowolona calkowicie odmieniona fryzurka mi sie bardzo podoba mam tylko problem bo mialam trwala pol roku temu i po umyciu wlosow kurde zas mam siano i musze popracowac teraz nad stylizacja domowa;-) ale ogolnie mialam nakladana farbe na cala glowe i balejaz z dwoch kolorow . do tego cieniowanie i podcinanie. wyszlo ladnie
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:47   #395
flaiv
Raczkowanie
 
Avatar flaiv
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Miasteczka Śląskiego
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dzięki za podzielenie się opinią A u kogo byłaś? Pamiętasz moze imie fryzjera/fryzjerski ?
flaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:16   #396
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Mna się zajmowal Ariel.
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:27   #397
flaiv
Raczkowanie
 
Avatar flaiv
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Miasteczka Śląskiego
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dzięki, już gdzieś jakies pozytywne opinie o nim czytalam.
Więc może też uderze do niego



Cytat:
Napisane przez ajrisz2 Pokaż wiadomość
Mna się zajmowal Ariel.
flaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 23:34   #398
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Czy któraś z Was słyszała o pracowni fryzjerskiej na Wawelskiej w Katowicach? nie chodzi mi o Berendowicza tylko ciut wcześniej patrząc od strony ul.3go Maja
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:37   #399
farba27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Katowicach

niestety tam nie byłam, ale polecam fryzjera naprzeciwko Urzędu Miasta - Alfaparf Milano - najlepszy Pan Marcin
farba27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:31   #400
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja chodziłam do jednej fryzjerki w Katowicach, maleńki salon na ulicy Karłowicza, który wyglądem mocno odstraszał. Pracuje tam do dzisiaj (to chyba właścicielka) taka starsza króciutko obcięta blondynka, ale pracowała z nią młodsza dziewczyna, nie wiecie gdzie teraz pracuje? Ona zawsze pięknie obcinała moje włosy, a teraz jej nie ma! Cena też była powalająco niska.
Jeśli ktoś wie gdzie ta młodsza pani teraz pracuje, błagam dajcie cynk! Bo nie wiem gdzie mam iść .
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:02   #401
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Fryzjer w Katowicach

A ja polecam New Body Plus na św Stanisława ( centrum ) obcianałam tam włosy w maju ( z takich do pasa - na boba ) i jestem bardzo zadowolona. Między innymi dlatego że fryzjerka nie robiła cyrków " Rany taka zmiana? Jest Pani pewna? A nie szkoda Pani TAKICH włosów? "


nie polecam DJ Style - Panowie mają wybujałe mniemanie o swoich umiejętnościach. Fryzura która została mi uczyniona była chaotyczna i źle wykonana. Więcej tam nie pójdę
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 14:35   #402
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
A ja polecam New Body Plus na św Stanisława ( centrum ) obcianałam tam włosy w maju ( z takich do pasa - na boba ) i jestem bardzo zadowolona. Między innymi dlatego że fryzjerka nie robiła cyrków " Rany taka zmiana? Jest Pani pewna? A nie szkoda Pani TAKICH włosów? "
A ile płaciłaś za obcięcie z myciem i modelowaniem?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:43   #403
Kukucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
A ja polecam New Body Plus na św Stanisława ( centrum ) obcianałam tam włosy w maju ( z takich do pasa - na boba ) i jestem bardzo zadowolona. Między innymi dlatego że fryzjerka nie robiła cyrków " Rany taka zmiana? Jest Pani pewna? A nie szkoda Pani TAKICH włosów? "


nie polecam DJ Style - Panowie mają wybujałe mniemanie o swoich umiejętnościach. Fryzura która została mi uczyniona była chaotyczna i źle wykonana. Więcej tam nie pójdę
Ja byłam w New Body i fryzjerka strzeliła focha na mnie jak jej powiedziałam ze mi za dużo obcięła !!! A w końcu jeśli mówię 1 cm to 1 cm a nie 5 cm. A co do djstyle ....... może się nie dogadałaś z nimi wiesz każdy pracuje inaczej. Pozdrawiam.
Kukucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:14   #404
nutella16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Katowicach

ja polecam pawła z en vouge tzn wlasnie sie dowiedzialam ze zmienil prace plisss moze ktos ma namiar na niego ?
nutella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 10:51   #405
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
A ile płaciłaś za obcięcie z myciem i modelowaniem?
w okolicach 40 zł

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kukucia Pokaż wiadomość
Ja byłam w New Body i fryzjerka strzeliła focha na mnie jak jej powiedziałam ze mi za dużo obcięła !!! A w końcu jeśli mówię 1 cm to 1 cm a nie 5 cm. A co do djstyle ....... może się nie dogadałaś z nimi wiesz każdy pracuje inaczej. Pozdrawiam.

nie da sie dogadać z kimś kto ma muchy w nosie i nie słucha klientki tylko uparcie robi to co akurat sie naumiał w szkole...
to w końcu moja głowa i ja decyduję ostatecznie co ma na niej się znaleść

jeśli chcesz mi powiedzieć - że może Dj sytyliści chcieli mi doradzić - od razu mówię że nie - chceli mnie wyskubać - a ja prosiłam o klasyczną fryzurę
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:27   #406
agynessd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Red face fryzjer z wizją Katowice

cześć

Marze o zmianie fryzury dosc drastycznej, tak naprawdę zastanawiam się miedzy dwoma zakładami
1. En VOGUE
2, H&S


marze o fryzurce jak na linku

http://e.egoisci.pl/eg1480/83491fa5000e943a4890bf3e

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:y...gyAnja.jpg&t=1


no może mniej więcej wyczuliście style swoich fryzjerów
prosze was o pomoc jakieś informacje, podzielenie sie doświadczeniami
zaznaczam tez ze cena nie gra roli


z góry dziekuje
agynessd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:32   #407
studentka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dobry fryzjer?! Poznajcie Artystę!

Do tej pory byłam zadowolona z “usług fryzjerskich“, które wyprawiano na mojej głowie… Do czasu. Najwyraźniej moja definicja słowa zadowolona znacznie rozmijała się z rzeczywistością. Wszystko zmieniło się, gdy poznałam Jego. W fantastycznej atmosferze dokonały się na mojej głowie cuda. Z salonu wyszłam z fenomenalnym kolorem i genialnym cięciem, idealnie dopasowanym do mojej twarzy i osobowości. Zwinne dłonie Mistrza zadbały o to, żebym z moja nową fryzurą wyglądała zjawiskowo. On sam jest otwarty, energiczny, uważny na klienta i wie co robi. Człowiek z wizją. Bez wahania oddałabym mu swoją głowę, po raz kolejny.
Mesdames et Messieurs mam zaszczyt przedstawić Wam bezapelacyjnego Wirtuoza nożyczek (oficjalnego Mistrza Polski Fryzjerstwa) Daniela Pasierba.
studentka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 07:55   #408
miki2611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer z wizją Katowice

[QUOTE=agynessd;23816534]cześć

Marze o zmianie fryzury dosc drastycznej, tak naprawdę zastanawiam się miedzy dwoma zakładami
1. En VOGUE
2, H&S

marze o fryzurce jak na linku

http://e.egoisci.pl/eg1480/83491fa5000e943a4890bf3e

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:y...gyAnja.jpg&t=1


no może mniej więcej wyczuliście style swoich fryzjerów
prosze was o pomoc jakieś informacje, podzielenie sie doświadczeniami
zaznaczam tez ze cena nie gra roli



Co do fryzurek to praktyczne, i łatwe w ułożeniu, ale nie na każdym rodzaju włosów będą OK. Jeśli fryzier wie co robi to odradzi gdy masz nie odpowiednie włosy lub podpowie coś innego. Polecam Panią Eweline z salonu Metamorfozy ul,Korfantego - niestety zwolniła się w okresie wakacyjnym i nie moge jej znaleść - POMOCY. Ewentułalnie pani Natalie z salonu Metamorfozy ul,Mickiewicza.
miki2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:21   #409
Aleksandra_osiemosiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fryzjer w Katowicach

Zdecydowanie i z czystym sumieniem mogę polecić salon Rulczyński. Jestem wierna Panu Sebastianowi od lat i nigdy nie zamienię go na innego! Jeśli podsunie mu się jakiś pomysł na wymarzoną fryzurę, zawsze w znakomity sposób to zinterpretuje i zrealizuje. Właśnie wróciłam z następną piękną fryzurą na sylwestra
Aleksandra_osiemosiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 09:23   #410
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cześć Dziewczyny. Ja od ponad dwóch lat chodze do Rulczyńskiego, tyle, że do Kingi. Jestem zadowolona, nie mogę powiedzieć
ale po pierwsze: Kinga od tych dwóch lat praktycznie obcina mnie tak samo, nie ma na mnie żadnego dobrego pomysłu... Kolor zawsze wychodzi ładny, ale i tak nie koniecznie taki jak ja chce (chciałam marchewkowy, mocno rudy, odcień pomarańczowego, a nie czerwonego), a tam zawsze gdzieś ten czerwień się przebija.
Po drugiej mimo wszystko zabija mnie cena. Nie mam długich włosów, a zawsze mi liczy 198zł mam w sumie tylko długi cienki ogonek, cała reszta jest raczej krótka. Cóż ukrywać, chciałabym coś odrobine taniej i, żeby w końcu ktoś miał na mnie jakiś nowy pomysł. Nie wiem gdzie iść, nie umiem się zdecydować
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 00:32   #411
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Witam dziewczyny, mieszkam od 2 miesięcy w Katowicach i szukałam fryzjera. Ponieważ mam wiele złych doświadczeń wybrałam się kilka dni przed sylwestrem do salonu Marginess na podcięcie włosów ( bo farbować się bałam). Włosy mam gęste i zniszczone i ciężkie do układania. Poprosiłam o ładną fryzurę, bez ścinania włosów ponieważ je zapuszczam. Nie pamiętam u kogo konkretnie byłam ( paweł albo Bartek sorry słaba pamięć).
Gość mnie obciął superowo, włosy się układają mam najfajniejszą grzywkę odkąd pamiętam, mam mniej włosów dzięki czemu układają się lepiej ( prosiłam o zmniejszenie ich objętości) i tą samą długość.

Bałam się farbować ale zapytałam aby polecił mi jakiś fajny kolor ponieważ chce coś zmienić ( mam blond już ponad 2 lata) zaproponował mi kilka fajnych kolorów dość unikatowych także wybieram się ponownie pod koniec stycznia na farbowanie.

Jak mi się uda to zrobie zdjęcia przed i po i wrzuce.
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:43   #412
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Fryzjer w Katowicach

dziś już nie mogłam na siebie patrzeć i poszłam do...Rulczyńskiego nie mogłam się zdecydować na innego "nowego" fryzjera, więc wróciłam na stare śmiecie. Fryzurka bardziej podcięta i obcięta, ale jestem zadowolona. Łdanie Kinka wycięła mi bok, ścięła z objętości bo już miałam za gęste i cięzke te włosy. Koloru sobie nie robiłam, ale kupiłam sobie profesjonalną farbę na Stawowej w Katowicach i w sumie prawie 100zł zaoszczędzone .

Następnym razem pewnie pójde do Sebastiana bo Kinga będzie na L4 już (obecnie jest w 6miesiącu ciąży), więc może on coś nowego wymyśli. Chyba, że się odważe iść w końcu gdzie indziej
jestem zadowolona, ale myśle, że 75zł za samo obcięcię (wiadomo z myciem i lekkim wymodelowaniem) to mimo wszystko stanowczo za dużo
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:53   #413
madziastec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Witam serdecznie

Ja moge polecic studio eos w katowicach. Ogolnie jestem bardzo zadowolona z cięcia i koloru. Ostatnio nawet widzialam, ze mikrodermabrazje za ok. 50 zl maja w promocji, normalnie szok.
madziastec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:00   #414
TerraMare
Przyczajenie
 
Avatar TerraMare
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziewczyny, może któraś z Was wie gdzie podział się Łukasz z salonu Wojtka Wajdy? Jeszcze w czerwcu zeszłego roku tam pracował. Niestety we wrześniu okazało się, że już tam nie pracuje i od tego czasu błąkam się od tzw "fachowca" do "fachowca" z miernymi efektami

Edytowane przez TerraMare
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:02
TerraMare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:13   #415
Maja_Rysia
Przyczajenie
 
Avatar Maja_Rysia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Kochane dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy!;(

mam problem troche innej natury niz tutaj opisujecie. mam dlugie wlosy i podcinam koncowki tylko co miesiac-dwa wiec nie potrzebuje super stylisty.
problem jest taki, ze moj naturalny kolor to jasny blond, a farbuje na ciemny braz (zawsze na ten sam kolor serii diacolor). jak sie wiec pewnie domyslacie, odrosty wygladaja strasznie i musze je farbowac co najmniej co 3 tyg, bo wlosy bardzo szybko mi rosna.
Niestety dla dlugich wlosow taka usluga w salonach to koszt ok 200 zl.
Jest to dla mnie zdecydowanie za duzo!
Probowalam dwukrotnie farbowania w domu farba diacolor kupiona w sklepie fryzjerskim (w farbowaniu pomogla mi kolezanka) postepujac zgodnie z instrukcja na ulotce) ale za kazdym razem efekt byl straszny. kolor zrobil sie czerwonawy (mimo, ze mial nie byc), wlosy mialy rozne odcienie w zaleznosci od miejsca na glowie
mysle o zakupie jakiejs zwyklej farby, dostepnej w supermarketach, ale slyszalam, ze kolory wychodza czesto inaczej niz sa przedstawiane na opakowaniach (to zrozumiale, wszystko zalezy od tego, jaki kolor mialo sie na glowie wczesniej)
A moze jest jakis fryzjer w katowicach, ktorego znacie i polecacie wiedzac, ze jest tani?
blagam poradzcie cos! jestem studentka, nie zarabiam, nie moge sobie pozwolic na fryzjera za 200 zl raz na 3tyg!
Maja_Rysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 11:20   #416
milena05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Właśnie wróciłam po rocznym pobycie na emigracji, proszę o pomoc. Szukam numeru do mojego salonu fryzjerskiego CREATIVE w Katowicach ul. Francuska 59. Może ktoś wie czy salon jest zamknięty czy może tylko zmienił się numer tel. Pracowała tam dziewczyna która swego czasu uratowała moje włosy.

Edytowane przez milena05
Czas edycji: 2011-02-28 o 20:07
milena05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:37   #417
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziewczyny a gdzie znajde fryzjara ktory rozjasni mi wlosy z czerni do blondu i zrobi to dobrze tzn postara sie by wlosy jak najmniej ucierpialy i by kolor wyszedl przyzwoity.Najlepiej gdyby byl bloisko 1000-lecia lub centrum(mam malutkie dzieci dlatego chcialabym jak najblizej)mozecie mi kogos polecic?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 21:53   #418
milena05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie znajde fryzjara ktory rozjasni mi wlosy z czerni do blondu i zrobi to dobrze tzn postara sie by wlosy jak najmniej ucierpialy i by kolor wyszedl przyzwoity.Najlepiej gdyby byl bloisko 1000-lecia lub centrum(mam malutkie dzieci dlatego chcialabym jak najblizej)mozecie mi kogos polecic?
Dzisiaj wróciłam od mojej Pani Basi którą odnalazłam. Po włoskiej czerni którą sobie sama zrobiłam znowu jestem blondi. Jest ok, skoro moje włosy po roku farbowania tanią włoską farbą przeżyły rozjaśnianie to chyba moge polecić (tel. 727 59 59 59).
milena05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 07:03   #419
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziekuje mam rozumiec ze adres jest ten sam...
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:15   #420
Maja_Rysia
Przyczajenie
 
Avatar Maja_Rysia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: fryzjer z wizją Katowice

[QUOTE=miki2611;23824734]
Cytat:
Napisane przez agynessd Pokaż wiadomość
cześć

Marze o zmianie fryzury dosc drastycznej, tak naprawdę zastanawiam się miedzy dwoma zakładami
1. En VOGUE
2, H&S

marze o fryzurce jak na linku

http://e.egoisci.pl/eg1480/83491fa5000e943a4890bf3e

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:y...gyAnja.jpg&t=1


no może mniej więcej wyczuliście style swoich fryzjerów
prosze was o pomoc jakieś informacje, podzielenie sie doświadczeniami
zaznaczam tez ze cena nie gra roli



Co do fryzurek to praktyczne, i łatwe w ułożeniu, ale nie na każdym rodzaju włosów będą OK. Jeśli fryzier wie co robi to odradzi gdy masz nie odpowiednie włosy lub podpowie coś innego. Polecam Panią Eweline z salonu Metamorfozy ul,Korfantego - niestety zwolniła się w okresie wakacyjnym i nie moge jej znaleść - POMOCY. Ewentułalnie pani Natalie z salonu Metamorfozy ul,Mickiewicza.

H&S specjalizuje sie wlasnie w krotkich fryzurkach, na pewno beda chetni, zeby zrobic cos takiego na glowie
Maja_Rysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.