Pęknięty paznokieć u stopy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 17:22   #1
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169

Pęknięty paznokieć u stopy


Czesc dziewczyny,
prosze o pomoc i rade co moge zrobic. Jakies 2 mies temu na koncercie ktos nadepnal mnie glanem i pekl mi duzy paznokiec u stopy od wewnetrznej strony, tak przy nasadzie (pękł wszerz) Na poczatku pekniecie bylo niewielkie i nie bylo go nawet widac spod lakieru, teraz niestety pekniecie "uroslo" wraz z paznokciem do polowy płytki i siega juz jakies 80% boje sie, ze pekniecie pojdzie dalej i zostane bez paznokcia, czego bardzo bardzo chce unikac) I teraz moje pytane: czy moge teraz dopiero isc do stylistki, zeby mi nalozyla cos na paznokiec (i co w ogole by to mialo byc?), aby nie dopuscic do dalszego pekania? W pracy musze nosic zakryte buty. Czy nalozenie jakiegos zelu w ogole pomoze?
Bardzo prosze o odp. Dodam, ze przy peknieciu nie ma ranki, ani zakazenia ani nic zlego sie nie dzieje, tylko z powodu malowania na czerwono tak mi sie zabarwila peknieta czesc paznokcia...
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 23:43   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Jeżeli nie było krwi, nie powinno być problemu z utwardzeniem Ci paznokcia żelem, alrylem, bądź "załatania" łatką jedwabną.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:29   #3
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Dzieki za odpowiedz a jaki to jest mniej wiecej koszt? Teraz musze znalezc kogos w wawie, kto mi to zrobi i nie popsuje
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 00:35   #4
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

W każdym miejscu cennik jest inny. Zadzwoń do jakiegoś salonu i po prostu się spytaj
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:11   #5
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Myślę, że jeden paznokieć nie powinien przekroczyć 15zł. Miałam podobny problem i pomógł akryl.
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:31   #6
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość
Myślę, że jeden paznokieć nie powinien przekroczyć 15zł. Miałam podobny problem i pomógł akryl.
Dzieki wlasnie wczoraj obejrzalam jeszcze raz ten paznokiec, przerazilam sie, ze mi zejdzie i poszlam do salonu - pani polozyla akryl, zaplacilam 10zl. Teraz tylko musze chodzic w pracy w peep-toe bo nie chce zepsuc ladnego efektu i doprowadzic jeszcze raz do pekniecia.. trudno, najwyzej bede "na dywaniku"
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:48   #7
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Nie powinno się nic stać. Na co dzień nosze adidasy i akrylowi nic się nie dzieje
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 17:01   #8
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Ja wlasnie przez to samo przechodze. Mi pekl paznokiec od waskich butow i tanca. Mialam tu swoj watek. Moje pekniecie mialo tak 60% wszerz i reszta pekniecia szla w gore. Ale caly czas sie trzymal skory. Jakies 2 tygodnie temu nalozylam na niego akryl. Narazie jest ok. Bylam u kosmetyczki i placilam 15zl. Pamietaj ze nalezy odkazic skore i nalozyc specjalny preparat ktory eliminuje wilgoc zeby nie dopuscic do grzybicy. Mi ta Pani odkazala specjalnym preparatem i wkladala pedzelek pod ta peknieta plytke. Strasznie nieprzyjemne ale nie boli az tak. Szczypie. Najgorsze ze ona zbyt mocno pilowala ten paznokiec i zachcialo jej sie odsuwac skorki. Przez to bolal mnie palec przez caly dzien. Najlepiej jak bedzie Ci robila to niech skupi sie na samym akrylu. Aha...z tego co wiem nie wolno naklejac zadnych sztucznych plytek bo paznokiec zacznie wrastac. Ja od razu zrobilam sobie o 2 stopy duzy paznokiec i mialam szczescie bo chyba tez zaczynal pekac.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:49   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Cytat:
i zachcialo jej sie odsuwac skorki.
Odsunięcie skorek jest konieczne przed nałożeniem akrylu, w przeciwnym razie mógłby Ci sie nie trzyumac, a tego na 100% chciałabyś uniknąc
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:33   #10
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Mi nic nie wkladala pod paznokiec bo chyba bym jej nie pozwolila. Powiedziala tylko, zebym smarowala Tribiotikiem. Tak czy inaczej mnie palec nie boli od tego pekniecia, ani nic mi sie nie wdalo, takze czekam tylko, az plytka odrosnie.. jeszcze ze 2 mies i bedzie z glowy
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:00   #11
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

No pewnie bylo konieczne ale bolalo W kazdym razie mam juz to za soba i jestem zadowolona
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 00:03   #12
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

To sie dlugo nie nacieszylam bo dzisiaj mi odpadl akryl razem z peknietym paznokciem. Jednak na szczescie zostala taka cieniutka plyteczka na polowie paznokcia wiec zamierzam znowu na nia polozyc akry. Nawet gdyby mi odpadal co tydzien. A podejrzewam ze tak bedzie bo paznokiec odpadl mi od tanca i butow do tanca. Sa lekko za male. Bede musiala kupic wieksze...Ale z tanca nie zrezygnuje wiec bede cierpiala
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:59   #13
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To sie dlugo nie nacieszylam bo dzisiaj mi odpadl akryl razem z peknietym paznokciem. Jednak na szczescie zostala taka cieniutka plyteczka na polowie paznokcia wiec zamierzam znowu na nia polozyc akry. Nawet gdyby mi odpadal co tydzien. A podejrzewam ze tak bedzie bo paznokiec odpadl mi od tanca i butow do tanca. Sa lekko za male. Bede musiala kupic wieksze...Ale z tanca nie zrezygnuje wiec bede cierpiala

ja to celowo chodze w odkrytych butach kiedy moge bo chyba bym nie zniosla, jakby mi pazurek odpadl
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:57   #14
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Damn damn damn, uderzylam sie wczoraj i akryl sie "podwazyl" chyba juz nie uratuje tego paznokcia Chyba, ze kosmetyczka nalozy nowa warstwe, jesli bedzie na co...
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:36   #15
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Nie wiem co to znaczy, że akryl się podważył, ale najlepiej będzie jak szybko się wybierzesz do kosmetyki - spiłuje frezarką i nałoży na nowo akryl.
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:56   #16
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Pęknięty paznokieć u stopy

Spiłuje...? omg, u mnie to chyba juz tylko trzeba to zdjac - tak mi powiedziala kosmetyczka w pt, a dzis ide to zrobic i sie BOJE jak cholera
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.