Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-06, 13:35   #2431
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ten Nyx Kopenhaga jest cudowny! <3 Ale jest dostępny w PL, tylko w Warszawie w firmowym sklepie nyxa (chyba jeszcze istnieje xd) i stronie internetowej (który nota bene nie działa chyba od lipca i na fb nabrali wody w usta i cisza :/ ) no i ofc na allegro.
jeżeli chodzi o NYX to chyba nie chodziło tu o pomadkę KOPENHAGA jako odpowiednik GRAND CRU z bourjois, bo ta jest bardziej w fiolet niż w czerwień wpadająca:P
ale fakt, piękna.
w ogóle dziwnie tak, że w polskich douglasach sprzedają nyxa te pomadki ale nie wszystkie które na oficjalnej polskiej stronie nyxa sprzedają :P powinni sprzedawać to samo...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:40   #2432
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Mam golden rose kilka pomadek ale nie znalazłam w nich takiego odcienia. Poza tym utrzymują się długo ale u mnie nie zawsze. Nie wiem od czego to zależy.
Szukałam też z nyx i odpowiednik mają ale niedostępny w Polsce.
Znalazłam za to, że podobne do GRAND CRU jest ołówek do ust z temperówką INGLOT o numerze 21 lub konturówka do ust INGLOT Soft Precision o numerze 58.
Dodatkowo odkryłam podobny kolor z KRYOLANu "ROCK" (oczywiście niedostępny w Polsce)
no i też chyba niedostępną u nas konturówkę z Bourjois o numerze 20.

Ale szukąjac odpowiednika do tej pomadki z Bourjois odkryłam cudowny kolor. Wygląda identycznie jak Grand cru. A nawet lepiej. No zakochałam się. Jest to Mac w odcieniu Ruby woo. Jeszcze jak odkryłam, że na moim ulubionym makijażu wykonywanym przez siostry pixiwoo użyta jest ta pomadka to choruje. A szminka Kosztuje 86zl o.o i ma niespotykane matowo - welurowe wykończenie.

link do makijażu z pixewoo: https://www.youtube.com/watch?v=LpeXFMuZ-Ak - uwielbiam tę bladą cerę, ten kolor na powiekach i ten odcień ust! swoją droą, czy widział ktoś z was w Polsce taką mascarę jak jest używana w tym filmiku? w kolorze jakby bordowo-brązowym? JEST CUDNA.


nie mam w swoim asortymencie takiego czerwonego koloru, który by się długo utrzymywał. mam albo ciemniejsze, bardziej wpadające w śliwkę, bordo albo takie hmm... czerwono-różowe. ew nudziaka a raczej bardzo delikatny różowo-nudziakowy i jedną fuksjową. i one są spoko, nieźle się trzymają. a chcę czerwony!

nie wliczam w to czerwonej pomadki z rimmela, która jest chyba porażką albo nie mam na nią sposobu. kremowa owszem i odbija się wszędzie, na wszystkim i ciągle. wystarczy że jakiś włos wyląduje na twarzy, przesunę ręką a włos przeleci po ustach i mam na pół twarzy później ślad od szminki...
Ale ten makijaz jest piekny! A co to za cienie, ktore uzyla? Chyba Berry z Lucy Minerals bylby troche podobny, prawda?

Jak zobaczylam te Grand Cru to kolor bardzo mi sie spodobal, ale po dluzszym zastanowieniu sie, uznalam, ze pewnie bym kupila, a i tak bym nie uzywala, dlatego ze wyjsciowy kolor moich ust jest dosc ciemny, ogolnie jestem blada, mam dosc jasna oprawe oczu i ogolnie w odbiorze jestem jasna i delikatna Usta mam dosc pelne i wiekszosc ciemnejszych pomadek, mimo ze w sumie mi pasuja ciemniejsze kolory, to jak sie nimi pomaluje to widac tylko kolor tych ust. Tak mam np. z Amsterdamem z Nyxa Ladny efekt dawal mi na ustach, ale tak mocno przerysowany, ze tylko po domu w nim chodzilam A np. pomadki z Golden Rose matowe mimo ze ciemne to mi takiego efektu przerysowanego juz nie robia

Wiec sama juz nie wiem jak to ze mna jest!:P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:39   #2433
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Może za mocno obrysowywałaś kontur ust Ja zawsze lekko rozcieram bo nie lubie tak obrysowanych ust i nie ma mowy o przerysowanym efekcie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:34   #2434
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale ten makijaz jest piekny! A co to za cienie, ktore uzyla? Chyba Berry z Lucy Minerals bylby troche podobny, prawda?

Jak zobaczylam te Grand Cru to kolor bardzo mi sie spodobal, ale po dluzszym zastanowieniu sie, uznalam, ze pewnie bym kupila, a i tak bym nie uzywala, dlatego ze wyjsciowy kolor moich ust jest dosc ciemny, ogolnie jestem blada, mam dosc jasna oprawe oczu i ogolnie w odbiorze jestem jasna i delikatna Usta mam dosc pelne i wiekszosc ciemnejszych pomadek, mimo ze w sumie mi pasuja ciemniejsze kolory, to jak sie nimi pomaluje to widac tylko kolor tych ust. Tak mam np. z Amsterdamem z Nyxa Ladny efekt dawal mi na ustach, ale tak mocno przerysowany, ze tylko po domu w nim chodzilam A np. pomadki z Golden Rose matowe mimo ze ciemne to mi takiego efektu przerysowanego juz nie robia

Wiec sama juz nie wiem jak to ze mna jest!:P
użyła:

NARS Sheer Glow Foundation - podkład

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz - brwi

Tom Ford Illicit creme eyeshadow - najpiękniejszy cień do oczu w kremie ever, w kolorze burgundowo-brązowym. 3 lata temu jak szukałam kosztował chyba ze 300zł, teraz widzę na necie cenę około 200zł, no ale trzeba by go raczej sprowadzać zza granicy

By Terry Bordeaux Mascara - cudowny tusz do rzęs w kolorze bardzo głębokiego burgundu z brązem, cena na nasze to jakieś 250zł, niedostępny w Polsce z resztą

Avon Supershock pencil in Blackberry - kredka na linię wodną, nie wiem czy była w takim kolorze kiedykolwiek w Avonie...

MAC Burgundy and Nightmoth Liner - tu chyba nie chodzi o linery do powiek, tylko o kredki, które użyła w ombre do ust. i są to kredki do ust z MAC, każda za 68zł, dostępne w Polsce

MAC Ruby Woo Lipstick - ta przepiękna pomadka z MAC w odcieniu głębokiej czerwieni i wykończeniu ala welur, 86zł, dostępne w Polsce

Ben Nye Cherry Pop lip pencil - kredka do ust z BEN NYE, też ta firma w Polsce chyba niedostępna, jedyne co z niej kojarze to jakiś puder, chwalony w blogosferze, że idealny pod oczy, sypki (są jakieś odsypki chyba na allegro...)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 14:44   #2435
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jakim konkretnie odcieniem bazy kolorystrycznej z kolorowki mogę przyciemnic podklad?
Mam Beige 01 z Clair Minerals i tonacja jest super, ale jest na mnie za jasny i to o tyle, ze obawiam sie, iz nawet zimą moze byc zbyt blado.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 19:58   #2436
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jakim konkretnie odcieniem bazy kolorystrycznej z kolorowki mogę przyciemnic podklad?
Mam Beige 01 z Clair Minerals i tonacja jest super, ale jest na mnie za jasny i to o tyle, ze obawiam sie, iz nawet zimą moze byc zbyt blado.
Wszystko zależy od tego, jakim jesteś typem urody Nie znam podkładów z Clair Minerals.
Ja jestem ciepłym typem urody i jak dążyłam do podkładu mineralnego w żółtej tonacji, to bazowałam na Color Blend Nude.

Być może pomocne okażą się dla Ciebie te swatche, sama z nich korzystałam:
http://arsenicmakeup.blogspot.com/20...-to-na-co.html
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 20:36   #2437
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52744635]Wszystko zależy od tego, jakim jesteś typem urody Nie znam podkładów z Clair Minerals.
Ja jestem ciepłym typem urody i jak dążyłam do podkładu mineralnego w żółtej tonacji, to bazowałam na Color Blend Nude.

Być może pomocne okażą się dla Ciebie te swatche, sama z nich korzystałam:
http://arsenicmakeup.blogspot.com/20...-to-na-co.html[/QUOTE]
Wlasnie czegos takiego mi brakowalo - ogromnie dziekuje!!!
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 21:53   #2438
Elisava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witajcie, próbowalam znaleść cos na ten temat w wyszukiwarce ale nie udało mi sie wiec pytam tutaj: Czy ktoraś z Was orientuje sie może gdzie w uk kupię pólprodukty mineralne do makijażu? Chodzi mi o cos takego co ma np. nasza kolorowka com. Znacie może jakis sklep?
Elisava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 12:50   #2439
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny pytam w tym wątku a nie w edm, mam wrażenie, że tu więcej osób zagląda.
Macie porównanie formuł semi mat, mat i jojoba (nowe) EDM?
Czy one kryją i matują? W porównaniu do Amilie, AM, Pixie czy innych marek.
Gdzieś przeczytałam, że matująca nie matuje wcale a jojoba to się świeci jak latarnia.
Czy nadają się do cery mieszanej?
Tak się zastanawiam czy nie zamówić próbek, ale odrzuca mnie ilość kolorów, nie mówiąc już o formułach
Szczególnie kusi mnie jojoba (w semi mat jest lauroy lisine, co mnie trochę odrzuca)
Warto się pokusić?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 22:36   #2440
mnsn
Przyczajenie
 
Avatar mnsn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 22
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytam w tym wątku a nie w edm, mam wrażenie, że tu więcej osób zagląda.
Macie porównanie formuł semi mat, mat i jojoba (nowe) EDM?
Czy one kryją i matują? W porównaniu do Amilie, AM, Pixie czy innych marek.
Gdzieś przeczytałam, że matująca nie matuje wcale a jojoba to się świeci jak latarnia.
Czy nadają się do cery mieszanej?
Tak się zastanawiam czy nie zamówić próbek, ale odrzuca mnie ilość kolorów, nie mówiąc już o formułach
Szczególnie kusi mnie jojoba (w semi mat jest lauroy lisine, co mnie trochę odrzuca)
Warto się pokusić?
W semi matte nie ma laurol lycine. Ogólnie rzecz biorąc w tych aktualnych wersjach nie ma LL. Na polskiej stronie EDM rzeczywiście jest wymienione w składzie - może oni wciąż mają w ofercie stare wersję
Zamawiałam dwukrotnie próbki z amerykańskiej strony (płaci się za przesyłkę ok 15 Zł tylko czeka się dłuuuugo)
Mam cerę mieszaną i jojoba mi nie pasowało zupełnie bo rzeczywiście jest taki lekko rozświetlający. Szybko się po nim świeciłam i skóra tak jakby mnie swędziała. Matowy ciężko mi ocenić bo nie trafiłam z odcieniem próbki więc nie używałam. Natomiast polubiłam bardzo semi matte. Buzia nie była ani płaska matowa ani też jakoś bardzo rozświetla ot taka zdrowo wyglądająca. Miałam odcienie W2 oraz z mieszane że sobą W3 i N3 i fajnie mi pasowały. Krycie mogę porównać do tych marek których miałam okazję używać więc mniejsze niż AM matujący, większe niż Neauty. To moja opinia - jak wiadomo każda cera może reagować inaczej.
mnsn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:14   #2441
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mnsn Pokaż wiadomość
W semi matte nie ma laurol lycine. Ogólnie rzecz biorąc w tych aktualnych wersjach nie ma LL. Na polskiej stronie EDM rzeczywiście jest wymienione w składzie - może oni wciąż mają w ofercie stare wersję
Zamawiałam dwukrotnie próbki z amerykańskiej strony (płaci się za przesyłkę ok 15 Zł tylko czeka się dłuuuugo)
Mam cerę mieszaną i jojoba mi nie pasowało zupełnie bo rzeczywiście jest taki lekko rozświetlający. Szybko się po nim świeciłam i skóra tak jakby mnie swędziała. Matowy ciężko mi ocenić bo nie trafiłam z odcieniem próbki więc nie używałam. Natomiast polubiłam bardzo semi matte. Buzia nie była ani płaska matowa ani też jakoś bardzo rozświetla ot taka zdrowo wyglądająca. Miałam odcienie W2 oraz z mieszane że sobą W3 i N3 i fajnie mi pasowały. Krycie mogę porównać do tych marek których miałam okazję używać więc mniejsze niż AM matujący, większe niż Neauty. To moja opinia - jak wiadomo każda cera może reagować inaczej.
a jakiej wielkości są te próbki?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 18:38   #2442
mnsn
Przyczajenie
 
Avatar mnsn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 22
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
a jakiej wielkości są te próbki?
0,14 g
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (158,9 KB, 16 załadowań)
mnsn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 15:12   #2443
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, mam prośbę o doradzenie pędzla. Używam mineralów od kilku lat i na początku miałam jakiś zestaw pędzki sunshade minerals, ale szczota się z tego dość szybko zrobiła (zwłaszcza flat top kłuje mnie po prostu!, a kabuki ma na tyle długie i miekkie włosie, że bardziej nadaje się do pudru), później przerzuciłam się na Hakuro H52 - zbita, gęsta kulka i jest ok, ale potrzebuję jakiegoś małego zestawu pędzli do kosmetyczki wyjazdowej czyli do podkładu i do różu. Zastanawiam się pomiędzy tymi z Amilie i Annabelle. Chociaż przez głowe mi przemknęło także zamówienie Hakuro i skrócenie mu rączki - efekt byłby pewnie mało estetyczny Co polecacie!?
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 16:09   #2444
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę o doradzenie pędzla. Używam mineralów od kilku lat i na początku miałam jakiś zestaw pędzki sunshade minerals, ale szczota się z tego dość szybko zrobiła (zwłaszcza flat top kłuje mnie po prostu!, a kabuki ma na tyle długie i miekkie włosie, że bardziej nadaje się do pudru), później przerzuciłam się na Hakuro H52 - zbita, gęsta kulka i jest ok, ale potrzebuję jakiegoś małego zestawu pędzli do kosmetyczki wyjazdowej czyli do podkładu i do różu. Zastanawiam się pomiędzy tymi z Amilie i Annabelle. Chociaż przez głowe mi przemknęło także zamówienie Hakuro i skrócenie mu rączki - efekt byłby pewnie mało estetyczny Co polecacie!?
Mi sie wydaje, ze Hakuro "zjada" podklad. Annabelle jest ok, uzywam ich flat topa, Amilie nie mialam.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 18:55   #2445
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę o doradzenie pędzla. Używam mineralów od kilku lat i na początku miałam jakiś zestaw pędzki sunshade minerals, ale szczota się z tego dość szybko zrobiła (zwłaszcza flat top kłuje mnie po prostu!, a kabuki ma na tyle długie i miekkie włosie, że bardziej nadaje się do pudru), później przerzuciłam się na Hakuro H52 - zbita, gęsta kulka i jest ok, ale potrzebuję jakiegoś małego zestawu pędzli do kosmetyczki wyjazdowej czyli do podkładu i do różu. Zastanawiam się pomiędzy tymi z Amilie i Annabelle. Chociaż przez głowe mi przemknęło także zamówienie Hakuro i skrócenie mu rączki - efekt byłby pewnie mało estetyczny Co polecacie!?
ja ostatnio jestem zachwycona pędzlem z clare blanc do podkładu, taka wg mnie hybryda między flat topem a kabuki. bo włosie ma długości flat topa, ale nie jest płaski, tylko "kabukowato" zakończony. robiłam o nim recenzję na blogu, ale to wydatek ponad 140zł.

widziałam tu też opinie fajne o pixie flat topie, sama nie miałam jednak. on kosztuje chyba coś kolo 70zl?

flat top z annabelle mam, ale wypadało z niego ostatnio włosie za bardzo. mama moja ma kabuki z AM i włosie jest długie, nie dla mnie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 19:37   #2446
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki za propozycje. Nie będę inwestowała w Clare bo chcę coś z krótką rączką, a taki gęsty, krótki kabuki to własnie Hakuro h52, który mam więc raczej bym na flat topa się skusiła, tylko nie wiem jakiego. Zobacze na to pixie
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 19:43   #2447
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje. Nie będę inwestowała w Clare bo chcę coś z krótką rączką, a taki gęsty, krótki kabuki to własnie Hakuro h52, który mam więc raczej bym na flat topa się skusiła, tylko nie wiem jakiego. Zobacze na to pixie
pixie też ma długą rączkę. hmmm.

tak w sumie jak sobie myślę, to jedyne co mi do głowy przychodzi z krótką rączką to Amilie albo Annabelle Minerals.
jeszcze Everyday Minerals coś takiego ma?

z długich rączek jest jeszcze zoeva bamboo 104 (60zł). właściwie i zoeva i clare nie ma mega długich rączek, no ale nie jest to tak krótkie jak AM czy amilie.

ew zerknij w typowe krótkie kabuki jak zoeva121?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 19:50   #2448
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No tak, ale jeszcze pozostaje kwestia tego do różu - czyli faktycznie tylko AM albo Amilie zostaje. A ma ktoś porównanie tych dwóch?
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 20:01   #2449
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
No tak, ale jeszcze pozostaje kwestia tego do różu - czyli faktycznie tylko AM albo Amilie zostaje. A ma ktoś porównanie tych dwóch?
brawo ja, dopiero teraz doczytałam, że to ma być do kosmetyczki podróżnej.
jak do podróżnej to zerknij sobie na pędzle wysuwane bikor. złoty i czarny. też robiłam ich recenzję na blogu wraz ze sporą ilością zdjęć. włosie mają z włókna węglowego, mega miłe, bardzo, bardzo gęste, szybko schnie, nie odkształca się etc. no i w podróżnej kosmetyczce genialne, bo zamykasz i włosie się nie gnie ani nic. flat topem jest black oslo. kabuki to złoty bikor. oba kosztują po 65zł chyba. używam w podróżach i są genialne.

w ogóle do podkładu w podróży używam czarnego wysuwanego pędzla z bikor (po zamknięciu ma nieco ponad 5cm o ile dobrze pamiętam, na blogu pisałam) a do bronzera i różu tego kabuki złotego :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 14:18   #2450
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy działa wam strona mineralcosmetics.pl? zastanawiam się nad kupnem podkładu Pixie w promocji a tu lipa :c
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 15:00   #2451
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Czy działa wam strona mineralcosmetics.pl? zastanawiam się nad kupnem podkładu Pixie w promocji a tu lipa :c
Teraz nie działa
"Unable to initialize Cache: cache_dir is not writable"
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 21:12   #2452
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Czy działa wam strona mineralcosmetics.pl? zastanawiam się nad kupnem podkładu Pixie w promocji a tu lipa :c
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53004433]Teraz nie działa
"Unable to initialize Cache: cache_dir is not writable"[/QUOTE]
Strona nadal nie działa.


Dla zainteresowanych : mineralcosmetics ma sklep na allegro- mineralsy.
Tam też jest promo na podkłady i próbki pixie.
Chyba, że im poszedł cały system, to wtedy też z allegro będzie lipa.
Warto napisać do nich.


Próbki na allegro w promo są do 18.10, chyba że coś pozmieniają


Aha jeszcze jedno warto kupić też ze strony pixie
np. biga i poprosić w komentarzu o próbki, wychodzi taniej (przesyka coś koło 8,9)


Natomiast w mineralcosmetics presyłka 6zł + dodatkowo 2,5 za każdą próbkę.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 21:36   #2453
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ale można prosić o konkretne próbki czy daja losowo?
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:04   #2454
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ale można prosić o konkretne próbki czy daja losowo?
Jak zamawiałam kiedyś tam, parę razy biga to pamiętam, że raz nie prosiłam o próbki (jakoś nie potrzebowałam) to dostałam jak leci z 3 czy 4 dla średniej karnacji
Natomiast innym razem to poprosiłam w komentarzu o konkretne próbki i dostałam to co chciałam.
Ogólnie fajny kontakt, jak coś pomerdasz to możesz napisać do nich i poprawić
Doradzają też w wyborze odcienia, Pani Sylwia jest super.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 23:13   #2455
kattbienias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

O tych próbkach to nie wiedziałam, trzeba będzie przetestować przy najbliższym zamówieniu
kattbienias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 01:28   #2456
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jak chce zamówić tylko biga to ile próbek dostane? Kolor raczej dobrany mam ;D
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:16   #2457
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Podajcie tą stronkę bo nie mogę znaleźć :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:46   #2458
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Jak chce zamówić tylko biga to ile próbek dostane? Kolor raczej dobrany mam ;D
Ze 2-3, tak mi się wydaje


Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Podajcie tą stronkę bo nie mogę znaleźć :P
Strona pixie
http://pixiecosmetics.pl/


Natomiast na allegro to trzeba wpisać pixie i wyskoczą "mineralsy"- czyli mineralcosmetics
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:47   #2459
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ze 2-3, tak mi się wydaje




Strona pixie
http://pixiecosmetics.pl/


Natomiast na allegro to trzeba wpisać pixie i wyskoczą "mineralsy"- czyli mineralcosmetics
Dzięki :P a ja wpisywałam minerały biga i się dziwię, czemu nie znalazłam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 17:23   #2460
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Talking Proszę o pomoc w doborze minerałów ;)

Dziewczyny proszę Was o pomoc, bo chciałabym zakupić róż mineralny i próbki podkładu. Problem w tym, że nie wiem w jaką tonację powinnam uderzać. Tak samo mam niestety przy zwykłej kolorówce...Podkład, którego używam to Vichy Dermablend 15 Opal i wygląda ok na mojej twarzy, natomiast gdy mam wybrać róż albo cienie to jest masakra Wybieram zwykle to, co mi się podoba, nie wiem czy do mnie pasuje...Ostatnio doszłam do wniosku, że pasują mi chłodne odcienie i jestem typem lata, znajoma jednak powiedziała mi, że mam ciepły typ urody i pasują mi ciepłe tonacje. Sama już nie wiem i prosiłabym o pomoc w doborze różu- pełnowymiarowego i podkładu- próbka, np. z tej firmy: Amilie (albo jakiejś innej, którą polecicie, tą podaję, bo widziałam, że ma duży wybór róży). Włosy mam naturalnie w różnych odcieniach blondu, oczy zielone jakby ze złotą obwódką wokół źrenicy, cera łatwo się czerwieni, jest bardzo płytko unaczyniona, bez filtra opalam się najpierw na czerwono. Wstawiam zresztą zdjęcie Co do podkładu jeszcze to właśnie kończę kurację Izotekiem, mam obecnie jedynie przebarwienia potrądzikowe, skóra nie świeci się w ogóle póki co, chciałabym jakiś kryjący podkład.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151030_181142.jpg (72,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151101_012113.jpg (63,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-11-01 o 17:34
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.