Podkład do cery suchej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 19:40   #1
gumi118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14

Podkład do cery suchej


no wiec tak.. znacie moze jakies podklady dla cery mlodej i suchej? takie ktore zatuszuje przebarwienia? bo ja narazie uzywam under twenty i jest w sumie w miare ale myslalam nad jakims lepszym slyszalam o dream matte mousse ale on podobno bardzo wysusza skore slyszalam tez o Lirene City Matt.. ale juz sama nie wiem a jak wy sadzicie? czego uzywacie?
gumi118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:27   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Podkład do cery suchej

A szukałaś podobnego (a może nawet identycznego) wątku w WYSZUKIWARCE? Albo na KWC?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 21:15   #3
gumi118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład do cery suchej

szukalam ale tamte odpowiedzi mnie nie "zadowolily" :P a poza tym to moglo sie cos zmienic na rynku
gumi118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 10:46   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Podkład do cery suchej

Nie polecam dream matte mouse, ja mam mieszaną cerę i po nałożeniu partie suche wyglądały jak po nałożeniu tynku , strasznie przesusza skórę i dajeefekt łuszczenia się ! Jesteś pewna że do Twojej suchej skóry podkład matujący to dobre rozwiązanie? Znawcą nie jestem, niech się wypowiedzą osoby bardziej kompetentne
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 11:14   #5
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Podkład do cery suchej

Rzeczywiście, DMM podkreśla suche skórki, ale nie zauważyłam, żeby wysuszał buzię .
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 12:36   #6
gumi118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład do cery suchej

hmm no ja wlasnie nie wiem czy matujacy to dobry pomysl.. ale moja kol ma podobna cere do mnie ( jasna karnacja, sucha) i uzywa matujacego i jest ok..
gumi118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 12:57   #7
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podkład do cery suchej

Nie wiem ile możesz zainwestowaćale ja polecam Isa Dora Hydralight albo ten nowy Isa Dora w sprayu . Super dla mojej suchej, wrażliwej, jasnej, łuszczącej się i czerwieniącej skóry choć oczywiście coś za coś i nie są to podkłady bardzo kryjące ale raczej średnio.
Mam dziesiątki podkładów w domu i żaden sie nie sprawdził no moze jeszcze la roche ten optycznie wygładzający skórę ale dla mnie najjaśniejszy kolor był zbyt ciemny.
Pozdrawiam i polecam Isa Dore
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 13:10   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Podkład do cery suchej

Do cery suchej mogłabym polecić Max factora, idealnie matuje przez cały dzień, przynajmniej tak sie sprawdza na mojej buzi.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3131
tylko że niestety "trochę" kosztuje, na placu może Ci sie udac zakupic go za 35 zł
Powiedz o jaką konsystencje Tobie chodzi puder sypki, prasowany płynny?
I naprawde godne przejrzenia jest KWC-tam jest masa kosmetyków+recenzje, bo wątpie żeby ktoś zaproponował ci podkład nieznajdujący sie w KWC (tam tez sa zgłaszane nowości)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:20   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Nie wiem ile możesz zainwestowaćale ja polecam Isa Dora Hydralight albo ten nowy Isa Dora w sprayu . Super dla mojej suchej, wrażliwej, jasnej, łuszczącej się i czerwieniącej skóry choć oczywiście coś za coś i nie są to podkłady bardzo kryjące ale raczej średnio.
Mam dziesiątki podkładów w domu i żaden sie nie sprawdził no moze jeszcze la roche ten optycznie wygładzający skórę ale dla mnie najjaśniejszy kolor był zbyt ciemny.
Pozdrawiam i polecam Isa Dore
Hydraloight jest dla Ciebie super czy w sprayu?bo dla mnie hydralight byl okropny :/ wiec moze spray wyprobuje
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:18   #10
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Nie wiem ile możesz zainwestowaćale ja polecam Isa Dora Hydralight albo ten nowy Isa Dora w sprayu . Super dla mojej suchej, wrażliwej, jasnej, łuszczącej się i czerwieniącej skóry choć oczywiście coś za coś i nie są to podkłady bardzo kryjące ale raczej średnio.
Mam dziesiątki podkładów w domu i żaden sie nie sprawdził no moze jeszcze la roche ten optycznie wygładzający skórę ale dla mnie najjaśniejszy kolor był zbyt ciemny.
Pozdrawiam i polecam Isa Dore
A jaki masz odcień tego w sprayu i jaką masz tonację cery? Chciałam sprawić sobie właśnie ten podkład, ale wydaje mi się, że może być za ciemny dla mnie, kiedyś testowałam jeden z jaśniejszych odcieni i był za ciemny.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:41   #11
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Podkład do cery suchej

Do suchej skóry jest idelny Chanel Vitalumier - jest cudowny, można go używać właściwie zamiast kremu na dzień - skóra jest po nim mięciutka i spręzysta, naturalnie ujednolicona i nie podkreśla suchych skórek.
Mankamentem jest cena - ale radzę chociaż wypróbować.

Ale trzeba go zmatowić sypkim pudrem.
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 16:55   #12
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Podkład do cery suchej

Dla mojej suchej skóry do tej pory najlepszym podkładem jest Colour Adapt Max Factor. Ostatnio podoba mi się też L'oreal Infallible.
Do IsaDory w piance przymierzam się wiosną.
A DMM rzeczywiście bardzo podkreśla suche partie skóry.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 18:03   #13
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Podkład do cery suchej

Mam suchą skórę , nawet bardzo suchą. Miałam bardzo dużo podkładów najróżniejszych . Większość uwydatniała suche skórki.
Stosowałam wszystkie podkłady z isa dora , rewelacyjny jest ten w piance ale na rynku są strasznie ciemne kolory i dlatego dla mnie na zimę odpada . Latem spisywał się rewelacyjnie.
A może , któraś z was znalazła jakiś bardzo jasny kolor tej pianki?
Wszystkie matujące lub color adapt niestety mnie bardzo wysuszały i tragicznie podkreślały suche place .
Ale ostatnio znalazłam następny bardzo dobry podkład, La Roche Posay, Unifiance Creme - podkład do cery suchej i bardzo suchej.
pięknie wyrównuje kolor , pięknie kryje , pięknie stapia się z cerą ( nie ma mowy o efekcie maski )buzia robi się gładka , wypoczęta, nie świeci mi się po nim twarz i u mnie trzyma się bardzo długo.Dla bladolicych nr 21.
Do tego też znalazłam idealny krem do suchej cery a jest to masło kakaowe ziaji a jaki mniamuśny zapach mniam . Do tej pory nie znalazłam nic lepszego , a próbowałam kremów la roche , loreal ,vichy itp.(te okazały się dla mnie za mocne i bardzo podrażniały mi twarz) Polecam go na noc bo ma tłustą konsystencje,ale daje od razu uczucie nawilżenia , ukojenia i ochłodzenia twarzy.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 18:12   #14
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Nie wiem ile możesz zainwestowaćale ja polecam Isa Dora Hydralight albo ten nowy Isa Dora w sprayu . Super dla mojej suchej, wrażliwej, jasnej, łuszczącej się i czerwieniącej skóry choć oczywiście coś za coś i nie są to podkłady bardzo kryjące ale raczej średnio.
Mam dziesiątki podkładów w domu i żaden sie nie sprawdził no moze jeszcze la roche ten optycznie wygładzający skórę ale dla mnie najjaśniejszy kolor był zbyt ciemny.
Pozdrawiam i polecam Isa Dore
Widzę , że mamy te same spostrzeżenia .
Musciman napisałaś , że masz bardzo jasną karnację i że 21 z La Roche był dla Ciebie za ciemny , to jakiego odcienia używasz z Isa Dory(pianka)?, nie mogę dostać jasnego odcienia . Nawet w galerii centrum mają same ciemne kolorki
Musicman napisz proszę jaki używasz odcień i gdzie kupiłaś
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 18:26   #15
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Podkład do cery suchej

zdecydowanie polecam Isa Dore w sprayu - jest swietna
ja mam sucha i wrazliwa cere, z pekajacymi naczynkami.. i ten podklad w ogole nie tworzy u mnie na buzce efektu maski
kolor mam "soft caramel" a karnacje ogolnie dosc jasna zeby dokladniej ukryc przebarwienia - uzywam na to pudru w kamieniu i jestem baaardzo zadowolona
Isa Dorze - wlasnie tej w sprayu jestem wierna od roku
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 18:46   #16
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podkład do cery suchej

kurcze kusicie mnie ta pianka...ale saa nie wiem..bo wam np podpasowal tez hydralight ktory straszne plamy mi robil na suchych skorkach i je podkreslal! ;( wiec sie zrazilam...kolejne byly ponoc super 4-ne cienie..i etz sie zalamalam w sumie..spodziewalam sieczegos lepszego...wiec nie wiem :| mam cere sucha,wrazliwa,buraczaca sie :P kupic czy nie??a gdzie mozna w necie dostac?
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 20:35   #17
gumi118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład do cery suchej

a ja chcialam tylko powiedziec ze zdecydowalam sie na ten lirene city matt i powiem ze jest calkiem calkiem ;P ladnie rozswietla cere wiec Mary_Q moze ten?
gumi118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 21:04   #18
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podkład do cery suchej

no nie wiem bo ja mam bardzo sucha gumi w zimie to jzu w ogole :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 21:20   #19
gumi118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład do cery suchej

a uzywasz jakiegos kremu nawilzajacego na dzien? bo ja tez mam sucha i najpierw nakladalam krem Dax cosmetisc taki do cery wrazliwej itp potem fliud i bylo dobrze czasami jak mi cos nie pasowalo to sie 10 razy tym kremem smarowalam dotad az bedzie dobrze nawilzone xD
gumi118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 09:57   #20
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień tego w sprayu i jaką masz tonację cery? Chciałam sprawić sobie właśnie ten podkład, ale wydaje mi się, że może być za ciemny dla mnie, kiedyś testowałam jeden z jaśniejszych odcieni i był za ciemny.

Hydralight używam najjaśniejszego czyli nr 60 blond beige , a Velvet make-up mousse też najjaśniejszy i jaśniejszy od hydralight czyli 50 warm sand.
Ja mam bardzo jasną cerę i lubiącą się czerwienić i jeszcze jaśniejjszą szyję i tylko z tych podkładów jestem zadowolona. No i moja skóra nie potrzebuje matowania więc nie wiem jak te podkłady Isa Dory sprawdzają się pod tym względem.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:14   #21
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Widzę , że mamy te same spostrzeżenia .
Musciman napisałaś , że masz bardzo jasną karnację i że 21 z La Roche był dla Ciebie za ciemny , to jakiego odcienia używasz z Isa Dory(pianka)?, nie mogę dostać jasnego odcienia . Nawet w galerii centrum mają same ciemne kolorki
Musicman napisz proszę jaki używasz odcień i gdzie kupiłaś

Aha, a kupiłam w sephorze ale jest tez w douglasie i wszęzie chyba, z tym że ja bym wolała jeszcze jaśniejszy kolorek niż50 warm sand ale nie ma i już, a że podkład pod innymi względami jest najlepszy z możliwych (a wierz mi żę mam ich dziesiątki w domu i moge nawet komus oddać) to stosuję. Na lato jest idealny, zimą troszkę widać różnicę między twarzą i szyją. Póki co nie znalazłam nic lepszego. Ta pianka jest taka jedwabista i płynna więć nie ma żadnych smug, nie włazi w pory co u mnie było zmorą i nie podkreśla suchych skórek.
A jeśli chodzi i kremy to też mam niezły przegląd rynku i dla moeje suchej, czerwieniącej się i chyba trochę alergicznej cery bardzo dobre były:
Phisiogel, E-45, rózne Biodermy, Avene - dla nadwrażliwej cery, to takie nie tłuste, albo jeśli skóra się łuszczy i jest szorstka to Xerial 5 Creme SVR, a takie bardziej tłuste to Emulsion SVR takie biało niebieskie, alantan krem, Lipobase,
A na naczynka bardzo polecam Avene Diroseal, a nie polecam zdecydowanie La Roche Rosaliac bo moją skórętylko i wyłącznie podrażniał.
Teraz kremów jest już duży wybór ale 10 lat temu gdy miałam 16 lat i b. suchą bużkę nie było nic, nawet porządnego żeli do mycia twarzy bo dla mnie na J&J dla wrażliwej to ściema i tyle.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:21   #22
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez Kajtek Pokaż wiadomość
Do suchej skóry jest idelny Chanel Vitalumier - jest cudowny, można go używać właściwie zamiast kremu na dzień - skóra jest po nim mięciutka i spręzysta, naturalnie ujednolicona i nie podkreśla suchych skórek.
Mankamentem jest cena - ale radzę chociaż wypróbować.

Ale trzeba go zmatowić sypkim pudrem.
A może spróbuję ? Jak już mówiłam na mój podkład nie narzekam ale jeśli mówisz że ten jest idealny do suchej to czemu nie.. Ale mam pytanko jak bardzo sucha jest twoja cera i jaki masz odcień Kajtek bo mnie interesują tylko bardzo jasne. No i czy można dostać próbkę? Z góry dziękuję
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 12:45   #23
Miyuki87
Przyczajenie
 
Avatar Miyuki87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice/Zawiercie
Wiadomości: 10
GG do Miyuki87
Dot.: Podkład do cery suchej

ja uzwywam Lirene Shiny Touch. naprawde swietny i stosunkowo niedrogo. ladnie rozswierla buzie. ma kolory, krore latwo "mieszaja" sie ze skora buzi. polecam
Miyuki87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 17:17   #24
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Hydralight używam najjaśniejszego czyli nr 60 blond beige , a Velvet make-up mousse też najjaśniejszy i jaśniejszy od hydralight czyli 50 warm sand.
Ja mam bardzo jasną cerę i lubiącą się czerwienić i jeszcze jaśniejjszą szyję i tylko z tych podkładów jestem zadowolona. No i moja skóra nie potrzebuje matowania więc nie wiem jak te podkłady Isa Dory sprawdzają się pod tym względem.
Dzięki za odpowiedź. Postaram się o próbkę, choć nazwa Warm Sand trochę mnie odstrasza, bo jeśli faktycznie jest to odcień ciepły piaskowy, jak wynika z nazwy, może być dużo za ciemny dla mnie. Ja potrzebuję odcienia b. jasnego i chłodnego. Nr 60 Hydralight był całkiem ok po dokładnym roztarciu, choć nie idealny. A jaką tonację ma Twoja cera?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 17:29   #25
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podkład do cery suchej

warm sand jest jaśniejszy niż najjaśniejszy hydralight nr 60 - sprawdz oba w drogerii będą przecież obok siebie Ja używam hydralight latem bo na zimę jest za ciemne to znaczy odcina mi się szyja a ten mus warm sand jest prawie idealny, choć gdyby był dostępny jaśniejszy odcień to ja bym go kupiła.
Moja skóra jest dziwna bo właściwie najjaśniejszą mam szyję i to co na pyszczku jest ok nie gra z szyją. Próbowałam bardzo super jasnych podkładów i wyglądam wtedy trupio i zęby się robią jakieś takie bardziej zółte
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 18:29   #26
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podkład do cery suchej

Ok, dzięki, wezmę próbki przy najbliższym pobycie w Galerii Centrum i sprawdzę je w domu, bo te sztuczne światło w drogeriach przekłamuje kolory. Fajnie byłoby, gdyby ten odcień mi pasował, bo po przeczytaniu b. dobrych recenzji tego podkładu mam ochotę go kupić.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 11:44   #27
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podkład do cery suchej

A tak swoją drogą co myślicie o Revlon colorstay dla suchei i normalnej skóry czy rzeczywiście się nadaje dla suchej i nie podkreśla skórek? NO i czy ten ivory rzeczywiście jest jasny ?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:32   #28
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podkład do cery suchej

Nie miałam wersji do skóry suchej, tylko mieszanej, ale miałam właśnie odcień Ivory i faktycznie był b. jasny, w chłodnej tonacji. Nie ciemniał w ciągu dnia.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:52   #29
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Podkład do cery suchej

musicman a czy ta IsaDora w piance nr. 50 jest raczej w róż czy w żółty? Bo 60tka Hydralight jest różowa i dla mnie odpowiedniejsza jest 61, bardziej żółta ale troszke ciemniejsza.

I moje wrażenie podczas testowania pianki ID też było takie że strasznie ciemne te kolorki
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:57   #30
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Podkład do cery suchej

Cytat:
Napisane przez gumi118 Pokaż wiadomość
szukalam ale tamte odpowiedzi mnie nie "zadowolily" :P a poza tym to moglo sie cos zmienic na rynku
Napewno w wyszukiwarce nic nie ma...

Do cery suchej czyli nawilżający
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=156512

Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.