kręcone włosy - sposób na lepszy skręt loków - pikowanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 15:38   #1
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276

kręcone włosy - sposób na lepszy skręt loków - pikowanie?


mam kręcone włosy, które zapuszczam. ostatnio zauważyłam, że loczki nie są już takie ładne jak przy krótszych włosach, a z tyłu głowy ledwo się kręcą. zastanawiam się czy nie zrobić sobie pikowania.
zależy mi na tej długości co mam, więc podcięcie włosów nie wchodzi w rachubę i szukam innego dobrego sposobu, by znów pięknie się kręciły.
stosuję krem tigi catwalk, ale jedynie co zauważyłam po nim to lekkie utrwalenie loczków, nadal kręcą się tak samo jak i bez używania go.
co poradzicie?
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 06:58   #2
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: kręcone włosy - sposób na lepszy skręt loków - pikowanie?

Tezż mam ten problem, wybróbowałam już chyba wszystko co tylko możliwe. Dla mnie najlepiej się sprawdza wtarcie trochę olejku do włosów ( ale minimalnie od polowy włosów ). Wtedy loki są takie miękkie i rozdzielone a wlosy się nie puszą.
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:14   #3
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: kręcone włosy - sposób na lepszy skręt loków - pikowanie?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Tezż mam ten problem, wybróbowałam już chyba wszystko co tylko możliwe. Dla mnie najlepiej się sprawdza wtarcie trochę olejku do włosów ( ale minimalnie od polowy włosów ). Wtedy loki są takie miękkie i rozdzielone a wlosy się nie puszą.
Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
mam kręcone włosy, które zapuszczam. ostatnio zauważyłam, że loczki nie są już takie ładne jak przy krótszych włosach, a z tyłu głowy ledwo się kręcą. zastanawiam się czy nie zrobić sobie pikowania.
zależy mi na tej długości co mam, więc podcięcie włosów nie wchodzi w rachubę i szukam innego dobrego sposobu, by znów pięknie się kręciły.
stosuję krem tigi catwalk, ale jedynie co zauważyłam po nim to lekkie utrwalenie loczków, nadal kręcą się tak samo jak i bez używania go.
co poradzicie?
a co to pikowanie

tez mam krecone ale krotkie wiec chyba nie pomoge. Mi pomaga bardzo mycie odzywka, odstawienie sls.

Dlugie wlosy maja ogolnie tendencje to prostowania. Moze sproboj czegos z mazidel? dziewczyny Ci doradzą. Na watku o pielgnacji wlosow kreconych sa dziewczyny ktore narzekaja na skret (wlosy skrecaja sie tak mocno, ze nie widac zeby rosly) moze tam zapytaj?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.