sukienka/tunika - co do niej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 14:23   #1
carsiya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50

sukienka/tunika - co do niej?


Witam. Tak ostatnio przeglądałam swoją szafę i stwierdziłam, że niektórych rzeczy właściwie nie noszę, bo nie wiem z czym je zestawić. Na pierwszy ogień idzie więc sukienka z załącznika (marne zdjęcie, przepraszam, w rzeczywistości kolor bardziej intensywny, cieniowany od jasnego błękitnego na górze do ciemnego niebieskiego na dole).

Sukienka jest z dość cienkiego materiału, raczej letnia z założenia. I tu pierwsze pytanie - czy można tak dobrać do niej resztę, żeby nadała się na porę niekoniecznie letnią?

Czekam na wszelkie sugestie i porady.
carsiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:44   #2
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: sukienka/tunika - co do niej?

No pewnie że można - skoro to sukienka (czyli zakładam że sięga Ci gdzieś w okolice przed kolano) to ubrałabym do niej legginsy, na wierzch rozpinany sweterek kolor ciemny niebieski + fajny wisior, delikatne kolczyki, bransoletki.. odcienie niebieskiego, ewentualnie jasne szarości lub biel. Tak ja to widze
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:28   #3
anialaszowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 160
Dot.: sukienka/tunika - co do niej?

Ja bym pokombinowała i wzięła rurki, sam dół włożyła do spodni, żeby utworzyć taką bombkę. Pod sukienkę założyłabym białą bluzkę na cienkich ramionach, żeby było ją malutko widać, ale żeby utworzyły się warstwy. Na całość ubrałabym krótką kurteczkę. Długi wisior, duża torba i gotowe
anialaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.