Praca w domu, która z was tak pracuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 10:27   #1
kaska_gal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1

Praca w domu, która z was tak pracuje?


Witam

Czasem zagladam na forum z ukrycia. Dzisiaj chcialabym poznac wasze doswiadczenia w tym zakresie. Otóż juz ponad dwa lata prowadze wlasna dzialalnosc, mam tzw. wolny zawód. Pracuje w domu nad projektami, spotykam sie z klientami. Pracuje w zawodzie. W sumie wszystko super, gdyby no wlasnie ...praca w domu. Brakuje mi kolezanek z pracy, takiego towarzystwa za biurkiem. Nie jestem typem jakims super towarzyskim, nigdy nie bylam i nigdy nie bede, choc czasem fajnie byloby pogadac o pogodzie.
Znajomi ze studiow, wszyscy wokoł jakos się zamykają w swoich sprawach, domach, pracach, każdy jest zabiegany, pozostają jedynie sobotnie imprezy. A kontakt z klientem to jednak inna bajka.

Czy któraś z was też tak ma? Myśle ze sprawa moze dotyczyc tłumaczy, grafików, informatyków itp.
kaska_gal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 13:16   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Praca w domu, która z was tak pracuje?

jest już wątek o pracy w domu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 16:10   #3
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Praca w domu, która z was tak pracuje?

Cytat:
Napisane przez kaska_gal Pokaż wiadomość
Witam

Czasem zagladam na forum z ukrycia. Dzisiaj chcialabym poznac wasze doswiadczenia w tym zakresie. Otóż juz ponad dwa lata prowadze wlasna dzialalnosc, mam tzw. wolny zawód. Pracuje w domu nad projektami, spotykam sie z klientami. Pracuje w zawodzie. W sumie wszystko super, gdyby no wlasnie ...praca w domu. Brakuje mi kolezanek z pracy, takiego towarzystwa za biurkiem. Nie jestem typem jakims super towarzyskim, nigdy nie bylam i nigdy nie bede, choc czasem fajnie byloby pogadac o pogodzie.
Znajomi ze studiow, wszyscy wokoł jakos się zamykają w swoich sprawach, domach, pracach, każdy jest zabiegany, pozostają jedynie sobotnie imprezy. A kontakt z klientem to jednak inna bajka.

Czy któraś z was też tak ma? Myśle ze sprawa moze dotyczyc tłumaczy, grafików, informatyków itp.
Ja dużą część pracy wykonuję w domu i po przeszło 2 latach już się przyzwyczaiłam na początku jak przeszłam z budżetówki, poźniej w 2 -im zawodzie bywałam w biurze, to jakoś na początku brakowało mi tych codziennych rozmów przy kawce. Teraz co mam robić to robię, koncentruję sie co mam przygotować, a później mam czas na dom i dzieci czasami na gg koleżanka mi napisze, że ma w pokoju trajgotkę i sie nie może skupić, wtedy czuję komfort, że mam spokój od gaduł ja sobie rekompensuję kontakt z ludźmi na innych zajęciach, na które mam czas to są plusy wolnych zawodów.
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:05   #4
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Praca w domu, która z was tak pracuje?

Hej. fakt to drugi watek o pracy z domu. Poki co jestem zadowolona, choc tez mam momenty zwatpienia, bo na pewno siedzac w domu nie poznam nowych tylu nowych ludzi co w miejscu pracy. Ale jest przyjemnie w pizamie przed komputerem
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 17:48   #5
sivulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w domu, która z was tak pracuje?

zarejestruj sie i zarabiaj przez internet http://www.spam.org

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-06 o 19:14 Powód: spam
sivulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:19   #6
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Praca w domu, która z was tak pracuje?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Hej. fakt to drugi watek o pracy z domu. Poki co jestem zadowolona, choc tez mam momenty zwatpienia, bo na pewno siedzac w domu nie poznam nowych tylu nowych ludzi co w miejscu pracy. Ale jest przyjemnie w pizamie przed komputerem
świetnie powiedziane mam dokładnie tak samo, gorzej jak mnie listonosz zastanie w tej piżamie w godzinach pracy :P
ale podoba mi się taki system, sama sobie jestem panem, układam grafik jak mi odpowiada
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.