Zalamka!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 14:59   #1
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51

Zalamka!!!


czesc dziewczyny jestem zalamana dwa dni temu postanowilam zmienic kolor po 18 latach noszenia naturalnego blondu na srednio ciemny braz na poczatku jak wychozilam od fryzjerki mslalam ze jest calkiem ok ale w domu po pierwszym myciu zauwazylam ze wlosy maja jakis czerwony odcien niewiem co mam z tym zrobic naprawde okropnie to wyglada chodzilo mi o zupelnie cos innego co zrobic zeby to zaczelo wygladac jak normalny braz???? myslicie ze powinnam isc do fryzjerki i powiedziec ze chyba pomylila odcienie i zazadac nowego farbowania???
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:27   #2
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

aha i czy na brazie wyjdzie cos takiego??? bo to co mam teraz naprawde wola o pomste do nieba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-simpson-texas-sushi-1220-1.jpg (110,7 KB, 84 załadowań)
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:09   #3
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zalamka!!!

Wiesz co...radziłabym iść z powrotem do fryzjera. Powiedz jej, że nie o taki kolor Ci chodziło, i żeby przefarbowała. Powinnaś wiedzieć, że fryzjery stosują różne specyfiki przed farbowaniem włosów, żeby kolor jako tako wyglądał, więc może u fryzjera było extra. A za to co się potem stało, fryzjerka powie że nie odpowiada. Ale radzę się przejść. W końcu to ona zawaliła sprawę, a nie Ty

Aha...co do zdjęcia. To nie zależy o kolor włosów, tylko o długość. Jeśli Twoje są takiej długości, to wystarczy tylko tak ściąć, i będzie oko
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:44   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Zalamka!!!

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Aha...co do zdjęcia. To nie zależy o kolor włosów, tylko o długość. Jeśli Twoje są takiej długości, to wystarczy tylko tak ściąć, i będzie oko
Ja mysle ze to raczej o kolor a nie o scieie chodzi.

Wiesz na farbowanym brazie ciezko bedzie dojsc do takiego blondu. Narazie idz do fryzjerki, moze ci "naprawi" wlosy. Ale mysle ze po kilku myciach kolor jeszcze sie itak zmieni.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:04   #5
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zalamka!!!

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
Ja mysle ze to raczej o kolor a nie o scieie chodzi.

Wiesz na farbowanym brazie ciezko bedzie dojsc do takiego blondu. Narazie idz do fryzjerki, moze ci "naprawi" wlosy. Ale mysle ze po kilku myciach kolor jeszcze sie itak zmieni.

Aaaa, ja myślałam, że chodzi o uczesanie Ale jeśli o kolor to masz rację, ciężko będzie coś z tego zrobić...
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:09   #6
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

no tak chodzilo o taki kolor a teraz mam straszny braz wiec sadzicie ze o blondzie narazie niemam co marzyc???
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:10   #7
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

a i dodaje fotke z moim obecnym kolorem prosze dajcie znac czy da sie z tego zrobic taki blond jak na tej fotce co wczesniej dawalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0034.jpg (14,6 KB, 74 załadowań)
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 19:24   #8
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zalamka!!!

eeee mi sie podobasz jak wygladasz nie wiem czy w takim platynowym blondzie bedziesz dobrze wygladac? jak jakis kroliczek pleyboya moze lloreal casting perlowy blond by lekko oziebil kolorek ja tez wczoraj wyszlam od fryzjera i sie zalamalam niby wszystko jesl cudnie slicznie mam wlosy kolory jak sylwia z "tylko milosc" ale ja sie z nim zle czuje i sie boe odrostow jakie bede miec a chcialam miec tylko refleksy na jasnym blondzieja przymierzam sie do sciemnienia wlosow jakims castingiem loreala.mysle ze tez perlowym blondem bo mamie ladnie przyciemnil jej pasemka
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:26   #9
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Zalamka!!!

Z bronzu jest bardzo ciężko zejsc na blond, zwlaszcza jak to jest farbowany braz.
Nie obejdzie się raczej bez dekoloryzacji, potem farba.....blondy najlepiej wychodzą na naturalnych blondach im ciemniejsze włosy tym gorzej, a najgorzej jak były wcześniej farbowane.

Jak chcesz się pozbyc koloru to najlepiej zaopatrzyć się w szampon silnie oczyszczający z tych profesjonalnych,
albo zastosować srodek sciągający kolor np elgon lub teotema, on sciaga kolor ale nie rozjaśnia, jednak też nie zawsze usunie wszystko i może pozostawić ciepłe refleksy.

Casting perła, nie da dużo, z brązami tak bywa że się spierają na rudo, może fryzjerka powinna zastosować jakiś zimny brąz
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:39   #10
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

echhh wczesniej mialam srednio jasny blond z naturalnymi jasniejszymi pasemkami i cos mnie pokusilo zeby sobie taka kupe zrobic poza tym ten kolor jakos dziwnie blyszczy ale z tego co obczajalam na forum farby loreal marijel maja takie cos a ja wole matowe kolory a jesli chodzi o te sciagacze farby to gdzie moza takie cos kupic i czy mozliwe zebym wrocila do starego koloru bo teraz caly czas siedze i rycze a mama mnie tylko upsokaja niechcem isc jutro do szkoly tak mnie zalamal ten kolor zamieszcze jeszcze fotke przed farbowaniem i moze wy ocencie w ktorym mi lepiej

a i jeszcze jedno czy po takim sciagaczu koloru moge isc do fryzjera na normalne farbowanie na blond czy to juz bedzie za duzo obciazenie dla wlosow bo w sumie to zauwazylam ze kolor juz i tak straszliwie sie wyplukuje jest chyba o 2 tony jasniejszy niz to co mialam w piatek u fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0058.jpg (78,6 KB, 55 załadowań)
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:42   #11
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Zalamka!!!

Ładnie Ci w tym kolorze, pochodź przez jakiś czas w tym kolorze to się sama przekonasz,że jest OK. A na razie pewnie jesteś w szoku po zmianie koloru
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 20:46   #12
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Zalamka!!!

najlepiej jak on sam się wypłucze.......trudno powiedziec zawsze trochę pigmentu zostaje, zeby zrobic blond trzeba bedzie rozjaśnić.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:51   #13
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

ale jest to mozliwe???
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:58   #14
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Zalamka!!!

Mozliwe, ale musisz pamiętać, że włosy się zniszczą, najlepiej odczekać, aż się wypłucze i zobaczysz czy chcesz jasne czy nie.....mam jasne i wiem jedno z jasnymi jest trochę kłopotu.........
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:37   #15
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Zalamka!!!

to ja dodam od siebie bardzo ładnie ci w nowym kolorze, może jak pochodzisz w nim parę dni to się w końcu przyzwyczaisz, to na pewno szok widzieć siebie w zupełnie innej fryzurze poza tym sama piszesz że kolor się mocno wypłukuje więc nie ma sensu robić teraz czegos z włosami, poczekaj aż się spierze.
a co do czerwonych refleksów. no cóż, ja co prawda walcze teraz drogeryjnymi farbami a nie u fryzjera, ale po kilku próbach znalezienia wymarzonego brązu powiem tyle - wszystkie jakie dotąd miałam na głowie na samym początku miały paskudne bordowe refleksy, którymi byłam załamana. na szczęście po kilku myciach to schodziło i kolor robił się o niego lepszy tak że głowa do góry, kolor na bank się spłucze. a żeby robić dekoloryzację - szkoda włosów. ja już tyle cudów narobiłam sobie na głowie i bogatsza w doświadczenia powiem tyle, że lepsze włosy w nie do konca wymarzonym kolorze, ale zdrowe i błyszczące, a nie zniszczone dekoloryzacją włosy
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 06:29   #16
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

echhhh siedze teraz i ukladam te okropne wlosiska i sama niewiem czy pojde z czyms takim na glowie wlosy staly sie jakies wyplowiale jakby brakowalo w nich koloru a czerwone refleksy nadal nieschodza.... jednym slowem masakra!!!
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 07:59   #17
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Zalamka!!!

myslicie ze ja to zastosuje http://www.allegro.pl/item292192669_..._pigmentu.html i pojde do fryzjera to bedziecos z tego blondu???
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 08:41   #18
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zalamka!!!

moze poprostu kup spbie szampon mocno oczyszczajacy jakis przeciwlupierzowy posciagaj kolor daj odpoczac wlosom i za jakis czas idz na 2 kolorowe reflrksy do fryzjera jasne i o kolorze zimnego blondu -platyny bedzie wygladalo jakbys miala robiony baleyage 3 kolorami
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.