Oczyszczanie twarzy rano. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 12:14   #1
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164

Oczyszczanie twarzy rano.


Hej dziewczyny, zalozylam nowy watek, poniewaz nie znalazlam zadnego pasujacego do mojego pytania.
Wieczorem zawsze usuwam makijaz, myje twarz zelem, nakladam masc od dermatologa i nastepnie krem na noc. Zawsze rano postepowalam tak samo (oprocz usuwania makijazu oczywiscie) ale w zwiazku z tym ze od wrzesnia bede musiala wstawac 2h wczesniej niz zawsze, chcialabym ograniczyc wszystkie swoje poranne czynnosci do minimum. Stad moje pytanie, czy mozna zastapic mycie twarzy zelem, na przyklad takim produktem http://shop.foto-top.pl/692-812-thic...zana-200ml.jpg ? Zalezy mi na tym, abym mogla oczyszczac twarz w pokoju i w szybki sposob.

Przepraszam za brak polskich znakow.
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 12:45   #2
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Rano twarz myję przy okazji całościowego prysznica - zwykle samą wodą lub pianą z szamponu ale ja zwykle nie nakładam żadnych smarowideł na noc. Zajmuje to raptem pół minuty
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 12:51   #3
Natka_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Ja rano myję twarz szarym mydłem. Szare mydło wysusza pryszcze lub trądzik a potem znikają. I żeby twarz nie była sucha można ją posmarować kremem nawilżającym.
Natka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:09   #4
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

ja myję szczoteczką do twarzy i żelem miceralnym z biedronki, jest szybko i dobrze
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:30   #5
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Mi pani dermatolog poleciła kiedyś do twarzy mydło Bambino. Jest idealne do szybkiego mycia, bo szybciutko się spłukuje
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 08:31   #6
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

A jakiś zwykły żel do mycia twarzy? Ja mam awersję do Nivei. Jaki skład ma to mleczko?

Cytat:
Napisane przez Natka_24 Pokaż wiadomość
Ja rano myję twarz szarym mydłem. Szare mydło wysusza pryszcze lub trądzik a potem znikają. I żeby twarz nie była sucha można ją posmarować kremem nawilżającym.
Szare mydło przede wszystkim wysusza skórę i powoduje szybsze przetłuszczanie się jej i zapychanie porów. Po mydle koniecznie trzeba przetrzeć skórę tonikiem.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 09:22   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
A jakiś zwykły żel do mycia twarzy? Ja mam awersję do Nivei.
A może żel-krem z tej nowej serii L'oreal Ideal Soft? Jest akurat w promocji w SP. Chyba pójdę go dzisiaj kupić, bo micel się u mnie sprawdził (super delikatny i bezzapachowy!), więc chyba ponownie zaufam recenzjom na KWC i kupię póki w promocji. Mam nadzieję, że będzie tak delikatny i nawilżający jak Wizażanki twierdzą, niby ma też całkiem przyjemny skład (czego bym się po L'oreal nie spodziewała, zawsze unikałam tej firmy jak ognia).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2013-08-30 o 10:28
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 11:24   #8
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A może żel-krem z tej nowej serii L'oreal Ideal Soft? Jest akurat w promocji w SP. Chyba pójdę go dzisiaj kupić, bo micel się u mnie sprawdził (super delikatny i bezzapachowy!), więc chyba ponownie zaufam recenzjom na KWC i kupię póki w promocji. Mam nadzieję, że będzie tak delikatny i nawilżający jak Wizażanki twierdzą, niby ma też całkiem przyjemny skład (czego bym się po L'oreal nie spodziewała, zawsze unikałam tej firmy jak ognia).
Dla siebie bym go nie kupiła, ale faktycznie opinie ma niezłe.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 17:01   #9
marudaba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 22
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

POnieważ wieczorem używam dosyć mocnych, tłustych kosmetyków, rano zmywam lekką pianka, np Anti Acne od Flosleku. Nie uczula, a jednocześnie pozostawia skórę świeżą
marudaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 21:33   #10
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Polecam Mixe Ja tego uzywam jak sie rano spiesze
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:58   #11
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Smile Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zalozylam nowy watek, poniewaz nie znalazlam zadnego pasujacego do mojego pytania.
Wieczorem zawsze usuwam makijaz, myje twarz zelem, nakladam masc od dermatologa i nastepnie krem na noc. Zawsze rano postepowalam tak samo (oprocz usuwania makijazu oczywiscie) ale w zwiazku z tym ze od wrzesnia bede musiala wstawac 2h wczesniej niz zawsze, chcialabym ograniczyc wszystkie swoje poranne czynnosci do minimum. Stad moje pytanie, czy mozna zastapic mycie twarzy zelem, na przyklad takim produktem http://shop.foto-top.pl/692-812-thic...zana-200ml.jpg ? Zalezy mi na tym, abym mogla oczyszczac twarz w pokoju i w szybki sposob.

Przepraszam za brak polskich znakow.
Są płyny do oczyszczania twarzy bez użycia wody, przebiera się twarz tak jak tonikiem.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zalozylam nowy watek, poniewaz nie znalazlam zadnego pasujacego do mojego pytania.
Wieczorem zawsze usuwam makijaz, myje twarz zelem, nakladam masc od dermatologa i nastepnie krem na noc. Zawsze rano postepowalam tak samo (oprocz usuwania makijazu oczywiscie) ale w zwiazku z tym ze od wrzesnia bede musiala wstawac 2h wczesniej niz zawsze, chcialabym ograniczyc wszystkie swoje poranne czynnosci do minimum. Stad moje pytanie, czy mozna zastapic mycie twarzy zelem, na przyklad takim produktem http://shop.foto-top.pl/692-812-thic...zana-200ml.jpg ? Zalezy mi na tym, abym mogla oczyszczac twarz w pokoju i w szybki sposob.

Przepraszam za brak polskich znakow.
Są płyny do oczyszczania twarzy bez użycia wody, używa się ich jak toniku do twarzy.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Są płyny do oczyszczania twarzy bez użycia wody, stosuje się tak samo jak tonik do twarzy.
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 11:00   #12
mayomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Oczyszczanie twarzy rano.

Używam od jakiegoś czasu żelu 2 w 1 (szampon i żel) - jak twierdzi naklejka na opakowaniu: „na bazie oleju z oliwek, oleju laurowego i oleju nigella”. Do włosów jakoś mi nie podpasował, ale do twarzy - jak najbardziej. Szybko się nakłada, dobrze się zmywa, nie natłuszcza za bardzo ani nie przesusza - nie wiem, czy na innych też tak działa, ale dla mnie ok. Oczywiście, jak znajdę nowy wynalazek, będę testować co innego . Może też poszukałabyś jakiegoś żelu o krótkim składzie?
mayomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.