Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 10:45   #3751
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Gabs - z Twojego przepisu ukręciłam mamie kremik, bo akurat wszystko w lodówce miałam I na razie jest zadowolona ( i jej się podoba ten film, który zostaje na skórze )
Och, cieszę się, że się podoba. Mi też podszedł kremik, zwłaszcza, że wchłania się do matu i ten film jest odczuwalny tak naprawdę przy zmywaniu. I po tygodniu widzę, że cera mi się uspokoiła, a to najważniejsze, zwłaszcza przy obecnej pogodzie.

I ja nie mam nic przeciwko kopiowaniu przepisu I ingerencji w niego.

Swoją drogą ostatnio koleżance w pracy dalam żel hialuronowo-peptydowy z BU z dodatkiem kofeiny (niecałe 3%). Jutro powinnam dostać info, jak działa Aż mnie zżera z ciekawości. Znów w żywiole biochemicznym... Jak dobrze wrócić na swoje miejsce...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:11   #3752
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Przypomnijcie mi proszę, jaką ma konsystencję i kolor świeży Hydromanil.
Swojego już dość długo nie używałam i zapomniałam czy ma być taki "brudnawy". W prawdzie datę ważności ma do 2012, trzymałam go w lodówce, ale wolę się upewnić.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:54   #3753
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ktoras z dziewczyn pisala tu o nowych opakowaniach Lavera.Wczoraj w sklepie wlasnie ogladalam ich nowe-ulepszone wersje(tak twierdzila sprzedawczyni).
Zmienili sklady prawie wszystkich produktow,niewielka czesc zostala taka sama.
Bardzo spodobal mi sie sklad tego do tlustej zanieczyszczonej cery,ale mam jeszcze tyle do wykonczenia,ze w koncu nie kupilam....
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:13   #3754
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Przypomnijcie mi proszę, jaką ma konsystencję i kolor świeży Hydromanil.
Swojego już dość długo nie używałam i zapomniałam czy ma być taki "brudnawy". W prawdzie datę ważności ma do 2012, trzymałam go w lodówce, ale wolę się upewnić.
Jest lekko brudnawy i nieladnie pachnie sprawdzilam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:17   #3755
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Jest lekko brudnawy i nieladnie pachnie sprawdzilam
O, bardzo dziękuję. Zrobiłam serum i bałam się je używać
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 15:28   #3756
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Jest lekko brudnawy i nieladnie pachnie sprawdzilam
Mój też - i był taki od początku (kupowałam we wrześniu). Więc widocznie taki ma być, skoro wszystkie taki mamy.

A tymczasem mam pytanie/temat, które nie wiem, gdzie zadać (choć w sumie pytanie naiwne ;-) i głupie chyba ;-))

Czy nie ma ktoś czasem pomysłu jak powstrzymać /spowolnić siwienie włosów? Siwieję wprost niesamowicie. :brzydal;

Fakt, że wcześnie zaczęłam siwieć (już w wieku 17 lat miałam pojedyncze "srebrne nitki"), ale ostatnio ten proces coraz bardziej przyspiesza.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:55   #3757
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Olejek Amla oprócz regeneracji, likwiduje problem przedwczesnego siwienia włosa. Pozdrawiam
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 18:34   #3758
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Olejek Amla oprócz regeneracji, likwiduje problem przedwczesnego siwienia włosa. Pozdrawiam
Auraria! Dziękuję!

Niestety próbowalam amli i eclipty i nic nie dały (może to trzeba częściej stosować, ale też jak poczytałam fora, to nikt na kolana nie padał). Za to i amla i eclipta dosyć trwale potrafiły zabarwić wannę i kafelki. Czyściło się dłużej niż po hennie ;/

W przypływie desperacji postanowiłam znów spróbowac z ecliptą - amla może oziębić i jeszcze przyciemnić kolor henny, co u mnie nie wyglądałoby chyba zbyt ciekawie...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 19:39   #3759
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny pomóżcie chciałabym sobie dodać do hydrolatu oczarowego mocznika. Na ZSK jest proponowana proporcja 90% hydrolatu i 5% mocznika. W opisie mocznika pisze, że należy stabilizować go kwasem mlekowym ponieważ ulega hydrolizie. Ile należy dodać tego kwasu mlekowego ? i czy taki tonik powinien mieć jakieś określone Ph ?
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:17   #3760
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czesc dziewczynki!

Doslownie zarazilyscie mnie miloscia do kosmetykow mineralnych (wczoraj zamowilam swoj pierwszy zestaw probek z EDM ) i dzisiaj przeczytalam do polowy jednym tchem ten watek... Bo jak juz decyduje sie na mineraly to musze tez odpowiednio zadbac o cere

Z tego wzgledu, ze jestem kompletnie zielona w temacie bardzo bym prosila o malutka pomoc. Przed zamowieniem zestawow z BU chcialabym sie skonsultowac z wami i zapytac czy lista wybranych przeze mnie kosmetykow jest odpowiednia dla mojej cery
Cere mam mieszana, wrazliwa i odwodniona z zaskornikami i grudami podskornymi Nie chcialabym jej dodakowo odwodnic czy podraznic stad tez moj post. Niestety nie mam sie kogo poradzic wiec zglaszam sie do was: ekspertek w temacie

bardzo prosze o pomoc

Lista kosmetykow:

Maseczka wulkaniczna z NEEM
Puder bambusowy z jedwabiem
Serum- Olejek regulujacy LEMON EKO
Tonik z kwasem PHA 6%
Zel hialuronowy odzywczy

Puder mam mi sluzyc jako primer (po filtrze a przed podkladem)
A zel jako kosemtyk nawilzajacy. Mam tylko jedno pytanie; zel ten stosuje sie jako krem czy bardziej jako zel myjacy, tzn nakladam na twarz i splukuje czy nakladam na twarz i zostawiam w spokoju, tak jak zwykly kremik??

Buziak i z gory dziekuje!!

Edytowane przez raspberry88
Czas edycji: 2010-12-09 o 15:33
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:40   #3761
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

żel jako krem
mozesz go mieszac z olejmi itp
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 15:48   #3762
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Na krawedzi: dziekuje slicznie

Mam jeszcze pytanie numer 2:
Czy stosujac serum co 2/3 dzien na noc i tonik z kwasem 1 dziennie, rownoczesnie z serum nie podraznie skory? Tzn nie wysusze jej za bardzo? Te dwa specyfiki mozna stosowac razem? Czytajac wasze wczesniejsze posty nie bylo nigdzie napisane, zeby jeden lub 2 kosemtyk podraznial ale nie pamietam zeby ktos uzywal ich jednoczesnie... hmmm

..i pytanie numer 3 (obecuje, ze juz ostatnie ):

Ktory z pudrow z BU wg was jest lepszy jako primer? Diamentowy, perlowy czy ten, ktory zamowilam: babmusowo-jedwabny?

dziekuje!!

Edytowane przez raspberry88
Czas edycji: 2010-12-09 o 15:49
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:23   #3763
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

To jest bardzo indywidualne, ja używam perłowego z jedwabnym (primer), a diamentowy jako wykonczeniówka, dla mojej skóry tak jest dobrze. Delikatna, mieszana, pod oczami sucha.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:35   #3764
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
Na krawedzi: dziekuje slicznie

Mam jeszcze pytanie numer 2:
Czy stosujac serum co 2/3 dzien na noc i tonik z kwasem 1 dziennie, rownoczesnie z serum nie podraznie skory? Tzn nie wysusze jej za bardzo?
Hej, ten tonik jest "dość" mocny i polecam stosować go co drugi dzień na zmianę z jakimś hydrolatem, np: oczarowym.
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:55   #3765
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Żadna z dziewczyn nie poradziła Ci jeszcze, żeby nie wprowadzać tych zmian od razu, tylko stopniowo wprowadzać te kosmetyki- łącznie z podkładem.
Mimo wszystko może okazać się że np. coś Cię uczula/zapycha i w ten sposób możesz mieć problemy ze znalezieniem "winowajcy".

Piszesz też, że Twoja cera jest odwodniona w związku z czym nie polecała bym pudru bambusowego jako primera, ponieważ będzie najprawdopodobniej dodatkowo wysuszał, ze względu na dużą zawartość krzemionki.
A żel hialuronowy dobrze jest mieszać z jakimiś olejami tak jak wcześniej poradzono, ponieważ może nieprzyjemnie ściągać skórę.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:38   #3766
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Żadna z dziewczyn nie poradziła Ci jeszcze, żeby nie wprowadzać tych zmian od razu, tylko stopniowo wprowadzać te kosmetyki- łącznie z podkładem.
Mimo wszystko może okazać się że np. coś Cię uczula/zapycha i w ten sposób możesz mieć problemy ze znalezieniem "winowajcy".

Piszesz też, że Twoja cera jest odwodniona w związku z czym nie polecała bym pudru bambusowego jako primera, ponieważ będzie najprawdopodobniej dodatkowo wysuszał, ze względu na dużą zawartość krzemionki.
A żel hialuronowy dobrze jest mieszać z jakimiś olejami tak jak wcześniej poradzono, ponieważ może nieprzyjemnie ściągać skórę.
dziekuje sliczie za pomoc i cenne rady!!

tym samym moja lista zostala uzupelniona o olej arganowy, ktory z kolei wymieszam z zelem hialurowym

noooo wydaje mi sie, ze bedzie ok. Proces wymiany kosemtykow czas zaczac! Mam dosc cery z zaskornikami !! moze tym razem wygram walke
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:24   #3767
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Lorii lub dziewczyny oblatane w biochemii kosmetycznej proszę ustosunkujcie się Przeczytałam taką wzmiankę na temat dwutlenku tytanu cytat z "URODY":
"Ditlenek tytanu daje dość dobrą ochronę w zakresie UVB iUVA.Ma jednak pewne minusy:na jego powierzchni tworzą się tzw.centra aktywne,w których pod wpływem promieniowania mogą być generowane wolne rodniki.Przyspiesza to rozkład innych składników kosmetyku,takich jak witaminy,filtry UV,antyutleniacze czy substancje zapachowe.Aby zapobiec tym niekorzystnym reakcjom,powierzchnia ditlenku tytanu musi być modyfikowana chemicznie.Najczęśćiej powleka się ją związkami silikonu,krzemu i tlenku glinu.Tylko wtedy może skutecznie i bezpiecznie działac w kosmetyku"

I tu moje pytanie,czy dwutlenek tytanu(jak pamiętam różniacy sie chemicznie od ditlenku tytanu) zachowuje sie tak samo w kosmetykach,jeżeli tak to czy nie przyspiesza on starzenia sie skóry poprzez generowanie wolnych rodników?
Używam minerałow od roku,poprawiła mi się czystość skóry ale pojawiła sie masakryczna ilość nowych zmarszczek,myślałam że to zbieg okolicznosci(bo nastolatką to już raczej nie jestem),ale teraz się zastanawiam.Proszę kto ma wiedzę niech sie wypowie:pro si:
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:24   #3768
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Lorii lub dziewczyny oblatane w biochemii kosmetycznej proszę ustosunkujcie się Przeczytałam taką wzmiankę na temat dwutlenku tytanu cytat z "URODY":
"Ditlenek tytanu daje dość dobrą ochronę w zakresie UVB iUVA.Ma jednak pewne minusy:na jego powierzchni tworzą się tzw.centra aktywne,w których pod wpływem promieniowania mogą być generowane wolne rodniki.Przyspiesza to rozkład innych składników kosmetyku,takich jak witaminy,filtry UV,antyutleniacze czy substancje zapachowe.Aby zapobiec tym niekorzystnym reakcjom,powierzchnia ditlenku tytanu musi być modyfikowana chemicznie.Najczęśćiej powleka się ją związkami silikonu,krzemu i tlenku glinu.Tylko wtedy może skutecznie i bezpiecznie działac w kosmetyku"

I tu moje pytanie,czy dwutlenek tytanu(jak pamiętam różniacy sie chemicznie od ditlenku tytanu) zachowuje sie tak samo w kosmetykach,jeżeli tak to czy nie przyspiesza on starzenia sie skóry poprzez generowanie wolnych rodników?
Używam minerałow od roku,poprawiła mi się czystość skóry ale pojawiła sie masakryczna ilość nowych zmarszczek,myślałam że to zbieg okolicznosci(bo nastolatką to już raczej nie jestem),ale teraz się zastanawiam.Proszę kto ma wiedzę niech sie wypowie:pro si:
Podbijam-tez bym chciala wiedziec.....

Ja mineralow uzywam od lat i nie zauwazylam zeby mi sie jakos skora b postarzala-wrecz przeciwnie-wygladzila mi sie,poprawila sie czystosc skory.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 18:05   #3769
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Widze ze nikt sie nie wypowiedzial...ja szukalam info na ten temat ale znalazlam tylko jeden dosc ciekawy artykul :
http://www.cosmeticscop.com/bulletin...Makeup2007.pdf

Pisza o skladnikach w mineralach-wydaje mi sie ze powstawanie zmarszczek jest mozliwe bo mineraly raczej wysuszaja-takze potrzebne jest b dobre nawilzanie skory.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-12-24 o 18:07
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 13:45   #3770
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Żadna z dziewczyn nie poradziła Ci jeszcze, żeby nie wprowadzać tych zmian od razu, tylko stopniowo wprowadzać te kosmetyki- łącznie z podkładem.
Mimo wszystko może okazać się że np. coś Cię uczula/zapycha i w ten sposób możesz mieć problemy ze znalezieniem "winowajcy".

Piszesz też, że Twoja cera jest odwodniona w związku z czym nie polecała bym pudru bambusowego jako primera, ponieważ będzie najprawdopodobniej dodatkowo wysuszał, ze względu na dużą zawartość krzemionki.
A żel hialuronowy dobrze jest mieszać z jakimiś olejami tak jak wcześniej poradzono, ponieważ może nieprzyjemnie ściągać skórę.
Bardzo dobra rada, nie wprowadzaj tych wszystkich zmian od razu.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 16:17   #3771
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 16:19   #3772
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To prawdopodobnie dlatego, że zapewne jednak używasz produktów gotowych. A większość bywalczyń tego wątku sama sobie kręci mazidła - może nie wszystkie, ale zawsze coś.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 16:24   #3773
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 17:05   #3774
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Od tego się zaczyna Życzymy powodzenia na nowej drodze pielęgnacji
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 21:02   #3775
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 21:52   #3776
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No widzisz
Ja mam dwie lewe ręce, dlatego zdecydowanie bezpieczniej czuję się z gotowymi zestawami z BU.
Jednak dzisiaj zrobiłam sobie mgiełkę z zielonej herbaty i bratka. Dodałam również kilka kropelek olejku z drzewa herbacianego. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 18:18   #3777
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny chciałabym zapytać czy możecie coś polecić na twarde i popękane pięty? Na wątku udało mi się znaleźć wypowiedź frantic, która kiedyś polecała Scholl Foot & Nail Cream. A czy np. z BU lub mazideł da się coś fajnego wyczarować? Nie wiem, może coś z kwasami? Może mocznik? Poradzicie coś?

I jeszcze korzystając z okazji chciałam zapytać czy spirytus rektyfikowany, który jest potrzebny do toniku z kwasami z BU to faktycznie w każdym monopolowym będzie? A w takim auchan albo tesco na dziale alkoholowym też znajdę?

Z góry dziękuję
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 18:32   #3778
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym zapytać czy możecie coś polecić na twarde i popękane pięty? Na wątku udało mi się znaleźć wypowiedź frantic, która kiedyś polecała Scholl Foot & Nail Cream. A czy np. z BU lub mazideł da się coś fajnego wyczarować? Nie wiem, może coś z kwasami? Może mocznik? Poradzicie coś?

I jeszcze korzystając z okazji chciałam zapytać czy spirytus rektyfikowany, który jest potrzebny do toniku z kwasami z BU to faktycznie w każdym monopolowym będzie? A w takim auchan albo tesco na dziale alkoholowym też znajdę?

Z góry dziękuję
Na suche pięty polecam dodać do stosowanego kremu czy balsamu do ciała mocznik - max chyba 50% tuż przed smarowaniem - ładnie zmiękcza i wygładza . Dobry jest też Lipidro Krem Gehwol med. - też zawiera mocznik . Jest dość drogi do kupienia w aptekach.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 18:47   #3779
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

sam mocznik czy z kwasem mlekowym?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 18:49   #3780
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym zapytać czy możecie coś polecić na twarde i popękane pięty? Na wątku udało mi się znaleźć wypowiedź frantic, która kiedyś polecała Scholl Foot & Nail Cream. A czy np. z BU lub mazideł da się coś fajnego wyczarować? Nie wiem, może coś z kwasami? Może mocznik? Poradzicie coś?

I jeszcze korzystając z okazji chciałam zapytać czy spirytus rektyfikowany, który jest potrzebny do toniku z kwasami z BU to faktycznie w każdym monopolowym będzie? A w takim auchan albo tesco na dziale alkoholowym też znajdę?

Z góry dziękuję
Ja na stopy polecam krem z łojem łosia z Rossmanna z dodadnym mocznikiem,wiem, wiem brzmi strasznie ale tylko brzmi
Albo bardzo dobry jest Eucerin do stóp lub masło z Organique
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.