Farby Prosalon firmy Chantal - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 20:42   #91
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez KameaBlack Pokaż wiadomość
Wiem moje drogie Panie, ze pewnie macie już dośc tematu farn Cantal Prosalon...ale baaardzo proszę was o rade i opinie, poniewaz nie chce sobie zrobić krzywdy:P
Korci mnie niebieski kolor włosków... Naruralnie jestem standardowa brunetka (srednio ciemny br)... Włoski miałam rozjaśniane na rudo, ale różnią sie od odrostów tylko troszkę... Nie zależy mi na jaskrawo niebieskim talko na ciemno niebieskim (ale nie granatowa czern...bo to tylko polysk pod swiatlo)... Firma CChantal ma takie dwa kolory:
MIXTON 0/11 niebieski
FARBA 1/1 granatowo-czarny
...No i pytanie jest proste... co i jak mam zrobic??? Proszę was o odpowiedź...
Ps. Czy te farby niszczą włosy...jakie te moje kłaki wybredne i wrażliwe:P:P:P nie moge uzywac oxydantu silniejszego niz 3% (wiec nie nastawiam sie na jaskrawy niebieski)
farba 1.1 to jest po prostu czerń z niebieskim refleksem- wyjdzie tak samo jak każdy kolor zwany granatową czernią z drogerii, czyli jak najczarniejsza czerń z granatowym refleksem w świetle. To nie jest niebieski kolor!

Niebieski mixton stosuje się bez oksydantu, czyl kolor zmywa się z pierwszym myciem. Producent wyraźnie podkreśla, żeby nie łączyć go z oksydantem.

Użycie mixtonu nie jest takim złym pomysłem- przekonasz się czy to ci się w ogóle spodoba. Niby są trwalsze niebieskie farby, ale taki kolor i tak jest bardzo trudny w utrzymaniu i po 3 myciach blaknie, więc nie uzyskasz żadną metodą niebieskiego koloru, który utrzyma się przez kilka tygodni.

I jeszcze jedno- nie nakładałam nigdy niebieskiego mixa na włosy, więc nie wiem jak wychodzi, ale w tubce to on wygląda bardziej jak fioletowy..
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 22:46   #92
KameaBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: GW
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź bp na tej stronie nie ma dokladnie odzwierciedlonych kolorów
KameaBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 14:02   #93
Evildead
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Witam.. Mam takie pytanie.. Chciałabym zafarbować włosy na kolor niebieski.. Jednak z firmy Chantal jest tylko Mixton.. Czy jeśli połączyłabym ten mixton z utleniaczem w proporcji 1:1 to czy kolor wyszedłby ładny i jak długo by się trzymał ( mój obecny kolor to rudo czerwony, niezbyt intensywny )
Evildead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:18   #94
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez Evildead Pokaż wiadomość
Witam.. Mam takie pytanie.. Chciałabym zafarbować włosy na kolor niebieski.. Jednak z firmy Chantal jest tylko Mixton.. Czy jeśli połączyłabym ten mixton z utleniaczem w proporcji 1:1 to czy kolor wyszedłby ładny i jak długo by się trzymał ( mój obecny kolor to rudo czerwony, niezbyt intensywny )
a pomysleć, że odpowiedź na to pytanie znajduje się 2 posty wyżej..
A poza tym, to marne szanse żeby niebieski-jakiejkolwiek firmy- wyszedł na rudym- w najlepszym wypadku te dwa kolory wzajemnie sie zneutralizują i wyjdzie coś brązowawego.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:56   #95
Evildead
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
a pomysleć, że odpowiedź na to pytanie znajduje się 2 posty wyżej..
A poza tym, to marne szanse żeby niebieski-jakiejkolwiek firmy- wyszedł na rudym- w najlepszym wypadku te dwa kolory wzajemnie sie zneutralizują i wyjdzie coś brązowawego.
Tak wiem że pytanie dotyczące niebieskiej farby już ktoś zadał i dostał odpowiedź.. Jednak myślałam, że utleniacz w proporcji 1:1 pomógłby w uzyskaniu trwalszego koloru.. Tak czy siak dziękuje za odpowiedz
Evildead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 17:55   #96
agatka2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Hej . Mam pytanie. Chciałabym zafarbować włosy odcieniem 7/4- tycjan, ale mam włosy mniej więcej takie, jak odcień 5/035- złoto mahoniowy brąz, a odrosty mniej więcej takie, jak 5/3- złoty brąz. No i tu moje pytanie: czy jest w ogóle możliwość, żeby zafarbować włosy na ten tycjan? I jeśli tak, to jak to zrobić żeby wyszedł ten sam kolor zarówno na odrostach, jak i na reszcie włosów? Pozdrawiam
agatka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 20:50   #97
veev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Witam.
Posiadam mixton niebieski oraz farbę fioletowa oberżyna, dodatkowo utleniacz 9%.

Rozumiem, że nie można samego mixtonu nakładać na włosy, ale chciałabym zapytać, jak powinnam zmieszać go z farbą i utleniaczem, aby chociaż połysk wchodził w niebieski. Czy jeśli na przykład wezmę 20 gramów farby i 20 gramów utleniacza, to ile maksymalnie mixtonu mogę użyć, aby uzyskać koloryzacje trwałą?

Dodam jeszcze, że naturalnie mam włosy koloru jasny blond, więc powinny raczej dobrze pochłonąć farbę.

Edytowane przez veev
Czas edycji: 2011-12-17 o 20:52
veev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 16:19   #98
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez veev Pokaż wiadomość
Witam.
Posiadam mixton niebieski oraz farbę fioletowa oberżyna, dodatkowo utleniacz 9%.

Rozumiem, że nie można samego mixtonu nakładać na włosy, ale chciałabym zapytać, jak powinnam zmieszać go z farbą i utleniaczem, aby chociaż połysk wchodził w niebieski. Czy jeśli na przykład wezmę 20 gramów farby i 20 gramów utleniacza, to ile maksymalnie mixtonu mogę użyć, aby uzyskać koloryzacje trwałą?

Dodam jeszcze, że naturalnie mam włosy koloru jasny blond, więc powinny raczej dobrze pochłonąć farbę.
1-2 cm mixa na +/- 30 g farby, ale przy takim kolorze farby na pewno nie wyjdzie niebieski połysk, ja bym sobie darowała- zwłaszcza, że jedyny efekt, to pewnie będzie przyciemnienie koloru. I dlaczego taki wysoki utleniacz?! Żeby zniszczyć i uwrażliwić włosy? Na 3 % osiągniesz pożądany rezultat bez trudu.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 16:50   #99
veev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Zmieszałam "tak na oko" i chyba to był błąd, bo kolor wyszedł mi czarny. Przynajmniej włosy nie wydają się aż takie zniszczone. Taki wysoki utleniacz, gdyż kupując farby przeczytałam, że te niższe są do koloryzacji semi-permanentnej, a ja chciałam ufarbować sobie na stałe. Na szczęście włosy nie wydają się jakoś specjalnie zniszczone i nawet nie zrobiły się twarde. Nie wiem, jak będzie później.
veev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 15:24   #100
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

kładłaś mix niebieski na naturalne włosy jasny blond i masz czarne? będzie się spieralo na zielono-szaro-niebiesko, takie ciemne brzydkie glony
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 15:35   #101
veev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
kładłaś mix niebieski na naturalne włosy jasny blond i masz czarne? będzie się spieralo na zielono-szaro-niebiesko, takie ciemne brzydkie glony
A już miałam nadzieję, że mi zjaśnieje do fioletu ;_;. No cóż, najwyżej przefarbuję na jakiś sensowny kolor, jeśli naprawdę zacznie to tak wyglądać.
veev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 14:23   #102
martynkowska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 16
Farba chantal jasny tycjan

Witam, jak powielam temat bardzo przepraszam, nie było mnie na wizażu od wieków....no ale pamiętam sprzed lat, że wizażanki to bardzo pomocne babeczki.A ja mam pytanie- od jakiegoś czasu męcze się z włosami ciemniejszymi na końcach, jaśniejszymi na górze, włosy mam gęste za łopatki, naturalnie jestem szatynką, zaczęłam modzić z brązami i taki efekt, ostatnio farbowałam na ciemny złoty blond, na górze wyszedł jaśniejszy, końcówki koszmar prawie czarne mimo, że są regularnie podcinane, włsoy sa raczej zdrowe, nie używam prostownicy, suszarki a farbe nakońcówki daję na 15 min. Koszmar.

Zdecydowąłam się na radykalną zmiane- zakupiłam na all farbę Chantal- Jasny Tycjan, do tego 2 razy 60ml Oxi Kallos- 9%. Nie wiem czy dobrze zrobiłam...

Do tego zakupiłam dekoloryzator Pro Salon Color Peel. Nie mam pojęcia czy jest to dobry produkt, nie chciałam niszczyć włosów pomyślałam, że zrobię dekoloryzatorem a później mieszakną tycjanu z Oxi...tylko w jakich proporcjach? Czy wszystko dobrze kupiłam? POmocy!
__________________
Nie jestem tu nowa....

Żona, mama, aparatka

Tak dla długich włosów, paznokci, ładnej cery i wysportowanej sylwetki
martynkowska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:14   #103
mrksn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

hej, przeczytalam watek mniej wiecej, ale mimo wszystko mam nadal watpliwosci co i jak, bo nigdy nie zaglebialam sie w farby inne niz te lezace na polkach w drogerii.
mam wiec pytanie, chcialabym uzyc farby jasny blond (9/0) - ilu procentowy utleniacz do niej kupic? 6? sytuacja z moimi jest taka, ze ponizej odrostow mam je jasniejsze i farba ladnie lapie, jednak odrostow zadna farba nie moze mi konkretnie zlapac i zawsze sa ciemniejsze od reszty.
aha - moj obecny kolor, to taki zloty blond.
mrksn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:20   #104
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

a ja mam takie troszke inne pytanie. na wiekszoci farb jch pojemność jest podana w ml. Na farbie prosalon pisze, że ma 120 g. Czy te 120 gram to jest tyle samo co 120 ml? bo zastanawiam sie ile ml utleniacza trzeba do niej dodac
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:15   #105
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Widzę, że na Allegro bieda piszczy, jeżeli chodzi o kosmetyki tej firmy, w ogóle jakaś trudno dostępna...? No, ale chcę zakupić z sklepu pro-fryz.pl, z tym, że nie ma w ogóle wody 3% tej firmy? I stąd moje pytanie, może być jakakolwiek woda? Widziałam, że jest Stapiz, Leo, w kremie, ''kremowa woda utleniona''... Doda, że wybrałam 3, bo będę farbować na poziomie 6 (taki mam też praktycznie poziom)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:36   #106
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

na www.ktpipl jest ta woda i w ogóle u nich jest tanio
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 09:24   #107
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Widzę, że na Allegro bieda piszczy, jeżeli chodzi o kosmetyki tej firmy, w ogóle jakaś trudno dostępna...? No, ale chcę zakupić z sklepu pro-fryz.pl, z tym, że nie ma w ogóle wody 3% tej firmy? I stąd moje pytanie, może być jakakolwiek woda? Widziałam, że jest Stapiz, Leo, w kremie, ''kremowa woda utleniona''... Doda, że wybrałam 3, bo będę farbować na poziomie 6 (taki mam też praktycznie poziom)
http://www.kosmetykifryzjerskie.sklepna5.pl/

tanio, wszystko mają tej firmy, szybka wysyłka
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:03   #108
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Super dziewczyny, dzięki Wizażanki, jak zwykle, niezawodne
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 07:05   #109
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Co do tycjanu tej firmy... Wymieszałam kiedyś 8.04 z 8.4 i utleniaczem 6%. Kładłam na włosy prędzej rozjaśniane pasemkami, starałam się wtedy dojść do rudego. Miałam już dość jasne włosy a ostatnim moim kolorem było mango Loreala. Efekt powyższej mieszanki i koloryzacji farbą Prosalon Chantal był taki, że włosy były dużo ciemniejsze niż przed farbowaniem, były brązowe, a na dodatek odrost wyszedł ciemno-czerwony (myślałam, że się poryczę, ale była wigilia i nie wypadało). Wina włosów, czy wina farby? Nie wiem... Ale po tą farbę już nigdy nie sięgnę, pomimo, że ma piękną paletę Dodam, że z innymi farbami nie było takiego problemu...
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 08:37   #110
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Sylvietta, a jak się wypłukiwał? Długo się trzymał?
A jak kondycja włosków?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-03-28 o 08:46
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:21   #111
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Sylvietta, a jak się wypłukiwał? Długo się trzymał?
A jak kondycja włosków?
Nie pamiętam już jak było z kondycją włosa, a do wypłukiwania nie doczekałam, bo zaraz po świętach poszedł w ruch rozjaśniacz (pasemka), a potem nałożyłam szamponetkę żeby już tak nie niszczyć włosów kolejnym farbowaniem...
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 00:04   #112
Pantalonada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: obecnie Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Ja też przed wigilią farbowałam tycjanem. zmieszałam jasny tycjan z ciemnym. Kładłam na sprany średni blond z rudymi przebłyskami. Wyszedł mi kolor czerwono - wiśniowy. Spierał się szybko, jednak odrosty zostały wiśniowe, a reszta wpadająca w miedź. Jeżeli chodzi o nieudane farbowania polecam szampon z rzepy.
Dodam jeszcze, że wcześniej używałam innych kolorów chantala i byłam zadowolona. Jako, że mam długie włosy, zawsze wychodzi mi ok. 2 opakowania, zazwyczaj mieszam kolory.
Ten tycjan jedynie taki nieudany chyba.
__________________
; )

Edytowane przez Pantalonada
Czas edycji: 2012-03-29 o 00:06
Pantalonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 07:11   #113
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Moja ulotka jest po francusku... Jedyne czego się doczytałam ze zrozumieniem, to proporcja 1:1 (60 farba+60woda). Czy nakładanie również normalne (trzymać się obrazków? 30-40minut?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:26   #114
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Moja ulotka jest po francusku... Jedyne czego się doczytałam ze zrozumieniem, to proporcja 1:1 (60 farba+60woda). Czy nakładanie również normalne (trzymać się obrazków? 30-40minut?
Na stronie producenta jest dokładna instrukcja po polsku. Proporcje 1:1 przy koloryzacji trwałej i 1:2 przy półtrwałej( z utleniaczem 3%).
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:33   #115
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Bardziej zależało mi na czasie trwania koloryzacji, ale dzięki. Farbowałam, trzymałam 35 minut. Farba nie jest zła, trochę przesusza włosy- muszę teraz podratować sie maskami- włosy sterczą w róznych kierunkach, zwłaszcza końce i dziwnie nie chcą sie układać... Odcień też nie jest jakiś szałowy... zobaczymy czy się wypłucze.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 08:30   #116
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Witam

kilka dni temu byłam u fryzjerki, która używa właśnie farb PROSALON.
Super kolory, fajne kosmetyki...

postanowiłam, że kupię sama farbę

w jakich proporcjach powinnam dać utleniacz i farbę?
(utleniacz 3%, farba TYCJAN 7/4)

Pozdrawiam
__________________
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:29   #117
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez magierusa Pokaż wiadomość
Witam

kilka dni temu byłam u fryzjerki, która używa właśnie farb PROSALON.
Super kolory, fajne kosmetyki...

postanowiłam, że kupię sama farbę

w jakich proporcjach powinnam dać utleniacz i farbę?
(utleniacz 3%, farba TYCJAN 7/4)

Pozdrawiam
1:1 trwała koloryzacja
1:2 półtrwała
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 11:21   #118
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez magierusa Pokaż wiadomość
Witam

kilka dni temu byłam u fryzjerki, która używa właśnie farb PROSALON.
Super kolory, fajne kosmetyki...

postanowiłam, że kupię sama farbę

w jakich proporcjach powinnam dać utleniacz i farbę?
(utleniacz 3%, farba TYCJAN 7/4)

Pozdrawiam


witaj i jaka opinia?
podaje limk do strony ,

http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 11:43   #119
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, dzięki Wizażanki, jak zwykle, niezawodne


witajcie , mam nadzieję, że mogę zagościć u was? Widze, że stosujecie farby firmy chantal, i moje pytanie wiąże się z tą firmą. Konkretnie chodzi mi o 8,4 i 9,4 , 1000/4.......( chyba że ktoś ma inne zdanie) , ale najpierw wytłumacze o co chodzi. Z tych farb , a może z innych odcieni, chciałabym uzyskać taki efekt i bardzo was proszę o pomoc , bo ja jestem zielona w tym temacie

dodam iż włosy teraz mam na poziomie 6-7, bardziej 7 , i co zrobić ? aby taki uzyskać kolor?


czy ktoś tu zaglada?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51.jpg (36,2 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-05-24 o 20:54
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 11:00   #120
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Co do tycjanu tej firmy... Wymieszałam kiedyś 8.04 z 8.4 i utleniaczem 6%. Kładłam na włosy prędzej rozjaśniane pasemkami, starałam się wtedy dojść do rudego. Miałam już dość jasne włosy a ostatnim moim kolorem było mango Loreala. Efekt powyższej mieszanki i koloryzacji farbą Prosalon Chantal był taki, że włosy były dużo ciemniejsze niż przed farbowaniem, były brązowe, a na dodatek odrost wyszedł ciemno-czerwony (myślałam, że się poryczę, ale była wigilia i nie wypadało). Wina włosów, czy wina farby? Nie wiem... Ale po tą farbę już nigdy nie sięgnę, pomimo, że ma piękną paletę Dodam, że z innymi farbami nie było takiego problemu...


Hej , ja farbowałam 8,4 + orange i wyszłam czerwono machoniowa kolor ciemny przynajmniej o 1.5 tonu w dół nie skorzystam z ich palety , mimo że "na oko" jest idealna pozdrawiam
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-31 15:07:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.