Kosmetyki Essence - część XI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 21:12   #3031
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
jak nie uzywasz podkładu i masz kryjący puder to psujesz całą zasade

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


jeśli używasz pudru jako podkładu i pudru czyli 2w1 to dobrze kładziesz róż

nałożę więcej różu i mniej pudru, ale koniec końców pewnie zostanę przy sprawdzonym sposobie
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:16   #3032
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Yyy a jeśli ja nic nie nakładam na twarz, tzn. ani podkładu, ani pudru...
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:19   #3033
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Yyy a jeśli ja nic nie nakładam na twarz, tzn. ani podkładu, ani pudru...
Na gołych policzkach też działa-wiem bo tak zrobiłam Nałożyłam na gołe policzki i działał bez zarzutu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:25   #3034
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie pamietam czy w stalej ofercie jest jakis rozswietlacz?
Typowego prasowanego rozświetlacza nie ma. Jest sypki złoty z Sun Club.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:26   #3035
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Yyy a jeśli ja nic nie nakładam na twarz, tzn. ani podkładu, ani pudru...


to jesteś szczęściarą !!! też bym tak chciała!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:27   #3036
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja mam póki co pierwszą buteleczkę i chroni przed przebarwieniami, a i owszem, ale jakoś nie zauważyłam żeby pomagała przedłużyć trwałość. Jak jest u Ciebie z tym? Moje paznokcie są masakryczne pod tym względem, 24h mi lakier wytrzymuje najdłużej nie ważne jakie modły nad nimi odprawiam
Mi raczej trwałości też nie przedłuża, jak lakier ma odprysnąć pierwszego dnia to i tak odpryśnie, a jak sam w sobie jest bardziej trwały to trzyma się dłużej.. ale chroni przed przebarwieniami.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:29   #3037
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Yyy a jeśli ja nic nie nakładam na twarz, tzn. ani podkładu, ani pudru...
Zapomniałam właśnie dodać,że jesteś wielką szczęściarą jeśli nie musisz nakładać podkładu i pudru! Ja muszę ukryć moje wielkie kratery na twarzy i podkład jest obowiązkowym punktem w mojej kosmetyczce
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 21:30   #3038
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Na gołych policzkach też działa-wiem bo tak zrobiłam Nałożyłam na gołe policzki i działał bez zarzutu
To super

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30822484]to jesteś szczęściarą !!! też bym tak chciała! [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Zapomniałam właśnie dodać,że jesteś wielką szczęściarą jeśli nie musisz nakładać podkładu i pudru! Ja muszę ukryć moje wielkie kratery na twarzy i podkład jest obowiązkowym punktem w mojej kosmetyczce
oj tam oj tam Czasem mam jakies małe piekące zaczerwienienia na twarzy, ale ich nie ukrywam, bo po co Wy tez napewno nie musicie aż tyle tego nakładać, tylko jeszcze o tym nie wiecie
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:34   #3039
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość


Jeeeeej


!
już go wstępnie wypróbowałam i paskuda jedna tak farbuje paluchy że oprócz policzków mam różowe pół dłoni
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:36   #3040
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Typowego prasowanego rozświetlacza nie ma. Jest sypki złoty z Sun Club.
Dzieki wlasnie tak pamietalam A takie zloto mi sie nie podoba, wolalabym cos srebrnego i delikatnego Chyba musze czekac na zimowa limitke
Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Mi raczej trwałości też nie przedłuża, jak lakier ma odprysnąć pierwszego dnia to i tak odpryśnie, a jak sam w sobie jest bardziej trwały to trzyma się dłużej.. ale chroni przed przebarwieniami.
Ja uzywam tego basecoata i mam wrazenie, ze przedluza mi trwalosc lakieru

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
już go wstępnie wypróbowałam i paskuda jedna tak farbuje paluchy że oprócz policzków mam różowe pół dłoni
Kogo moje oczy widza
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:42   #3041
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
To super

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------





oj tam oj tam Czasem mam jakies małe piekące zaczerwienienia na twarzy, ale ich nie ukrywam, bo po co Wy tez napewno nie musicie aż tyle tego nakładać, tylko jeszcze o tym nie wiecie
Ja już wiem,że ,MUSZĘ nakładać podkład bo bez niego wyglądam jeszcze gorzej więc wybieram mniejsze zło To jak nakładasz róże i brązery,to na gołą twarz? Trzymają Ci się przyzwoicie długo?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 21:44   #3042
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dzieki wlasnie tak pamietalam A takie zloto mi sie nie podoba, wolalabym cos srebrnego i delikatnego Chyba musze czekac na zimowa limitke


Ja uzywam tego basecoata i mam wrazenie, ze przedluza mi trwalosc lakieru

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



Kogo moje oczy widza






namiętnie poluję na limitki essence
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:45   #3043
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30822484]to jesteś szczęściarą !!! też bym tak chciała! [/QUOTE]

Szczęściara, nie szczęściara, ja się wtrącę nie na temat.

Twój serial o naszym ukochanym różu jest świetny, kobieto, aleś tego przeżyła, żeby to cudeńko zdobyć

I te, które jeszcze się wahają, niech przeczytają ten post i czym prędzej kupują, póki mają dostęp
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:47   #3044
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja już wiem,że ,MUSZĘ nakładać podkład bo bez niego wyglądam jeszcze gorzej więc wybieram mniejsze zło To jak nakładasz róże i brązery,to na gołą twarz? Trzymają Ci się przyzwoicie długo?
No wczesniej nakladalam na gołą twarz to mi się nic nie utrzymało teraz probuję w te miejsca dawać krem, a jak wsiąknie to troszkę pudru, a potem bronzer... ale albo jestem ślepa, albo spektakularnych efektów nie widzę ^^
(raczej to 2.)
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:52   #3045
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
No wczesniej nakladalam na gołą twarz to mi się nic nie utrzymało teraz probuję w te miejsca dawać krem, a jak wsiąknie to troszkę pudru, a potem bronzer... ale albo jestem ślepa, albo spektakularnych efektów nie widzę ^^
(raczej to 2.)
To może czas wrócić do pokładu? Oczywiście nie namawiam Cię do złego ale są podkłady mineralne,które są bardzo bezpieczne dla skóry i na nich róże i brązery na pewno trzymają się lepiej niż na gołej skórze
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:03   #3046
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
To super

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------





oj tam oj tam Czasem mam jakies małe piekące zaczerwienienia na twarzy, ale ich nie ukrywam, bo po co Wy tez napewno nie musicie aż tyle tego nakładać, tylko jeszcze o tym nie wiecie

jestem zadowolona, że przynajmniej podkładów nie muszę stosować, więc nie narzekam za bardzo

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Szczęściara, nie szczęściara, ja się wtrącę nie na temat.

Twój serial o naszym ukochanym różu jest świetny, kobieto, aleś tego przeżyła, żeby to cudeńko zdobyć

I te, które jeszcze się wahają, niech przeczytają ten post i czym prędzej kupują, póki mają dostęp

hheheheheheehe.... jacyś chętni sponsorzy do nakręcenia filmu??? tytuł "Jak limitowanki Essence zaćmiewają umysł" a na plakacie promującym - główne zdjęcie z bloga Niosewampicie aka Shopping Monster
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:08   #3047
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To może czas wrócić do pokładu? Oczywiście nie namawiam Cię do złego ale są podkłady mineralne,które są bardzo bezpieczne dla skóry i na nich róże i brązery na pewno trzymają się lepiej niż na gołej skórze
hmm, no, ale jesli ten róż płynny daje radę na gołej skórze, to po co zb ednie nakładać podkład..
choć w sumie nie wiem,czy po 10 grudnia go jeszcze znajdę i czy sobie nie zakupię jakiegoś podkładu, bo mam ostatnio takie myśli..
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:12   #3048
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kupiłam rożświetlacz z VL... mój pierwszy złoty rozświetlacz (a chyba 5 w ogóle....) i muszę przyznać,że jestem zadowolona, pomimo iż stosuję, jedynie srebrne rozświetlacze. Ten z VLjest bardzo trwały, nie jest mocno złoty, acz efekt nie jest delikatny. Na szczęście nie jest to czysty brokat na twarzy, acz drobinki są widoczne... IMO dobry na imprezę lub zbliżający się karnawał. Na co dzień wolę Blossoms.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:16   #3049
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
hmm, no, ale jesli ten róż płynny daje radę na gołej skórze, to po co zb ednie nakładać podkład..
choć w sumie nie wiem,czy po 10 grudnia go jeszcze znajdę i czy sobie nie zakupię jakiegoś podkładu, bo mam ostatnio takie myśli..
Jeśli zamierzasz malować się tylko tym różem z VL,to oczywiście,że nie kupuj podkładu bo po co ale jeśli masz w planach używanie jeszcze innych róży,to kupno podkładu nie jest złym pomysłem
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 22:21   #3050
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
ja nie zapomnę jak pierwszy raz kiedyś użyłam różu tak wiecie, w życiu efekt - świeciłam się jak psu jajca za przeproszeniem, chociaż moja koleżanka wtedy stwierdziła że jest ok - był okres przedświąteczny i powiedziała że mogę robić za choinkę.
padłam na klawiaturę i nie mogę przestać się śmiać

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Na niemieckiej stronie Essence są już pierwsze informacje:

w styczniu 2012 limitka Legends of the Sky, która ma nawiązywać do lat 40' oraz stylu zaprezentowanego w filmie Aviator, czyli brązy i odcienie khaki.

następnie na przełomie stycznia/lutego 2012 limitka Crystalliced, która wnioskując z opisu ma być typowo zimową limitką jakie Essence wypuszczało w zeszłych latach.
Super! LotS moje kolory, kocham brązy mam nadzieję ,że mnie ta limitka nie zawiedzie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo mi przykro... nie wiem jak Wam to powiedzieć.... ale szykuje nam się kolejny rozświetlacz! I to na dodatek w płynie. W sumie to będzie bardzo dobry pretekst do kupna kolejnego.
Chyba jest na tej pierwszej miniaturce, którą wkleiła PieceOfMoris. Jeżeli to on, to będzie w takim samym opakowaniu jak róż z VL. Chcęęęęęęęęęęęęęęę
chcę, chcę, chcęęęęęę Zbierzemy się wszystkie wizażanki i zrobimy akcję pt.: ' nocnym autobusem aż pod drogerie" i będziemy czekać na otwarcie do rana

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość

W sumie jeden srebrny rozświetlacz mogę mieć
W sumie przecież zawsze się na coś przyda.. a jeśli nie to i tak człowiek szczęśliwy że go ma




Aleee pędzicie z pisaniem
__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:26   #3051
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jeśli zamierzasz malować się tylko tym różem z VL,to oczywiście,że nie kupuj podkładu bo po co ale jeśli masz w planach używanie jeszcze innych róży,to kupno podkładu nie jest złym pomysłem
zastanowię się Poszukam jakiś dobrych podkładów, oczywiście nie za horrendalną cenę
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:28   #3052
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
w styczniu 2012 limitka Legends of the Sky, która ma nawiązywać do lat 40' oraz stylu zaprezentowanego w filmie Aviator, czyli brązy i odcienie khaki.
mam nadzieję, że u nas będzie i że będzie fajna

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze nie mam ani jednego rozswietlacza bedzie pierwszy
pierwszy, ale nie ostatni

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
Legends of the sky zapowiada sie ciekawie Ale zimowa jakos nie w moim stylu Choc kto wie, moze jeszcze mi sie zmieni po pierwszych lepszych zdjeciach produktow
mi się zawsze najbardziej podoba, dopiero wtedy gdy zobaczę ją na własne oczy
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:35   #3053
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
zastanowię się Poszukam jakiś dobrych podkładów, oczywiście nie za horrendalną cenę
JA od kilku lat używam podkładów z Liren i bardzo sobie chwalę pod każdym względem a przetestowałam każdy oprócz tego na zmarszczki. Najważniejsze jest to ,że nie są drogie i nie wysuszają skóry

To ta seria : http://trends.blox.pl/resource/liren...Matt_pudry.jpg
__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:37   #3054
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Też mnie ciekawiło co będzie po Circus
(swatche lakierów http://lacquerdicted.blogspot.com/20...circus-le.html).

buffy249 dziękuję za informacje poszperałam dalej.
Znalazłam to: http://web106.hostserver4.de/wordpre...dpress/?p=1878

Nie wiem czy tylko mi nie wyświetlają się zdjęcia. Znalazłam takie miniaturki: 1, 2
MOże to tak jak z limitką Blossoms albo Little Bakery, że producent kazał pousuwać foto..


EDIT: Doczytałam właśnie, że tak, czyli nie myliło mnie przeczucie
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Wiem, że w porównaniu do wiadomości o dwóch nowych limitkach (w tym jedna na pewno zawiera srebrny rozświetlacz w płynie łaaa ) mój "news" jest tyci tyci, ale może ktoś jeszcze nie był w naszym lubelskim przybytku rozkoszy (TescoExtra).
Oto on (już nie zza krzaka ), bierzcie i kupujcie
Hehe, nawiedziłam już to nowe siedlisko rozkoszy
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze nie mam ani jednego rozswietlacza bedzie pierwszy

Czas się nawrócić
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Taaa już widzę jakby się zapytać na fan page'u Natury o Crystalliced. Myślicie, że mają już info o niej?
Hihi, mają na pewno
Tylko celowo wprowadzą czytelniczki w błąd, żeby atmosferę podgrzać
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Macie pomysł czym będzie glitter froster i snow flake mascara topper? Jakieś siakieś brokaty
Glitter froster - satynowa baza, coś ala frost top coat z Catrice i brokat, może też matowy?

Mascara - albo biały/srebrny brokat, albo w ogóle biała, shimmerowa baza do zabielania końcówek [a'la sztuczny śnieg na igłach sztucznych choinek].

Tak to sobie wyobrażam.
Cytat:
Napisane przez lajla09 Pokaż wiadomość
Oj tak tylko wtedy byłyby marne szanse na ich dorwanie
Mogliby zrobić do stałej kolekcji. Fajnie, jakby pojawiły się na wiosnę z nowym asortymentem.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:47   #3055
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
O kurka, Lungo jest OFF. Co sięstałosię?
Matko z córką, żeśmy wykrakały, a raczej T9 wykrakał. Zagłada... nastąpiła TAM TAM TAAAAM
Lungo zginęła pod stertą rozświetlaczy, które zrzuciła na nią Cosnova za przedwczesne udostępnienie ściśle tajnych informacji

Cóż to za szczęśliwa byłaby ta śmierć. Gdyby to jeszcze był rozswietlacz z Blossoms, to "wąchać kwiatki od spodu" nabrałoby zupełnie nowego znaczenia.
Póki co Cosnova mnie nie dopadła, mogę oglądać limitki w spokoju. Jestem na tyle niepokorna, że nawet wstawię całość jak tylko się pojawi ;D.
Cucuma, Twoja postawa jest doprawdy heroiczna i godna naśladowania. Zachowalas się jak prawdziwa Essencomaniaczka próbując zdobyć ten róż.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-11-30 o 22:51
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 23:04   #3056
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Crystalliced w całej okazałości.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...lliced-le.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 23:15   #3057
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość

Cóż to za szczęśliwa byłaby ta śmierć. Gdyby to jeszcze był rozswietlacz z Blossoms, to "wąchać kwiatki od spodu" nabrałoby zupełnie nowego znaczenia.
Póki co Cosnova mnie nie dopadła, mogę oglądać limitki w spokoju. Jestem na tyle niepokorna, że nawet wstawię całość jak tylko się pojawi ;D.
Cucuma, Twoja postawa jest doprawdy heroiczna i godna naśladowania. Zachowalas się jak prawdziwa Essencomaniaczka próbując zdobyć ten róż.
Żyjesz całe szczęście. Śmierć pod lawiną rozświetlaczy to byłaby godna śmierć dla Essencomaniaczki

No nie gadaj, że nie masz pudru Blossoms?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Crystalliced w całej okazałości.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...lliced-le.html
No proszę, Em się po cichutku skradała by 4 minuty po północy, już legalnie, zaprezentować nam te cuda.

Chcęęę wszyyystkooo jak to pięknie błyszczy i migocze Nie załapałam się na GoSnow to sobie teraz wszystko odbiję
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 23:17   #3058
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Crystalliced w całej okazałości.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...lliced-le.html
Mój portfel zbiednieje już widzę u siebie:
Rozświetlacz
Mascarę ( może być ciekawa )
Błyszczyk 03 ice crystals on my window
i Lakieryyyyy
03 iced age reloaded i 05 frosted champaign

__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 23:17   #3059
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Legends of the Sky
http://lusterko-em.blogspot.com/2011/12/zapowiedz-essence-legends-of-sky-le.html


Która z tych dwóch podoba wam się bardziej? U mnie króluje jednak zimowa Crystalliced.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-11-30 o 23:37
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 23:18   #3060
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mnie w sumie zaciekawił, jedynie rozświetlacz
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.