Proszę o pomoc :) Lipsy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 14:36   #361
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
xyoko
to jest to zdjęcie, zapomniałam załączyć

naprawde wyglądam na 24 lata?
Nawet na mniej

Sliczny masz kolor Podoba mi się on
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:01   #362
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Nawet na mniej

Sliczny masz kolor Podoba mi się on
nawet na mniej?

Nika ja mam 18


ojjj coś mi się wydaje że będą masowe farbowania na miedzianą czerwień w najbliższym czasie

Kattarina napisała mi kiedyś: "Zobaczysz za 2-3 dni, tak sie przyzwyczaisz, ze bedziesz zdziwiona, ze moglas miec kiedykolwiek inny kolor"
Miała racje Nie wyobrażam sobie teraz wrócić do swojego dawnego koloru DO tego stopnia się przyzwyczaiłam, że czasem mam wrażenie że praktycznie nie ma różnicy włosy-przed, włosy-po farbie. No może taka malutka, I zastanawiam się czy w ogóle widać ze sobie farbę zrobiłam xD Czuję się jakby to był mój naturalny kolor
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:04   #363
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
nawet na mniej?

Nika ja mam 18
Chodziło mi o to, że wyglądasz na mniej niż 24 lata
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:04   #364
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

przestraszyłam się że myślisz ze mam koło trzydziestki tylko tak dobrze sie trzymam
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:10   #365
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
dziękuję Ci xyoko
kurcze zaczełam sie powaznie zastanawiać nad tą sukienką... Tylko ze mam chyba za grube ramiona do takiego fasonu.
To jest coś w stylu sukienki Kate WInslet zamieszczonej kilka postów wyżej
Za grube ramiona?? Chyba zwariowałaś
Nawet obejrzałam jeszcze raz te fotki, ale grubych ramon dalej nie widzę Widzę, że chyba jednak nadal masz tendencję do wmawiania sobie jakichś kompleksow
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:03   #366
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Za grube ramiona?? Chyba zwariowałaś
Nawet obejrzałam jeszcze raz te fotki, ale grubych ramon dalej nie widzę Widzę, że chyba jednak nadal masz tendencję do wmawiania sobie jakichś kompleksow

nie, akurat mam grube ręce, naprawde I zastanawiam sie czy w takim razie pasuje mi ta kiecka. STRASZNIE mi sie zaczeła podobać Elegancka, skromna ale i taka... ładna

Zastanawiałam sie nawet- moglabym, jesli znajde krawcową, pod biustem zawiązac kokarde koloru butelkowej zieleni [uparłam sie na ten kolor ;P]coś jak w tym przypadku:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1166289445

oczywiscie caly czas mam na myśli tą sukienkę
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1131884448
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:34   #367
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

dobry wybór
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 22:35   #368
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
dobry wybór

a więc sukienka mi pasuje?Jeszcze nie nosiłam nic na szyję, stąd moje wątpliwości Wole zapytać kogoś o radę
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:05   #369
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Aniu-B. mi sie podobasz w tej sukience "na szyje".Chociaz ten dekolt V, tez swietnie lezy Przypuszczam, ze cokolwiek wlozysz- bedzie ladnie lezalo, na takim biuscie Ladnie Ci w czerni, wygladasz elegancko.
Co do zielonej szrfy- musisz zobaczyc z konkretna sukienka, ktora kupisz- nie do kazdej bedzie pasowala.

manqt- co do systemu w Szwecji, masz racje, to prawie socjalizm- wg mnie, to ustroj optymalny Geograficznie, to przepiekny kraj
Jednak nie palam taka wielka miloscia, do jego mieszkancow. Jako Polka, uwazam , ze jestem zbyt inna od Szwedow. Wbrew pozorom, nasze narody roznia sie bardzo
Nie mam tam stalego kontaktu z Polakami, obracam sie tylko wsrod Szwedow, ale poznalam kilku naszych rodakow, m.in.75-letniego pana, ktory mieszka od 55 lat w Szwecji i ciagle czuje sie Polakiem-wiec przypuszczam, ze nie jestem odosobniona w moich odczuciach
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:37   #370
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

lipsy -slicznie wyszlas na avatorze,cudo!
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 09:48   #371
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Kattarina -taki OFFTOP czym się różnią Szwedzi od nas? Jestem b. ciekawa, chciałabym tam kiedyś pojechać, bo wydaje mi się , że to przepiękny kraj...
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 11:32   #372
Blueeyed_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Blueeyed_Alice
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 98
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

No muszę przyznać, że prześlicznie teraz wyglądasz. Tak trzymaj! I szczęśliwego nowego roku wszystkim!
Blueeyed_Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:43   #373
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Aniu-B. mi sie podobasz w tej sukience "na szyje".Chociaz ten dekolt V, tez swietnie lezy Przypuszczam, ze cokolwiek wlozysz- bedzie ladnie lezalo, na takim biuscie Ladnie Ci w czerni, wygladasz elegancko.
Co do zielonej szrfy- musisz zobaczyc z konkretna sukienka, ktora kupisz- nie do kazdej bedzie pasowala.
taaaa, jasne jasne
facetom pewnie i tak obojętne jaki, byleby był duży ale ja sie kiepsko czuje w takich długaśnych

Myślałam o szarfie do tej konkretnej sukienki, szukam krawcowej, musze jakąś znalezc Musze miec tą sukienkę...
Tylko powiedzcie, NA PEWNO dobrze lezy? Nie chce isc w czyms co nie pasuje. Zalezy mi na opiniach, samemu trudno obiektywnie ocenić... Jeśli źle to powiedzcie, nie boje sie krytyki!
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:45   #374
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Blueeyed_Alice, Moobi- dzięki dziewczyny

Kurde! Mój avatar robi furore A mi sie akurat średnio podoba

równiez zycze wszystkim udanego Sylwestra!!!!! ja sie wybieram do przyjaciółki, bedzie babski wieczór
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 01:59   #375
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

przejrzałam cały wątek iiiii świetnie wyglądasz! genialny kolor Ci wyszedł

fantastyczny typ urody. jesień, dojrzałe jabłka, kolory ziemi-takie mam skojarzenia. cudo!
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 11:56   #376
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
xyoko
to jest to zdjęcie, zapomniałam załączyć

naprawde wyglądam na 24 lata?

apropo tematu mysle ze wygladasz mlodo, tzn maxymalnie na 19 lat oceaniajac wszystkie zdjecia... ale wytwornie i kobieco
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:17   #377
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Tylko powiedzcie, NA PEWNO dobrze lezy? Nie chce isc w czyms co nie pasuje. Zalezy mi na opiniach, samemu trudno obiektywnie ocenić... Jeśli źle to powiedzcie, nie boje sie krytyki!
Moim skromnym zdaniem leży bardzo dobrze i wyglądasz w niej ślicznie.. tak kobieco i elegancko
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:27   #378
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość

Myślałam o szarfie do tej konkretnej sukienki, szukam krawcowej, musze jakąś znalezc Musze miec tą sukienkę...
Tylko powiedzcie, NA PEWNO dobrze lezy? Nie chce isc w czyms co nie pasuje. Zalezy mi na opiniach, samemu trudno obiektywnie ocenić... Jeśli źle to powiedzcie, nie boje sie krytyki!
Tak- na pewno dobrze lezy I na tych fotach widac, jak swietnie(moim zdaniem) pasuje do spodni
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:56   #379
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Editaphx
oo jak Ci sie chciało, cały wątek podziwiam i dziękuję za chwile uwagi
Jeśli chodzi o Twoje skojarzenia, powiem że teraz bardziej wyglądam na jesień niz poprzednio. Widać to chyba na tym (drugim) zdjęciu: http://img50.imageshack.us/img50/9134/met1oc2.jpg
Delikatnie zmienil mi sie odcien skóry, twarz jest jakby cieplejsza. Albo mam zwidy Te zdjęcia w miare oddają jej naturalny kolor (tylko jestem jaśniejsza, tutaj światło dziwinie padało) Chociaz raz skóra wydaje mi sie różowa, raz bardziej beżowa Żebym to ja sie na tym znała


miss_seepy
chodziło o tą jedną fotę Wkleiłam z ciekawości, miałam wrazenie ze tak jakos wyszłam na starszą ale na poprzednich, tych jeszcze z września, wyglądam ogólnie na swój wiek Natomiast mam wrażenie że obecny image dodaje mi nieco powagi Sama to pięknie ujęłaś - "wytwornie i kobieco", choc moze nie aż tak super


xyoko, Kattarina
Dzięki dziewczyny!!! Wierze w szczerość Waszych opinii Tylko jeśli wyglądam jak balon a Wy mi nie mówicie... xD No, oby nie
Co do spodni Kattarino, rzeczywiście i długość i krój tej sukienki fajnie sie z nimi komponują Nie zwróciłam na to uwagi bo moja wizja dołu to dłuuugi, do ziemi, jak u Kate W. tylko bez tego "ogona".
A może lepiej krótsza i ze zwiewnego materiału? Bo materiał sukni KW jest grubszy i chyba bardziej elastyczny, a tej co mierzyłam- zwiewny i lekki.... Zastanawiam się która z nich bardziej mnie wyszczupli (chodzi o długość, materiał i szerokość ramiączek- troche sie różnią)
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 23:47   #380
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

.
Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
Kattarina -taki OFFTOP czym się różnią Szwedzi od nas? Jestem b. ciekawa, chciałabym tam kiedyś pojechać, bo wydaje mi się , że to przepiękny kraj...
Nie zauwazylam wczesniej Twojego pytania , dlatego dopiero teraz odp.
Nie da sie tego ujac w kilku slowach; bardziej to czuje, niz wiem (moze nawet sobie wyolbrzymiam) Najprosciej moge to okreslic, ze sa w porownaniu z Polakami, "niezyciowi", mniej przedsiebiorczy i mniej ambitni Ponadto niewiele spotkalam tam osob, ktore maja pasje i rozlegla wiedze: zarowno w konkretnej dziedzinie, jak i tzw.ogolna Mowiac wprost: poza nielicznymi wyjatkami, nie mam o czym z nimi gadac
Wiem, ze w Polsce rowniez jest wiele beznadziejnych typow, ale tam ludzie sa bezbarwni. Nazywamy ich z TZ (oczywiscie miedzy soba) "Kukielkami"
Jesli nie zalezy Ci na znalezieniu tam oddanych przyjaciol, a chcialabys tylko pojechac w celach turystycznych-mysle, ze b. Ci sie spodoba Wiekszosc Szwedow lubi obcokrajowcow i sa dla nich niezwykle mili.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:59   #381
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Kattarina...
zgadnij co dzisiaj dostałam
Normalnie mnie wgięło! Przemówiła tylko mama- "Ty szczęściaro!" Wszystko cudowne! Błyszczyk trzyma się na ustach długo i daje prześliczny subtelny efekt- gapiłam sie w lusterko z 10 minut, rzeczywiście trochę powiększa usta Jutro w świetle dziennym sprawdzę czy kolor jest zbliżony do tego ze zdjęcia
Z obawą otworzyłam żel do brwi, straszyłaś zapachem ale przeżyłam próbę No i reszta... No ja nie wiem, czym sobie na to zasłużyłam Jak ten róż pachnie... narkotyzuje się właśnie Nie mogę się doczekać jutra żeby się wymalować, wypróbować te cudeńka xD

DZIĘKUJĘ!
Aż mi głupio


P.S. MASZ ŚLICZNE PISMO I nie wiedziałam że naprawdę masz na imię Katarina xD

__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 21:40   #382
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

No, nie masz pojecia jak sie ciesze, ze Ci sie wszystko podoba
Mam nadzieje, ze przyda sie
Ladne pismo? Dziekuje, ale akurat na Waszych (Twoich i Przezlosliwej)kopertach nabazgralam- bo najpierw napakowalam do srodka kosmetykow, a pozniej pisalam
Mam w papierach: Katarina. Czasem w Polsce pisze Katarzyna (mp. moj maz adresowal paczke do Pogody i Minerwy, to pisal "po polsku" ), ale kiedy musze pokazac dokument, niektorzy biurokraci sie czepiaja, wiec teraz juz pisze zgodnie z papierami
No i czekam na makijaze
(Jesli dobrze pamietam , to chyba kiedys chodzilo Ci o taki wlasnie kolor rozu, prawda? Mial byc a la puder brazujacy )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:00   #383
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Ja dokładnie tak samo - pismo śliczne i byłam w szoku z imieniem - nigdy wcześniej się z takim nie spotkałam. No i kilka miłych słów na kopercie - miałam dobry humor do końca dnia, bo bardzo miło mi się zrobiło.

Podkład jest bardziej zbliżony do mojego koloru buzi (w ogóle nie jest różowy), ale niestety więcej nie mogę powiedzieć, bo nie jestem w stanie nałożyć go na filtr (nie potrafię, filtr tak jakby się hmmm ... odkleja?) ... za to nałożę go już w piątek, bo idę na praktyki po 16, więc filtr chyba nie będzie mi potrzebny i nałożę Twój podkład.

Poza tym chciałam sie pochwalić ... dziś pierwszy raz poszłam do szkoły bez podkładu ...
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:15   #384
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Mnie zawstydzacie z tym pismem Moze to kwestia lat treningu - cale zycie, swoje prace pisze odrecznie (maja czesto po 50-60 stron), a dopiero pozniej przepisuje na komputerze .

Przezlosliwa, ufff, ulzylo mi, ze kolor pasuje Z nalozeniem na filtr moze byc problem, bo to taki delikatny podklad- niektorym "splywa" z buzi, nawet gdy nie uzywaja filtrow (wystarczy poczytac KWC)
Gratuluje "debiutu" (z gola twarza) Przez pierwsze 25 lat zycia, nie musialam uzywac podkladow. Zaczelam z powodu problemow z cera i tak sie przyzwyczailam, ze kiedy ok.4 miesiace temu odstawilam podklady i pudry w kremie- czulam sie jak gola (chociaz i tak, w domu nigdy sie nie malowalam) Teraz "do wyjscia" uzywam transparentnych pudrow i juz sie przyzwyczailam.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:28   #385
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Dokładnie - naga. Okropne uczucie, nawet taka bardziej nieśmiała dziś byłam ... Bez sensu, głupia jestem. Podkład używałam, bo byłam pewna, że nie szkodzi, skóra zawsze wygląda lepiej (nawet jeśli jest idealna - tak jak moja kiedyś) i by ukryć rumieńce, które czasem mi się pojawiały. Skoro może to być wina podkładu, to spróbuję jutro nałożyć LP 100 .. Zdjęć dla porównania odcieni nie mogę zrobić, bo rozpadła mi się znajomość z chłopakiem, który posiadał aparat.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:52   #386
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Wspolczuje rozpadu znajomosc , ale nic sie nie martw zdjeciami-wystarczy relacja slowna To w ramach tworzenia "vademecum bladolicych", zebysmy wiedzialy ktore podklady sa rozowe, lub zolte,a ktore neutralne+ jakie sa jasne, jakie za ciemne itp Gromadze info i w razie potrzeby, zawsze moge pomoc bladziochom, gdy nie maja mozliwosci osobiscie porownac podkladow
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 23:00   #387
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

No więc jest o wiele bardziej żółty. LP w którym nigdy nie widziałam różowego wygląda jak blady róż przy nim ... dlatego mimo iż LP ma w sobie więcej bieli, to wygląda na buzi mniej naturalnie niż Lumene. LP będzie lepszy dla osób, które chcą jaśniutkiego i różowego podkładu. Jak kiedyś bedę miała aparat, to zrobię zdjęcia.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 08:00   #388
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Ja dokładnie tak samo - pismo śliczne i byłam w szoku z imieniem - nigdy wcześniej się z takim nie spotkałam. No i kilka miłych słów na kopercie - miałam dobry humor do końca dnia, bo bardzo miło mi się zrobiło.
dokładnie!
Aaa i fajnie że masz swoje zdjęcie w miniaturce Bo super wyszłaś Mam nadzieje ze niedługo pojawi się nowy kolega z lepszym aparatem




Kattarina
Czy się przyda? No mało powiedziane ehh brak mi słów To może wkleje zdjęcia wedle Twojego życzenia Ale ostrzegam:
-robione dziś o świcie- światło do bani xD
-makijaz maksymalnie niewidoczny (na dzisiaj musiałam ze względu na pewną czepialską nauczycielkę ) normalne więcej tego będę nakładać
-piżama+'fryzura'+zaspana mina ... Ania wstała 10 minut wcześniej

użyłam specjalnie tylko tych kosmetyków które przysłałaś- na oko szara kredka, na brwi żel IsaDora, na policzki róż, na usta błyszczyk.I troche mojego pudru pod oczy bo jak zwykle mam worki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (103,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (75,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (17,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (94,5 KB, 205 załadowań)
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 11:32   #389
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Piękna uroda!

sie zakochałam

kolory: zielenie, brązy, pomarańcze
a opalać sie na brazowo, niestety nigdy nie bedziesz...
biologicznie uwarunkowane, nic z tym nie da sie zrobić.
wiecej, musisz uważac na słoneczko, bo dla tego typu skóry jest momentami groźne.

włosy... po umyciu rozczesz, nałóż pianke i pozwól samym wyschnąć

ach och, śliczna jesteś
i nic nie zmieniaj!
bo Twój urok tkwi w porcelanowej cerze, piegach, oczach itd itp.
ovi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:54   #390
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

to do mnie?
nie nooo, dzięki, aż się zarumieniłam

Cytat:
włosy... po umyciu rozczesz, nałóż pianke i pozwól samym wyschnąć
nie jestem pewna czy to dobry pomysł, ale spróbuje jeszcze dzisiaj zazwyczaj używam szamponów przeciw puszeniu się włosów i staram się je prostować susząc...

Cytat:
a opalać sie na brazowo, niestety nigdy nie bedziesz...biologicznie uwarunkowane, nic z tym nie da sie zrobić.
nauczyłam się cieszyć z tego co mam i od niedawna lubię swoją jasną karnacje jak piegusek to tylko bladzioszek

dziękuję
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.