Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 15:21   #1141
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Elizabarbara nie łam się. Jestem większa
nie wyższa, ale szersza niestety, a już w dupsku to w szczególności
Oj tam oj tam, na pewno proporcjonalna jestes A ja jestem wysoooka i wszystko na mnie za krótkie jest

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
eee, dla takiego wzrostu (zazdroszczę) to normalny rozmiar, chodzi o proporcje wszak
Kochana, nie ma czego zazdroscic. Wolalabym miec z 10cm mniej, przynajmniej ciuchy nie wygladalyby jak z mlodszej siostry

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozmiar, rozmiarowi nie równy
Ja mam 181,5cm i 58kg.
Rozmiary od 34 do 40
Dobrze że teraz robią takie długie spodnie
Bo o dziwo problemu ostatnio nie mam z krótkimi nogawkami...
Natomiast swetry, kurtki, etc - to co dobre na szerokość na długość wygląda jak od młodszej siostry
To jestes chudzinka straszliwa przy takim wzroscie. Ja waże sporo wiecej
Ciekawe jakie spodnie Ty kupujesz, ktore nogawki maja dlugie?
Ja nie dosc, ze jestem wysoka, to jeszcze mam nieproporcjonalnie dlugie nogi... Moja kolezanka o tym samym wzroscie co ja, nosi spodnie 10cm krotsze ode mnie.. Masakra...
Masz racje, wszelakie marynarki, koszule, plaszcze itp - mozna zapomniec, nie dosc ze krotkie rekawy, to wciecie i wszystkie inne zaszewki sa conajmniej 10cm za wysoko

A kosmetycznie- tez mam smsa z Mario, ale uparcie trwam na odwyku Nic nie kupie
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:14   #1142
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Chodzi o serie Dilmah Exceptional? Jezeli tak, to wlasnie różana z tej serii jest:
http://image.ceneo.pl/data/products/...20-torebek.jpg
Nie lubię tej herbaty ani pozostałych z tej serii. Dla mnie one są totalnie perfumowane

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o! i t jest pomysł

a co do diety, to ja się z Jamesikiem zgadzam, ja też jem fatalnie (choć uwielbiam jabłka, wprawdzie tylko jedną odmianę, ale 1 kg dziennie potrafię zjeść), warzywa niby jem, ale wielu nie lubię, w ogóle niehigieniczny tryb życia prowadzę (zero ruchu, fajki i takie tam) i jakoś ani z tego tłuszczu, ani dolegliwości (a sporo jestem od Jamesa starsza) - słabe włosy mam genetycznie, jak cała rodzina i tyle
Jeśli chodzi o włosy to fakt, na pewno geny mają duże znaczenie.
Jeśli zaś chodzi o cerę i ogólne samopoczucie (zmęczenie, możliwości skupienia) to dieta robi swoje. Pewnie nie na wszystkich, ale moim zdaniem warto spróbować dokonać zmian w diecie niż łykać tabletki.

James, cukier totalnie uzależnia (jak papierosy). Wiele lat temu zrobiłam eksperyment i odstawiłam słodycze (przeczytałam taką książkę "Cukier? Nie! Dziękuję" ). Miałam ewidentny problem z nimi, właściwie mogłabym się do tej pory odżywiać tylko czekoladą i lodami. W ciągu pierwszych dwóch tygodni myślałam, że zwariuję! Po obiedzie, przy kawie mój organizm/mózg domagał się cukru. Byłam niespokojna, nie mogłam się skupić itd. Objawy typowe dla rzucania substancji uzależniającej. Wytrwałam chyba 3 m-ce.

Potem za radą swojej kosmetyczki przestałam jeść czekoladę, batoniki itd.
I widzę różnicę - po zjedzeniu czekolady czy innych tłustych słodyczy mam wysyp drobnych krosteczek na twarzy To nie jest alergia
Przerzuciłam się na żelki, herbatniki i mniej "szlachetne" słodkości. Nie ukrywam, łatwo nie jest, ale staram się

No a stres to wiadomo - źródłem wszelkiego urodowego zła Mi od stresu robią się takie hormonalne, bolące gule.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zużywam 5 opakowanie cytrusowej na zmianę z miętową JMO-ideał dla moich włosówPrzestałam innych szukać,bo to pierwsza taka,która tak mi pasuję.
Uwielbiam cytrusową odżywkę JMO do włosów + szampon pierwiosnek i żel z jedwabiem do stylizacji. Dodam, że odżywka i żel są baaaardzo wydajne, nakładam minimalna ilość.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:26   #1143
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam, na pewno proporcjonalna jestes A ja jestem wysoooka i wszystko na mnie za krótkie jest
no wiesz, wolałabym zeby te proporcje były jednak mniejsze
babie to nigdy się nie dogodzi
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-02-21 o 21:19
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:38   #1144
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

James, cukier totalnie uzależnia (jak papierosy). Wiele lat temu zrobiłam eksperyment i odstawiłam słodycze (przeczytałam taką książkę "Cukier? Nie! Dziękuję" ). Miałam ewidentny problem z nimi, właściwie mogłabym się do tej pory odżywiać tylko czekoladą i lodami. W ciągu pierwszych dwóch tygodni myślałam, że zwariuję! Po obiedzie, przy kawie mój organizm/mózg domagał się cukru. Byłam niespokojna, nie mogłam się skupić itd. Objawy typowe dla rzucania substancji uzależniającej. Wytrwałam chyba 3 m-ce.

....
Milko, to fakt, ale James pisała, ze bez słodyczy trzęsą się jej ręce, robi się jej słabo - to akurat objawy gwałtownego spadku cukru, występuje u zdrowych osób z powodu nieregularnych posiłków, czasem w dużym stresie, mogą być bardzo niebezpieczne (vide: śpiączka cukrzycowa po przedawkowaniu insuliny)

niestety (dla James) najlepszym, szybkim źródełkiem wcale nie są słodycze, czyli cukry złożone, tylko np. jabłko, czyli fruktoza, czyli cukier prosty
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-02-21 o 17:39
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:11   #1145
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Przyszło do mnie zamówienie z Douglasa z rozbitym OPIkiem w środku Wszystko pozalewane i śmierdzące. Pobrudziłam łapy i ciuchy.

W regulaminie zwrotów i reklamacji jest napisane, że mam odesłać niechciany produkt do Niemiec, czego oczywiście absolutnie nie zamierzam robić. Wystosowałam im maila, ciekawe, co odpowiedzą

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie lubię tej herbaty ani pozostałych z tej serii. Dla mnie one są totalnie perfumowane


Jeśli chodzi o włosy to fakt, na pewno geny mają duże znaczenie.
Jeśli zaś chodzi o cerę i ogólne samopoczucie (zmęczenie, możliwości skupienia) to dieta robi swoje. Pewnie nie na wszystkich, ale moim zdaniem warto spróbować dokonać zmian w diecie niż łykać tabletki.

James, cukier totalnie uzależnia (jak papierosy). Wiele lat temu zrobiłam eksperyment i odstawiłam słodycze (przeczytałam taką książkę "Cukier? Nie! Dziękuję" ). Miałam ewidentny problem z nimi, właściwie mogłabym się do tej pory odżywiać tylko czekoladą i lodami. W ciągu pierwszych dwóch tygodni myślałam, że zwariuję! Po obiedzie, przy kawie mój organizm/mózg domagał się cukru. Byłam niespokojna, nie mogłam się skupić itd. Objawy typowe dla rzucania substancji uzależniającej. Wytrwałam chyba 3 m-ce.

Potem za radą swojej kosmetyczki przestałam jeść czekoladę, batoniki itd.
I widzę różnicę - po zjedzeniu czekolady czy innych tłustych słodyczy mam wysyp drobnych krosteczek na twarzy To nie jest alergia
Przerzuciłam się na żelki, herbatniki i mniej "szlachetne" słodkości. Nie ukrywam, łatwo nie jest, ale staram się

No a stres to wiadomo - źródłem wszelkiego urodowego zła Mi od stresu robią się takie hormonalne, bolące gule.


Uwielbiam cytrusową odżywkę JMO do włosów + szampon pierwiosnek i żel z jedwabiem do stylizacji. Dodam, że odżywka i żel są baaaardzo wydajne, nakładam minimalna ilość.
O mamusiu, jakbym miała odstawić teraz cukier, to bym chyba zeszła
Kiedyś przy dużej motywacji, przy ostrym i niezdrowym, głupim odchudzaniu odstawienie cukru nie stanowiło problemu, a teraz coś słodkiego muszę zjeść po każdym posiłku Na szczęście potem ruch i nie odbija się to zupełnie na wadze, za to na zębach chyba tak.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:16   #1146
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A czemu? Co jest z nim nie tak?
Z samym produktem wszystko jest ok ale na mojej cerze się nie sprawdza, zupełnie go nie widzę, nie wyrównuje koloru itp.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39360810]

Do tego jakis czas temu tonik z niacynamidem i lukrecja pomagal na pory. Teraz to niczym woda. Walczylam tez z przebarwieniami pare miesiecy i zadne sie nie zmniejszylo. Doszly tylko nowe (u mnie jak robia mi sie niespodzianki to przewaznie zostaje blizna).

Potworz z Loch Ness to przy mnie Heidi Klum normalnie .[/QUOTE]

Też mam ten defekt ,że po niespodziankach przez długie miesiace mam blizny. Nie mogę niczym przyśpieszyć ich schodzenia , jedynie dobry korektor ratuje mi życie.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

normalnie kosztuje £13.. ale ja mam w Illamasqua stałą zniżkę 20%, więc £10.40 mogę się pokusić o jakąś małą zbiorówkę w marcu
O to super, na pewno piszę się na następne pudełko korektora na zapas. Kryje wszystko niespodzianki, blizny i nieźle wygląda po całym dniu. Poszukiwania korektora idealnego uważam za zakończone. Będę śledzić czy nie otwierasz zamówienia

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Elizabarbara nie łam się. Jestem większa
nie wyższa, ale szersza niestety, a już w dupsku to w szczególności
Niestety ja również.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie zamówienie z Douglasa z rozbitym OPIkiem w środku Wszystko pozalewane i śmierdzące. Pobrudziłam łapy i ciuchy.

W regulaminie zwrotów i reklamacji jest napisane, że mam odesłać niechciany produkt do Niemiec, czego oczywiście absolutnie nie zamierzam robić. Wystosowałam im maila, ciekawe, co odpowiedzą
Ciekawe jak to rozwiążą. Mi niedawno D zgubił paczkę zupełnie. Podobno wysłali do innego kraju. Ale zwrot pieniędzy był natychmiastowy.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:34   #1147
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny mam do was pytanie, chodzi mi o podkład z Sephory mineralny w kompakcie (ten z gąbeczką z jednej strony białą a z drugiej czarną). Najbardziej jasny kolor Clary light był zbyt różowy... Może ktoś się orientuje czy dostanę ten podkład w odcieniu bardziej w kierunku żółci ale dosyć jasny?
makki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 19:37   #1148
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Też mam ten defekt ,że po niespodziankach przez długie miesiace mam blizny. Nie mogę niczym przyśpieszyć ich schodzenia , jedynie dobry korektor ratuje mi życie.
U mnie ślady zostają jedynie po niektórych "nieprzyjaciołach", tych hormonalnych paskudach które bolą, często jeszcze zanim objawią się w pełnej krasie Trochę pomaga serum z kwasem salicylowym, ale faktycznie te blizny długo schodzą.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:29   #1149
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Vampire Diaries - muszę zobaczyć, bo zapomniałam o tym . Jesli jest dużo wątków poza wampirycznych to mi się spodoba, bo same wampirze treści mnie nie kręcą. Przesyt miałam w domu (dorastająca dziewczynka, Zmierzch i te sprawy; teraz wkraczamy w "erę" Gothick'u )


A to są takie drożdże w kostce ze spożywczego? I ile za jednym razem wrzucasz do szklanki?

A z torebką - rozumiem, dziękuję Wiem o co Ci chodzi, po prostu cała powierzchnia (a jest jej dużo) ociera się o ubranie. Pewnie z naturalnej skóry byłaby lepsza.
Drożdze najlepiej kupić świeże w kostce. Ja piłam 1/2 kostki dziennie i włosy jak szalone
Co do ilości drożdży to sama zacznij lepiej od mniejszej dawki a po tygodniu możesz zwiększyć bo się do smrodku i smaku przyzwyczaisz.

Co do drożdzy można je poporcjować i mrozić. Wyciągnąć odpowiednią porcję z pół godziny przed piciem zalać wodą/mlekiem rozmieszać i wypić.
Nic nie daje lanie wrzątku czy gotowanego mleka. Smak zostaje ten sam (w ciepłym smak jest intensywniejszy)

Ja jak zjadłam po drożdżach jabłko lub coś słodkiego to nieźle mnie gazowało. Tzn czułam jak mi się wino w żołądku robi. Przechodziło po godzinie

Drożdże mogę początkowo powodować większe wysyfienie ale to nie jest normą. Niektóre tak reagują a innych wcale drożdże nie ruszają. Za to przy regularnym stosowaniu drożdży cera staje się mniej problematyczna.



Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ale Wam zazdroszcze, ja mam 179 wzrostu i rozmiar 40, wiec wygladam jak wielka kolumbryna Wszystko wielkie

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



To dla tych pewnie co maja karte
Mam 174 do tego 70kg więc proszę ja CIebie nie dramatyzuj bo ja przy Tobie to dopiero bym wyglądała
Spodnie zawsze 40 ale góra większa niż 38 nie może być. Sukienki niestety wszystkie 40 z racji mojego kuperka a u góry luzy mam bo biustu brak.
Od wiosny zaczynam biegać i częściej będę odwiedzać stadninę koni. Obym dostała się do takiej pracy co bym mogła na rowerze śmigać to wtedy będzie bajka.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wróćiłam włąsnie z Sephory ... umalowałam oka ta paletką fioletów Gueralin z wiosennej i powiem, ze bosko a oku wygląda Pigmentacja, rozprowadzanie też miodzio.
Jedynie co mi się mniej podoba, że dla mnie lakko za błyszczące te cienie.
I info dla tych, co chciałyby kulki - własnie dostały Sephory nową dostawę i znowu Paradisy można kupić bez problemu

A tak poza tym to w Ryłko wpadły mi w oko 2 pary uroczychh butów - jedne pistacjowe zapinane na kostce a drugie na platformie beżowe. Obie bosko się prezentują na nodze.

W Swarovskim też mi sie sporo podobało ... nic tylko sponsora szukać
Też mi się ta paleta fioletów podoba ale teoretycznie 2 ciemniejsze kolory są na tyle inne że tylko tych bym używała. Perłowa biel i jakią pseudo różyk odpadają co niestety powoduję że nie kupię paletki wyłącznie dla 2 cieni.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie zamówienie z Douglasa z rozbitym OPIkiem w środku Wszystko pozalewane i śmierdzące. Pobrudziłam łapy i ciuchy.

W regulaminie zwrotów i reklamacji jest napisane, że mam odesłać niechciany produkt do Niemiec, czego oczywiście absolutnie nie zamierzam robić. Wystosowałam im maila, ciekawe, co odpowiedzą

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------


O mamusiu, jakbym miała odstawić teraz cukier, to bym chyba zeszła
Kiedyś przy dużej motywacji, przy ostrym i niezdrowym, głupim odchudzaniu odstawienie cukru nie stanowiło problemu, a teraz coś słodkiego muszę zjeść po każdym posiłku Na szczęście potem ruch i nie odbija się to zupełnie na wadze, za to na zębach chyba tak.

Zrób zdjęcie całej paczki i im wyślij do tego napisz żeby Ci zwrócili kasę za kosmetyki bo wszystko jest zniszczone.
Oczywiście nie odsyłaj im niczego do niemiec najwyżej zaoferuj że zaniesiesz do najbliższego sklepu stacjonarnego.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
U mnie ślady zostają jedynie po niektórych "nieprzyjaciołach", tych hormonalnych paskudach które bolą, często jeszcze zanim objawią się w pełnej krasie Trochę pomaga serum z kwasem salicylowym, ale faktycznie te blizny długo schodzą.
Ecfaclar Duo nic nie pomaga? Bo u mnie właśnie w takich wypadkach się sprawdza.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:34   #1150
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja sie zastanawiam nad mazidlem Mario Badescu na niespodzianki ropne. Kate Somerville nie mam jak kupic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:35   #1151
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczęta 'drożdżowe', czy po tych drożdżach nie ma żadnych sensacji ze strony układu pokarmowego? Poza wyżej wspomnianym 'winem' ?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 20:44   #1152
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cześć Dziewczyny!
Szykuję się do zakupu meteorków... 02 albo 01... jeszcze się nie zdecydowałam. Wiecie czy jakieś promocje Seforowo-Douglasowe będą?
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:17   #1153
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość

Też mam ten defekt ,że po niespodziankach przez długie miesiace mam blizny. Nie mogę niczym przyśpieszyć ich schodzenia , jedynie dobry korektor ratuje mi życie.

O to super, na pewno piszę się na następne pudełko korektora na zapas. Kryje wszystko niespodzianki, blizny i nieźle wygląda po całym dniu. Poszukiwania korektora idealnego uważam za zakończone. Będę śledzić czy nie otwierasz zamówienia

.
Poczułam się mocno zainteresowana wspomnianym korektorem... To coś w rodzaju kamuflażu? Taki gęsty? Bo czegos takiego chyba będę szukać niedługo jak mi się Artdeco skończy
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-02-21 o 21:40
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:21   #1154
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39380485]Dziewczęta 'drożdżowe', czy po tych drożdżach nie ma żadnych sensacji ze strony układu pokarmowego? Poza wyżej wspomnianym 'winem' ?[/QUOTE]

Jeśli chodzi o wypróżnianie to wszystko jest w normie nic rzadziej nic częściej.
Jak to ze wszystkim bywa pewnie kwestia przyswajania drożdży u każdego inaczej wygląda
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:24   #1155
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ecfaclar Duo nic nie pomaga? Bo u mnie właśnie w takich wypadkach się sprawdza.
Ma wysoko w składzie glicerynę, a mnie po niej zawsze obsypuje Poza tym moja skóra jest strasznie kapryśna i im jestem starsza, tym bardziej boję się stosowania specyfików na trądzik, bo efekty bywają opłakane Teraz np. mam całą twarz w suchych skórkach plus kilka bolesnych niespodzianek koło ust - gdzie nigdy nic mi nie wyskakiwało.
Planuję wypróbować sposób z papką z surowych buraków - podobno jedzenie kilku łyżek dziennie pomaga oczyścić organizm, a to dobrze wpływa na cerę. Zobaczymy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:26   #1156
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Poczułam się mocno zainteresowana wspomnianym korektorem... To coś w rodzaju kamuflarzu? Taki gęsty? Bo czegos takiego chyba będę szukać niedługo jak mi się Artdeco skończy
i ja chetnie dowiem sie co to za korektor. Na moje blizny uzywam kamuflazu z kryolana ale juz mam go dość bo czasami się wazy i schodzi więc pod koniec dnia wygląda kiepsko

Tak w ogóle wróciłam z zakupów dziś. Kupilam pare rzeczy min dwa twin sety Diora. W mario mam zniżke 35 zł plus jest promocja -23%. Meteorki bym mogła miec za ok. 175 zł, no ale mam pół opakowania. Nie wiem czy ich nie wymienić i kupić nowe
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:27   #1157
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Planuję wypróbować sposób z papką z surowych buraków - podobno jedzenie kilku łyżek dziennie pomaga oczyścić organizm, a to dobrze wpływa na cerę. Zobaczymy
Na cere to nie zadziala. Owszem, na metabolizm tak, ale skora niestety odporna.

Mnie Effaclar tez szkodzi :/.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:07   #1158
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39380485]Dziewczęta 'drożdżowe', czy po tych drożdżach nie ma żadnych sensacji ze strony układu pokarmowego? Poza wyżej wspomnianym 'winem' ?[/QUOTE]

Ja nie mam żadnych rewelacji, nawet tego "wina"
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:11   #1159
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Hmm... to może ja też kiedyś spróbuję tych drożdży
Pamiętam, że mając naście lat brałam Dromin (tabsy 'drożdżowe') ale u mnie działały bez rewelacji jakoś.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 22:13   #1160
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W temacie torebek - ja się zastanawiam nad torebką od Zuzi Górskiej TAKA
albo TAKĄ

Co do torebek z Zary to potwierdzam marną jakość w stosunku do ceny. Miałam kilka, ostatecznie nie kupuję w Zarze bo 3 lata temu kupiłam - urwał mi się łańcuszek z paskiem (wszystko przepięknie mi wyleciało z torebki w centrum handlowym... ), zgłosiłam do reklamacji - i nie wymienili mi na nową, nie naprawili tylko kazali wybrać coś innego za tę kwotę. Teraz bym się kłóciła, wtedy mi się nie chciało. Ale niesmak pozostał. Ze 2 lata temu kupiłam podczas przeceny w Zarze fajną torebkę skórzaną, typu shopper, miękką, czerwoną za 199 zł klik. Służy mi do teraz, ale już się podniszczyła. Ogromnym minusem jest brak podszewki wewnątrz - strasznie mi się brudzą książki i inne rzeczy od czerwonej skóry. Poza tym brak suwaka i przegródek też jest minusem.
W tym roku jakoś przecenione torebki z Zary za 299 zł mnie nie przekonały do siebie.
Za 300-400 zł wolę torebkę nie z sieciówki. Teraz dumam nad tymi od Zuzi Górskiej
Wpadłam na podobny pomysł, stwierdziłam, że przegrzebię torebki w galeriach, gdzie sprzedają młodzi projektanci, np. na Trendsetterce. Podsyłam linki
http://www.trendsetterka.com/produkt/torebka-99-3/
http://www.trendsetterka.com/produkt/czarna-cajmel-13/
http://www.trendsetterka.com/produkt...-bag-forfiter/
Ehh na wyprzedaży był świetny shopper ze skóry z frędzlami od Mai Łagody za 175 zł, teraz żałuję, że nie wzięłam
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie się TA podoba, ale cena .
Podobna do tej, którą upolowałam w lumpeksie za 40 zł Ze skóry

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja niezmiennie polecam na wypadanie włosów picie drożdży. Prze ostatnie chyba 5 lat wypadały mi przy myciu po około 100 włosów (wie, bo liczyłam, taki już schiz miałam) A teraz nie trzęsę się nad kłakami, nie uważam jak je czeszę, chodzę w rozpuszczonych, a przy myciu i czesaniu góra 20 włosów mi wypada. Drożdże rządzą Dla takiego efektu nie zwracam uwagi na ich smród
Mi po drożdżach włosy szybciej rosną, ale jak mam je wypić to mało nie zwymiotuję

Za to na wypadanie bardzo wcierka z kozieradki mi pomaga Kiedyś liniałam jak kot, teraz może z 10 włosów dziennie mi wypada
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
(...)Co do drożdzy można je poporcjować i mrozić. Wyciągnąć odpowiednią porcję z pół godziny przed piciem zalać wodą/mlekiem rozmieszać i wypić.
Nic nie daje lanie wrzątku czy gotowanego mleka. Smak zostaje ten sam (w ciepłym smak jest intensywniejszy)

Ja jak zjadłam po drożdżach jabłko lub coś słodkiego to nieźle mnie gazowało. Tzn czułam jak mi się wino w żołądku robi. Przechodziło po godzinie (...)
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39380485]Dziewczęta 'drożdżowe', czy po tych drożdżach nie ma żadnych sensacji ze strony układu pokarmowego? Poza wyżej wspomnianym 'winem' ?[/QUOTE]
Bo drożdże zalewa się WRZĄTKIEM, żeby je zabić Wtedy nie będą pęcznieć w żołądku, i nie będzie uczucia, że jest Ci niedobrze

Najlepsze są "Drożdże Babuni", bo rozpuszczają się całkowicie we wrzątku. Po innych drożdżach zostają farfocle, i jeszcze bardziej chce się
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:32   #1161
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


Mi po drożdżach włosy szybciej rosną, ale jak mam je wypić to mało nie zwymiotuję

Za to na wypadanie bardzo wcierka z kozieradki mi pomaga Kiedyś liniałam jak kot, teraz może z 10 włosów dziennie mi wypada


Bo drożdże zalewa się WRZĄTKIEM, żeby je zabić Wtedy nie będą pęcznieć w żołądku, i nie będzie uczucia, że jest Ci niedobrze

Najlepsze są "Drożdże Babuni", bo rozpuszczają się całkowicie we wrzątku. Po innych drożdżach zostają farfocle, i jeszcze bardziej chce się
Wiem o zalewaniu wrzątkiem Zastanawia mnie, czy wrzątek nie zabija dobroczynnych związków w drożdżach? Co jest w tym roztworze, że działa?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 23:15   #1162
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
O to super, na pewno piszę się na następne pudełko korektora na zapas. Kryje wszystko niespodzianki, blizny i nieźle wygląda po całym dniu. Poszukiwania korektora idealnego uważam za zakończone. Będę śledzić czy nie otwierasz zamówienia
na pewno dam znać na blogu lub fejsie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 00:10   #1163
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wpadłam na podobny pomysł, stwierdziłam, że przegrzebię torebki w galeriach, gdzie sprzedają młodzi projektanci, np. na Trendsetterce. Podsyłam linki
http://www.trendsetterka.com/produkt/torebka-99-3/
http://www.trendsetterka.com/produkt/czarna-cajmel-13/
http://www.trendsetterka.com/produkt...-bag-forfiter/
Ehh na wyprzedaży był świetny shopper ze skóry z frędzlami od Mai Łagody za 175 zł, teraz żałuję, że nie wzięłam

Podobna do tej, którą upolowałam w lumpeksie za 40 zł Ze skóry

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------


Mi po drożdżach włosy szybciej rosną, ale jak mam je wypić to mało nie zwymiotuję

Za to na wypadanie bardzo wcierka z kozieradki mi pomaga Kiedyś liniałam jak kot, teraz może z 10 włosów dziennie mi wypada


Bo drożdże zalewa się WRZĄTKIEM, żeby je zabić Wtedy dnie będą pęcznieć w żołądku, i nie będzie uczucia, że jest Ci niedobrze

Najlepsze są "Drożdże Babuni", bo rozpuszczają się całkowicie we wrzątku. Po innych drożdżach zostają farfocle, i jeszcze bardziej chce się
po wrzątku czy nie efekt ten sam widocznie po drożdżach tak mam
pół godziny i ustepuje więc tragedii nie ma
mojej mamie nic nie jest a pijemy tak samo rozrobione drożdże
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 08:47   #1164
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39383082]Hmm... to może ja też kiedyś spróbuję tych drożdży
Pamiętam, że mając naście lat brałam Dromin (tabsy 'drożdżowe') ale u mnie działały bez rewelacji jakoś.[/QUOTE]

Też brałam je ale efektów nie widziałam, najciekawsze jest dawkowanie i tego nie zapomnę: 6-12 tabletek dziennie już lepiej kupować świeże w kostce i pomęczyć (ja dodawałam miodu żeby były w miarę "pijalne")
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:18   #1165
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Maila od Kingi dostałam

Od dziś do 3 marca 2013 zapraszamy na Wielkie Próbkowanie w PAT&RUB.
Dla wszystkich Klientów udostępniamy 25 próbek różnych kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin.
Każdy kto dokona zakupu, o dowolnej wartości, w naszym sklepie internetowym www.patandrub.pl, będzie mógł wybrać dla siebie 10 próbek!
Zapraszamy do odkrywania kosmetyków naturalnych PAT&RUB!
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:17   #1166
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Szykuję się do zakupu meteorków... 02 albo 01... jeszcze się nie zdecydowałam. Wiecie czy jakieś promocje Seforowo-Douglasowe będą?
W S.-20%,było pisane wcześniej,w Mario -23%,a D.online -20zł po zapisaniu newslettera

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wpadłam na podobny pomysł, stwierdziłam, że przegrzebię torebki w galeriach, gdzie sprzedają młodzi projektanci, np. na Trendsetterce. Podsyłam linki
http://www.trendsetterka.com/produkt/torebka-99-3/
http://www.trendsetterka.com/produkt/czarna-cajmel-13/
http://www.trendsetterka.com/produkt...-bag-forfiter/
Ehh na wyprzedaży był świetny shopper ze skóry z frędzlami od Mai Łagody za 175 zł, teraz żałuję, że nie wzięłam

Podobna do tej, którą upolowałam w lumpeksie za 40 zł Ze skóry

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------


Mi po drożdżach włosy szybciej rosną, ale jak mam je wypić to mało nie zwymiotuję

Za to na wypadanie bardzo wcierka z kozieradki mi pomaga Kiedyś liniałam jak kot, teraz może z 10 włosów dziennie mi wypada


Bo drożdże zalewa się WRZĄTKIEM, żeby je zabić Wtedy nie będą pęcznieć w żołądku, i nie będzie uczucia, że jest Ci niedobrze

Najlepsze są "Drożdże Babuni", bo rozpuszczają się całkowicie we wrzątku. Po innych drożdżach zostają farfocle, i jeszcze bardziej chce się
Ładniutka ta druga i trzecia

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Maila od Kingi dostałam

Od dziś do 3 marca 2013 zapraszamy na Wielkie Próbkowanie w PAT&RUB.
Dla wszystkich Klientów udostępniamy 25 próbek różnych kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin.
Każdy kto dokona zakupu, o dowolnej wartości, w naszym sklepie internetowym www.patandrub.pl, będzie mógł wybrać dla siebie 10 próbek!
Zapraszamy do odkrywania kosmetyków naturalnych PAT&RUB!
W marcu -20% z hasłem:JOY będzie w P&R
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:24   #1167
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


W marcu -20% z hasłem:JOY będzie w P&R
Fajnie, cos sobie zamówie

a od którego marca konkretnie? Od pierwszego?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:40   #1168
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Fajnie, cos sobie zamówie

a od którego marca konkretnie? Od pierwszego?
w Joyu są znizki i kupony,chyba 16-17 marca

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

tylko wtedy już nie będzie chyba tych 10 próbek.Co masz w planach zakupowych?szczerze to miałam tylko eko-ampułkę do cery nacznkowej,ale jakiś spektakularnych efektów nie zauważyłam,no i kiedyś spa peeling.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:11   #1169
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
w Joyu są znizki i kupony,chyba 16-17 marca

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

tylko wtedy już nie będzie chyba tych 10 próbek.Co masz w planach zakupowych?szczerze to miałam tylko eko-ampułkę do cery nacznkowej,ale jakiś spektakularnych efektów nie zauważyłam,no i kiedyś spa peeling.
Mysle nad masłami do ciała. Miałam tylko jedno, ale chętnie wypróbuję pozostałe Może jeszcze jakis szampon i maska. Jeszcze sie nie zdecydowałam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:34   #1170
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39381938]Na cere to nie zadziala. Owszem, na metabolizm tak, ale skora niestety odporna.

Mnie Effaclar tez szkodzi :/.[/QUOTE]
Ech, no to pozostaje jedynie przyzwyczaić się do myśli, że nawet jako staruszka będę mieć wypryski
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.