Efekty olejowania paznokci - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 11:09   #781
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam grube paznokcie, takie że ciężko jest je obciąć nożyczkami albo cążkami, poza tym szybko rosną, a znowu koszmarnie się rozdwajają
Moja przyjaciółka też tak ma i płacze nad tym. Miewala okres gdy rozdwajaly sie do połowy płytki. No cóż.. Nie można mieć wszystkiego
A dziewczyny przepraszam;( Nie na temat, skończył mi się puder;/ Da się go zastąpić na szybko? Świece się jak bombki na choince;//
Jeszcze raz przepraszam, ale help;((

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:10   #782
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Skrobia ziemniaczana
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:14   #783
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

chusteczką higieniczną ściągaj sebum ;d
chyba,że masz zasypkę dla niemowląt, ja tej z babydream często używam do twarzy
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:21   #784
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
U mnie rozdwajanie to była kiedyś zmora, na szczęście odżywka Eveline mnie wyleczyła z rozdwajania, a olejowanie tylko spotęgowało ten efekt .

Ja ok 6 msc temu zdjęłam żel. Tak jednorazowo zrobiłam, bo każdy mój paznokieć był inny;p no i sobie pięknie rosły itd. No i oczywiście uległam pokusie pięknych pazurów i kupilam Eveline 8w1. Myślałam, że się zaplacze, jak już 3 dnia dostałam prazkow na plytce i pękających końcówek.. Ach... A mogło być tak pięknie, ale cóż olejowanie daje radę Zaczęłam pieścić paznokcie 3 tygodnie temu, były spilowane równo z opuszkiem, dziś są jakieś 3-4 mm. Przy czym już je pilowalam z 5 razy JESTEM DUMMA
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Dzięki tyle, że mam podkład na gębie cóż bd się klepać chusteczka)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:00   #785
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka też tak ma i płacze nad tym. Miewala okres gdy rozdwajaly sie do połowy płytki. No cóż.. Nie można mieć wszystkiego
A dziewczyny przepraszam;( Nie na temat, skończył mi się puder;/ Da się go zastąpić na szybko? Świece się jak bombki na choince;//
Jeszcze raz przepraszam, ale help;((

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja przecieram twarz mlekiem i w ogóle się nie błyszczę + mleko usuwa wągry A dodam,że na noc wklepuję w buźkę tłustą maść z witaminą A i do tego zawsze jakiś olejek,a mleko i tak sobie z tym z rana radzi
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:35   #786
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Ja olejuję paznokcie już ponad tydzień i oczywiście mam piękne skórki bez zadziorów i paznokcie mi bardzo szybko rosną. Pewnie dlatego, że przy nakładaniu olejku masuję nasadę ( początek) paznokcia.
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 14:04   #787
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

To najważniejsze, wcieranie w macierz ja raz w tygodniu, jak mam baaaardzo dużo czasu robię mini spa staram się każdy paznokieć masować po 1 piosence wł eske tv czy coś, o tak miziam i miziam kazdy średnio 3 minuty jak wstaję rano to czuje i widzę natychmiastowy rezultat

Ja bardzo chętnie mleko.. KOZIE;D
przy mojej atopowej skórze wszystko się może zdarzyć;/ oleje a i owszem, ale UHT'e mleko. Uuu, boję się pomyśleć. A no i zapomniałam kochana dodać, że mam suchą, wrażliwą, problematyczną cerę ;(( a swiecenie powoduje fluid że nawilżenie ponoć:p

Oj. Za dużo się rozpisalam;*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 15:42   #788
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny czy któraś z Was miała/ma blok polerski? Bo właśnie nie wiem czy go kupić :/
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:16   #789
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
Ja ok 6 msc temu zdjęłam żel. Tak jednorazowo zrobiłam, bo każdy mój paznokieć był inny;p no i sobie pięknie rosły itd. No i oczywiście uległam pokusie pięknych pazurów i kupilam Eveline 8w1. Myślałam, że się zaplacze, jak już 3 dnia dostałam prazkow na plytce i pękających końcówek.. Ach... A mogło być tak pięknie, ale cóż olejowanie daje radę Zaczęłam pieścić paznokcie 3 tygodnie temu, były spilowane równo z opuszkiem, dziś są jakieś 3-4 mm. Przy czym już je pilowalam z 5 razy JESTEM DUMMA
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No niestety, Eveline u niektórych robi cuda, u innych wręcz odwrotnie. Mnie bardzo pomogła

Cytat:
Napisane przez creazyREDlips Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała/ma blok polerski? Bo właśnie nie wiem czy go kupić :/
Ja mam. Odkąd olejuję jednak przestałam polerować paznokcie, normalnie robiłam to raz na 2 miesiące, teraz jak mi się zachce, ale nie czuję potrzeby. Choć ciut bardziej ziarnisty blok polerski przydaje się do wygładzenia końcówek paznokci po piłowaniu.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:25   #790
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

Ja też mam) chyba wszystko mam do paznokci: zestaw hybrydowy, zestaw pilników szklanych, papierowych, polerki bla bla... i tak samo, jak wyżej nie używam, odkąd zaczęłam olejowac A dziewczyny zapomniałam! Ma któraś z Was frezarkę?;D
Ja robię jeszcze pastę rozjaśniającą (alternatywa dla oliwy z oliwek) maslo shea, olejek rycynowy, kilka kropli soku z cytryny. Po troszeczku wszystkiego konsystencja masla w temp pokojowej tylko nie wkładam tam paluchów, a smaruję dosc grubą warstwę na każdy paznokiec i skórki. Czekam kolo 5 minut i masuje... ALE DZISIAJ... OLŚNIŁO MNIE
No i leży ten FREZARKOWY ZESTAW.. a tam jedna z główek to... taka mała szczoteczka do odpylania i zamiatania paznokci no i dziewczyny, rewelacja, trzymam, a to wsmarowuje mi okrężnymi ruchami moją pastę. Kolor się poprawia natychmiast, no i szybciej A, świetny masaż dla skórek zmiękczone czy to oliwka czy pastą itd... po szczotkowaniu ich nie ma Żadnych zadziorków itp. Co Wy na to?
Polecam

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-19 o 18:25
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 19:12   #791
MeGustaMini
Raczkowanie
 
Avatar MeGustaMini
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty olejowania paznokci

zuzawpaski biegnę po swoją frezarkę z Rossa! Jesteś genialna! A tak główkowałam czym i jak wcierać pomadkę alterry
__________________
Panna Cięty Język
MeGustaMini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 22:28   #792
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

A dziękuję;* potrzeba matką wynalazku zawsze zamiast frezarki można kupić najtańszą dziecięcą szczoteczką elektryczną. W pepco, Tesco itd są juz za 20 zł taki maluch na baterię. No i właśnie, nie może być za twardą. Więc najlepsza dziecięca SOFT)
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 00:33   #793
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
A dziękuję;* potrzeba matką wynalazku zawsze zamiast frezarki można kupić najtańszą dziecięcą szczoteczką elektryczną. W pepco, Tesco itd są juz za 20 zł taki maluch na baterię. No i właśnie, nie może być za twardą. Więc najlepsza dziecięca SOFT)
Na tą dziecięcą bym nie wpadła Jak będę miałą możliwość to kupię Ale póki co taką zwykłą szczoteczką też można?
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:27   #794
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

ale to bez sensu chyba bo i tak musisz ręką kręcić, no i ona jest większa niż te elektryczne:P ale zawsze, żeby pobudzić krążenie.. Czemu nie
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 18:35   #795
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

hej dziewczyny ... zakupiłam dzisiaj tą Alterre i zapach po prostu jest cudny jestem zakochana ostatnio zaczęłam na noc smarować olejkami dosyć grubo i zakładam rękawiczki bawełniane z rossmana . Przy okazji ręce są pięknie nawilżone
Boże tak czytam was ... jakieś frezarki czy co tam ? co to jest ? bo ja nie w temacie a czy widziałyście w rossmanie zmywacz do paznokci w żelu ? o taki : http://www.donegal.com.pl/pl/2498-zm...549224971.html miała któraś może ? sprawdza się ? zaciekawiła mnie właśnie ta wersja żelowa ....
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 18:43   #796
MeGustaMini
Raczkowanie
 
Avatar MeGustaMini
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jeśli chodzi o frezarkę to ja mam > taką < tylko jeszcze z tej starej jasnorózowej serii
__________________
Panna Cięty Język
MeGustaMini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 18:47   #797
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ... zakupiłam dzisiaj tą Alterre i zapach po prostu jest cudny jestem zakochana ostatnio zaczęłam na noc smarować olejkami dosyć grubo i zakładam rękawiczki bawełniane z rossmana . Przy okazji ręce są pięknie nawilżone
Boże tak czytam was ... jakieś frezarki czy co tam ? co to jest ? bo ja nie w temacie a czy widziałyście w rossmanie zmywacz do paznokci w żelu ? o taki : http://www.donegal.com.pl/pl/2498-zm...549224971.html miała któraś może ? sprawdza się ? zaciekawiła mnie właśnie ta wersja żelowa ....
Nie wiem czy jest w ROssmannie,ale rok temu wygrałam go na ich stronie Jeśli chodzi o zmywanie,to chyba nie można było narzekać już nie pamietam,ale wiem,że nie śmierdział jak to zmywacze mają w zwyczaju,a wręcz przeciwnie wypełniał pięknym zapachem całą łazienkę
Nie jestem pewna,ale chyba widziałam go w Naturze
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:09   #798
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest w ROssmannie,ale rok temu wygrałam go na ich stronie Jeśli chodzi o zmywanie,to chyba nie można było narzekać już nie pamietam,ale wiem,że nie śmierdział jak to zmywacze mają w zwyczaju,a wręcz przeciwnie wypełniał pięknym zapachem całą łazienkę
Nie jestem pewna,ale chyba widziałam go w Naturze
no właśnie ja go dzisiaj w rossie widziałam i tak mnie zastanowiła postać żelu
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:24   #799
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a czy są w rossmannie zmywacze bez acetonu, bo nigdzie nie mogę ich znaleźć
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 19:29   #800
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
a czy są w rossmannie zmywacze bez acetonu, bo nigdzie nie mogę ich znaleźć
w rossmanie właśnie mają http://www.rossnet.pl/Produkt/Isana-...u-125-ml,98634

mój ulubiony to z Auchana z olejkiem rycynowym bez acetonu
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:31   #801
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
w rossmanie właśnie mają http://www.rossnet.pl/Produkt/Isana-...u-125-ml,98634

mój ulubiony to z Auchana z olejkiem rycynowym bez acetonu
ooo, a byłam dziś w Auchan i nie mogłam znaleźć nigdzie zmywaczy
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:37   #802
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
ooo, a byłam dziś w Auchan i nie mogłam znaleźć nigdzie zmywaczy
w takiej zielonej buteleczce mają Auchanowski z olejkiem rycynowym . U nas np. to mają akcesoria do pazurków przy kosmetykach typu ... cienie, tusze itd
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:42   #803
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
w takiej zielonej buteleczce mają Auchanowski z olejkiem rycynowym . U nas np. to mają akcesoria do pazurków przy kosmetykach typu ... cienie, tusze itd
to pewnie ten ;p http://www.auchandirect.pl/sklep/art...odzywczy-95-ml będę musiała się za nim rozglądnąć
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:44   #804
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
Ja też mam) chyba wszystko mam do paznokci: zestaw hybrydowy, zestaw pilników szklanych, papierowych, polerki bla bla... i tak samo, jak wyżej nie używam, odkąd zaczęłam olejowac A dziewczyny zapomniałam! Ma któraś z Was frezarkę?;D
Ja robię jeszcze pastę rozjaśniającą (alternatywa dla oliwy z oliwek) maslo shea, olejek rycynowy, kilka kropli soku z cytryny. Po troszeczku wszystkiego konsystencja masla w temp pokojowej tylko nie wkładam tam paluchów, a smaruję dosc grubą warstwę na każdy paznokiec i skórki. Czekam kolo 5 minut i masuje... ALE DZISIAJ... OLŚNIŁO MNIE
No i leży ten FREZARKOWY ZESTAW.. a tam jedna z główek to... taka mała szczoteczka do odpylania i zamiatania paznokci no i dziewczyny, rewelacja, trzymam, a to wsmarowuje mi okrężnymi ruchami moją pastę. Kolor się poprawia natychmiast, no i szybciej A, świetny masaż dla skórek zmiękczone czy to oliwka czy pastą itd... po szczotkowaniu ich nie ma Żadnych zadziorków itp. Co Wy na to?
Polecam
Wow, genialny patent! Na razie oszczędzam każdy grosz, ale może kiedyś sobie sprawię frezarkę albo szczoteczkę
Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
no właśnie ja go dzisiaj w rossie widziałam i tak mnie zastanowiła postać żelu
Od dawna chciałam przetestować ten zmywacz, ale w Rossie go nie widziałam, będę musiała popatrzyć przy najbliższej okazji!

Zmyłam właśnie lakier, jutro zrobię zdjęcia i wrzucę
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:58   #805
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
to pewnie ten ;p http://www.auchandirect.pl/sklep/art...odzywczy-95-ml będę musiała się za nim rozglądnąć

tak ten ... tyle że w innej butelce, tutaj jest opisany : http://cosmeticsandadvice.blogspot.c...ci-auchan.html
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:54   #806
saloua
Przyczajenie
 
Avatar saloua
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 20
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
a czy są w rossmannie zmywacze bez acetonu, bo nigdzie nie mogę ich znaleźć

Oj, mają! Jest różowa Isana bez acetonu - jest tania i całkiem ok, ale rozmazuje ciemne lakiery po całych dłoniach :/ Ja już wolę tę zieloną Isanę, u mnie sprawdza się o wiele lepiej, chociaż zawiera aceton.
Natomiast zazwyczaj inwestuję w taki zmywacz bez acetonu firmy Laura Conti (ok. 9-10 zł za 130 ml, butelka z pompką). Jest genialny, zawiera dodatkowo witaminę A i olejek rycynowy, doskonale radzi sobie z ciemnymi lakierami i nie wysusza ani skórek ani płytki paznokcia. Do tego pachnie kokosem Też dostępny w Rossmannie.
saloua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 23:56   #807
Azben
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 60
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, czy to możliwe, że po 3 dniach aplikacji( często trzymałam różne mieszanki olei pare h w rękawiczkach) paznokcie podskoczyły baardzo gwałtownie? miał ktoś podobnie? W ciągu tych 3 dni paznokcie urosły mniej więcej tyle, co w ciągu +/- tygodnia, już widać lekką poprawę w płytce, jednak 3 dni to praktycznie nic, więc jestem szczerze zdziwiona tak szybkimi rezultatami
Azben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 04:21   #808
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Azben jak rosną to prawidłowo na pewno Twoje mieszankowe mikstury przyczyniły się do tego w dużym stopniu

Ja w weekend planuję powycinać skórki, spiłować pazurki (jeszcze trochę muszę mieć krótkie) ale efekt używania odżywki jest widoczny rozwartswień i rozdwojeń dużo mniej co wprowadza mnie w super nastrój
w sumie już polubiłam te moje gołe naturalki, ale marzy mi się jakiś kolorek o głębokim odcieniu
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:18   #809
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dzięki wszystkim za porady dot. zmywacza bezacetonowego dzisiaj pójdę do Rossmanna i mam nadzieję, że coś dla siebie znajdę.
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:26   #810
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
Boże tak czytam was ... jakieś frezarki czy co tam ? co to jest ? bo ja nie w temacie
http://www.skapiec.pl/site/cat/148/comp/2109107
ja mam taką. Tylko cały SET

To taka obrabiarka do paznokci

przydatna
Nie będę cytować wszystkich , ale w Rossie jest wszystko.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Wow, genialny patent! Na razie oszczędzam każdy grosz, ale może kiedyś sobie sprawię frezarkę albo szczoteczkę
Dzięki, myślę i widzę , że ta szczoteczka pomaga, zaczyna mi się przyrost!!!! A myslałam, że to nie możliwe!!!! TO PRAWDZIWA !!! Wszystko dzięki szybkim obrotowym ruchom Nie widzę też powodu kupowania frezarki, skoro szczoteczki dla dzieci elektryczne są min 10 razy tansze;p

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
azben jak rosną to prawidłowo:d na pewno twoje mieszankowe mikstury przyczyniły się do tego w dużym stopniu

ja w weekend planuję powycinać skórki, spiłować pazurki (jeszcze trochę muszę mieć krótkie) ale efekt używania odżywki jest widoczny rozwartswień i rozdwojeń dużo mniej co wprowadza mnie w super nastrój
w sumie już polubiłam te moje gołe naturalki, ale marzy mi się jakiś kolorek o głębokim odcieniu
nie wycinaj! kup oliwke zmiekczajaca do skorek czy jakis inny remover i ODSUN patyczkiem. Ja nawet tego nie robie, olejowane odsuwam paznokciem.

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-21 o 12:36
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.