kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 07:53   #61
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasssia9 Pokaż wiadomość
Czy któraś wie jaki korektor mineralny pasowałby do Butter Cream? Np. z Annabelle Light czy Medium? Chyba, że znacie lepsze korektory
Ja mam żółty i beżowy Light korektor z Amilie i pasują mi do Masełka.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 15:23   #62
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasssia9 Pokaż wiadomość
Czy któraś wie jaki korektor mineralny pasowałby do Butter Cream? Np. z Annabelle Light czy Medium? Chyba, że znacie lepsze korektory
Light na pewno nie...
Medium spróbuj... choć i Dark by pasował (nie jest bardzo ciemny)... ewentualnie pół na pół medium z dark
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 16:08   #63
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasssia9 Pokaż wiadomość
Czy któraś wie jaki korektor mineralny pasowałby do Butter Cream? Np. z Annabelle Light czy Medium? Chyba, że znacie lepsze korektory
Light nie polecam - jest zielony i bardzo ciężko z nim się pracuje Medium jest za to super - ładnie się wtapia i bez problemu przykryjesz go Pixie (używałam Light Sunset, Butter Cream, Warm Muffin, Song of Summer)

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Ja mam żółty i beżowy Light korektor z Amilie i pasują mi do Masełka.
Jesteś zadowolona z tych korektorów? Myślałam o żółtym pod oczy?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 11:07   #64
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Na naczynka i wypryski tak. Ale pod oczy... Może nie umiem go tam umiejetnie rozporowadzić albo po prostu potrzeba mi czegoś solidniejszego bo efekt jest marny.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:38   #65
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja do Light Sunset (oraz wszystkich innych podkładów, które mam) używam Sunrise z Earthnicity i świetnie się dopasowuje. Light z Annabelle też jest ok, ale nie ma w sobie tej potrzebnej kapki żółci.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:32   #66
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Halo halo dziewczęta!

Widziałyście info na facebooku?

Wy tu gadu gadu o korektorach a tu... Pixie wydaje korektor!

Z tego co podali w informacji będą na targach Beauty Forum w Warszawie 7-8 marca i tam zaprezentują korektor... Eh żebym tylko mieszkała bliżej, zazdroszczę tym z Warszawy i okolic

Ktoś się może wybiera? Jestem ciekawa co za cudo tym razem stworzyli, czy też będą różne odcienie, jak będzie krył i czy będzie można zamówić internetowo...

Jak coś dawajcie znać, może akurat któraś z Was się wybiera Po nazwie widać, że to korektor typowo pod oczy, oni to potrafią wzbudzić ciekawość
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 10:32   #67
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A lubiliście ten poprzedni? Kremowy...?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 11:59   #68
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie miałam okazji używać.. A jak się sprawował?
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:04   #69
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Moniaszka Pokaż wiadomość
Halo halo dziewczęta!

Widziałyście info na facebooku?

Wy tu gadu gadu o korektorach a tu... Pixie wydaje korektor!

Z tego co podali w informacji będą na targach Beauty Forum w Warszawie 7-8 marca i tam zaprezentują korektor... Eh żebym tylko mieszkała bliżej, zazdroszczę tym z Warszawy i okolic

Ktoś się może wybiera? Jestem ciekawa co za cudo tym razem stworzyli, czy też będą różne odcienie, jak będzie krył i czy będzie można zamówić internetowo...

Jak coś dawajcie znać, może akurat któraś z Was się wybiera Po nazwie widać, że to korektor typowo pod oczy, oni to potrafią wzbudzić ciekawość
Ja być może się wybiorę... Muszę sprawdzić ile kosztuje bilet wstępu

___
Sprawdziłam. 22zł - trochę sporo ;-/
Ulgowy 9zł, ale bilet ulgowy mogą zakupić jedynie uczniowie lub studenci szkół/uczelni o profilu kosmetycznym.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2015-02-28 o 13:13
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 17:50   #70
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Niby 22 trochę sporo, ale normalnie raj na ziemi Tyyyyyyyyyyle fajnych rzeczy
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 18:13   #71
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Moniaszka Pokaż wiadomość
Niby 22 trochę sporo, ale normalnie raj na ziemi Tyyyyyyyyyyle fajnych rzeczy
Jeszcze się zastanowię Ogólnie szukam fajnego korektora pod oczy (słyszałam, że stary Pixie był świetny) i chciałabym żeby ktoś dobrał mi kolor podkładu... Zużyłam już wszystkie próbki i nadal nie wiem, który kolor były najlepszy - Light Sunstet, Butter Cream, czy może jeszcze coś innego...
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 20:09   #72
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

To tym bardziej powinnaś się wybrać, na bank Ci dobiorą tam odcień podkładu
Idealny korektor pod oczy też mi się marzy
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 22:11   #73
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Jestem początkującą minerałkoholiczką. Dotychczas używałam Amilie i podkładów z kolorówki.
Chciałabym spróbować podkładu Pixie i innych firm najpierw jednak muszę ,,przebrnąć" przez próbki
Wstępnie wyszło mi ponad 10! Wybrałam najjaśniejsze odcienie, bez odcieni chłodnych. Celuję w creamy natural, almond milk, dune, vanila delight, nie wiem czy nie będą za jasne
Czy możecie mi doradzić, które odcienie będą zbliżone do olive fair i pine nut ew cashmere z amilie ?
Plissss
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 14:03   #74
Marusia77
Przyczajenie
 
Avatar Marusia77
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

https://www.youtube.com/watch?v=G-pQGQgYfoY


Zapraszam do oglądania
Marusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 18:29   #75
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jestem początkującą minerałkoholiczką. Dotychczas używałam Amilie i podkładów z kolorówki.
Chciałabym spróbować podkładu Pixie i innych firm najpierw jednak muszę ,,przebrnąć" przez próbki
Wstępnie wyszło mi ponad 10! Wybrałam najjaśniejsze odcienie, bez odcieni chłodnych. Celuję w creamy natural, almond milk, dune, vanila delight, nie wiem czy nie będą za jasne
Czy możecie mi doradzić, które odcienie będą zbliżone do olive fair i pine nut ew cashmere z amilie ?
Plissss
Powiem Ci tak... Ja jestem blada, a mam creamy natural, w vanila delight nie celuj jeżeli nie jesteś typem mega bladziochy, bo dla mnie był za jasny, wyglądałam jak porcelanowa lalka. Raffia cream jest neutralny lekko ciepły, też ładnie wygląda na buzi. I właśnie widzę na facebooku (och ten fb), że jest promocja z okazji dnia kobiet, idealny moment jak chcesz próbki zamówić
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:51   #76
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

O, znowu -25%. Zbankrutuję (odpukać). Może jednak Dune lub Warm muffin na lato.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:37   #77
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

jak pine nut jest dla ciebie ok, to vanilla delight też powinno być - używałam i tego i obydwa bardzo mi pasują. Almond Milk będzie już poziom jaśniejszy.

Cytat:
Napisane przez Moniaszka Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak... Ja jestem blada, a mam creamy natural, w vanila delight nie celuj jeżeli nie jesteś typem mega bladziochy, bo dla mnie był za jasny, wyglądałam jak porcelanowa lalka. Raffia cream jest neutralny lekko ciepły, też ładnie wygląda na buzi. I właśnie widzę na facebooku (och ten fb), że jest promocja z okazji dnia kobiet, idealny moment jak chcesz próbki zamówić
Wiesz, bladość bladością, najlepiej oceniać względem tych podkładów, jakie autorka używała, bo Pine Nut wychodzi mniej więcej jak Vanilla Delight. Szczególnie, że wymieniła też jaśniejszy odcień jako pasujący - Olive Fair. Bez sensu więc porównywać się do siebie, jak jest się na innym poziomie jasności :P

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2015-03-06 o 08:40
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:10   #78
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
jak pine nut jest dla ciebie ok, to vanilla delight też powinno być - używałam i tego i obydwa bardzo mi pasują. Almond Milk będzie już poziom jaśniejszy.



Wiesz, bladość bladością, najlepiej oceniać względem tych podkładów, jakie autorka używała, bo Pine Nut wychodzi mniej więcej jak Vanilla Delight. Szczególnie, że wymieniła też jaśniejszy odcień jako pasujący - Olive Fair. Bez sensu więc porównywać się do siebie, jak jest się na innym poziomie jasności :P
Dzięki Noodle Soup. Zamówiłam próbki vanila delight, creamy natural i almond milk.
Nie wiem czy jestem blada raczej tak Najgorsze jest to, że twarz mam ciemniejszą neutralno-beżo z rumieńcami a szyję blado- sino zieloną z żółcią

Pytanie jak mam kogoś zacytować bo mi nijak nie wychodzi?

Chyba jednak mi wyszło
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 00:41   #79
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
jak pine nut jest dla ciebie ok, to vanilla delight też powinno być - używałam i tego i obydwa bardzo mi pasują. Almond Milk będzie już poziom jaśniejszy.



Wiesz, bladość bladością, najlepiej oceniać względem tych podkładów, jakie autorka używała, bo Pine Nut wychodzi mniej więcej jak Vanilla Delight. Szczególnie, że wymieniła też jaśniejszy odcień jako pasujący - Olive Fair. Bez sensu więc porównywać się do siebie, jak jest się na innym poziomie jasności :P
Haha dobrze dobrze, najlepiej byłoby wstawić zdjęcia w świetle dziennym swoich twarzyczek, ale na dobrą sprawę to by i tak nic nie dało
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 06:38   #80
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ufff... W końcu działa Wizaż, zatem dodaję wczorajszy wpis

Byłam na targach Beauty Forum! Żałuję, że miałam mało czasu, bo mnóstwo stoisk i ciekawych rzeczy Jednak wracając do tematu...

Panie na stosiku Pixie przemiłe i bardzo pomocne. Jedna pomalowała mnie dwoma kolorami (pół twarzy jednym, kolejne pół drugim) i potem wspólnie dobierałyśmy kolor. Odcienie bardzo do siebie zbliżone, więc ja osobiście dużej różnicy nie widziałam, ale ostatecznie padło na Victorian Lace (używałam dotychczas matujący AM Golden Fair). Następnie Pani wszystko zmyła i znów mnie pomalowała - już wyłącznie kolorem Victorian Lace (wykończyła też makijaż korektorem, pudrem, bronzerem).

Niestety w świetle dziennym kolor trochę odcina się od szyi (przynajmniej tak mi się wydaje) Już sama nie wiem czy Light Sunset nie byłby lepszy. Na ręku też jest trochę ciemniejszy niż AM Golden Fair. Choć wszystkie trzy Panie były zgodne, że Victorian Lace to mój kolor...

...no ale nie narzekam Może całkiem dobrze wyszło - idzie wiosna/lato, więc przy da się coś ciemniejszego

Ps. 1. Kupiłam też korektor. Na razie jest jeden odcień, ale z tego co zrozumiałam, to mają być też inne. Co mnie zdziwiło... Pani powiedziała, żeby korektor nakładać na podkład - i tu pytanie, robił ktoś tak?

Ps. 2. Będą nowe produkty - na pewno puder wykończeniowy (ma dawać efekt trójwymiarowości na twarzy, oparty na wodzie) i pędzel - duży i bardzo "milusi" kabuki. Być może coś jeszcze, ale już nie dopytywałam
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2015-03-09 o 06:43
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:12   #81
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja korektor zawsze nakładam na pokład inaczej by mi się starł przy nakładaniu podkładu pędzlem. Próbowałam małym pędzelkiem, ale wolę aplikatorem do cieni
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:16   #82
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

W sklepie juz jest ten korektor ale jaki to w ogole odcień?
Jeszcze troche i zrobię sobie zapas zimowego koloru bo kto wie czy -25% sie powtórzy.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 17:26   #83
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Ja korektor zawsze nakładam na pokład inaczej by mi się starł przy nakładaniu podkładu pędzlem. Próbowałam małym pędzelkiem, ale wolę aplikatorem do cieni

To jestem zaskoczona Ja zarówno normalny, jak i mineralny nakładałam zawsze pod podkład mineralny. Ewentualnie później miziałam jeszcze pędzlem z resztką podkładu Jak się wykuruję i wrócę do malowania, to spróbuję "na".

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
W sklepie juz jest ten korektor ale jaki to w ogole odcień?
Jeszcze troche i zrobię sobie zapas zimowego koloru bo kto wie czy -25% sie powtórzy.
Jest, jest. Na stronie kosztuje 39zł (ja na targach zapłaciłam 29zł). Wygląda identycznie jak ten stary (najlepiej wpisać w Google Pixie korektor: http://candykiller.pl/wp-content/upl...e5-800x731.jpg).
W opakowaniu wydaje się dość ciemny i jakoś taki beżowo/różowy. Prawdę mówiąc jak zobaczyłam na żywo to miałam wątpliwości czy brać... No, ale po rozsmarowaniu okazał się ładnym i jasnym beżem (jest nawet nieco żółty). Mam nadzieję, że się sprawdzi A kolor to 01 Vanilla Cream
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2015-03-09 o 17:28
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:18   #84
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość

Jest, jest. Na stronie kosztuje 39zł (ja na targach zapłaciłam 29zł). Wygląda identycznie jak ten stary (najlepiej wpisać w Google Pixie korektor: http://candykiller.pl/wp-content/upl...e5-800x731.jpg).
W opakowaniu wydaje się dość ciemny i jakoś taki beżowo/różowy. Prawdę mówiąc jak zobaczyłam na żywo to miałam wątpliwości czy brać... No, ale po rozsmarowaniu okazał się ładnym i jasnym beżem (jest nawet nieco żółty). Mam nadzieję, że się sprawdzi A kolor to 01 Vanilla Cream
Dzięki, nie dla mnie taki beżyk. Może poczekam aż wprowadzą korektor żółty.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:09   #85
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Doszły dzisiaj do mnie próbeczki minerałów. Celowałam w cztery kolory: Dune, Butter Cream, Vanilla Delight i Almond Milk. Z wcześniejszej wersji minerałów pasował mi odcień Tinkerbell 0. No i na dzień dzisiejszy odpowiada mi jedynie Almond Milk. Reszta jednak za ciemna
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 11:52   #86
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Quench podobne wybrałam próbki do Twoich. Zobaczymy czy będą pasowały- creamy natural, vanila delight, almond milk, butter cream , satin sand.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-03-10 o 11:56
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:06   #87
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Również skusiłam się na kilka jasnych próbek na testy, choć w miarę dopasowałam sobie Dune A także korektor, mam nadzieję że ładnie będzie krył sińce pod oczami
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 13:05   #88
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Doszły dzisiaj do mnie próbeczki minerałów. Celowałam w cztery kolory: Dune, Butter Cream, Vanilla Delight i Almond Milk. Z wcześniejszej wersji minerałów pasował mi odcień Tinkerbell 0. No i na dzień dzisiejszy odpowiada mi jedynie Almond Milk. Reszta jednak za ciemna
Wczoraj napisałam maila z prośbą o podanie odcieni zbliżonych do Cameo 0 ze starej formuły. Obstawiałam Dune i Butter Cream jako odpowiednio żółte, ale obawiałam się, że mogą być dla mnie za ciemne. No i chyba właśnie to potwierdziłaś.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:26   #89
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Wczoraj napisałam maila z prośbą o podanie odcieni zbliżonych do Cameo 0 ze starej formuły. Obstawiałam Dune i Butter Cream jako odpowiednio żółte, ale obawiałam się, że mogą być dla mnie za ciemne. No i chyba właśnie to potwierdziłaś.
Wrzucam swatch; może trochę pomoże W starej formule pasowało mi więcej kolorów; tutaj jakoś nie po drodze mi z odcieniami. Żałuję, że nie kliknęłam jeszcze Satin Sand i Soft Muslin, ale myślałam, że one wpadają w biel i sobie darowałam.

Swatch:
Od nadgarstka: Pixie CdL Tinekrbell 0, Pixie AG Almond Milk, Pixie AG Butter Cream, Pixie AG Vanilla Delight, Pixie AG Dune, Lemiere VV Fair Warm

Warstwy są grube, minerały nakładałam pędzelkiem "na mokro". Na zdjęciu oczywiście już wszystko zaschło i przegryzło ze skórą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixie.jpg (85,5 KB, 153 załadowań)
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2015-03-10 o 14:29
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 15:28   #90
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wrzucam swatch; może trochę pomoże W starej formule pasowało mi więcej kolorów; tutaj jakoś nie po drodze mi z odcieniami. Żałuję, że nie kliknęłam jeszcze Satin Sand i Soft Muslin, ale myślałam, że one wpadają w biel i sobie darowałam.

Swatch:
Od nadgarstka: Pixie CdL Tinekrbell 0, Pixie AG Almond Milk, Pixie AG Butter Cream, Pixie AG Vanilla Delight, Pixie AG Dune, Lemiere VV Fair Warm

Warstwy są grube, minerały nakładałam pędzelkiem "na mokro". Na zdjęciu oczywiście już wszystko zaschło i przegryzło ze skórą.
Dziękuję bardzo Dune i Butter Cream faktycznie są ciemne ale Almond Milk nawet przyjemnie wygląda, choć moje dotychczasowe doświadczenia z oliwkami wypadały niekorzystnie A i teraz dopiero zauważyłam, że Dune też należy do oliwkowych Jeszcze nie dostałam wiadomości od sklepu. Zastanawiam się czy jakbym teraz zamówiła próbki to dojdą do piątku, czy nastawić się na zakup w ciemno bo promocja jest do niedzieli.

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2015-03-10 o 15:32
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.