Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 14:07   #1021
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Od poniedziałku mam matury obym na minimum zdała.. Bo czasu prawie zero na naukę było ;-) ale nie chce znowu przekładać
Powodzenia! Podobne tegoroczne mają być łatwiejsze niż w zeszłym roku. Zeszłoroczne wyśrubowali, żeby w tym roku wykazać "skuteczność reformy edukacji oświatowej".
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-30 o 14:08
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:17   #1022
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Z tym macaniem to zawsze tak jest Ale jest też jedno ale - w nie wszystkich Rosskach są tak naprawdę dostępne testery i to jest główny problem. Bo być powinny, nawet już nieco przestarzałe, żeby chociaż kolor zbadać A miejsca na testery mają, tylko wiecznie puste Bo jakby po jednym kosmetyku otworzono, to by im korona z głowy nie spadła. Ale to wina złych szefów poszczególnych sklepów, którzy po prostu żydzą (głupie słowo ) nawet na otworzeniu 1 produktu, albo wina pracowników, którzy sobie testery zabierają do domów, dają koleżankom lub nie umieją pilnować klientów, którzy kradną

Na kilka sklepów w których byłam ostatnio tylko jeden miał tester każdego produktu. Więc z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej - nawet jak ja potestuję coś i też będę tą macającą babą to macam tylko to co naprawdę bym chciała kupić (a nie jak leci) i jak ostatecznie się zdecyduję to biorę ten wymacany przeze mnie produkt. I zawsze w pierwszej kolejności szukam/pytam o testery, a wcześniej robię research w necie. Np. dzisiaj byłam w Rossku najbliżej mojego miejsca pracy i zero testerów, no normalnie ZERO, ZERO PRZEPADZISTE I jak choćby taka babcia chcąca sobie kupić podkład, taka która nie ma neta ma go sobie dobrać? Zostaje jej tylko macanie Jeszcze inną sprawą jest podejście pracowników, większość z nich pracuje tam chyba za karę, nic nie wie o produktach, niektórzy nawet nie wiedzą co gdzie leży i gdzie szukać Na szczęście przy wyborze tuszy natrafiłam dzisiaj na naprawdę obeznaną panią, która potrafiła mi doradzić, bo inaczej to bym tam pewnie stała z 2 godziny i zapewne wybrałabym coś kompletnie mi niepasującego
Fakt, u mnie też w każdym Rossie brak testerów
Zgadzam się, co do osób pracujących "za karę" - koszmar ja mam takie szczęście, że przeważnie trafiam na obrażone na cały świat paniusie choć nie jestem problemowym klientem, nigdy nie proszę o poradę, nie marudzę, itp. - to zawsze te sfochowane miny doprowadzają mnie do szału wiem, że praca w sklepie nie jest usłana różami, ale takie podejście nie umila zakupów czekam, aż pojawią się kasy samoobsługowe w drogeriach, czy np. w D i S taki automat mógłby też dawać określoną liczbę próbek ale byłoby super mam nadzieję, że dożyję takich czasów

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Powodzenia! Podobne tegoroczne mają być łatwiejsze niż w zeszłym roku. Zeszłoroczne wyśrubowali, żeby w tym roku wykazać "skuteczność reformy edukacji oświatowej".
ciekawy patent
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:23   #1023
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
czekam, aż pojawią się kasy samoobsługowe w drogeriach, czy np. w D i S taki automat mógłby też dawać określoną liczbę próbek ale byłoby super mam nadzieję, że dożyję takich czasów

ale masz pomysł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:26   #1024
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale masz pomysł
No co w Auchanie są takie kasy, czemu nie miałoby ich być w drogeriach/perfumeriach byłabym wtedy w niebie zero stresu w stacjonarkach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:32   #1025
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za pracę z takim wyglądam dostaniesz obydwie prace i będziesz musiała wybierać
Oj byloby cudownie! 😊 dziekuje
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:35   #1026
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

odnośnie macania to przypomniała mi się zabawna sytuacja dość niedawno, przyczaiłam starą babcię jak macała bułki, czyli gniotła każdą (sprawdzajac chyba stopień świeżości ) no i żadnej nie brała, nie miała ani worka foliowego nie mówiąc już o foliowych rękawiczkach, no i tak czekam czekam czy coś w końcu wybierze a ona dalej gniecie te bułki - nie wytrzymałam no nie mogłam nie zwrócić jej uwagi, takie sytuacje budzą we mnie obrzydzenie na maxa ...
no więc usłyszałam że mam "spieprzać"
także ten tego ... oficjalnie chciałam pozdrowić "miłą" i "bardzo kulturalną" starszą Panią
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:40   #1027
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
odnośnie macania to przypomniała mi się zabawna sytuacja dość niedawno, przyczaiłam starą babcię jak macała bułki, czyli gniotła każdą (sprawdzajac chyba stopień świeżości ) no i żadnej nie brała, nie miała ani worka foliowego nie mówiąc już o foliowych rękawiczkach, no i tak czekam czekam czy coś w końcu wybierze a ona dalej gniecie te bułki - nie wytrzymałam no nie mogłam nie zwrócić jej uwagi, takie sytuacje budzą we mnie obrzydzenie na maxa ...
no więc usłyszałam że mam "spieprzać"
także ten tego ... oficjalnie chciałam pozdrowić "miłą" i "bardzo kulturalną" starszą Panią
No tak... ta dzisiejsza młodziez ... nie które "staruchy" sa gorsze od dzieci...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:42   #1028
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
odnośnie macania to przypomniała mi się zabawna sytuacja dość niedawno, przyczaiłam starą babcię jak macała bułki, czyli gniotła każdą (sprawdzajac chyba stopień świeżości ) no i żadnej nie brała, nie miała ani worka foliowego nie mówiąc już o foliowych rękawiczkach, no i tak czekam czekam czy coś w końcu wybierze a ona dalej gniecie te bułki - nie wytrzymałam no nie mogłam nie zwrócić jej uwagi, takie sytuacje budzą we mnie obrzydzenie na maxa ...
no więc usłyszałam że mam "spieprzać"
także ten tego ... oficjalnie chciałam pozdrowić "miłą" i "bardzo kulturalną" starszą Panią
ale historia
Ja w tamtym tygodniu w biedronie widziałam mamusię z córeczką (z 5-6 lat), która radośnie brała w łapki bułki i po zmacaniu odkładała na miejsce a mamusia to widziała i NIC nie zrobiła

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No tak... ta dzisiejsza młodziez ... nie które "staruchy" sa gorsze od dzieci...
Ja widzę ogólny spadek moralności i dobrego wychowania u wszystkich kategorii wiekowych
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:50   #1029
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

To ja muszę pochwalić swojego, małomiasteczkowego rossmanna. Byłam we wtorek i owszem, kilka kobietek było, ale poza jedną, to wszystkie potrafiły się zachować. Poczekały, aż ktoś coś skończy oglądać i raczej nie macały nowych produktów (przynajmniej nie zauważyłam). Pomocą służyła ogarnięta ekspedientka. Szukałam testera podkładu, ale żaden nie miał tego napisu, więc zapytałam. Okazało się, że nie zawsze dostarczają nowe, jak stary się skończy, dlatego czasem muszą otworzyć pełnowymiarowy kosmetyk, ale on wtedy ma przekreślony kod kreskowy z tyłu opakowania. No i takie podejście to ja rozumiem
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:53   #1030
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To ja muszę pochwalić swojego, małomiasteczkowego rossmanna. Byłam we wtorek i owszem, kilka kobietek było, ale poza jedną, to wszystkie potrafiły się zachować. Poczekały, aż ktoś coś skończy oglądać i raczej nie macały nowych produktów (przynajmniej nie zauważyłam). Pomocą służyła ogarnięta ekspedientka. Szukałam testera podkładu, ale żaden nie miał tego napisu, więc zapytałam. Okazało się, że nie zawsze dostarczają nowe, jak stary się skończy, dlatego czasem muszą otworzyć pełnowymiarowy kosmetyk, ale on wtedy ma przekreślony kod kreskowy z tyłu opakowania. No i takie podejście to ja rozumiem
Super
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:56   #1031
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale historia
Ja w tamtym tygodniu w biedronie widziałam mamusię z córeczką (z 5-6 lat), która radośnie brała w łapki bułki i po zmacaniu odkładała na miejsce a mamusia to widziała i NIC nie zrobiła

dobrze, że jeszcze mnie laską nie zdzieliła

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No tak... ta dzisiejsza młodziez ... nie które "staruchy" sa gorsze od dzieci...
właśnie!
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:02   #1032
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dobrze, że jeszcze mnie laską nie zdzieliła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:06   #1033
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No tak... ta dzisiejsza młodziez ... nie które "staruchy" sa gorsze od dzieci...
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja widzę ogólny spadek moralności i dobrego wychowania u wszystkich kategorii wiekowych
Bo to się zestarzała ta kolejkowa dzicz z PRLu. Masakra jest, ludzie są okropni w naszym pięknym kraju.
A propos pracy za karę. Wczoraj cały dzień siedziałam w domu w oczekiwaniu na kuriera z FedExu żeby przyjechał odebrać ode mnie przesyłkę z towarem, który odsyłałam do sklepu. Nie zjawił się, ani nie zadzwonił przez cały dzień. Zadzwonił za to dzisiaj rano i od razu z mordą, że czemu mnie nie ma w domu, bo on po przesyłkę przyjechał. To ja mu na to, że przecież już wczoraj miał zlecenie i się nawet nie odezwał do mnie. Usłyszałam na takie dictum coś w tym stylu: a co to pani jedna jest na świecie ??!! Bo sobie pani chce zwrócić zakupy do sklepu, to ja mam nic innego nie robić, rzucić wszystko i lecieć do pani ??!!
Zapytałam czy jeszcze pamięta (starawy już był) jaki zawód wykonuje, bo zdaje się, że jest kurierem i jego praca polega dokładnie na tym - na odbieraniu i dostarczaniu przesyłek do klientów Efekt jest taki, że zostałam z tą przesyłką na lodzie i już. Strzelił focha i pewnie po nią nie przyjedzie w ogóle.
Ręce opadają.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:08   #1034
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane dzisiaj mam zdecydowanie lepszy dzień miałam dzis rozmowę kwalifikacyjną ktora mi poszla bardzo dobre Przeszłam do następnego etapu mam nadzieje ze będzie dobrze. W poniedziałek kolejna do innej firmy mam nadzieje ze z ktoras wypali
Wymalowalam sie dzis pierwszy raz Charlotte Tilbury Ahhjj jakie to wszystko boskie! Mega przyjemność używania. Makijaż wyszedł super wstawie wam zdjęcie rozswietlona tez jestem Mary Lou, świetny kosmetyk Catrice do brwi super! Nooo wiec dzis dzień testowania nowości miałam jestem na fonie, zaraz poczytam co tam pisalyscie dzis bo na fonie to się kijowo wizaż przegląda

SUPER, tak ładnie naturalnie. Jestes umalowana a nieodmalowana od nowa. Jestem fanką właśnie takich makijaży.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:17   #1035
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5123330 2]Bo to się zestarzała ta kolejkowa dzicz z PRLu. Masakra jest, ludzie są okropni w naszym pięknym kraju.
A propos pracy za karę. Wczoraj cały dzień siedziałam w domu w oczekiwaniu na kuriera z FedExu żeby przyjechał odebrać ode mnie przesyłkę z towarem, który odsyłałam do sklepu. Nie zjawił się, ani nie zadzwonił przez cały dzień. Zadzwonił za to dzisiaj rano i od razu z mordą, że czemu mnie nie ma w domu, bo on po przesyłkę przyjechał. To ja mu na to, że przecież już wczoraj miał zlecenie i się nawet nie odezwał do mnie. Usłyszałam na takie dictum coś w tym stylu: a co to pani jedna jest na świecie ??!! Bo sobie pani chce zwrócić zakupy do sklepu, to ja mam nic innego nie robić, rzucić wszystko i lecieć do pani ??!!
Zapytałam czy jeszcze pamięta (starawy już był) jaki zawód wykonuje, bo zdaje się, że jest kurierem i jego praca polega dokładnie na tym - na odbieraniu i dostarczaniu przesyłek do klientów Efekt jest taki, że zostałam z tą przesyłką na lodzie i już. Strzelił focha i pewnie po nią nie przyjedzie w ogóle.
Ręce opadają.[/QUOTE]

Ale cham nie znoszę takich ludzi
A dzwoniłaś na infolinię ze skargą? Ja bym tak zrobiła

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

W D. w próbkach maska Sensai
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:19   #1036
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
odnośnie macania to przypomniała mi się zabawna sytuacja dość niedawno, przyczaiłam starą babcię jak macała bułki, czyli gniotła każdą (sprawdzajac chyba stopień świeżości ) no i żadnej nie brała, nie miała ani worka foliowego nie mówiąc już o foliowych rękawiczkach, no i tak czekam czekam czy coś w końcu wybierze a ona dalej gniecie te bułki - nie wytrzymałam no nie mogłam nie zwrócić jej uwagi, takie sytuacje budzą we mnie obrzydzenie na maxa ...
no więc usłyszałam że mam "spieprzać"
także ten tego ... oficjalnie chciałam pozdrowić "miłą" i "bardzo kulturalną" starszą Panią
Może czerpała jakąś chorą seksualną przyjemność z takiego macanka bułeczek?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:20   #1037
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ło matko! nie wiem, jak można samemu wybrać matematykę za odwagę
Ja zadawałam starą maturę i sama wybrałam matematykę na pisemny i ustny też A potem poszłam na ekonomię na studia

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane dzisiaj mam zdecydowanie lepszy dzień miałam dzis rozmowę kwalifikacyjną ktora mi poszla bardzo dobre Przeszłam do następnego etapu mam nadzieje ze będzie dobrze. W poniedziałek kolejna do innej firmy mam nadzieje ze z ktoras wypali
Wymalowalam sie dzis pierwszy raz Charlotte Tilbury Ahhjj jakie to wszystko boskie! Mega przyjemność używania. Makijaż wyszedł super wstawie wam zdjęcie rozswietlona tez jestem Mary Lou, świetny kosmetyk Catrice do brwi super! Nooo wiec dzis dzień testowania nowości miałam jestem na fonie, zaraz poczytam co tam pisalyscie dzis bo na fonie to się kijowo wizaż przegląda
Jak zawsze ładnie i delikatnie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No tak... ta dzisiejsza młodziez ... nie które "staruchy" sa gorsze od dzieci...
Taaa szczególnie widać to czasami w autobusach komunikacji miejskiej

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale cham nie znoszę takich ludzi
A dzwoniłaś na infolinię ze skargą? Ja bym tak zrobiła
Ja zawsze dzwonię jak trafię na chama, od jakiegoś czasu mam takich fajnych kurierów, że czasami zamawiam coś zęby tylko przyjechali
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:24   #1038
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale cham nie znoszę takich ludzi
A dzwoniłaś na infolinię ze skargą? Ja bym tak zrobiła

Cóż, na infolinię Fedexu nie sposób się dodzwonić, napisałam do nich mejla już wczoraj z prośbą o wyjaśnienia dlaczego kurier się nie pojawił i...cisza do tej pory. A rano zadzwonił ten koleś z pretensjami.
Dam sobie z tym spokój, myślę, że to kwestia czasu aż głupie paczkomaty wciągną ich nosem. Paczkę wyślę Pocztą.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:25   #1039
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja zadawałam starą maturę i sama wybrałam matematykę na pisemny i ustny też A potem poszłam na ekonomię na studia

Ja zawsze dzwonię jak trafię na chama, od jakiegoś czasu mam takich fajnych kurierów, że czasami zamawiam coś zęby tylko przyjechali
wszystko, co wiązane z matematyką to dla mnie jakiś kosmos
Ja też mam fajnych kurierów, ale wcześniej zdarzały się różne przypadki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:27   #1040
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Może czerpała jakąś chorą seksualną przyjemność z takiego macanka bułeczek?
nie mam pojęcia, obleśna była i żal było mi tych wszystkich świeżych bułeczek fuuuj

w D. maska Sensai - powstrzymałam się w ostatnie chwili przed kliknięciem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:30   #1041
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5123353 7]Cóż, na infolinię Fedexu nie sposób się dodzwonić, napisałam do nich mejla już wczoraj z prośbą o wyjaśnienia dlaczego kurier się nie pojawił i...cisza do tej pory. A rano zadzwonił ten koleś z pretensjami.
Dam sobie z tym spokój, myślę, że to kwestia czasu aż głupie paczkomaty wciągną ich nosem. Paczkę wyślę Pocztą.[/QUOTE]

Z Fedexem też miałam kiedyś przeprawę, zamówiłam stoli rozkładany ale ważył przeszło 30 kg, jednak za wysyłkę nie ja płaciłam tylko ten sklep. Facet z mordą na mnie, że mam dopłacić, że musiał targać. To mu grzecznie wyjaśniłam, że nic nie dopłacę bo nie ja płaciłam za wysyłkę i jak się nie podoba to niech to zabiera i taszczy sobie z powrotem do samochodu i że sama sobie podjadę do centrali i odbiorę. Nagle jakoś się uspokoił Myślał, że jak mała i chuda to można wyzwać a tu źle trafił, bo ja jestem mała, chuda, wredna i głośno krzyczę

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
wszystko, co wiązane z matematyką to dla mnie jakiś kosmos
Ja też mam fajnych kurierów, ale wcześniej zdarzały się różne przypadki
U mnie też róznie z nimi było, teraz jet już ok na szczęście
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:36   #1042
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5123353 7]Cóż, na infolinię Fedexu nie sposób się dodzwonić, napisałam do nich mejla już wczoraj z prośbą o wyjaśnienia dlaczego kurier się nie pojawił i...cisza do tej pory. A rano zadzwonił ten koleś z pretensjami.
Dam sobie z tym spokój, myślę, że to kwestia czasu aż głupie paczkomaty wciągną ich nosem. Paczkę wyślę Pocztą.[/QUOTE]

Ja bym nie darowała dziadowi to jest jego praca a co do infolinii to faktycznie trudno się tam dodzwonić, pewnie mają dużo ludzi dzwoniącymi ze skargami kiedyś nie przepadałam za Fedexem, ale od jakiegoś czasu jeździ tam taki fajny chłopaczek i nigdy nie miałam z nim problemów

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z Fedexem też miałam kiedyś przeprawę, zamówiłam stoli rozkładany ale ważył przeszło 30 kg, jednak za wysyłkę nie ja płaciłam tylko ten sklep. Facet z mordą na mnie, że mam dopłacić, że musiał targać. To mu grzecznie wyjaśniłam, że nic nie dopłacę bo nie ja płaciłam za wysyłkę i jak się nie podoba to niech to zabiera i taszczy sobie z powrotem do samochodu i że sama sobie podjadę do centrali i odbiorę. Nagle jakoś się uspokoił Myślał, że jak mała i chuda to można wyzwać a tu źle trafił, bo ja jestem mała, chuda, wredna i głośno krzyczę

U mnie też róznie z nimi było, teraz jet już ok na szczęście
Jesteś moją idolką strasznie mnie wkurza, jak ktoś robi łaskę, że wykonuje swoją pracę jak coś nie pasi, to trzeba zmienić robotę, a nie wyżywać się na klientach

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

w D. maska Sensai - powstrzymałam się w ostatnie chwili przed kliknięciem
Nie gadaj bierz maseczkę Dermiki za 4,50 (chyba ) i do tego Sensaika + 2 inne próbeczki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:41   #1043
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jesteś moją idolką strasznie mnie wkurza, jak ktoś robi łaskę, że wykonuje swoją pracę jak coś nie pasi, to trzeba zmienić robotę, a nie wyżywać się na klientach

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



Nie gadaj bierz maseczkę Dermiki za 4,50 (chyba ) i do tego Sensaika + 2 inne próbeczki


A u mnie nie ma Sensai w próbkach
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:41   #1044
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Nie gadaj bierz maseczkę Dermiki za 4,50 (chyba ) i do tego Sensaika + 2 inne próbeczki
Nie sprowadzaj na manowce ludzi wstrzemięźliwych.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:43   #1045
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie sprowadzaj na manowce ludzi wstrzemięźliwych.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:43   #1046
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


A u mnie nie ma Sensai w próbkach
Pewnie już ktoś wykupił

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie sprowadzaj na manowce ludzi wstrzemięźliwych.
no dobra, już będę grzeczna
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:44   #1047
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Nie gadaj bierz maseczkę Dermiki za 4,50 (chyba ) i do tego Sensaika + 2 inne próbeczki
twarda jestem nie biere chociaż kusi ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:44   #1048
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pewnie już ktoś wykupił
przyznać się która to?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:45   #1049
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja bym nie darowała dziadowi to jest jego praca a co do infolinii to faktycznie trudno się tam dodzwonić, pewnie mają dużo ludzi dzwoniącymi ze skargami
W moim mieście na zmianę z tym jeździ jeszcze jeden agent, który sam potwierdza odbiór przesyłki przez klienta. 'Żeby oszczędzić czasu, klient nic nie musi podpisywać' Taki pomysłowy. Wpisuje w sytem, że dostarczył paczkę, PODRABIA de facto podpis klienta i jeszcze myśli, że to taka przysługa.
Czytałam o tej firmie opinie w necie, cóż - pracownicy są tacy, bo pozwalają na to przełożeni. Ludzie piszą, że skargi to sobie można włożyć w buty, nikt się tym nie przejmuje.
Mam ich w... Taki tylko przykład dałam jak to jest milusio pomiędzy Rodakami. Aż chce się żyć normalnie. Żeby najprostszą sprawę załatwić to trzeba mieć nerwy ze stali.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:49   #1050
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
twarda jestem nie biere chociaż kusi ...
za twardość

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
przyznać się która to?
Ja na pewno nie wczoraj odebrałam mini zam. z tą maską, jedna mi wystarczy

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5123376 4]W moim mieście na zmianę z tym jeździ jeszcze jeden agent, który sam potwierdza odbiór przesyłki przez klienta. 'Żeby oszczędzić czasu, klient nic nie musi podpisywać' Taki pomysłowy. Wpisuje w sytem, że dostarczył paczkę, PODRABIA de facto podpis klienta i jeszcze myśli, że to taka przysługa.
Czytałam o tej firmie opinie w necie, cóż - pracownicy są tacy, bo pozwalają na to przełożeni. Ludzie piszą, że skargi to sobie można włożyć w buty, nikt się tym nie przejmuje.
Mam ich w... Taki tylko przykład dałam jak to jest milusio pomiędzy Rodakami. Aż chce się żyć normalnie. Żeby najprostszą sprawę załatwić to trzeba mieć nerwy ze stali.[/QUOTE]

Oj, trzeba ale to chodzi o Twoje pieniądze, za przesyłkę pocztą zwrócą Ci koszty?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.