Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 21:21   #1141
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Kurde, chodzę na ten basen 4-5 razy w tygodniu, trzymam dietę, słodycze ograniczyłam właściwie do zera, wodę piję wiadrami i jakby mnie nic nie ubywa Znaczy ubywa ale jakby tak słabo, nie wiem co robić
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:23   #1142
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Ten olejek Clochee co jest w próbkach w D fajny jest (wygładzający do demakijażu)?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:23   #1143
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Hej dziewczyny, dobry wieczór i witam w nowym wątku już wiem o co chodzi z narzekaniem na mobilną wersję wizażu, nie ogarnęłam z telefonu, że jest nowa część

Pytanko, jakie są pojemności sypańców Givenchy premiere i libre? Na stronie polskiej S chyba nie jest podane

Anoli, odkryłam, że w poprzedniej części pytałaś o powrót do ciepłych acz brzydko pachnących krajów póki co latam między Polską a Niemcami, wczoraj powinnam być w Brukseli ale dalej są problemy z lotniskiem, anulowali mi lot. Masakra co się dzieje w Europie, mam nadzieję, że jakoś uda się poprawić sytuację... A btw odnośnie bezpieczeństwa i zaostrzonej kontroli - na 6 ostatnich lotów w Europie od czasu wydarzeń w Belgii dowód os. sprawdzono mi 2x - za każdym razem podczas zakupów na bezcłówce.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:27   #1144
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Hej! Witam się późnym wieczorkiem Nie dam rady nadrobić 20 stron. Czy coś się stało, czy to tak tylko? Coś mnie ominęło?
Ja dzisiaj dostałam swoje weekendowe zamówienie z Phenome - 2 szampony + odżywka. Kupiłam je z 30% zniżką i jeszcze dostałam mnóstwo próbek. Bardzo się cieszę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:28   #1145
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
całe szczęście byłam już blisko domu, ale tak spanikowałam, że cała mokra ze stresu byłam dobrze, że nikogo nie puknęłam
Całe szczęście
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:37   #1146
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurde, chodzę na ten basen 4-5 razy w tygodniu, trzymam dietę, słodycze ograniczyłam właściwie do zera, wodę piję wiadrami i jakby mnie nic nie ubywa Znaczy ubywa ale jakby tak słabo, nie wiem co robić
Trzymaj tak dalej ! Może jeszcze zbyt krótko walczysz. Spadek wagi nie powala, bo wypracowujesz mięśnie, które swoje ważą. Zmierz obwody, tu ubytek powinien działać motywująco !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:50   #1147
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
całe szczęście byłam już blisko domu, ale tak spanikowałam, że cała mokra ze stresu byłam dobrze, że nikogo nie puknęłam
Nie dziwię Ci się. Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło!
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dobry wieczór i witam w nowym wątku już wiem o co chodzi z narzekaniem na mobilną wersję wizażu, nie ogarnęłam z telefonu, że jest nowa część

Pytanko, jakie są pojemności sypańców Givenchy premiere i libre? Na stronie polskiej S chyba nie jest podane

Anoli, odkryłam, że w poprzedniej części pytałaś o powrót do ciepłych acz brzydko pachnących krajów póki co latam między Polską a Niemcami, wczoraj powinnam być w Brukseli ale dalej są problemy z lotniskiem, anulowali mi lot. Masakra co się dzieje w Europie, mam nadzieję, że jakoś uda się poprawić sytuację... A btw odnośnie bezpieczeństwa i zaostrzonej kontroli - na 6 ostatnich lotów w Europie od czasu wydarzeń w Belgii dowód os. sprawdzono mi 2x - za każdym razem podczas zakupów na bezcłówce.
Nie pisałam nic o brzydko pachnących
Fajnie, że możesz pobuszować na bezcłówce
Docelowo, gdzie osiądziesz?
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurde, chodzę na ten basen 4-5 razy w tygodniu, trzymam dietę, słodycze ograniczyłam właściwie do zera, wodę piję wiadrami i jakby mnie nic nie ubywa Znaczy ubywa ale jakby tak słabo, nie wiem co robić
Szczerze Cię podziwiam Ziarnko, do ziarnka i będzie super efekt
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 21:58   #1148
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nie pisałam nic o brzydko pachnących
Fajnie, że możesz pobuszować na bezcłówce
Docelowo, gdzie osiądziesz?
To brzydko pachnące lubię sobie czasem dodać kiedy zatęskni się za ciepłem
Co do przyszłości nie mam pojęcia szczerze mówiąc, jutro uciekam do Monachium a potem się wszystko okaże.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:01   #1149
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dobranoc

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
To brzydko pachnące lubię sobie czasem dodać kiedy zatęskni się za ciepłem
Co do przyszłości nie mam pojęcia szczerze mówiąc, jutro uciekam do Monachium a potem się wszystko okaże.
To trzymam kciuki, za fajną lokalizację!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:12   #1150
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:38   #1151
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką miałam dzisiaj akcję z samochodem. Stoję na światłach, zapala się zielone i chcę wrzucić jedynkę. Macam nogą, a tam sprzęgła nie ma Szok, schylam się - patrzę tylko dwa pedały są. Nie ma sprzęgła. Pomyślałam, że jakąś halucynacje mam, albo zwariowałam. Trąbią już za mną, bo nie ruszam, więc schylam się jeszcze raz tym razem głębiej i patrze, a sprzęgło nie wróciło na miejsce jest wciśnięte tak, że go prawie nie widać. Nie wiedziałam co robić, sięgnęłam go ręką, żeby go odciągnąć na miejsce i udało mi się wrzucić jedynkę i ruszyć, ale sprzęgło znów się schowało, więc zjechałam od razu na pierwszy lepszy parking i zadzwoniłam do męża, żeby po mnie przyjechał. Całe szczęście byłam już nie daleko domu. Tak to jest jak się wiecznie w korkach stoi, sprzęgło już wymiękło
Ojej, ale historia! Dobrze, że nic się większego nie stało - w nikogo nie wjechałaś ani nikt nie wjechał w Ciebie. Też bym się nieźle zestresowała...

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurde, chodzę na ten basen 4-5 razy w tygodniu, trzymam dietę, słodycze ograniczyłam właściwie do zera, wodę piję wiadrami i jakby mnie nic nie ubywa Znaczy ubywa ale jakby tak słabo, nie wiem co robić
Podziwiam Twoją determinację! I trzymam kciuki za szybki rezultat. Podobno początki są najgorsze, ale już niedługo na pewno zobaczysz różnicę W sumie to ja też powinnam się trochę ogarnąć przed wakacjami, bo ostatnio za dużo siedzę (praca). Ale tak mi się nie chceee...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 22:50   #1152
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie chcemy iść, brzmi jak nasz rodzaj humoru

trzymaj się, dla mnie najlepsze byłoby teraz owiniecie się kocem, zwiniecie w kłębek i usniecie. Może jeszcze dobre piwo do tego.
To myślę, że się nie rozczarujesz Ty też się trzymaj

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurde, chodzę na ten basen 4-5 razy w tygodniu, trzymam dietę, słodycze ograniczyłam właściwie do zera, wodę piję wiadrami i jakby mnie nic nie ubywa Znaczy ubywa ale jakby tak słabo, nie wiem co robić
Wiem, że powoli robię się nudna ale czy myślałaś by sprawdzić hormony tarczycy ?
Często brak utraty wagi mimo ćwiczeń i diety to jeden z objawów niedoczynności
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 05:48   #1153
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam
Wczoraj poszła o 19 spać i jestem nie wyspana
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 06:31   #1154
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Hej Dziewczyny
Kiedyś jedna z Was polecała mi ( kilkukrotnie ) sklep internetowy gdzie Shiseido Ibuki było za bodajże 99zł ( a nie jak w D. za 199zł)
Mogę prosić o przypomnienie? Miałam na nowo postawiony Windows i utraciłam historię.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 06:33   #1155
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Kiedyś jedna z Was polecała mi ( kilkukrotnie ) sklep internetowy gdzie Shiseido Ibuki było za bodajże 99zł ( a nie jak w D. za 199zł)
Mogę prosić o przypomnienie? Miałam na nowo postawiony Windows i utraciłam historię.
Wysłałam pw.



Dzień dobry dziś mój syn kończy roczek 😍😍😍
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 06:39   #1156
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj poszła o 19 spać i jestem nie wyspana
ja o 21 i też ledwo żyję

Nie mam ostatnio czasu na nic jakieś przeróżne zawirowaniamnie dopadły

buahhot, wszystkiego najlepszego dla Synusia


W D. nowe szminy Lips&Boys TF
Najbardziej mnie kuszą te nowe Patent Finish Lip Color normalnie boskie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 06:45   #1157
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wysłałam pw.



Dzień dobry dziś mój syn kończy roczek ������
Całuski dla Synusia

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja o 21 i też ledwo żyję

Nie mam ostatnio czasu na nic jakieś przeróżne zawirowaniamnie dopadły

buahhot, wszystkiego najlepszego dla Synusia


W D. nowe szminy Lips&Boys TF
Najbardziej mnie kuszą te nowe Patent Finish Lip Color normalnie boskie
Martusia, dostałam szminę z C love pop i jest love jak długo się trzymają i nie wysuszają
Dziękuję z polecenie

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-04-07 o 06:49
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 06:49   #1158
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dzień dobry

buahhot wszystkiego najlepszego, aby Junior zdrowy był

Lidia współczuję stresu. kilka lat temu miałam nieco inną sytuację, też ze sprzęgłem, ale nie w korku, a na ekspresówce. okazało się, że jakaś mała gumeczka zaciskowa się rozerwała. ja myślałam, że umrę w tym samochodzie, że się rozbiję. pamiętam, że to był dzień w którym zdecydowałam się sprzedać go.

Oliwia super, że prowadzisz taki zdrowy, aktywny tryb życia. nie przejmuj się brakiem redukcji wagi. w środku na pewno jest wiele pozytywnych zmian. tak jak dziewczyny piszą- tłuszcz zmienia się w tkankę mięśniową. zastanów się, czy nie widzisz różnicy np. po spodniach. myślę, że owszem. zdecydowanie lepiej się mierzyć niż ważyć.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:01   #1159
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam z rana .
Zaraz spadam na pazury t0 ch0ciaż raz ran0 wstalam .
Z T0ma F0rda brałabym jak dziadek leki t0 tri0 http://shop.nordstrom.com/s/tom-ford...rsonalizedsort .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 07:03   #1160
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

buahhot wszystkiego najlepszego dla synka

a dla Ciebie gratulacje z okazji rocznicy zmiany statusu
prezent Ci się należy jak nic

Lidia
musiałam się chwilę pozastanawiać o co chodzi z tą ilością pedałów od kilka lat jeżdżę automatem

Martusiu
który z Fordów jest dzienniaczkiem w typie burrbery english rose?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:04   #1161
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana .
Zaraz spadam na pazury t0 ch0ciaż raz ran0 wstalam .
Z T0ma F0rda brałabym jak dziadek leki t0 tri0 http://shop.nordstrom.com/s/tom-ford...rsonalizedsort .
daj później fotę pazurków
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:06   #1162
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
daj później fotę pazurków
0 kurde tr0che wstyd b0 0statni0 z nud0w grzebalam przy sk0rkach i mam male ranki . Szukam k0ncepcji na pazury, p0drzuccie jakieś f0ty czy c0s .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:06   #1163
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Całuski dla Synusia

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Martusia, dostałam szminę z C love pop i jest love jak długo się trzymają i nie wysuszają
Dziękuję z polecenie
Super, że Ci pasuje ta szmina ja na razie maziam się próbkami, najczęściej właśnie love pop ale to cholerstwo wydajne

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
buahhot wszystkiego najlepszego dla synka

a dla Ciebie gratulacje z okazji rocznicy zmiany statusu
prezent Ci się należy jak nic

Lidia
musiałam się chwilę pozastanawiać o co chodzi z tą ilością pedałów od kilka lat jeżdżę automatem

Martusiu
który z Fordów jest dzienniaczkiem w typie burrbery english rose?
Kochana, nie mam pojęcia wyszukałam na szybciora kilka kolorów tych Fordziaków i wygląda na to, że ta kolekcja to odcienie metaliczne najlepiej posprawdzać słocze, bo na stronie D. oczywiście kolory przekłamane
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:11   #1164
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Kochana, nie mam pojęcia wyszukałam na szybciora kilka kolorów tych Fordziaków i wygląda na to, że ta kolekcja to odcienie metaliczne najlepiej posprawdzać słocze, bo na stronie D. oczywiście kolory przekłamane
E metaliczne to (chyba) nie dla mnie, dzięki
Z słoczami mam problem, przygarniałam ostatnio macową sweet and sour i myślałam, że to będzie róż
Muszę chyba monitor zmienić
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:14   #1165
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dzien dobry

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:15   #1166
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
E metaliczne to (chyba) nie dla mnie, dzięki
Z słoczami mam problem, przygarniałam ostatnio macową sweet and sour i myślałam, że to będzie róż
Muszę chyba monitor zmienić
można się naciąć
Ja też odpuszczam L&B, ale Patent Finish Lip Color mnie kuszą szczególnie Erotic i Infamy - za☠☠☠iaszcze róże
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:16   #1167
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
0 kurde tr0che wstyd b0 0statni0 z nud0w grzebalam przy sk0rkach i mam male ranki . Szukam k0ncepcji na pazury, p0drzuccie jakieś f0ty czy c0s .
och Ty ja mam całe fuksjowe na rączkach podoba mi się french, ale samej się źle robi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:18   #1168
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Tu są fajnie pokazane kolory Fordziaków
http://www.tomford.com/lips-and-boys/
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:21   #1169
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
och Ty ja mam całe fuksjowe na rączkach podoba mi się french, ale samej się źle robi
N0 wlasnie niby wi0sna ale ja nie chce pasteli tylk0 jakis m0cny k0l0r

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tu są fajnie pokazane kolory Fordziaków
http://www.tomford.com/lips-and-boys/
Ale sie ruszają .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 07:23   #1170
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
N0 wlasnie niby wi0sna ale ja nie chce pasteli tylk0 jakis m0cny k0l0r

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------



Ale sie ruszają .
to może krwista czerwień
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.