Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 14:28   #661
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez monika2607 Pokaż wiadomość
witam
polecam kawitację z firmy biomak. stosuję ją u moich klientek i są zadowolone mam klientkę u której już po 5 zabiegu spłyciły się blizny potrądzikowe ale głębokich zaskórników na pewno nie usunie pozdrawiam
ech.. dużo ostatnio czytam na temat kawitacji tzn sprzetu konkretnie (tyle tego na rynku- trudno sie zdecydować) i własnie firma biomak ma dobry sprzet i dobre opinie, chyba sie zdecyduje właśnie na ta firmę- pytanie zostaje mi tylko jedno czy taka ,, domowa'' kawitacja - da dobry efekt- abym nie musiła juz chdzic na ,,doczyszczanie'' do salonu

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:32
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:51   #662
Jeffany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
GG do Jeffany
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez julek1710 Pokaż wiadomość
witam drogie forumowiczki,
czy znacie godny polecenia i niezbyt drogi salon kosmetyczny we Wrocławiu w którym mogłabym zrobic peeling kawitacyjny?
hej dzisiaj byłam w takim salonie na Dubois, pierwszy raz miałam robiony peeling kawitacyjny, więc jakichś zabójczych efektów nie ma, ale za to skóra bardzo gładka i niedrogo było
Jeffany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:15   #663
monika2607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

tak z powodzeniem polecam również kawitację domową - te same efekty daje co sprzęt profesjonalny
monika2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:39   #664
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez monika2607 Pokaż wiadomość
tak z powodzeniem polecam również kawitację domową - te same efekty daje co sprzęt profesjonalny
zgadzam się


Ta domowa kawitacja bezprzewodowa działa tak samo jak ta w gabinecie w zależności jaką moc sobie ustawimy do siebie indywidualnie i oczywiście technika wykonania bo też można źle się tym obsługiwać.

W gabinetach z powodzeniem się ją wykorzystuje i daje efekty bo nieraz miałam tym urządzeniem robioną twarzyczkę.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 09:23   #665
mati1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
zgadzam się


Ta domowa kawitacja bezprzewodowa działa tak samo jak ta w gabinecie w zależności jaką moc sobie ustawimy do siebie indywidualnie i oczywiście technika wykonania bo też można źle się tym obsługiwać.

W gabinetach z powodzeniem się ją wykorzystuje i daje efekty bo nieraz miałam tym urządzeniem robioną twarzyczkę.
hmm... dobrze wiedzieć
__________________
Staram się dbać o zdrowie.Bo zdrowie jest najważniejsze.
mati1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:49   #666
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
zgadzam się


Ta domowa kawitacja bezprzewodowa działa tak samo jak ta w gabinecie w zależności jaką moc sobie ustawimy do siebie indywidualnie i oczywiście technika wykonania bo też można źle się tym obsługiwać.

W gabinetach z powodzeniem się ją wykorzystuje i daje efekty bo nieraz miałam tym urządzeniem robioną twarzyczkę.
super, skoro daje takie same efekty - to jestem zdecydowana, pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:57   #667
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

kupiłam kawitacje Biomak Biosonic Mini - na początku, po pierwszym zabiegu, pomyślałam że wyrzuciłam pieniądze w błoto, bo nie widziałam efektów... - jestem teraz, po 3 użyciu, muszę powiedzieć, że jednak było warto, buzia robi się coraz ładniejsza, pory po malutku zweżaja się, jednak z dużymi zaskornikami sobie zdecydowanie nie radzi! są mniejsze ale jednak są.
Bardzo bodoba mi sie też to że można wprowadzac różne preparaty i wykonywać masaż ultradźwiękami- buzia wyglada po nim na bardziej wypoczetą i promienną..
Zobaczymy jakie efekty będa, za jakis czas..
Pozdrawiam

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-07-27 o 08:59
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 10:36   #668
monika2607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

tak zgadza się z zaskórnikami sobie kawitacja rzeczywiście nie radzi ale świetnie przygotowuje skórę do oczyszczania - łatwiej usuwa się wtedy zaskórniki i faktycznie kawitacja daje lepsze efekty robiąc dodatkowo sonoforezę i mikromasaż!!!
monika2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:13   #669
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez monika2607 Pokaż wiadomość
tak zgadza się z zaskórnikami sobie kawitacja rzeczywiście nie radzi ale świetnie przygotowuje skórę do oczyszczania - łatwiej usuwa się wtedy zaskórniki i faktycznie kawitacja daje lepsze efekty robiąc dodatkowo sonoforezę i mikromasaż!!!
zgadzam się, zaskórniki tak jakby ,,podchodzą'' pod skórę i jest je bardzo łatwo usunać, (np. manualnie), a mikromasaż to już po prostu super sprawa, po zabiegu twarz jest super wypoczęta.., polecam wszystkim..

p.s. tylko nie kupujcie kawitacji z allegro, to podróbki, dlatego są takie tanie!

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-07-28 o 18:15
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 18:54   #670
mati1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
kupiłam kawitacje Biomak Biosonic Mini - na początku, po pierwszym zabiegu, pomyślałam że wyrzuciłam pieniądze w błoto, bo nie widziałam efektów... - jestem teraz, po 3 użyciu, muszę powiedzieć, że jednak było warto, buzia robi się coraz ładniejsza, pory po malutku zweżaja się, jednak z dużymi zaskornikami sobie zdecydowanie nie radzi! są mniejsze ale jednak są.
Bardzo bodoba mi sie też to że można wprowadzac różne preparaty i wykonywać masaż ultradźwiękami- buzia wyglada po nim na bardziej wypoczetą i promienną..
Zobaczymy jakie efekty będa, za jakis czas..
Pozdrawiam
No to gratuluje dobrego wyboru.
__________________
Staram się dbać o zdrowie.Bo zdrowie jest najważniejsze.
mati1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 10:16   #671
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, czy któraś z was była na na peelingu kawitacyjnym w studiu urody Juka na Egejskiej w Wwie? Znalazłam fajną ofertę i nie wiem, czy skorzystać .
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 12:48   #672
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Drogie wizażanki może jednak któraś ma w domostwie to małe przenośne urządzenie i chce pochwalić się wrażeniami? Znalazłam takie cudo u siebie w hustowni w mieście lub na allegro i może powiecie które jest godne polecenia? bo powprowadzali jakieś innowacje co dla mnie laika jest mniej do ogarniecia http://allegro.pl/item1164348285_zaa...witacyjny.html
http://allegro.pl/item1158965951_pee...kawitacja.html
http://allegro.pl/item1173912038_pee...onoforeza.html
http://dcdpaznokcie.pl/sklep/-eeling...ny,,,3957.html

Czym różni się ten NGL od normalnego peelingu kawitacyjnego? Ryzykować zakup na allegro? Jakieś doświadczenia w kwestii kupowanie sprzętu kosmetycznego? Z góry dzięki za odpowiedź
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:08   #673
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez zelgadia Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki może jednak któraś ma w domostwie to małe przenośne urządzenie i chce pochwalić się wrażeniami? Znalazłam takie cudo u siebie w hustowni w mieście lub na allegro i może powiecie które jest godne polecenia? bo powprowadzali jakieś innowacje co dla mnie laika jest mniej do ogarniecia http://allegro.pl/item1164348285_zaa...witacyjny.html
http://allegro.pl/item1158965951_pee...kawitacja.html
http://allegro.pl/item1173912038_pee...onoforeza.html
http://dcdpaznokcie.pl/sklep/-eeling...ny,,,3957.html

Czym różni się ten NGL od normalnego peelingu kawitacyjnego? Ryzykować zakup na allegro? Jakieś doświadczenia w kwestii kupowanie sprzętu kosmetycznego? Z góry dzięki za odpowiedź
podłączam się do pytania bo też się zastanawiam nad kupnem i nie wiem czy jest sens przepłacać za droższe urządzenie
__________________

dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:26   #674
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, co będzie lepsze dla dosyć bardzo zanieczyszczonej skóry (duuużo zaskórników :/ ) - peeling kawitacyjny, czy mikrodermabrazja? Co może przynieść lepsze efekty?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:06   #675
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Czy mogę iść na peeling kawitacyjny jeśli mam trochę wyprysków na twarzy?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 11:02   #676
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormonów:(

Hej, wiem że jest sporo watkow na temat tradziku jednak nigdzie nei znalazlam odpowiedzi na moje pytania.
W skrocie: nigdy nie mialam pieknej cery bez skazy , ale nigdy nie mialam takiej teksanskiej masakry jak teraz!
Bralam przez 3 lata z przerwami tabletki antykoncepcyjne, teraz je odstawilam na 3 miesiace i to co sie dzieje z moja skora przechodzi moje najwieksze koszmary:/ Mnostwo zaskornikow zakmnietych na czole, pelno ropnych na policzkach itp itd. Stosowalam krem z Iwostin Purrifin z kwasami ale niestety jeszcze pogorszyl sprawe. Dodam ze moja buzia nie nalezy do wrazliwych, choc czasem jest sklonna do przesuszen w strefi T ale to zapewne przez stosowanie wyzej wymienionego specyfiku.Niedlugo wracam do Polski i chcialabym pojsc do kosmetyczki zeby cos z tym zrobila :/

I tu szereg moich pytan (chce wiedziec to od Was a nie od kosmetyczki bo mieszkam w malym miescie i mysle ze wiekszosc Pan Kosmetyczek bedzie mi doradzac tak oby na tym zarobic:/)
1) Co jest lepsze dla cery z takiej jak opisalam: peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja?
2) A mmoze lepiej zrobic oczyszczanie mechaniczne?
3) Jak wyglada cera w dniu po zabiegu? Czy da sie ukryc zaczerwienienia czy raczej jestem skazana na siedzenie w domu?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 11:07   #677
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

Na wszystkie pytania znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi w wątkach Zbiorczych.
Odsylam na pierwsza stronę i do wyszukiwarki!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:19   #678
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

"ja" odradzam mechaniczne oczyszczanie twarzy, bo po tym napewno bedziesz skazana na siedzenie w domu... nabawic sie mozesz tez blizn, jesli kosmetyczka nie umiejetnie wykonuje to co ma wykonac

ja polecilabym Ci peeling kawitacyjny, dobra sprawa i bez bolu mozesz sobie poczytac o nim wiecej w internecie, mysle jednak, ze zanim czegokolwiek sprobujesz wybierz sie do dermatologa, i to dobrego on Ci poradz co bedzie dla Ciebie najlepsze...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:08   #679
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

jak ma się zmiany ropne to mikro jest niewskazana
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 19:10   #680
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

Autorko wątku, mam taki sam problem jak Ty !!
z tym, że ja podczas brania tabletek miałam prawie idealną cerę, wiec to jak ona teraz wygląda jest dla mnie traumatycznym przeżyciem ;P miałam pełno zaskórników na czole i policzkach(ale żadnych ropnych) także nie mogąc już patrzeć w lustro poszłam w piątek do mojej kosmetyczki, obejrzała buzie i stwierdziła, że robimy najpierw kawitacje w potem oczyszczanie manualne. kawitacja na nasze zaskórniki niewiele pomoże, bo jest prawie nieinwazyjna ale usunie niepotrzebny naskórek i będzie łatwiej zrobić manualne. No wiec zrobiła mi ten duecik i wczoraj już było dobrze, punktowe zaczerwienienia pozostały...jest lepiej ale nie idealnie, jeszcze jakies pojedyncze zaskórniki są, nie wiem czy to pozostałosci czy się nowe już porobiły bo byłam na imprezie całonocnej i nie zmyłam make upu ;/
po wakacjach ide do niej na peeling azjatycki oby to było wybawienie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 06:40   #681
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

powiem ci tak ja jestem fryzjerką ale mam salon fryzjersko kosmetyczny i czasem się zainteresuje niektórymi zabiegami. Przychodzi do nas wielu ludzi z takimi problemami jak opisałaś. Moja kosmetyczka najpierw robi oczyszczenie z kawitacją, niekiedy elektryzację-te najczęściej stosowane. Klienci raczej są zadowoleni bo cera im się poprawia. Ale to też zależy na kogo trafisz. Bo dam ci prosty przykład. Moja poprzednia kosmetyczka robiła manualne oczyszczanie z kawitacją około godziny klienci byli niezadowoleni i nie wracali. Ta robi około 2-2,5 godziny robi to dokładnie, zmienia waciki żeby nie poprzenosić zarazków na całą twarz... Ja się oczywiście nie znam na tym za bardzo skłonnosci do trądziku nie mam, bazuje na rozmowach z kosmetyczką.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:23   #682
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Autorko wątku, mam taki sam problem jak Ty !!
z tym, że ja podczas brania tabletek miałam prawie idealną cerę, wiec to jak ona teraz wygląda jest dla mnie traumatycznym przeżyciem ;P miałam pełno zaskórników na czole i policzkach(ale żadnych ropnych) także nie mogąc już patrzeć w lustro poszłam w piątek do mojej kosmetyczki, obejrzała buzie i stwierdziła, że robimy najpierw kawitacje w potem oczyszczanie manualne. kawitacja na nasze zaskórniki niewiele pomoże, bo jest prawie nieinwazyjna ale usunie niepotrzebny naskórek i będzie łatwiej zrobić manualne. No wiec zrobiła mi ten duecik i wczoraj już było dobrze, punktowe zaczerwienienia pozostały...jest lepiej ale nie idealnie, jeszcze jakies pojedyncze zaskórniki są, nie wiem czy to pozostałosci czy się nowe już porobiły bo byłam na imprezie całonocnej i nie zmyłam make upu ;/
po wakacjach ide do niej na peeling azjatycki oby to było wybawienie
a pwiedz mi jak wyglądałas po zabiegu? dało się przykryć zaczerwienienia make up'em czy raczej nie?
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:00   #683
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny? Problemy z cerą po odstawieniu hormon

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
a pwiedz mi jak wyglądałas po zabiegu? dało się przykryć zaczerwienienia make up'em czy raczej nie?
tuż po zabiegu miałam spore zaczerwienienia, widać, że buzia była wymęczona wyciskaniem, ale tak jak poradziła mi kosmetyczka po zabezpieczeniu twarzy kremem, po powrocie do domu nic już z nią nie robiłam, by mogła się trochę zregenerować
Następnego dnia rano miałam tylko drobne czerwone punkciki koło brody(tam były najwieksze syfki) w pozostałych miejscach było naprawde dobrze, wieczorem miałam impreze i nałożyłam na te punkciki jako korektor vichy dermablend, który wszystko przykrył i generalnie twarz wyglądała jak gdyby nigdy nic pisałam wczesniej, że mimo oczyszczania zauważyłam jeszcze jakieś zaskórniki, dzis jest wtorek czyli 3 dni po zabiegu i te zaskórniki się jakoś wchłoneły albo odpadły? tamte czerwone punkciki też już znikneły i mam ładną buzie ciekawe jak na długo....
aha, dodam, że od zabiegu nie używam już zadnych past cynkowych, sudokremu, tormentiolu..odstawiłam wszystko rano tylko płyn micelarny i krem z biodermy, a na noc krem nawilżający z wit B z AA. Jak narazie zasada 'im mniej tym lepiej' się dobrze spisuje
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:26   #684
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Kochane przepraszam ze ni uzyje wyszukiwarki ani ie poświęce wiecej czasu na poszukiwania ale trzeba Mi szybkiej odpowiedzi


Wybieram sie do kosmetyczki i mysle jaki zabieg sobie zafundowac


cere mam tlusta z zaskórnikami i porami większych problemów nie mam i co wybrac peelin kalwit. czy coś innego ?
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:07   #685
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Kawitację wykonuję sobie raz na dwa tygodnie i nie wyobrażam sobie lepszej metody na usunięcie martwego naskórka.. Jestem po tym zabiegu gładka na buzi jak pupa niemowlaka! Dosłownie. Dodam iż mam cerę mieszaną, co w ogóle nie stanowi problemu dla takiego zabiegu. Pięknie spłyca "dziurki" po rozszerzonych porach. Polecam każdej kobiecie.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:24   #686
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

AsiCcccCA Jeżeli nie masz większych problemów z cerą to ten zabieg będzie robry. Oczyścisz pory, usuniesz martwy naskórek bez inwazyjnych metod.

Lenka87 Zdarzyło mi się iść na peeling z kilkoma krostkami i kosmetyczka je oczyściła w trakcie zabiegu. Możesz iść.

gaga87 Sama jakiś czas zastanawiałam się na mikrodermabrazją, ale mam wrażliwą cerę i jeszcze trochę za mocne słońce- nie chcę dorobić się olejnych przebarwień. Na pewno dermabrazja daje lepszy efekt złuszczający. Poradź sie kosmetyczki- niech oceni Twoją cerę.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:45   #687
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Nie mam wiekszych problemów,potrzeba mi porzadnego zdarcia skóry by odkryc ta piekna która jest pod spodem.Ten peeling nie bedzie zbyt lagodny?Skóra zrobila mi sie dziwnie sucha ,taka napieta potrzebuje nawilzenia ,oczysczenia...chce wybrac naj odpow. zabieg ,dziekuje za odpowiedz
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:11   #688
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej,
potrzebuję waszej pomocy, mam na buzi niewielkie ślady po trądziku, nie są to głębokie blizny, zaczej lekkie przebarwienia. Jak najlepiej się tego pozbyć? Peeling, mikrodermabrazja czy może kwasy?
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:49   #689
alek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 6
Problem z cerą - kawitacja?

Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kawitacyjnym peelingiem.
Nie mam większych problemów z cerą, ropnych krost itp.
Aczkolwiek są rozszerzone pory (to chyba takie dziurki małe?) na nosie jakieś czarne kropki i generalnie czuje jakbym miał starą skórę, nieświeża...(nigdy nie miałem robionego peelingu)

chciałbym ją odświeżyć, pozbyć się czerwonych plamek po krostkach, usunac te czarne kropki z nosa, zlikwidowac jakies małe czerwone krosteczki i poprawic kondycje cery....

co będzie lepsze peeling kawitacyjny czy zabieg mechanicznego zluszczania naskorka mikrodermbrazja diamentowa? (85zł)

Sam nie wiem, które wybrac... macie jakieś doświadczenia? Czy po prostu isc do salonu i niech poradzą

Jeśli nie mam dużych problemów, będę widział, czuł rezultaty po jednym razie? czy stosowanie raz w miesiącu kawitacji da coś?
alek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 11:18   #690
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: Problem z cerą - kawitacja?

Ja bym polecała mikro. Daje lepszy efekt i usunie zaskórniki (czarne kropeczki o których pisałaś) z czym kawitacja nie poradzi sobie. Mam tylko wątpliwości co do tych czerwonych krostek - co dokładnie przez to rozumiesz? Kiedy powstały, czym są spowodowane i czy są zapalne?
__________________
Czasem słońce, czasem deszcz.
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.