Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 22:15   #781
agusia_618
Przyczajenie
 
Avatar agusia_618
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
GG do agusia_618
Unhappy Rostępy

Jestem dość szczupłą nastolatką. Mam wzrostu 175 cm i wagę 59 kg i moim zdaniem nie jest to źle. Ale niestety zauważyłam, że pojawiły mi się rostępny na pupie... Jak można się ich pozbyć??? Dlaczego się pojawiły, nie uważam, że jestem grubsza i jestem cały czas w ruchu. Uprawiam różne sporty. Prosze pomóżcie mi chcę się ich pozbyć!!!!!!!!
__________________
agusia_618
agusia_618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:41   #782
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Kurcze piszecie o rozstepach ale nic konkretnie .Napiszcie co stosowac na nie,jakies szczegoly ,nzawy preparatow,kosmetykow.
Nic konkretnie? Chyba już zmęczona jestem i niedowidze... Emilia przez cały wątek odpowiadala dzielnie na nasze wszystkie pytania...poleciła masę kosmetyków, tak samo z resztą jak inne dziewczyny a Ty na 9 stronie zadajesz takie pytanie? A przeczytalaś moze cały wątek? wątpie
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:45   #783
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witajcie
na LU przeczytałam sposób jednej z Dziewczyn, która dzięki temu pozbyła się świeżych rozstępów - TCA 10 %, Atrederm, do nawilżenia Linomag - czy któraś z Was stosowała taką kurację?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 00:00   #784
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja mam pytanie dotyczace SVR, Xerial 50 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4014 - czy jesli uzyje go , to jak skóra na niego powinna zareagowac? w sensie, zacznie być czerwona? łuszczyc sie? swedziec? Czy przy uzywaniu tego sepsyfiku, powinnam tez uzywac jakis balsamow nawilżajacych?
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2007-03-04 o 19:31
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 04:04   #785
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Rostępy

Przesuwam na kosmetyczny
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 09:17   #786
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Rostępy

Ok dzięki
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 09:43   #787
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Nic konkretnie? Chyba już zmęczona jestem i niedowidze... Emilia przez cały wątek odpowiadala dzielnie na nasze wszystkie pytania...poleciła masę kosmetyków, tak samo z resztą jak inne dziewczyny a Ty na 9 stronie zadajesz takie pytanie? A przeczytalaś moze cały wątek? wątpie
Martulka, spokojnie, nie ma sensu się tak irytować

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Kurcze piszecie o rozstepach ale nic konkretnie .Napiszcie co stosowac na nie,jakies szczegoly ,nzawy preparatow,kosmetykow.

Podajemy konkrety
. Poniżej cytuję Ci kilka wypowiedzi dotyczących konkretnych kosmetyków i zabiegów. A na przyszłość proponuję bardziej wczytać się w wątek, zanim skrytykujesz Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez Iam Pokaż wiadomość
stosowałam jakiś czas RETIN A i ładnie wygładziło skórę pokrytą rozstępami, w niektórych miejscach te które były już białe zaróżowiły się z powrotem, to dobry znak, bo z takimi łatwiej walczyć.
ale nie miałam żadnego pieczenia czy też widocznego łuszczenia skóry podczas tej kuracji, możliwe że to powód stosowania przez cały czas CERKODERMU 15 czyli krem z mocznikiem 15 % i kwasem mlekowym.
do tego jeszcze LIPIDOEND w celu profiliaktyki i morską kurację z bielendy 2 x w tygodniu. jakieś tam efekty są, ale jeszcze daleko mi do zadowolenia, także będę nadal działać na wszystkich możliwych frontach.
teraz przymierzam się do kwasów 35 % AHA i kwasu migdałowego innego oraz będę chciała wybrać się na zabiegi laserem, chcę mieć fajną skórę na lato.
a czy ktoś kładł GLYCO A na rozstępy, jak tak to z jakim efektem??
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
proflaktyka najwazniejsza, proponuje oliwke , ona swietnie nawilza i natłuszcza, uelastycznia skore, profilaktycznie mozesz , jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Krem to:
Krem- żel na rozstępy
special body
pojemnosc 180ml a cena , ja płaciłam 15zł ale teraz widziałam u mnei w rossmanie za 10,99...używam od 3tygodni blisko..ale juz po tygodniu było widac zmianyja jestem zadowolona z niego
Cytat:
Napisane przez bezja Pokaż wiadomość
Witajcie,
chciałam Was spytać czy mając rozstępy można chodzić na saune na podczerwień?

stosuję teraz xerial30 (rano i wieczorem), skóra jest bardzo fajna w dotyku a le łuszczyć się nie łuszczy ,
pozatym stosuje jeszcze oliwe z oliwek, masaże i ciepło zimny prysznic,i varaderm bo miałam próbki na rostępy po wewnętrznej stronie łokci oprócz tego smaruję się po każdej wizycie w toalecie -tzn jak mam okazję się rozebrać balsam.
ogólnie to wygląda to tak
rano po ćwiczeniach

szybkie mycie +szorstka gąbka
potem peeling kawowy
mycie
suszenie
xerial+ masaż takim drewnianym czymś z kolcami
tak 2 razy dziennie

a jakieś 2 razy jak mi się przypomni to oliwką i trochę masażu
no i ten balsam

i nie wiem czy tego nie za dużo
a postępów nie widze (no ale robie tak dopiero od tygodnia )
jeszcze mam zamiar w folie spożywcza sie pakować
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 18:24   #788
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Rostępy

Cytat:
Napisane przez agusia_618 Pokaż wiadomość
Jestem dość szczupłą nastolatką. Mam wzrostu 175 cm i wagę 59 kg i moim zdaniem nie jest to źle. Ale niestety zauważyłam, że pojawiły mi się rostępny na pupie... Jak można się ich pozbyć??? Dlaczego się pojawiły, nie uważam, że jestem grubsza i jestem cały czas w ruchu. Uprawiam różne sporty. Prosze pomóżcie mi chcę się ich pozbyć!!!!!!!!
Ja też jestem szczupła i mam rozstępy, ale to nie jest kwestia tego czy jesteśmy szczupli, czy puszyści, lecz elastyczności, grubości skóry.


złamanie regulaminu

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-02-25 o 19:46
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:49   #789
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Malinka-1988 zapoznaj się z regulaminem forum.
Usunełam część twojej wypowiedzi ponieważ była niezgodna z regulaminem.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:37   #790
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Witajcie
na LU przeczytałam sposób jednej z Dziewczyn, która dzięki temu pozbyła się świeżych rozstępów - TCA 10 %, Atrederm, do nawilżenia Linomag - czy któraś z Was stosowała taką kurację?
przesledz ten wątek prosze piszemy tu wlasnie o kwasach, retinoidach, nawilżaczach, masazach, zabiegach i suplementacji ktore są pomocne przy rozstęapach tu naprawde wszystko jest
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:00   #791
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Jak wiadomo rozstępów ( tych białych- starych) nie można się pozbyć, ale można je spłycić i rozjaśnić. ja polecam peeling polski Jadwiga- ok 4 zabiegi. Po jakimś czasię od zabiegów (wszystkich) można stosować maść Tointex- do kupienia w aptece bez recepty
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 15:09   #792
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Martulka, spokojnie, nie ma sensu się tak irytować
Pewnie masz rację, ale krew mnie zalewa jak ktos chce tak iść po najmniejszej lini oporu dosłownie... Ale ja już spokojna jestem
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:23   #793
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

dziewczyny o co chodzi , bo nei jestem w temacie?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:27   #794
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
dziewczyny o co chodzi , bo nei jestem w temacie?
Emilko, spojrzyj wyżej: Majorka zarzuciła nam, że nie piszemy o konkretach, na co Martulka za mocno się zdenerwowała W sumie nic takiego
Pozdrawiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:47   #795
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=248
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 19:01   #796
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Emilko, spojrzyj wyżej: Majorka zarzuciła nam, że nie piszemy o konkretach, na co Martulka za mocno się zdenerwowała W sumie nic takiego
Pozdrawiam
No tak to można streścić
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 10:52   #797
angelika24l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Rozstępy!!!

Ja nie rodzialam dziecka a tez mam rozstepy na udach a jestem szczupla kobieta hm...skad to sie bierze;(
angelika24l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:41   #798
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

No to ja się "pochwalę" swoimi pręgami ;/ Raz są jasne, raz sine - te na udach. Mam jeszcze za kolanami i na biodrach... szczescie, ze na brzuchu nie wyskoczyly. Uzywalam zelu z Kolastyny juz dosyc dawno temu - troszkę jakby się zmiejszyły. Ale potem mi się skończył i jakos tak brakowało czasu, żeby nowy kupić.. Ale mam już. Dodam, że mam 15 lat A pojawiło sie to już daaaawno temu, w podstawówce, tymczasem ja już kończę gim. I wyskakują nowe... Odnalazłam w odchłani apteczki oliwkę dla dzieci i będę sie tym smarować żeby zapobiegać. Niestety jestem gruba bestia 70kg o wzroscie 159cm i nijak nie mogę się zmusić do jakotako dłuższej diety, żeby nie gubić bardzo szybko kilogramów a tym samym łapać następne rozstępy...

Czasem siebie za te pręgi nie cierpie i łapie doła, ale w lato śmigam w krótkich shortach - tu chyba prędzej przeszkadzają moje grube nogi, ale co tam. Niech mnie ludzie akceptują taką jaka jestem, nie??? Wizaż.pl mnie podnosi na duchu i jakoś się 3mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3469.JPG (22,2 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3470.JPG (20,9 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3472.JPG (21,7 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3471.JPG (17,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3473.JPG (24,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3474.JPG (20,6 KB, 106 załadowań)
DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 16:28   #799
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Pokaż wiadomość
No to ja się "pochwalę" swoimi pręgami ;/ Raz są jasne, raz sine - te na udach. Mam jeszcze za kolanami i na biodrach... szczescie, ze na brzuchu nie wyskoczyly. Uzywalam zelu z Kolastyny juz dosyc dawno temu - troszkę jakby się zmiejszyły. Ale potem mi się skończył i jakos tak brakowało czasu, żeby nowy kupić.. Ale mam już. Dodam, że mam 15 lat A pojawiło sie to już daaaawno temu, w podstawówce, tymczasem ja już kończę gim. I wyskakują nowe... Odnalazłam w odchłani apteczki oliwkę dla dzieci i będę sie tym smarować żeby zapobiegać. Niestety jestem gruba bestia 70kg o wzroscie 159cm i nijak nie mogę się zmusić do jakotako dłuższej diety, żeby nie gubić bardzo szybko kilogramów a tym samym łapać następne rozstępy...

Czasem siebie za te pręgi nie cierpie i łapie doła, ale w lato śmigam w krótkich shortach - tu chyba prędzej przeszkadzają moje grube nogi, ale co tam. Niech mnie ludzie akceptują taką jaka jestem, nie??? Wizaż.pl mnie podnosi na duchu i jakoś się 3mam
Grunt to pozytywne myślenie

Jestem w podobnej sytuacji do Twojej, tzn też mam 15 lat, a rozstępy gdzieś od... półtorej roku? Chyba tak. Pasiasta pupa, trochę uda, piersi i łydki, brzuch na szczęście te uchował Ale widzę, że Twoje rozstępy są jeszcze różowe - nic nie zbladły przez te lata?

Chciałam jeszcze zadać Wam dziewczyny takie pytanie: planuję zacząć się odchudzać, dość intensywnie (obecnie ważę 59 kg przy wzroście 1,70 m), ale naprawdę nie mogę sobie pozwolić na więcej rozstępów. Macie jakieś patenty na zapobieganie paskom podczas odchudzania? Dodam, że oliwka nie wchodzi w grę, ostatnio nabyłam przykrych doświadczeń...
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 19:23   #800
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Ale widzę, że Twoje rozstępy są jeszcze różowe - nic nie zbladły przez te lata?
Zbladły, oj bardzo zbladły. Kiedys sobie siedziałam przy biurku po turecku i mi wyskoczyły takie czerowne pręgi.... Pytałam sie mamy co to jest, ale sama nie wiedziała. Potem za jakiś czas doszłam sama do tego... Wtedy były okropnie czerowne - teraz są różowawe, nieraz sinofioletowe, zależy czy jest mi zimno czy nie.

Najstarsze mam na udach... Potem mi wyskoczyły na lewej łydce, potem na prawej i na biodrach ... Najbardziej właśnie tych na łydce za kolanem żałuję, no ale da się żyć. Wysmarowałam się wczoraj oliwką, kremem, wymasowałam. Dziś czeka mnie to samo hiehie.
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 21:41   #801
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość

Chciałam jeszcze zadać Wam dziewczyny takie pytanie: planuję zacząć się odchudzać, dość intensywnie (obecnie ważę 59 kg przy wzroście 1,70 m), ale naprawdę nie mogę sobie pozwolić na więcej rozstępów. Macie jakieś patenty na zapobieganie paskom podczas odchudzania? Dodam, że oliwka nie wchodzi w grę, ostatnio nabyłam przykrych doświadczeń...
radykalnie odchudzić ?? a z czego nie no ja rozumiem przy tkaim wzroście taka waga jest ok ale moze Ci przeszkadzą odstajacy brzuszek bioderka , ale pewnie wystarczy tylko jakas zdrowa dieta ograniczenie węglowodanow slodyczy i ćwiczonek pare . Ale raczej cwicz dużo i zamieć tluszczyk na mieśnie i przy okazji ujedrnisz sobie skorę zapobiegniesz celuicie i zaden rozstęp się nie pojawi bo żeby waga poleciala w doł to tak nie bardzo troche
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:59   #802
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez monisia_89 Pokaż wiadomość
radykalnie odchudzić ?? a z czego nie no ja rozumiem przy tkaim wzroście taka waga jest ok ale moze Ci przeszkadzą odstajacy brzuszek bioderka , ale pewnie wystarczy tylko jakas zdrowa dieta ograniczenie węglowodanow slodyczy i ćwiczonek pare . Ale raczej cwicz dużo i zamieć tluszczyk na mieśnie i przy okazji ujedrnisz sobie skorę zapobiegniesz celuicie i zaden rozstęp się nie pojawi bo żeby waga poleciala w doł to tak nie bardzo troche
Kurczę, źle się wyraziłam Nie chcę robić z siebie kościotrupa, co to, to nie, po prostu chcę zamienić tłuszcz (a mam go sporo, choć waga jest ok) na mięśnie. Myślę, że jeśli zrzucę z 5 kg, będzie idealnie Dzięki za rady, pozdrawiam.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:57   #803
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Emilko, spojrzyj wyżej: Majorka zarzuciła nam, że nie piszemy o konkretach, na co Martulka za mocno się zdenerwowała W sumie nic takiego
Pozdrawiam
__________________
aha dzieki!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:59   #804
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
skora moze sie luszczyc, ale nie bedzie caly czas, tak jak np z kwasami jest efekt" zrzucania skory" kory ustepuje po pewnym czasie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:18   #805
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Kurczę, źle się wyraziłam Nie chcę robić z siebie kościotrupa, co to, to nie, po prostu chcę zamienić tłuszcz (a mam go sporo, choć waga jest ok) na mięśnie. Myślę, że jeśli zrzucę z 5 kg, będzie idealnie Dzięki za rady, pozdrawiam.
wiesz co jezeli chcesz zamienic tluszcz na miesnie to ok juz si przestraszylam ale wiesz raczej waga Ci nie spadnie bo ten tluszcz zamieni sie na miesnie a miesnie tez waza mozesz nawet brzybrac na wadze
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:29   #806
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
skora moze sie luszczyc, ale nie bedzie caly czas, tak jak np z kwasami jest efekt" zrzucania skory" kory ustepuje po pewnym czasie
prześlicznie dziękuje Ci za odpowiedź
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:45   #807
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Kurde a ja obrosłam w tłuszcz na pupie i udach, do tego mam straszne rozstępy. Na początku myslałam, że to naczynka, ale one tak nie wyglądaja. Jest ich pełno i są fioletowo czerwone z jakimis białymi głębokimi pręgami....kurde
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:59   #808
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Kurde a ja obrosłam w tłuszcz na pupie i udach, do tego mam straszne rozstępy. Na początku myslałam, że to naczynka, ale one tak nie wyglądaja. Jest ich pełno i są fioletowo czerwone z jakimis białymi głębokimi pręgami....kurde
to szybciutko kupuj krem przeciwko rozstępom i się smaruj!!!!
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 17:21   #809
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Kurde a ja obrosłam w tłuszcz na pupie i udach, do tego mam straszne rozstępy. Na początku myslałam, że to naczynka, ale one tak nie wyglądaja. Jest ich pełno i są fioletowo czerwone z jakimis białymi głębokimi pręgami....kurde
Nie załamuj się, tylko dokładnie przejrzyj ten wątek i weź się do roboty. Powodzenia, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez monisia_89 Pokaż wiadomość
wiesz co jezeli chcesz zamienic tluszcz na miesnie to ok juz si przestraszylam ale wiesz raczej waga Ci nie spadnie bo ten tluszcz zamieni sie na miesnie a miesnie tez waza mozesz nawet brzybrac na wadze
Spoko, mnie na wadze aż tak nie zależy, grunt to dobry wygląd. Kilogramy rzecz drugorzędna
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 23:35   #810
asia427
Przyczajenie
 
Avatar asia427
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ech... Też mam problem z roztępami...
Mam niecałe 16 lat, jestem szczupła, ale jednak prowadzę dość osiadły tryb życia i teraz za to płacę - mam na pośladkach pełno rozstępów, nie wspominając o zalążkach cellulitu.
Najgorsze jest to, że ja strasznie leniwa jestem
Nie mam cierpliwości do codziennego smarowania się, za dużo czasu to zabiera i mojej cennej energii ... ;/
No, ale czas zacząć, jeśli chcę w późniejszych latach nie mieć kłopotów z pójściem na plażę czy na basen...

Podtrzymujcie mnie na duchu jakby co Bo sama szybko się zniechęcę ( tak już mam, niestety).

OK, zaczynam od dziś Idę do łazienki hehe
Miłej nocy wszystkim życzę
asia427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.