Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 12:58   #2371
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was jakiś podkład Mary Kay?
Moja znajoma rozprowadza te kosmetyki i wczoraj dosłownie na mnie siedziała polecając mi fluid i mineralny podkład pudrowy
Pamiętam jak kiedyś moja mama zakupiła podkład i była zadowolona, ja jednak nigdy nie miałam z tą firmą do czynienia

Co do Dermacolu - warto?
Bo mnie kusi
Dziwne, konsultantka która rozprowadza kosmetyki i siedziała na tobie nie miała produktów, aby zrobic ci od razu pielegnacje i podkład na twarzy? Przecież one tak własnie działają, naocznie sprawdzasz efekt na sobie i wiesz czy ci pasuje czy nie....

Mi stare podkłady MK bardzo pasowały, te obecne maja całkiem inną formułę i mi wogóle nie leżą, nie lubię ich. Ale podkład pudrowy mineralny jest w miarę dobry
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:52   #2372
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziwne, konsultantka która rozprowadza kosmetyki i siedziała na tobie nie miała produktów, aby zrobic ci od razu pielegnacje i podkład na twarzy? Przecież one tak własnie działają, naocznie sprawdzasz efekt na sobie i wiesz czy ci pasuje czy nie....

Mi stare podkłady MK bardzo pasowały, te obecne maja całkiem inną formułę i mi wogóle nie leżą, nie lubię ich. Ale podkład pudrowy mineralny jest w miarę dobry
Jeszcze raz: moja znajoma jest konsultantką. Jeśli spotykamy się towarzysko na kawie, to nie po to, żeby mi robić pielęgnację - i to akurat dziwne nie jest. Rozmawiałyśmy o makijażu i temat podkładów sam się nakręcił.
A fluid i puder przy sobie miała bo używa, więc i ja spróbowałam.
Jednak jak już pisałam, nie miałam wcześniej styczności z tymi kosmetykami, dlatego zapytałam, od tego jest ten wątek, nieprawdaż? Tu można pytać o to zawsze, bez względu na to czy się czegoś używa, spróbowało, czy nie

A jeśli chodzi o sprawdzanie podkładów, to nie sprawdzam ich "naocznie", po prostu kładę na twarz
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:31   #2373
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

.............
A jeśli chodzi o sprawdzanie podkładów, to nie sprawdzam ich "naocznie", po prostu kładę na twarz
A po nałożeniu na twarz to czym sprawdzasz wygląd?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 01:12   #2374
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A po nałożeniu na twarz to czym sprawdzasz wygląd?
Chodziło mi o sens Twojej wypowiedzi - "naocznie sprawdzasz efekt na sobie" - ani ładu, ani składu.
To czy podkład działa sprawdzam nakładając go na twarz i jakiś czas od nałożenia czuję co jest nie tak.
Oprócz wyglądu, równie ważne jest to jak podkład działa na skórę. Jeśli działa negatywnie, to wyglądu też nie będzie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:41   #2375
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dziekujejaki kolor polecasz poszukuje-bardzo lekko opalony poniewaz w bardzo jasnej tonacji wygladam nie zdrowo a tu albo bardzo jasne albo za ciemne a probek niestety brak.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Ten podkład fajnie dopasowuje się do odcienia skóry Ja z Revlona CS używam 310, a z Rimmela 200 - polecam wypróbować ten odcień, jeśli nie masz najjaśniejszej skóry
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 15:15   #2376
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz: moja znajoma jest konsultantką. Jeśli spotykamy się towarzysko na kawie, to nie po to, żeby mi robić pielęgnację - i to akurat dziwne nie jest. Rozmawiałyśmy o makijażu i temat podkładów sam się nakręcił.
A fluid i puder przy sobie miała bo używa, więc i ja spróbowałam.
Jednak jak już pisałam, nie miałam wcześniej styczności z tymi kosmetykami, dlatego zapytałam, od tego jest ten wątek, nieprawdaż? Tu można pytać o to zawsze, bez względu na to czy się czegoś używa, spróbowało, czy nie

A jeśli chodzi o sprawdzanie podkładów, to nie sprawdzam ich "naocznie", po prostu kładę na twarz
Coś złotko kręcisz, z pierwszej wypowiedzi nie wynikało żeś spróbowała, dlatego sie zdziwiłam, że znajoma i że nie dała ci wypróbowac tylko pytasz tutaj. Ale skoro spróbowałaś to juz wiesz jaki jest podkład MK, przecież żadna opinia nie bedzie lepsza od twojego własnego zdania, prawda? Może raczej opisz tu swoje spostrzezenia na temat tych podkładów zamiast sie wykłócac
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 15:55   #2377
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Ten podkład fajnie dopasowuje się do odcienia skóry Ja z Revlona CS używam 310, a z Rimmela 200 - polecam wypróbować ten odcień, jeśli nie masz najjaśniejszej skóry
Dziękuję
może uda mi się kupić dzisiaj.
Wiesz jeśli chodzi o dobór koloru to u mnie to jest trochę dziwnie, niby jesień i powinnam szukać w kolorach ala kość słoniowa a ja odrobinę lepiej się czuję w takich odrobinkę w róż - może dlatego Max Factor mi odpowiada, Xperience ma bardzo jasną gamę kolorów - używam 75 - chyba najciemniejszy, odrobinę ciemniejszy od moje skóry, dopasowuje się idealnie ale muszę używać też na szyje - trochę mi się już znudził już 3 opakowanie, natomiast testowała na dłoni żelowy Rimmel i miał super konsystencje.
Dam znać jak użyje

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Coś złotko kręcisz, z pierwszej wypowiedzi nie wynikało żeś spróbowała, dlatego sie zdziwiłam, że znajoma i że nie dała ci wypróbowac tylko pytasz tutaj. Ale skoro spróbowałaś to juz wiesz jaki jest podkład MK, przecież żadna opinia nie bedzie lepsza od twojego własnego zdania, prawda? Może raczej opisz tu swoje spostrzezenia na temat tych podkładów zamiast sie wykłócac
może próbowała na dłoni, w większości to chyba tak wygląda spotkanie z konsultantką. Dziewczyny czasami naprawdę na forum słowo pisane może być źle zrozumiane więc nie ma drążyć tematu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 23:30   #2378
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Coś złotko kręcisz, z pierwszej wypowiedzi nie wynikało żeś spróbowała, dlatego sie zdziwiłam, że znajoma i że nie dała ci wypróbowac tylko pytasz tutaj. Ale skoro spróbowałaś to juz wiesz jaki jest podkład MK, przecież żadna opinia nie bedzie lepsza od twojego własnego zdania, prawda? Może raczej opisz tu swoje spostrzezenia na temat tych podkładów zamiast sie wykłócac
"Złotka" i inne tego typu zostaw dla rodziny, nie jesteśmy psiapsiółkami.

Dobrze wiem co wynikało z mojej pierwszej wypowiedzi bo sama ją napisałam, a że jej nie zrozumiałaś i źle zinterpretowałaś nie jest moim problemem

Od tego jest ten wątek aby pytać, pytać i jeszcze raz pytać, a zapytałam czy któraś z dziewczyn używała tych podkładów - ja spróbowałam RAZ, a to za mało, więc pytam
(Nie wiedziałam, że aż tak interesuje Cię moja historia, ale miło mi).
Nie mogę się wypowiedzieć na temat MK bo ten jeden raz to za mało
Gdybym była tak obeznana w temacie jak Ty, nie pytałabym tutaj, prawda?

Ach, jeszcze coś: wiesz, jestem za stara, żeby się tutaj "wykłócać" o jakieś pierdoły, więc spokojnie...
Nie wiem czemu tak bardzo zależy Ci na czepianiu się, podważaniu cudzych słów i oskarżania, że ktoś coś kręci...
Jesteśmy na Wizażu i pytamy o podkłady, nie siedzimy w sekcji kryminalnej na przesłuchaniu, więc daj sobie spokój, dobrze? - Taka moja prośba


I jeszcze raz zapytam dziewczyn, które używały podkładów Mary Kay i mogą mi bez prowadzenia śledztwa powiedzieć co o nich sądzą - warto?
Będzie mi łatwiej
(cera mieszana, obecnie kosmetyczka robi mi kwasy, więc będzie troszkę łuszczenia)
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
może próbowała na dłoni, w większości to chyba tak wygląda spotkanie z konsultantką. Dziewczyny czasami naprawdę na forum słowo pisane może być źle zrozumiane więc nie ma drążyć tematu
Dokładnie
Osoby piszące raczej lepiej wiedzą o co im chodzi i co piszą, a że ktoś inaczej to odbiera to już inna historia.
Nie wiedziałam tylko, że pytanie o podkład może spowodować falę podejrzeń co do osoby pytającej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 01:39   #2379
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

Mam cere suchą, (choć czasem potrafi się błyszczeć) i naczynkową.
Oto jakie warunki powinien spełniać mój podkład:
-cera nie powinna się świecić, ale też nie powinien podkreślać suchych skórek i być matujący bo wtedy mam nie miłosiernie suchą skóre (przynajmniej po jednym matującym który wypróbowałam się tak stało)
-cena 35? no może do 50 ale lepiej by było jakby był nieco tańszy :P
-nie powinien być bardzo gęsty, bo nie lubie trzec na buzi, ale powinien być taki który łatwo się rozsmarowywuje
-krycie: średnie
-w miare trwały
znacie coś takiego?
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:08   #2380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

kwc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:21   #2381
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

I wyszukiwarka
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 19:25   #2382
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

http://margaaretkaa.blogspot.com/201...-podkad-w.html

Poczytaj o tym, według mnie to całkiem fajny podkład
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:00   #2383
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
http://margaaretkaa.blogspot.com/201...-podkad-w.html

Poczytaj o tym, według mnie to całkiem fajny podkład
Dziękuje ale chyba faktycznie cieżko go dostać bo nigdy go jeszcze nie widziałam w katalogu...
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:19   #2384
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

Do 50 zł nie Zwłaszcza trwałego i delikatnego za razem
Ale szukaj po KWC, może coś znajdziesz
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:24   #2385
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez bombonierka654 Pokaż wiadomość
Mam cere suchą, (choć czasem potrafi się błyszczeć) i naczynkową.
Oto jakie warunki powinien spełniać mój podkład:
-cera nie powinna się świecić, ale też nie powinien podkreślać suchych skórek i być matujący bo wtedy mam nie miłosiernie suchą skóre (przynajmniej po jednym matującym który wypróbowałam się tak stało)
-cena 35? no może do 50 ale lepiej by było jakby był nieco tańszy :P
-nie powinien być bardzo gęsty, bo nie lubie trzec na buzi, ale powinien być taki który łatwo się rozsmarowywuje
-krycie: średnie
-w miare trwały
znacie coś takiego?

Revlon Photoready - używam dopiero drugi tydzień i na dzień dzisiejszy jest moim faworytem! Na allegro za jakieś 40 zł z przesyłką.
Bourjois Healthy mix - ja go nabyłam w promocji za 46 zł - nie wysusza, uwielbiam ten zapach
W tych cenach tylko te przychodzą mi do głowy.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:26
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 23:02   #2386
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: wciąż szukam idealnego podkladu, pomóżcie

mial ktos https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-579788 ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:14   #2387
bobinkowa
Raczkowanie
 
Avatar bobinkowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam i bardzo proszę o radę!
Szukam odcienia Maybelline Instant Age Rewind Radiant Firming Makeup (Podkład rozświetlający), który byłby najbardziej zbliżony do naturalnego (03) z Virtuala (podkład rozświetlający)- ten jest dla mnie idealny pod względem koloru....
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...em-jojoba.html

Wydaje mi się, że najbliższe będą mu odcienie Creamy Natural (light 5) lub Sandy Beige (medium 1) ale nie mogę ich przetestować bo nie ma ich w żadnych sklepach, tylko na necie
Dla porównania powiem jeszcze, że Ciepły Beż z Sorayi make up sceniczny jest chyba za ciemny, za pomarańczowy dla mnie.
bobinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:24   #2388
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny, proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu astor mineral match 16h odcień 001. Niestety, nie jest on już dostępny w sprzedaży. Poszukuję więc pudru dobrze kryjącego ( mam rozszerzone pory) oraz utrzymującego się jak najdłużej na twarzy. Mam cerę mieszaną. Próbowałam już astor mattitude, ale krycie jest za słabe oraz rimmel stay matte, ale po pierwsze nie mogę go dobrze rozsmarować, a po drugie po kilku godzinach nie ma po nim śladu. Nie wiem już jaki podkład wybrać, proszę o porady!!! Cena np. do 70zł
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:41   #2389
clarry79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 194
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Z kamuflażu to nie wiem, bo osobiście nie używam, bo nie muszę ze względu na ładną i dość bezproblemową cerę, aczkolwiek co do podkładu - polecam Light Radiance - Miss Sporty, light
Niezawodny, subtelny, prawie tak jakby to była Twoja skóra Nie czuć niekomfortu w postaci "maski" Jest idealny zarówno do codziennego stosowania, jak i na imprezy wieczorowe
clarry79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 20:11   #2390
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam.

Podczytuję Wizaż już od dłuższego czasu (w tym również przeglądam KWC) i wypróbowałam już kilka polecanych podkładów. Obecnie używam Loreal True Match. Podkład jest naprawdę dobry, ale niestety nie tuszuje dobrze zaczerwienionych obszarów twarzy.

Zastanawiam się, czy kupić jakiś nowy podkład, który byłby dość jasny (używam N2 Vanille), ale mocniej kryjący, czy może lepiej zainwestować w zielony toner.

Z góry dziękuję za opinie i sugestie.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:21   #2391
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Martitka10 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu astor mineral match 16h odcień 001. Niestety, nie jest on już dostępny w sprzedaży. Poszukuję więc pudru dobrze kryjącego ( mam rozszerzone pory) oraz utrzymującego się jak najdłużej na twarzy. Mam cerę mieszaną. Próbowałam już astor mattitude, ale krycie jest za słabe oraz rimmel stay matte, ale po pierwsze nie mogę go dobrze rozsmarować, a po drugie po kilku godzinach nie ma po nim śladu. Nie wiem już jaki podkład wybrać, proszę o porady!!! Cena np. do 70zł
Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Witam.

Podczytuję Wizaż już od dłuższego czasu (w tym również przeglądam KWC) i wypróbowałam już kilka polecanych podkładów. Obecnie używam Loreal True Match. Podkład jest naprawdę dobry, ale niestety nie tuszuje dobrze zaczerwienionych obszarów twarzy.

Zastanawiam się, czy kupić jakiś nowy podkład, który byłby dość jasny (używam N2 Vanille), ale mocniej kryjący, czy może lepiej zainwestować w zielony toner.

Z góry dziękuję za opinie i sugestie.
U mnie sprawdza się Panstik MF, nigdy nie miałam nic bardziej kryjącego, a mam problem z przebarwieniami. Mam mieszaną cerę i u mnie nieźle matuje Polecam bardziej jako korektor na większe partie twarzy, ja aplikuję go na całą brodę, ponieważ tam pojawiają się niedoskonałości.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:47   #2392
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się Panstik MF, nigdy nie miałam nic bardziej kryjącego, a mam problem z przebarwieniami. Mam mieszaną cerę i u mnie nieźle matuje Polecam bardziej jako korektor na większe partie twarzy, ja aplikuję go na całą brodę, ponieważ tam pojawiają się niedoskonałości.
O! Dziękuję za pomoc. Nie zwróciłam na niego wcześniej uwagi. Czyli u mnie mógłby się sprawdzić, bo w sumie najbardziej cierpię z powodu niby-rumieńców na policzkach oraz w okolicy nosa i nie muszę smarować ciężkim podkładem całej twarzy (chociaż przebarwienia po trądziku niestety też tu i ówdzie się znajdą).

Czy ów specyfik można aplikować pod oczy? Bo jeżeli tak, to rozwiązałabym od razu problem sińców.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:52   #2393
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
O! Dziękuję za pomoc. Nie zwróciłam na niego wcześniej uwagi. Czyli u mnie mógłby się sprawdzić, bo w sumie najbardziej cierpię z powodu niby-rumieńców na policzkach oraz w okolicy nosa i nie muszę smarować ciężkim podkładem całej twarzy (chociaż przebarwienia po trądziku niestety też tu i ówdzie się znajdą).

Czy ów specyfik można aplikować pod oczy? Bo jeżeli tak, to rozwiązałabym od razu problem sińców.
Jak najbardziej można pod oczy. Jest dość tłustawy więc nie wysusza delikatnej skóry pod oczami
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:02   #2394
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
"Złotka" i inne tego typu zostaw dla rodziny, nie jesteśmy psiapsiółkami.

Dobrze wiem co wynikało z mojej pierwszej wypowiedzi bo sama ją napisałam, a że jej nie zrozumiałaś i źle zinterpretowałaś nie jest moim problemem

Od tego jest ten wątek aby pytać, pytać i jeszcze raz pytać, a zapytałam czy któraś z dziewczyn używała tych podkładów - ja spróbowałam RAZ, a to za mało, więc pytam
(Nie wiedziałam, że aż tak interesuje Cię moja historia, ale miło mi).
Nie mogę się wypowiedzieć na temat MK bo ten jeden raz to za mało
Gdybym była tak obeznana w temacie jak Ty, nie pytałabym tutaj, prawda?

Ach, jeszcze coś: wiesz, jestem za stara, żeby się tutaj "wykłócać" o jakieś pierdoły, więc spokojnie...
Nie wiem czemu tak bardzo zależy Ci na czepianiu się, podważaniu cudzych słów i oskarżania, że ktoś coś kręci...
Jesteśmy na Wizażu i pytamy o podkłady, nie siedzimy w sekcji kryminalnej na przesłuchaniu, więc daj sobie spokój, dobrze? - Taka moja prośba


I jeszcze raz zapytam dziewczyn, które używały podkładów Mary Kay i mogą mi bez prowadzenia śledztwa powiedzieć co o nich sądzą - warto?
Będzie mi łatwiej
(cera mieszana, obecnie kosmetyczka robi mi kwasy, więc będzie troszkę łuszczenia)
Dziękuję




Dokładnie
Osoby piszące raczej lepiej wiedzą o co im chodzi i co piszą, a że ktoś inaczej to odbiera to już inna historia.
Nie wiedziałam tylko, że pytanie o podkład może spowodować falę podejrzeń co do osoby pytającej
Raz użyłam bazy i podkładu Mary Kay i niestety strasznie mnie któreś z nich zapchało! Więc lepiej przetestuj czy Ciebie nie zapycha.

Mam pytanie do Was dziewczyny,miałam próbkę Revlona CS do cery tłustej i mieszanej i suchej i normalnej. Mam wrażenie że jest za bardzo matujący dla mnie i jakoś mi nie odpowiada. Mam cerę mieszaną, teraz jest przesuszona kwasem. Codziennie nakładam na twarz krem filtrem i szukam podkładu kryjącego ( nie mam wiele do ukrycia więc może być średnie krycie ),nie całkowicie matującego, lekkiego, w żółtej tonacji, nie zapychającego i w miarę przystępnej cenie, coś drogeryjnego jak Rimmel,Bourjois,Revlon,Ma x Factor itp. Zastanawiam się nad Lasting Finish Rimmela i True Match L'oreala. Jakie podkłady polecacie na zimę do takiej cery jak moja?
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:07   #2395
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
Raz użyłam bazy i podkładu Mary Kay i niestety strasznie mnie któreś z nich zapchało! Więc lepiej przetestuj czy Ciebie nie zapycha.

Mam pytanie do Was dziewczyny,miałam próbkę Revlona CS do cery tłustej i mieszanej i suchej i normalnej. Mam wrażenie że jest za bardzo matujący dla mnie i jakoś mi nie odpowiada. Mam cerę mieszaną, teraz jest przesuszona kwasem. Codziennie nakładam na twarz krem filtrem i szukam podkładu kryjącego ( nie mam wiele do ukrycia więc może być średnie krycie ),nie całkowicie matującego, lekkiego, w żółtej tonacji, nie zapychającego i w miarę przystępnej cenie, coś drogeryjnego jak Rimmel,Bourjois,Revlon,Ma x Factor itp. Zastanawiam się nad Lasting Finish Rimmela i True Match L'oreala. Jakie podkłady polecacie na zimę do takiej cery jak moja?
Jeśli chodzi Ci o Rimmela LF 25H to nie polecam, dla mnie dość słabo kryje i nie matuje, w dodatku ma ciemne kolory.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:47   #2396
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
Raz użyłam bazy i podkładu Mary Kay i niestety strasznie mnie któreś z nich zapchało! Więc lepiej przetestuj czy Ciebie nie zapycha.
Dziękuję
Mnie mało co nie zapycha, ale walczę z tym

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o Rimmela LF 25H to nie polecam, dla mnie dość słabo kryje i nie matuje, w dodatku ma ciemne kolory.
Dla mnie krycie jest ok. Na początku bardzo mi odpowiadał, potem skóra się przyzwyczaiła i odstawiłam, a teraz stoi na półce i czeka na powrót
Ale fakt, w odcieniach szału nie ma
Mam 100 Ivory.
Od jakiegoś czasu wolę jasne podkłady i nie wiem czy po jego nałożeniu będę się czuła komfortowo
Jednak dziewczyny z ciemniejszą karnacją powinny się odnaleźć w tonacji
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:59   #2397
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny szukam podkładu w jasnym bardzo odcieniu, ale takiego, po którym nie będe wyglądac jak świnka! Macie jakies sprawdzone marki, które mają normalne kolory bez tego obrzydliwego różowego pigmentu? Każdy podkład który kupuje zawsze ma takie pigment i zawsze wyglądam jak świnka...
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:28   #2398
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez anja0804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam podkładu w jasnym bardzo odcieniu, ale takiego, po którym nie będe wyglądac jak świnka! Macie jakies sprawdzone marki, które mają normalne kolory bez tego obrzydliwego różowego pigmentu? Każdy podkład który kupuje zawsze ma takie pigment i zawsze wyglądam jak świnka...
U mnie sprawdza się Revlon CS w odcieniu Buff, jasny beż neutralny, ale nie wiem czy taki poziom jasności Cię interesuje polecam lekturę wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...asny+podk%B3ad
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 00:04   #2399
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez anja0804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam podkładu w jasnym bardzo odcieniu, ale takiego, po którym nie będe wyglądac jak świnka! Macie jakies sprawdzone marki, które mają normalne kolory bez tego obrzydliwego różowego pigmentu? Każdy podkład który kupuje zawsze ma takie pigment i zawsze wyglądam jak świnka...
Bourjois healthy mix ma dość jasne odcienie z żółtym pigmentem.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:59   #2400
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny, zwracam się do Was z nadzieją, że i mi coś doradzicie

do tej pory używałam Xperience Max Factora i jestem z niego bardzo zadowolona, ale teraz w zimie się nie sprawdza, gdyż moja skóra się czerwieni, no i potrzebuję lepszego krycia, ogólnie czegoś cięższego. zastanawiam się nad Revlonem Colorstay/Photoready albo nad Catrice Photo Finish, uważacie, że któryś z nich spełni moje oczekiwania? a może macie coś lepszego do polecenia?

moja cera jest normalna, z lekką tendencją do przetłuszczania w sferze T, nie mam problemów z niedoskonałościami, od czasu do czasu lekkie sińce pod oczami.

aha, i dobrze żeby miał bardzo jasne odcienie
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.