Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 07:10   #271
kojotka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Naturalny brąż
Zwolenniczka radykalnej metamorfozy
kojotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:19   #272
sandra3209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 156
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

to wypowiem się i ja Otóż jeżeli chodzi o radykalne metamorfozy , to jestem jak najbardziej za-lecz uwazam ,aby nie przedobrzyć z włosami wyszło mi genialnie , ponieważ z dziwnego odcienia blondu zrezygnowałam i pofarbowałam je na rudo! i to był strzał w dziesiątke , wlosy dodały mi niesłychanego blasku -buzia zrobiła się zupełnie inna od dobrego roku ,caly czas robię się na rudzielca -ten kolor dodaje takiego pazura jest niebanalny i nie ma go tyle na głowach innych ,wiec czuję sie oryginalna
na pewno nie zrezygnuję z tego koloru ,aczkolwiek inne zmiany jak najbardziej lubię eksperymenty
sandra3209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:02   #273
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja osobiście preferuję mój naturalny kolor.Jestem szatynką i po kilku próbach farbowania włosów zawsze wracam do naturalnego. Ogólnie rzecz biorąc cenię sobie naturalność,zbytnio też nie przesadzam z makijazem,maluję się w jasnych odcieniach,gdyz mam zielono-jasne oczy,co daje mi to ,,lekkości,,.Wracając do koloru moich włosów ,przez kilka lat eksperymentom nie było końca,nie raz trzeba było je ratować bo przesadziłam z czekaniem z farbą na głowie. Pamiętam taka anegtotkę,że chciałam sobie sama odfarbowac włosy i użylam do tego jasnego blądu (mając wtedy na włosach ciemny brąz) ,włosów jak nie odfarbowało tak nie odfarbowało,za to na głowie miałam przez kilka dni cos na styl gniazda ptasiego ( odrosty były bląd,reszta brązowa).Dlatego też,po tym i innych śmiesznych zdarzeniach przestałam farbować włosy,tak jak wczesniej wspomniałam cenię sobie to co naturalne i koloru moich włosów nie zmienię,chyba ,że zaczną siwieć )
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:32   #274
klaudiaphelps
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudiaphelps
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 535
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Najbardziej lubię kolor czekoladowobrązowy, taki też jest naturalny odcień moich włosów. Chociaż jest dosyć często spotykany uważam go za idealny, ponieważ "niczego mu nie brakuje". Nie jest ani wypłowiały, ani zbyt intensywny, świetnie się wypośrodkowuje. Poza tym pasuje do każego rodzaju oczów.
__________________
Płatne ankiety :

YouGov


opinie.pl


Toluna




"Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" klik
klaudiaphelps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:06   #275
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Z natury jestem ciemną blondynką. Bardzo lubię blond włosy, lecz najlepiej się czuje, gdy mam je nieco rozjaśnione, dlatego od wielu lat sięgam po farby mające pomóc mi osiągnąć zamierzony cel. Jak na razie nie było takiej która by mnie w 100% usatysfakcjonowała. Lubię radykalne zmiany. Marzy mi się aby na mojej głowie w końcu pojawił się głęboki kolor- jasny blond.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:24   #276
nataliap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest kolor blond.Sama jesltem naturalnie ciemna blandi,ale rozjasniem na jasniejsze barwy i uważam,ze taki najbardziej mi pasuje chodz uwielbiam brązy .Co do drugiego pytania,to raczej jestem skłonna do podkreslania naturalnosci,ale i coś szalonego od czasu do czasu jest nam kobietom potrzebne.
nataliap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:23   #277
ewelinciaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Moim ulubionym kolorem włosów jest piękny, ognisty a zarazem lekko marchewkowy rudy(choć sama mam włosy koloru ciemny blond). Uważam że piegowate rudzielce wyglądają intrygująco
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?
Stanowczo nie lubię udziwnień i innowacji, stawiam na naturę
ewelinciaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 12:05   #278
karot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Rudy! Ognisty, bardziej wpadający w marchewkowe odcienie, czy też rudy stricte rudy, uwielbiam ten żywiołowy kolor! Długo po koloryzacji pozostaje świeży, błyszczący. Dzięki niemu moja uroda staje się ciekawsza, niebieskie oczy się wspaniale z nim komponują! Dla mnie osobiście kolor ten jest synonimem fantazyjności, kreatywności, młodzieńczej radości i szaleństwa z nutką oryginalności! Jako naturalna ciemna blondynka kilka razy poddawałam się koloryzacji i jestem zdecydowaną zwolenniczką i miłośniczką radykalnych metamorfoz! Pozdrawiam Marta

Edytowane przez karot
Czas edycji: 2010-11-06 o 12:17
karot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:38   #279
xxxsugarxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxsugarxxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 252
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Lubię metamorfozy. Myślę, że małym kosztem, jeżeli chodzi o czas i pieniądze można zmienić swój wizerunek na lepszy. Nie zawsze nasz naturalny kolor to ten, który idealnie do nas pasuje. Wiele kobiet ma myszowaty kolor włosów, a zafarbowanie ich dodaje im uroku i przede wszystkim pewności siebie. Poza tym co jest złego w eksperymentowaniu? Metamorfozy są nam w życiu potrzebne, aby nie popaść w monotonię. Ja osobiście uwielbiam czerń. Bo w końcu pasuje do wszystkiego Jest zmysłowa i zawsze modna. Do kobiet z czarnymi włosami najczęściej pasuje każdy makijaż- czy ten delikatny, jasny, czy mocny i ciemny. Blondynki na przykład nie mogą sobie często pozwolić na mocniejsze podkreślenie oczu, czy ust. Tak samo z opalenizną. Najbardziej ona pasuje do brunetek. Kiedy przesadzą z nią kobiety z jaśniejszymi włosami wygląda to tym bardziej sztucznie. Dlatego właśnie jestem zwolenniczką metamorfoz i czarnych włosów.
xxxsugarxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:22   #280
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Kiedys bylam zwolenniczka farbowania wlosow teraz wybieram naturalnosc. Jestem szatynka .
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:48   #281
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Odpowiedz: Naturalnie jestem blondynką i pomimo młodego wieku (15 lat) zdecydowałam się na radykalną zmianę- hebanową czerń.. Od tamtej pory moje włosy przeszły wiele, naprawdę.
Przeszłam przez całą paletę barw, przetestowałam miliony farb i... wróciłam niczym córka marnotrawna do blondu . Jestem zwolenniczką radykalnych metamorfoz (ale z głową!)

Włosy to wizytówka kobiety, a jeżeli kobieta się czuje piękna, to nie ważne jaki kolor włosów ma Moim ulubionym kolorem włosów jest- lazurowy !!! (marzę o takim,choć nie mam odwagi)

Edytowane przez Anaitis
Czas edycji: 2010-11-06 o 15:50
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 16:38   #282
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką naturalnego piękna wypływającego z głębi oczu, subtelnego uśmiechu, pięknego wnętrza i charakteru. Naturalność to wyeksponowanie tego co jest w nas najlepsze, akceptacja siebie a to przecież chodzi

Mój kolor to mleczna czekolada i jasny czekoladowy brąz. To kolory ciepłe, za razem intensywne, wyraziste...jak ja
__________________
Czas nie stoi w miejscu. Postepuj tak, abys nie chcial odwracac sie za siebie.
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:21   #283
klapouszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Nie mam ulubionego koloru włosów, bo każdej kobiecie w czym innym jest ładnie: niektórym pięknie w rudym, a reszcie nie. Do mnie najbardziej pasuje ciemny blond/ jasny brąz. Lubię metamorfozy, które podkreślają naturalne piękno.
klapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:37   #284
uffiee
Raczkowanie
 
Avatar uffiee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Brąz jest królem wśród kolorów, naturalny, odmładzający i pasuje prawie do każdej buzi. Własne włosy, kiedy są lśniące i zdrowe wyglądają zjawiskowo!
__________________
Fuck the world and let's get high

65-60-55-53
uffiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:09   #285
anis63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Uwaga zmysłowe brunetki, uwodzicielskie szatynki, pełne energii rudzielce i eteryczne blondynki! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 30 zestawów do pielęgnacji włosów farbowanych Fructis Color Resist od GARNIER.

Co należy zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?


Odpowiedzi należy umieszczać klikając „odpowiedz” w tym wątku

Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.
Witam, jestem naturalną blondynką, znajomi twierdzą że to jest kolor "mysi", ale ja go uwielbiam, jest taki oryginalny i rzadko spotykany.Mam już 47 lat i siwiejące włosy, ale przy moim mysim blondzie nie jest to aż tak widoczne.Jestem zwolenniczką naturalnego piękna, ale kiedyś odważyłam się na radykalną zmianę i przefarbowałam włosy na czarno. Muszę przyznać że, nie wyglądało to tak źle, nawet ta czerń mi pasowała.Jednak natura robi swoje i powróciłam do swojego mysiego blondu. Jednak zachęcam wszystkich do eksperymentowania i pielęgnacji włosów, jest to fajna zabawa.Pozdrawiam, Anna.
anis63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 19:10   #286
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

uwielbiam nature i żaden odcień nie jest równie subtelny jak nasz prawdziwy. Metamorfozy jak najbardziej sa potrzebne i każda kobieta je potrzebuje , bo dzięki nim pokazujemy jakie jestesmy naprawdę, a uwierzcie, że my kobietki zmienne jestesmy!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 19:30   #287
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uważam, że kolor włosów powinien pasować i podkreślać urodę dlatego mimo, że wiele lat byłam blondynką jedną wizytą u fryzjera zmalowałam sobie na głowie naturalny brąz i to właśnie on okazał się strzałem w 10'tkę Metamorfozy są potrzebne, oczywiście te korzystne
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:29   #288
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor to ciemny blond... Jednak zawsze dla mnie to był kolor nijaki, "mysi"...
Jako zwolenniczka radykalnych zmian przeszłam już przez wiele kolorów, był płomienny rudy, głęboka czerń... Burgund....
Eksperymentowałam też z pasemkami...
Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką czekoladowego blondu
Myślę, że ten kolor może na dłużej zagościć na mojej głowie...
Gdzieś tam, w oddali, marzy mi się taki prawdziwy blond. taki naturalny, lekko zgaszony, nie jakaś tam platyna, czy "słoma", eh... nawet nie umiem go w pełni opisać
Jednak w życiu odważnym trzeba być, trzeba szukać swojego prawdziwego "JA"...
__________________
Do przodu, dzień po dniu...
http://s8.suwaczek.com/20120804570520.png
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:35   #289
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem naturalną brunetką .
Cytat:
Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Jestem zdecydowaną zwolenniczką ciepłych,czekoladowych brązówz domieszką refleksów,choć kuszą mnie intensywne czerwienie.

Cytat:
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?
Z uwagi na ciemne włosy i mocny barwnik włosa musiałam zrezygnować na dłuższy czas z radykalnych zmian na rzecz zdrowych włosów.
Uwielbiam zmiany i raz na jakiś czas potrafię zaszaleć z kolorkiem,jednak potrzebuję pomocy i porady w pielęgnacji włosów farbowanych.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:39
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 21:03   #290
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest kasztanowy. Niestety, Matka Natura nie obdarzyła mnie włosami w tym kolorze, więc muszę sięgać po farbę
Jestem za podkreślaniem naturalnego piękna, ale jeśli ktoś lubi zmiany to jak najbardziej popieram metamorfozy, nawet te radykalne.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 21:50   #291
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jak określić mój kolor włosów ?
Ciemny blond ? Jasny brąz ?
Ja mówię na niego "mysi" .
Dlatego uwielbiam zmieniać ich kolory. Nie mogę oprzeć się różnorodności
w wyborze kolorów farb i efektów jakie powstają po ich zastosowaniu na moich włosach. Nie zawsze jest to kolor zamierzony Ale ja uwielbiam niespodzianki .
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 23:58   #292
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój kolor włosów to coś pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem. Ulubiony/Wymarzony kolor włosów? - piękny brąz nie za ciemny nie za jasny może być z rudymi refleksami. Do wszelkich zmian podchodzę raczej ostrożnie, a już w szczególności do tych wprowadzanych przeze mnie jak np. farbowanie włosów w domu gdzie efekt jaki chcę osiągnąć jest niepewny i większości przypadków nieudany:P
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 07:37   #293
karina8029
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem blondynką i bardzo lubie ten kolor faktycznie na codzień raczej dobieram delikatne barwy ale również lubię poszaleć wiec czasami są mocniejsze oraz bardziej widoczne!
karina8029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 09:46   #294
TARANTULLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond..
Obecnie mam na nich granatowa czerń którą wszystkim polecam i stanowczo jest to mój ulubiony kolor !!!! Uwielbiam bardzo radykalne i częste metamorfozy więc niedługo na pewno sprawdzę nowy kolor Garnier Color Naturals.. może fiolet albo czerwień ??
TARANTULLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 09:47   #295
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam brązy i czernie i zdecydowanie jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego koloru włosów - wyznaje zasade ze w naturalnym kolorze danym nam przez nature jest nam najlepiej!
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 10:17   #296
jakascudna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Oscar Wild napisał kiedyś, że " Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza." Wyzwaniem jest bowiem wydobyć piękno, a nie zbudować je od podstaw. Od zawsze jestem brunetką o ciemno czekoladowym odcieniu włosów. Zawsze były dla mnie największym i fundamentalnym dodatkiem każdej kreacji. Niczym była przy nich nawet drogocenna biżuteria. Tak długo, jak nie pojawiały się na nich pierwsze srebrne niteczki, doceniałam na każdym kroku ich naturalną barwę. Jednak dosyć szybko nadszedł uwarunkowany genetycznie czas, kiedy konieczną stała się pierwsza pomoc dla ich barwy. Nigdy jednak nie zdecydowałam się odejść od koloru, jak najbardziej zbliżonego do naturalnej barwy kosmyków. Dziś staram się wydobyć z nich głębię, a jednocześnie patrzeć w lustro i czuć , że wciąż jestem sobą.
jakascudna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:50   #297
lyrx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

W zasadzie mam 2 ulubione kolory- mahoń w połączeniu z czernią oraz czekolada z mokką - są po prostu rewelacyjne. A jeśli chodzi o drugie pytanie- no cóż, wszystko zależy od osoby. Do jednej pasuje radykalna metamorfoza, do innych subtelne podkreślenie piękna. Ja jestem pomiędzy tymi dwoma sposobami.
lyrx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:10   #298
PatrycjaNC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
GG do PatrycjaNC
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moje włosy maja kolor j cieplego cappuccino. osobiscie kocham ten kolor i wole kiedy wlosy maja swoj naturalny kolor. A jesli są zadbane i lśniące mozna z nich wydobyc niesamowite piekno

PatrycjaNC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:20   #299
Aggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Naturalnosc, naturalnosc i jeszcze raz naturalnosc!
Moj ulubiony, naturalny odcien to cieply, sloneczny blond.
Kocham moje kreciolki
Uwielbiam delikatnie i naturalnie podkreslac moja urode

Aggie
Aggie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:33   #300
Krysia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Wiśnia to kolor który budzi mnie do życia.Lubię zmiany,ale bez zbędnej ekstrawagancji-wszystko z taktem i umiarem.
Krysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.