Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 21:52   #4621
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja dziś wykonałam makijaz z użyciem Chameleona i same osądzicie czy to jest marchewa na moich policzkach.
Uważam ze Chameleon jest piękny a te które go nie mają mogą jeszczse sie zastanowić póki są w perfumeriach.
bardzo ładnie się prezentuje
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak kusiłyście tym cudeńkiem Guerlain KissKiss Baby 260 Romantic Nude, to musiałam go sobie kupić Czekam, kiedy przyleci do mnie
nie powinnaś być zawiedziona ja uwielbiam tę pomadkę, ale odcień 261
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 22:09   #4622
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Zamówiłam eyeliner Bobbi Brown w Douglasie przez internet... W jakim czasie mogę się spodziewać go u siebie?? Juz nie mogę się doczekać....
Ja swoje zamówienie składałam w zeszły poniedziałek a dzisiaj kurier mi je dostarczył
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 22:12   #4623
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Olilcia Pokaż wiadomość
A orientuje się może któraś z Was czy na tą zniżkę z Flesza mogę kupić pędzel Sephora?
w gazecie jest napisane, że zniżka jest na kosmetyki marki Sephora... zawsze możesz spróbować z pędzlem, pewnie zależy na jaką trafisz panią sephorzankę
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 22:13   #4624
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Pamiętam, że jakiś czas temu była tutaj mowa o produktach John`a Frieda. Wczoraj byłam w SuperPharm i obecnie jest promocja na te produkty (szampony i odżywki są po 24,99zł. a spray rozjśniający chyba 37zł.) czyli wg mnie całkiem fajne ceny
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 01:10   #4625
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Wycofują NUXE z Polandii
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:22   #4626
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jezuuuuu niektóre z Was nie malowały się Topazem a już negatywnie się o nim wypowiadają tylko i wyłącznie na podstawie prób na dłoni. Pudru paluchami za dużo sie nabiera i dlatego daje zabójczy efekt miedzi. Do tego jest pędzelek (załączony lub wasz ulubiony) żeby aplikować go na buźkę.

Ja dziś wykonałam makijaz z użyciem Chameleona i same osądzicie czy to jest marchewa na moich policzkach.
Uważam ze Chameleon jest piękny a te które go nie mają mogą jeszczse sie zastanowić póki są w perfumeriach.
Oo wypraszam sobie ja sie malowałam Mam dużo jasniejszą skórę niż Ty i na mnie wygląda okropnie. Na Tobie może okropnie nie, ale szczerze? nie powala mnie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:51   #4627
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Zochawks, fajnie, że Ci Chameleon spasował, ale śmiem twierdzić, że masz jednak nieco inny typ urody od większości Polek... Kolorystycznie jesteś bardzo ciepła (i to raczej nie jest kwestia samych zdjęć w słońcu, bo i włosy masz w ciepłym odcieniu), podczas gdy chyba dużo więcej z nas tutaj to mniejsze lub większe bladziuchy, ale zimne. Zupełnie inaczej będzie wyglądał złotawo-miedziany rozświetlacz na osobie o ciepłym typie urody (niekoniecznie wcale śniadej), a inaczej na zimnej.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 09:07   #4628
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dostałam katalog walentynkowy z Sephory i jestem nieco rozczarowana. Liczyłam na -20% smsem a nie pocztą -15% na produkt damski i -15% na produkt męski

Sephora coraz mniejsze zniżki rozdaje... szkoda.
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:15   #4629
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31942556]Tak, te oferty sie lacza.



Uzywasz na nos bazy? Dbasz o nawilzenie? Duzo matujacych produktow uzywasz?[/QUOTE]
na noc triacneal (coby mi sie pory obkurczyły , jednak wysusza..), na dzien bioderma, pelne nawilzenie, dodatkowo peelingi : do tej pory clinique, guerlain i armani, teraz probuje sie z enzymatycznym sampar'em
dodatkowo maski nawilzajace oraz sciagajace pory, glownie w T

z baz to guerlain- nawilzajaca, smashbox anti shine, MUFE all mat, loreal wygladzajaca, nie zatykajaca pory.
nie wiem co moge wiecej zrobic przecierpiec i czekac lepszych dni..


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31947737]A którą bazę Smash wybrałaś? [/QUOTE]
smashbox anti shine

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Przejrzyj sobie tutaj paletki: http://allegro.pl/listing.php/search...magnet*+palet*
Mi się najbardziej podobają takie: http://allegro.pl/mala-paleta-glam-b...076534633.html
Warto przejrzeć te na allegro - niektóre mają nawet lusterka i nie są taki strasznie drogie
Ale żadnej nie mam - na razie się zastanawiam nad nimi, więc polecić nie mogę. Dość dużo na necie jest o Glam box.

zochawks bardzo fajny makijaż
bardzo Ci dziekuje na pewno przejrze

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zochawks, fajnie, że Ci Chameleon spasował, ale śmiem twierdzić, że masz jednak nieco inny typ urody od większości Polek... Kolorystycznie jesteś bardzo ciepła (i to raczej nie jest kwestia samych zdjęć w słońcu, bo i włosy masz w ciepłym odcieniu), podczas gdy chyba dużo więcej z nas tutaj to mniejsze lub większe bladziuchy, ale zimne. Zupełnie inaczej będzie wyglądał złotawo-miedziany rozświetlacz na osobie o ciepłym typie urody (niekoniecznie wcale śniadej), a inaczej na zimnej.
jestem tego samego zdania, make up super, a żelek typowy dla Twojego cieplego typu urody,,

ja np musialabym sie zmalowac jak ta lala, zeby dobrze w zelku wygladac. za blada jestem


BTW, mialam dzisiaj dziwny sen... snilo mi sie chyba ze 100 czarnych kotow w typie sfinxa, ktore zasiadly u mnei w domu i ktore musialam z niego wyganiac.. ehh, nie lubie takich snow
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-01-31 o 09:17
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:35   #4630
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Wycofują NUXE z Polandii
Buuuuuu, a to dlaczego? Nie zdążyłam jeszcze wielu przetestować
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:47   #4631
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Naszło mnie na zakupy w D. online, planuję skorzystać z kodu zniżkowego na Walentynki i załapać się na krem HR gratis. Może podsuniecie mi jakieś pomysły, co kupić? Wezmę 2x bazę pod tusz Lancome, krem do rąk IColoniali.... i nie wiem co jeszcze Co tam mają w dobrej cenie, znalazłyście jeszcze coś fajnego? Zestawów Genifique za 40 zł już chyba nie ma
Pokuście czymś
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 10:01   #4632
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja swoje zamówienie składałam w zeszły poniedziałek a dzisiaj kurier mi je dostarczył
Dosyć długo... Ja dziś dostałam info że wpłata zaksięgowana... może dziś już wyślą
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:16   #4633
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Naszło mnie na zakupy w D. online, planuję skorzystać z kodu zniżkowego na Walentynki i załapać się na krem HR gratis. Może podsuniecie mi jakieś pomysły, co kupić? Wezmę 2x bazę pod tusz Lancome, krem do rąk IColoniali.... i nie wiem co jeszcze Co tam mają w dobrej cenie, znalazłyście jeszcze coś fajnego? Zestawów Genifique za 40 zł już chyba nie ma
Pokuście czymś
Lakiery OPI w niektórych kolorach są w fajnych cenach 24,90 i 34,90, warto popatrzeć.

Baza Loreala pod makijaż Studio Secrets Professional jest za 46,50 (w Rossmannie 89,99zł).

Nic mi więcej nie przychodzi do głowy

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2012-01-31 o 10:18
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:32   #4634
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
na noc triacneal (coby mi sie pory obkurczyły , jednak wysusza..), na dzien bioderma, pelne nawilzenie, dodatkowo peelingi : do tej pory clinique, guerlain i armani, teraz probuje sie z enzymatycznym sampar'em
dodatkowo maski nawilzajace oraz sciagajace pory, glownie w T

z baz to guerlain- nawilzajaca, smashbox anti shine, MUFE all mat, loreal wygladzajaca, nie zatykajaca pory.
nie wiem co moge wiecej zrobic przecierpiec i czekac lepszych dni..



smashbox anti shine


bardzo Ci dziekuje na pewno przejrze
Bazy matujace moga wysuszac skore. Tak samo Triacneal. Im bardziej probujesz buzie zmatowic i ja podsuszac tym bardziej ona sie swieci. Tak czasami bywa. Sprobuj na jakis czas odstawic Triacneal i baze. Po jaims czasie wroc do bazy. Mozliwe, ze to pomoze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:47   #4635
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Dosyć długo... Ja dziś dostałam info że wpłata zaksięgowana... może dziś już wyślą
Fakt trochę czekałam Ale ja dostałam info o zaksięgowaniu wpłaty dopiero w środę rano (w środę również dostałam info o wysyłce) więc jest szansa że dostaniesz paczkę już w piątek
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:03   #4636
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zochawks, fajnie, że Ci Chameleon spasował, ale śmiem twierdzić, że masz jednak nieco inny typ urody od większości Polek... Kolorystycznie jesteś bardzo ciepła (i to raczej nie jest kwestia samych zdjęć w słońcu, bo i włosy masz w ciepłym odcieniu), podczas gdy chyba dużo więcej z nas tutaj to mniejsze lub większe bladziuchy, ale zimne. Zupełnie inaczej będzie wyglądał złotawo-miedziany rozświetlacz na osobie o ciepłym typie urody (niekoniecznie wcale śniadej), a inaczej na zimnej.
Prawda Większość Polek to chłodny typ kolorystyczny, ja również. Być może ciepłe typy lepiej czują sie w takich kolorach

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
(...)

BTW, mialam dzisiaj dziwny sen... snilo mi sie chyba ze 100 czarnych kotow w typie sfinxa, ktore zasiadly u mnei w domu i ktore musialam z niego wyganiac.. ehh, nie lubie takich snow
Trzeba było głaskać
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:20   #4637
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Naszło mnie na zakupy w D. online, planuję skorzystać z kodu zniżkowego na Walentynki i załapać się na krem HR gratis. Może podsuniecie mi jakieś pomysły, co kupić? Wezmę 2x bazę pod tusz Lancome, krem do rąk IColoniali.... i nie wiem co jeszcze Co tam mają w dobrej cenie, znalazłyście jeszcze coś fajnego? Zestawów Genifique za 40 zł już chyba nie ma
Pokuście czymś

Koniecznie zel do brwi Isa Dory. Uzywam go od 6 czy 7 lat chyba. Jest super. Daje kolor i dyscyplinuje wloski. Dzieje sie z nimi mala magia, bo sama henna u kosmetyczki na moich brwiach dawala sredni efekt. Zel cudu przeciez teoretycznie nie robi a brwi wygladaja o wiele lepiej niz w hennie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:26   #4638
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Prawda Większość Polek to chłodny typ kolorystyczny, ja również. Być może ciepłe typy lepiej czują sie w takich kolorach



Trzeba było głaskać
Jesteście pewne, że typowa Polka jest zimnym typem
Typ nordycki to i owszem, ale typowa Polka jest zdecydowanie ciepła: włosy koloru zboża - blondy od jasnych do ciemnych ale z ciepłym słonecznym odcieniem, piegi na twarzy, oczy zielone, miodowe.

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-01-31 o 11:28
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:37   #4639
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

smashbox anti shine
Mój faworyt Trudno ją może wyczuć, ale działanie świetne
(Ciekawa jestem czy ta nawilżająca jest warta swojej ceny)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 11:40   #4640
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Zamówiłam eyeliner Bobbi Brown w Douglasie przez internet... W jakim czasie mogę się spodziewać go u siebie?? Juz nie mogę się doczekać....
Do mnie paczka GLS z internetowego Douglasa idzie 3 dni robocze, płacę kartą kredytową, więc pewnie przy płatności przelewem może być 1-2 dni dłużej . Douglas przesyła link z możliwością śledzenia przesyłki.

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Wycofują NUXE z Polandii
przykro, ciekawe dlaczego? Kilka produktów lubię i co jakiś czas kupuję

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zochawks, fajnie, że Ci Chameleon spasował, ale śmiem twierdzić, że masz jednak nieco inny typ urody od większości Polek... Kolorystycznie jesteś bardzo ciepła (i to raczej nie jest kwestia samych zdjęć w słońcu, bo i włosy masz w ciepłym odcieniu), podczas gdy chyba dużo więcej z nas tutaj to mniejsze lub większe bladziuchy, ale zimne. Zupełnie inaczej będzie wyglądał złotawo-miedziany rozświetlacz na osobie o ciepłym typie urody (niekoniecznie wcale śniadej), a inaczej na zimnej.
Zgadzam się, choć tego żelka nie widziałam w rzeczywistości, że kolory miedziane i jemu pochodne bardzo dobrze wyglądają na ciepłych cerach. Ja mam podobny typ urody do Zochawks. Miałam różnego koloru włosy (naturalne to ciemny, zimny brąz), za młodu także różowe, pomarańczowe, czerwone (czasy OFFowego szaleństwa ) i zawsze bardzo dobrze mi było w miedzianych kolorach.
Zimnych, neutralnych brązerów mogę używać zimą do konturowania, latem wyglądam w nich, jakbym była chora i niedożywiona

Dla mnie ten miedziano-złoty żelek pewnie byłby idealny, ale w związku z tym, że mam jeszcze duuużo diorowego shimmera Amber to się na EL nie skuszę.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
BTW, mialam dzisiaj dziwny sen... snilo mi sie chyba ze 100 czarnych kotow w typie sfinxa, ktore zasiadly u mnei w domu i ktore musialam z niego wyganiac.. ehh, nie lubie takich snow
fajny sen
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:41   #4641
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Jesteście pewne, że typowa Polka jest zimnym typem
Typ nordycki to i owszem, ale typowa Polka jest zdecydowanie ciepła: włosy koloru zboża - blondy od jasnych do ciemnych ale z ciepłym słonecznym odcieniem, piegi na twarzy, oczy zielone, miodowe.
To zależy od Polki ja jestem Wiosna ciepły typ urody a moja siostra Lato -zimny i obie jestesmy Polki od jednej Matki-Polki
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:47   #4642
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
To zależy od Polki ja jestem Wiosna ciepły typ urody a moja siostra Lato -zimny i obie jestesmy Polki od jednej Matki-Polki
Nie, no, dokładnie. Ale tu mowa o większości. Ja też jestem wiosną, a moja siostra latem. Ale nigdy bym nie powiedziała, że w Polsce większość dziewczyn ma zimny typ urody
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:56   #4643
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Nie, no, dokładnie. Ale tu mowa o większości. Ja też jestem wiosną, a moja siostra latem. Ale nigdy bym nie powiedziała, że w Polsce większość dziewczyn ma zimny typ urody
Z moich obserwacji wnioskuję że dużo u nas wiosenek i jesieni czyli ciepłych typów urody
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:24   #4644
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Jesteście pewne, że typowa Polka jest zimnym typem
Typ nordycki to i owszem, ale typowa Polka jest zdecydowanie ciepła: włosy koloru zboża - blondy od jasnych do ciemnych ale z ciepłym słonecznym odcieniem, piegi na twarzy, oczy zielone, miodowe.
Jestem typowa Polka ma mysi kolor włosów itp itd.

Edit: oczywiście, ja również znam mnóstwo dziewczyn o ciepłym typie urody, ale zdecydowanie lato jest w naszym kraju najmocniej rozpowszechnionym typem urody. A co do jesieni - to chyba z kolei najrzadziej

Edit2: http://www.strefa-kobiety.pl/2010/03...ieta-lato.html
http://lula.pl/lula/1,95647,7986348,...na__Lato_.html
http://wiadomoscikosmetyczne.pl/maki...-kolorystyczna
http://www.ofeminin.pl/styl-gwiazd/t...to-d19969.html


Wybaczcie, że sięgam po tak niewyszukane źródła

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-01-31 o 12:33 Powód: linki
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:39   #4645
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem typowa Polka ma mysi kolor włosów itp itd.

Edit: oczywiście, ja również znam mnóstwo dziewczyn o ciepłym typie urody, ale zdecydowanie lato jest w naszym kraju najmocniej rozpowszechnionym typem urody. A co do jesieni - to chyba z kolei najrzadziej

Edit2: http://www.strefa-kobiety.pl/2010/03...ieta-lato.html
http://lula.pl/lula/1,95647,7986348,...na__Lato_.html
http://wiadomoscikosmetyczne.pl/maki...-kolorystyczna
http://www.ofeminin.pl/styl-gwiazd/t...to-d19969.html


Wybaczcie, że sięgam po tak niewyszukane źródła
Hah, no ja też poczytałam trochę i wyszło mi inaczej

Nawet no pobocznym wątku "typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?"
znalazłam link do przeciętnych twarzy z niektórych krajów i jak w pysk szczelił to ja:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1326232175
oczywiście ja ładniejsza jestem haha
Dla mnie typowa Polka to Ewa Wachowicz i takie "niewyraźne" typy widuję najczęściej. Ona chyba też chyba wiosną jest...

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-01-31 o 12:41
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:46   #4646
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Hah, no ja też poczytałam trochę i wyszło mi inaczej

Nawet no pobocznym wątku "typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?"
znalazłam link do przeciętnych twarzy z niektórych krajów i jak w pysk szczelił to ja:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1326232175
oczywiście ja ładniejsza jestem haha
Dla mnie typowa Polka to Ewa Wachowicz i takie "niewyraźne" typy widuję najczęściej. Ona chyba też chyba wiosną jest...
Mimbla nie chcę Cię pozbawiać prawa do własnego zdania Miałam wiele godzin z analizy kolorystycznej, samodzielnie zanalizowałam naprawdę wiele osób, nie tylko kobiet i wierz mi, zdecydowana większość to były osoby w typie lata, potem zimy, wiosny i tylko parę osób w typie jesieni. Jeśli Twoje doświadczenia sa inne ok, chętnie o nich poczytam - również o tym co, jak napisałaś, wyczytałaś.

Co do pani Wachowicz, na żywo jej nie widziałam , ale ciekawa jestem bardzo, dlaczego uznałas ją za ciepły typ? Konkretnie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:17   #4647
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Lakiery OPI w niektórych kolorach są w fajnych cenach 24,90 i 34,90, warto popatrzeć.

Baza Loreala pod makijaż Studio Secrets Professional jest za 46,50 (w Rossmannie 89,99zł).

Nic mi więcej nie przychodzi do głowy
Dzięki Jednak mam zakaz kupowania lakierów Bazy kiedyś próbowałam i jakoś mi nie podeszła.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31958199]Koniecznie zel do brwi Isa Dory. Uzywam go od 6 czy 7 lat chyba. Jest super. Daje kolor i dyscyplinuje wloski. Dzieje sie z nimi mala magia, bo sama henna u kosmetyczki na moich brwiach dawala sredni efekt. Zel cudu przeciez teoretycznie nie robi a brwi wygladaja o wiele lepiej niz w hennie.[/QUOTE]

Pomyślę o tym żelu - dzięki! Obecnie mam zapas kredek, które bardzo lubię, dają bardzo naturalny efekt podkreślenia brwi.

Jakby jeszcze ktoś chciał dorzucić hiciora z D. online, to czekam



Od jakiegoś czasu w różnych miejscach trafiam na dyskusje o typach urody i ostatnio sporo czytałam analiz i wiecie co? Nie potrafię określić swojego typu urody! Nie wiem czy wiosna czy lato? A ciekawa jestem
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:18   #4648
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mimbla nie chcę Cię pozbawiać prawa do własnego zdania Miałam wiele godzin z analizy kolorystycznej, samodzielnie zanalizowałam naprawdę wiele osób, nie tylko kobiet i wierz mi, zdecydowana większość to były osoby w typie lata, potem zimy, wiosny i tylko parę osób w typie jesieni. Jeśli Twoje doświadczenia sa inne ok, chętnie o nich poczytam - również o tym co, jak napisałaś, wyczytałaś.

Co do pani Wachowicz, na żywo jej nie widziałam , ale ciekawa jestem bardzo, dlaczego uznałas ją za ciepły typ? Konkretnie?
Soso, ani ja Tobie też nie chcę odmawiać tego prawa
Dla mnie większość Polek ma ciepły typ urody, dla Ciebie zimny, przecież się nie będziemy licytować i podawać linki z netu
Podałam nazwę wątku i tam dziewczyny świetnie opisują różnice pomiędzy typami urody
Co do E. W. - podoba mi się bardziej w złocie niż srebrze, zieleni niż niebieskim, koralu niż różu - stąd mój wniosek... pewnie głupi ale mój

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:19
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:26   #4649
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Do mnie paczka GLS z internetowego Douglasa idzie 3 dni robocze, płacę kartą kredytową, więc pewnie przy płatności przelewem może być 1-2 dni dłużej . Douglas przesyła link z możliwością śledzenia przesyłki.
A to jeszcze takowego nie dostałam... mam nadzieję, że przyjdzie jutro lub pojutrze bo na prawdę jestem ciekawa tego eyelinera.... tyle zwlekałam z jego kupnem
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:31   #4650
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dla mnie te typy urody to czarna magia
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.