po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Byæ rodzicem

Notka

Byæ rodzicem Forum dla osób, które staraj± siê o dziecko, czekaj± na poród lub ju¿ posiadaj± potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyñstwa.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-26, 12:32   #1
Aga_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 11

po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice


Hej, jestem tutaj nowa, mam pytanie dotycz±ce po³o¿nej w szpitalu w ¦wiêtoch³owicach? Je¿eli wszystko siê u³o¿y, to na pocz±tku kwietnia 2012 zamierzam rodziæ w tym szpitalu, chodzi mi o dobr± po³o¿n± z tego szpitala. Mam nadzieje ze mo¿ecie poleciæ mi tak± pani± (zdajê sobie sprawê ¿e za op³at±) chodzi mi o sprawdzon± a nie pierwsz± lepsz±, z któr± ewentualnie bym rozmawia³a na miejscu z uwagi na to, ¿e ja, jako mama borykam siê z powik³aniami po operacji tzn, zatorowo¶ci± p³ucn± i sarkoidoz±, to chcialabym, aby by³a przy mnie kompetentna po³o¿na liczê na Wasze sugestie ....

Edytowane przez Aga_81
Czas edycji: 2011-12-26 o 12:37
Aga_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-28, 14:40   #2
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 5 266
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

tylko Pani Bo¿ena Nowakowska, nikogo innego nie pros nawet o pomoc, Bozena jest cudown± kobieta, doswiadczona po³ozna, pomoze ci, pozwoli rodzic nawet na g³owie, jest najlepsza, daje g³owe
Violette_24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 07:09   #3
Aga_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

czesc, bardzo dziêkujê Ci za pomoc a mog³aby¶ napisaæ (je¿eli oczywi¶cie wiesz) jak to wygl±da z op³at± za tak± "swoj±" po³o¿n±, tzn ile siê p³aci ? i ewentualnie jak to wygl±da w tym szpitalu.... czy dawno rodzi³a¶, itp.... bêdê wdziêczna za wszelkie informacje
Aga_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 12:04   #4
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 5 266
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

proponuje przejsc sie bezposrednio na oddzia³ i poprosisc Pania Bozenke, powiedz jej ze kolezanka Wiola poleci³a Ci j± i ze bardzo Ci zalezy na jej pomocy, wszystko sobie z nia ustalisz, to ugodowa babeczka wiec nie powinno byc problemu, trzymam kciuki
Violette_24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 13:07   #5
Aga_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

ok. tak tez chce zrobiæ. dopiero pod koniec stycznia bede wiedziala co i jak ale chce ju¿ mieæ jakies namiary mam nadzieje ze uda mi sie rodziæ w tym szpitalu, bo s³yszalam o nim dobre opinie dziêki bardzo
Aga_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-08, 11:48   #6
Aga_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

a mo¿e Wiolu napiszesz co¶ wiecej o tym szpitalu i o personelu to moja pierwsza ci±¿a wiec jakos tak chcialabym cos wiecej wiedzieæ ... bêdê wdziêczna za cenne informacje...
Aga_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-09, 16:12   #7
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 5 266
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

nie wiem jak teraz z nowym personelem medycznym bo ja rodzi³am 3 lata temu, za kadencji dr Pabiana, s³ysza³am ze z lekarzy ¶wietny jest nowy ordynator, reszta-nie wiem, pielegniarki, po³ozne zosta³y te same. Jesli chodzi o pomoc ze strony pielegniarek, coz, moze powiedziec tylko na swoim przyk³±dzie- trzeba za nimi biegac i sie prosic o jakakolwiek pomoc czy rade, super babeczk± jest oddzia³owa, pani Gebauer, kochana kobieta, reszta, z tego co zauwazy³am, podchodzi juz tak ,, z przyzwyczajenia", dla Ciebie to nowa sytuacja, dla nich chleb powszedni. Ale jesli przyjdziesz dobrze przygotowana, zaopatrzona we wszystko, bedzie ok, musisz miec swoje podk³ady pod przescierad³o, podpaski poporodowe-takie wielgachne pieluchy, majty poporodowe, ja polecam takie do prania, siateczkowe, te jednorazowe nie oddychaja, zadek sie poci jak nie wiem, wez tez swoje ciuszki dla dziecka i popros zeby w nie ubra³y maluszka, moj syn dosta³ kaftanik z jakas gryzaca koronka przy szyjce, nie wiem czy lewatywe trzeba miec swoja, musisz sie zapytac, papaier toaletowy tez lepiej wez swoj i obowiazkowo klapki pod prysznic, ja z³apa³am grzybice stop (choc klapki niby mia³am)pieluchy dla maluszka tez trzeba miec swoje, nie wiem co jeszcze, przez 3 lata pewnie sie cos zmieni³o, mysle, ze przy pierwszej rozmowie z po³ozna sie wszystkiego dowiesz, najlepiej dogadaj sie z nia na prywatny porod, tak, zebys mia³± pewnosc, ze zadzwonisz nawet w nocy i ona przyjedzie, i mia³am wrazenie, ze troszke inaczej patrza na dziewczyny, ktore uczeszcza³y do szko³y rodzenia...
nie martw sie, wszystko bedzie dobrzecwicz sobie tylko miesnie Koegla, zeby uniknac pekniecia czy ewentualnego naciecia, warto to potrenowac, szybciej sie tez dochodzi po tym do siebie w tych rejonach, podobno
Violette_24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 07:43   #8
Aga_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: po³o¿na - szpital ¦wiêtoch³owice

hej Wiolu, bardzo dziêkujê Ci za te cenne informacje wielkie dziêki. Teraz jestem trochê spokojniejsza mam nadziejê, ¿e wszystko bêdzie dobrze
Aga_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Byæ rodzicem


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.