Efekty olejowania paznokci - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-15, 12:12   #4801
grayna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Efekty olejowania paznokci

przeczytałam cały wątek każda ma inne efekty olejowania mi też sie cofał i narastał ale ostatnio się trzyma aż sama byłam zdziwiona miałam zrezygnować z olejków ale jeszcze poczekam może końcówki będą bielsze i paznokcie przestaną pękać choć są twarde ale pękają

Edytowane przez grayna69
Czas edycji: 2014-06-15 o 13:36
grayna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 15:57   #4802
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A mi się wszystko połamało i porozdwajało :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 16:51   #4803
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mija teraz 4 miesiące odkąd zaczęłam olejować paznokcie Z własnego doświadczenia widzę, że najlepiej służy mi olej kokosowy i z drzewa herbacianego. Za migdałem i papają jakoś szczególnie nie przepadam, ale czasem używam. Zauważyłam bardzo widoczną poprawę, zwłaszcza odnośnie skórek i płytek. Skórki są nawilżone, rzadko kiedy się zadzierają (a z tym zawsze miałam problem). Paznokcie są mocniejsze, rzadko się łamią i rozdwajają, a jak już to tylko w wyniku urazów mechanicznych :/ ale przyrost, hm raczej go nie zauważyłam. Olejuję zawsze na noc, czasem gdy mam czas, w dzień I od pewnego czasu używam zawsze bazy z Inglota (wcześniej tego nie robiłam) i lakierów też Inglota lub Sally Hansen
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 17:24   #4804
grayna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Efekty olejowania paznokci

no właśnie umie odwrotnie przyrost jest a paznokcie pękają i to tak dziwnie robi się rysa paznokieć się wygina i po pewnym czasie się łamie nie wiem od czego to zależy od mieszanki albo od paznokci właściwie każdy z nas jest inny każdy potrzebuje czegoś innego
grayna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 09:12   #4805
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Efekty olejowania paznokci

U mnie aktualnie kwitną i są popękane, przyrost minimalny, ślub za 2 m-ce, nie wiem co robić...
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 10:42   #4806
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Spróbujcie tabletek, albo picia drożdży dodatkowo. Ja piłam przez ok. 1,5 miesiąca. Może paznokcie nie były mniej łamliwe, ale zniknęły mi te białe plamki z paznokcia (i jeszcze na szczęście nie wróciły), ale myślę, że może to wspomóc olejowanie, ewentualnie calcium pantothenicum.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:06   #4807
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

U mnie ostatnio dwa się złamały (pierwszy raz od nie pamiętam kiedy), więc wszystkie spiłowałam na dość krótko, ale nie równo z przyrostem. Do ślubu 3 miesiące więc teraz już olejowanie musi być na maxa i bez wymówek Mam nadzieję że do końca września już żaden się nie złamie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 14:24   #4808
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Teraz ja pokażę swoje pazurki
Pierwsze zdjęcia są z lutego, sprzed olejowania. Następne dwa są z dzisiaj (pomalowane odżywką). Paznokcie są wyraźnie mocniejsze, ale wizualnie, nie dostrzegam jakiejś dużej zmiany...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01769.jpg (61,9 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01774.jpg (73,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1613.jpg (73,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1614.jpg (64,6 KB, 85 załadowań)
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:24   #4809
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mysle, ze to duzo zalezy od uwarunkowan genetycznych, odzywiania itp. Bo chyba nikomu sie jeszcze nie udalo osiagnac takiego efektu jaki ma Majowa. Mnie tez sie lamia i rozdwajaja, tylko, ze ja dopiero od pol roku olejuje, ale robie to systematycznie, nawet w pracy aplikuje sobie czasami olejek z Sally Hansen i ciagle nic. Mini przyrost jest, ale paznokcie sa salabo kondycyjne, niestety

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 15:40   #4810
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

mnie troche przyrosły, olejuje kilka miesięcy, ale za to cofnęły się skórki i paznokcie się wydłuzyły, widać półksięzyce, skórki się nie zadzieraja a paznokcie żadko się rozdwajaja. Używam oleju słonecznikowego, z oliwek, arganowego i rycynowego
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 18:38   #4811
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Geny i predyspozycje odgrywają duużą rolę, niestety
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 12:20   #4812
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam !
I ja muszę się do Was przyłączyć...po niesprawdzonych lakierach "hybrydowych" mam tak cienkie paznokcie, że aż bolą zakupiłam olejek rycynowy, po zmyciu lakieru (zrobiłam sobię przerwę od hybryd, maluję co drugi dzień lakierem zwykłym) nakładam patyczkiem trochę olejku na wszystkie paznokcie, tak na ok 5-10 minut, maluję potem pazurki, najpierw kładę odżywkę http://4.bp.blogspot.com/-axb2OcjfNt...0/DSC09018.JPG potem lakier i znowu tę odżywkę. Nie wiem czy powinnam smarować olejkiem rycynowym również na pomalowanych paznokciach czy tylko na "gołych" ? Czytałam pierwsze strony wątku i zamierzam sobie kupić https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...el-papaya.html oraz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html i smarować codziennie. A co do tego olejowania paznokci, to lepiej jest je olejować ciepłym olejkiem, zmieszać olejek rycynowy i oliwę z oliwek ? czy coś jeszcze ? Potrzebuję pomocy bo sama sobie już nie radzę nie wiem co mam robić
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 13:46   #4813
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzień dobry
Zostałam poproszona o zaprezentowanie mojego planu pielęgnacyjnego, oto on:
Częstotliwość moich zabiegów pielęgnacyjnych:

Codziennie i bez wyjątków:
Olejowanie pomalowanych paznokci wraz z okolicami (wcieranie, masowanie i moczenie pazurków w olejkach i mieszankach olejów pokazanych w moim profilu, z miażdżącą przewagą Alterry migdał i papaja).

Raz w tygodniu (albo rzadziej):
Pilnik.
Zmywacz.
Malowanie i zdobienie paznokci.
Ciepła olejowa kąpiel między jednym a drugim mani (staram się robić to co 2 tygodnie).
Odsuwanie skórek (delikatne i tylko w olejowej kąpieli).

Nigdy:
Nie "grzebię" pod paznokciami.
Nie poleruję ich, nie ścieram w żaden sposób.
Nie wybielam pastą do zębów ani innymi dziwnymi środkami (poza cytryną w olejowej kąpieli).
Nie piłuję boków paznokcia wzdłuż płytki (piłuję tylko wystającą część wolnego brzegu).
Nie używam odżywek z formaldehydem.
Skórki:
Nie wycinam skórek.
Nie odsuwam ich „na sucho”.
Nie używam preparatów zmiękczających, rozpuszczających ani żadnych innych.
Nie bawię się nimi, nie skubię, nie ruszam ich w ogóle (poza olejowaniem i olejową kąpielą oczywiście).

***

Chyba niczego nie pominęłam.
I dlatego, wbrew pozorom, moje paznokcie są bezproblemowe i jak najbardziej użytkowe. A mija właśnie 20 miesięcy odkąd się olejuję oraz 8 miesięcy bez najmniejszego uszczerbku

EDYCJA:
Natomiast jeśli chodzi o malowanie:
Co robię zawsze:
Używam bazy (bezwzględnie!).
Używam topu.
Skórki pozostawiam wolne od lakieru.
Olejuję świeżo pomalowane paznokcie (wcześniej używam kropelek przyspieszających wysychanie lakieru).

Czego nie robię:
Nie "wysmuklam" całości przez pozostawienie niedomalowanych boków (osobiście uważam to za nieestetyczne i przystosowane raczej do zdjęć, nie do reala).
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-06-17 o 14:42
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 15:15   #4814
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzieki Majowa Roso

Ostatnio ogladalam filmik dotyczacy pilowania/scierania pilnikiem skorek , myslicie,ze to moze miec sens? Zluszcza sie stary naskorek tak jak podczas peelingu
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:25   #4815
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Co do bialych plamek na paznokciach. Jest to efekt niedoboru fosforu glownie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:29   #4816
marigolde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 39
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Potwierdzam, białe plamki to niedobór minerałów. Miałam ten problem odkąd pamiętam. Któregoś razu przy okazji podpytałam Panią farmaceutkę i potwierdziła.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

A co myślicie o szklanym pilniku do paznokci. Słyszałam, że jest o niebo lepszy od tych papierowych, bo nie szarpie tak płytki paznokciowej.
marigolde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:38   #4817
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Juz wiele razy przewinal sie temat szklanych pilniczkow:p

Tak,sa lepsze
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 07:41   #4818
grayna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja tak kiedyś robiłam i powiem ze nie warto skórki i tak narastają zadzierają się mi pomogło olejowanie skórka jest nawilżona niema zadziorków tylko trzeba olejować 2-3miesące zależy to od stanu paznokci
grayna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 17:29   #4819
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzień dobry

Dziewczyny, niedługo mam wakacje () więc będę rzadziej pojawiać się na temacie. Mam jednak nadzieję, że będziecie pamiętać o olejowaniu oraz comiesięcznych aktualizacjach fotograficznych, jeśli nie tutaj, to chociaż we własnym, domowym archiwum.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam, załączam drobniutką różę oraz moje dzisiejsze dłonie. Do zobaczenia

__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 09:08   #4820
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, piękne macie paznokcie.
ja to zaczynam już tracić nadzieję, bo już pół roku olejuje i cały czas mam problem z rozdwajającymi się paznokciami, aktualnie wszystkie mam obcięte prawie na zero, po wojażach w ogródku, chodzę z golasami i kuruje je olejkami, od tygodnia.
blackenedone, kokila jakich używacie odżywek do paznokci? może jakiś bez formaldehydu?
ja mam terapie witaminowa z paese i sally hansen miracle cure, obie w jakims stopniu pomagaja, ale spektakularnych efektów nie ma, więc może czas coś zmienić

no i mi się wydaje, że wjeżdżanie lakierem na skórki to nie jest dobry pomysł, bo wysuszone skórki nie wyglądają ładnie, poza tym przez skórki też jakaś część olejków przenika.
Skarbie, nie poddawaj się
Ja używam odżywek Eveline do malowania samej płytki, te akurat mi pomogły i je polecam. Szczególnie 3w1 Paznokcie twarde jak diament. Codziennie malujesz jedną warstwę i tak przez 3 dni. Po tym czasie zmywasz i od nowa. Teraz używam tej odżywki profilaktycznie i jako jasnego lakieru, bo 3 warstwy dają ładny kremowy odcień.
Spróbuj tego
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 09:10   #4821
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny,a co myslicie zeby olejek wlac w pojemniczek po blyszczyku ?
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 09:30   #4822
Chwila Rozkoszy
Przyczajenie
 
Avatar Chwila Rozkoszy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć dziewczyny, olejuję paznokcie jakiś czas, mam swoją skromną kolekcję olejków, ale w sumie jestem to w trochę innej sprawie. Polecacie może jakąś dobrą odżywkę, w miarę tanią, nadającą się jako baza pod lakier i niezawierającą formaldehydu?
Wszędzie jak widzę u kogoś piękne paznokcie, to okazuje się ze używa Eveline i cały czas mnie kusi, ale wolę nie ryzykować
I jak jest u Was z malowaniem paznokci?
Chwila Rozkoszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 09:41   #4823
pabbisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co myslicie zeby olejek wlac w pojemniczek po blyszczyku ?
Bardzo podoba mi się ten pomysł, bo przyznam szczerze, że aplikacja olejku nie należy do najłatwiejszych. Ja używam olejków naturalnych, które już dawno temu kupiłam w Helfy Często je zmieniam i testuję kolejne, ostatnio moim faworytem jest arganowy. Z tym, że nałożony na włosy lub na twarz nie przeszkadza mi, ładnie się wchłania i dobrze wypłukuje z włosów. Jednak aplikowanie go na paznokcie i skórki wokół nich jest dla mnie kłopotliwe i zastanawiałam się, jak to uskutecznić. Nie chcę używać chemicznych odżywek do skórek , bo po olejku są dużo bardziej miękkie i łatwo je usunąć, nie zarastają mi na płytki paznokci, a miałam z tym problem od zawsze. Teraz stan paznokci i skórek się poprawił, z tym, że nakładanie olejku zajmuje mi sporo czasu.
Z tym pojemniczkiem na błyszczyk podsunęłaś mi świetny pomysł, bo jak robię to bezpośrednio z buteleczki, to po chwili cała jestem w olejku, nie wiem, czy tylko ja jestem tak niezdarna, czy Wy też tak macie
Teraz pędzę myć buteleczkę i przelewam olejek!

Edytowane przez pabbisiak
Czas edycji: 2014-06-20 o 09:46
pabbisiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:31   #4824
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mozna wymyc buteleczke po lakierze. Duzo roboty ale aplikacka olejku idzie o 1000000% sprawniej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:38   #4825
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Chwila Rozkoszy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, olejuję paznokcie jakiś czas, mam swoją skromną kolekcję olejków, ale w sumie jestem to w trochę innej sprawie. Polecacie może jakąś dobrą odżywkę, w miarę tanią, nadającą się jako baza pod lakier i niezawierającą formaldehydu?
Wszędzie jak widzę u kogoś piękne paznokcie, to okazuje się ze używa Eveline i cały czas mnie kusi, ale wolę nie ryzykować
I jak jest u Was z malowaniem paznokci?
Ja sie podpisze pod pytaniem o odzywke pod paznokcie bez formaldehydu.

Ja nietety naleze do osob, ktore sprobowaly odzwyki Eweline, cale szczescie zdazylam sie dosyc szybko wycofac, ale do teraz jeden paznokiec jakos nie potrafi wrocic do poprzedniej formy

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:52   #4826
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja sie podpisze pod pytaniem o odzywke pod paznokcie bez formaldehydu.

Ja nietety naleze do osob, ktore sprobowaly odzwyki Eweline, cale szczescie zdazylam sie dosyc szybko wycofac, ale do teraz jeden paznokiec jakos nie potrafi wrocic do poprzedniej formy

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...itamina-c.html to serum, ale w nowej szacie graficzne, uratowało moje paznokcie po eveline, jak jeszcze nie słyszałam o olejowaniu
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:53   #4827
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Chwila Rozkoszy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, olejuję paznokcie jakiś czas, mam swoją skromną kolekcję olejków, ale w sumie jestem to w trochę innej sprawie. Polecacie może jakąś dobrą odżywkę, w miarę tanią, nadającą się jako baza pod lakier i niezawierającą formaldehydu?
Wszędzie jak widzę u kogoś piękne paznokcie, to okazuje się ze używa Eveline i cały czas mnie kusi, ale wolę nie ryzykować
I jak jest u Was z malowaniem paznokci?
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja sie podpisze pod pytaniem o odzywke pod paznokcie bez formaldehydu.

Ja nietety naleze do osob, ktore sprobowaly odzwyki Eweline, cale szczescie zdazylam sie dosyc szybko wycofac, ale do teraz jeden paznokiec jakos nie potrafi wrocic do poprzedniej formy

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
Ja używam z Joko, widziałam w sklepach też z Delii, Hean podobno też nie ma formaldehydu (te inne muszą mieć, bo mam tą niebieską w mniejszym opakowaniu i bolał mnie paznokieć po pomalowaniu). Mam jeszcze , ale jest dość dziwna po nałożeniu - robi się taka guma na paznokciu jak w maseczkach peel-off.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 12:53   #4828
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

też takiej szukam, znalazłam wibo z jedwabiem na pewno nie ma formaldehydu, senique, lovely z jedwabiem, inglot baza
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 13:13   #4829
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co myslicie zeby olejek wlac w pojemniczek po blyszczyku ?
Ja moją mieszankę olejków trzymam w buteleczce po lakierze. Pędzelkiem nakłada się błyskawicznie i człowiek nie jest upaprany po łokcie
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 13:14   #4830
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja moją mieszankę olejków trzymam w buteleczce po lakierze. Pędzelkiem nakłada się błyskawicznie i człowiek nie jest upaprany po łokcie
ja tak samo
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.