Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 15:33   #4591
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: naturalne, niedrogie kosmetyki

Cytat:
Napisane przez _Avnel Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny! a jakiś żel do twarzy naturalny by sie znalazl?;>
do mycia twarzy? moja nowa miłość, żel Eco Cosmetics
http://biosklep.com.pl/pl/p/Wash-lag...o-cosmetics/82
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:35   #4592
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajna recenzja


Oj oj kusisz-wyglada to b fajnieNo i jest out of stock(moje tlumaczenie- musi dzialac
Na i herb jest cos podobnego,ale jaka cena:
http://www.iherb.com/Dragon-Herbs-To...6&sr=null&ic=3
http://www.iherb.com/Madre-Labs-Eure...&sr=null&ic=17
A ja sobie mysle ze bardziej to cos takiego patrzac na sklad
http://iherb.com/Macrolife-Naturals-...z-283-5-g/7385

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:43   #4593
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
A ja sobie mysle ze bardziej to cos takiego patrzac na sklad
http://iherb.com/Macrolife-Naturals-...z-283-5-g/7385

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:52   #4594
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: naturalne, niedrogie kosmetyki

Cytat:
Napisane przez _Avnel Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny! a jakiś żel do twarzy naturalny by sie znalazl?;>
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ia-twarzy.html
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:53   #4595
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A najlepiej kupic je obia i zmieszac razem
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 16:07   #4596
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
A najlepiej kupic je obia i zmieszac razem
Dodalam wszystkie do wish listy(moze kiedys zamowie).Narazie mam szlaban na zakupy bo kupilam ksiazki do szkoly i pustka w portfelu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:20   #4597
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, napiszcie coś więcej o peelingu 100% pure, proszę...Szkoda, że w Polsce nie można kupić. Pamiętam ich krem pod oczy z kawą, rewelacyjny był - poza tym nic więcj od nich nie znam, co jeszcze warto?
Witaj, można go zmieszać z wodą, sokiem, herbatą, jogurtem, trzymać kilka minut lub dłużej (ale polecają wtedy spryskiwać twarz). Trzeba będzie popróbować z czym zadziała najlepiej. Użyłam tylko raz (z wodą), trzymałam z 2 minuty i efekt był bardzo dobry. A czytałaś opinię Susabee? Ona super opisała i nieźle pokusiła .
Podkład kryjący póki co jest moim faworytem. Dobrze tuszuje naczynkowe policzki i ładnie wygląda na każdym kremie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 18:04   #4598
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Witaj, można go zmieszać z wodą, sokiem, herbatą, jogurtem, trzymać kilka minut lub dłużej (ale polecają wtedy spryskiwać twarz). Trzeba będzie popróbować z czym zadziała najlepiej. Użyłam tylko raz (z wodą), trzymałam z 2 minuty i efekt był bardzo dobry. A czytałaś opinię Susabee? Ona super opisała i nieźle pokusiła .
Podkład kryjący póki co jest moim faworytem. Dobrze tuszuje naczynkowe policzki i ładnie wygląda na każdym kremie.
No właśnie nie mogę się do niej dokopać...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:44   #4599
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
No właśnie nie mogę się do niej dokopać...
to ta:

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44351280]Ja właśnie wstrzelam się w temat-
miałam jednego, rozszerzonego pora na policzku pod okiem, który męczył mnie od kliku miesięcy i niczym nie mogłam go zlikwidować i wiecie co...??
Dzisiaj przyszła do mnie paczucha od Bleedingsun, zapakowana jak od św. Mikołaja , a w niej peeling enzymatyczny 100% Pure http://www.skin1.com/100-pure-pineap...cial-peel.html, który od razu powędrował do łazienki, a potem na moją twarz (zapach jak z koziej farmy - ta koncentracja składników początkowo mocno daje po nosie, ale potem szybko się ulatnia ) i co się okazało- wieczorny przegląd paszczy w powiększającym zwierciadle wykazał brak krateru ;- została sama dziurka, wielkości takiej, jak sąsiednie pory
Dodam tylko, że zmywałam go specjalną ścierą do demakijażu z TK M
A...i moje zaskoczenie- widocznie nie doczytałam, ale peeling jest w proszku; fajnie się dawkuje, bo słoiczek jest dość szeroki Ja wymieszałam go w dłoniach z wodą różaną i trzymałam na twarzy i dłoniach ok. 10 min.[/QUOTE]
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:46   #4600
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
to ta:
Dziękuję
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:59   #4601
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
TYLKO te naszpikowane niefajnymi substancjami Próbowałam kilku dezodorantów, typu Alterra, itp. (z zapachami), nie tylko z ałunem. Dostaję uczulenia, pojawia się:
- wysypka, która piecze i boli tak, że nie mogę normalnie ręki trzymać przy ciele
- skóra puchnie i pęka w tych "zgięciach"
- następnie bardzo nieprzyjemnie pachnie po tym pękaniu

Spotyka to głównie jedną, prawą pachę. Dziwne, ale co poradzić?

Używałam Crystala, także naturalnego (bez zapachu), w sprayu i w kamieniu - oba niet. Nie było takich tragicznych historii jak po dezodorantach z olejkami eterycznymi, ale nie było całkiem dobrze. To była moja ostatnia próba, bo nic delikatniejszego nie ma niż czysty ałun.
O kurde...
To faktycznie masz problem.
A byłaś z tym może u dermatologa, farmaceuty albo zielarza?
Może ktoś będzie miał jakiś pomysł warty wykorzystania...
Tak sobie myślę i myślę czemu Twoja skóra tak łatwo przyjmuje tylko 'takie' składniki.
To jest niezła zagadka.
Ale jakby nie było, to Ty musisz się czuć komfortowo, więc używaj tego, co nie zjada Ci skóry

Ja raz na tydzień/2 tygodnie stosuję Etiaxil, więc na co dzień wystarczy Crystal lub Alterra i jest super, większej ochrony nie trzeba, ale Etiaxil był moim wybawieniem i gdyby nie on, żadne naturalki nie dałyby rady.

Dziewczyny, czasem stosuję roll-on CD z firmy Lornamead - znacie tę firmę?
Czy któraś z Was miała do czynienia z ich produktami?
Nie wiem jak u nich ze składami, dlatego pytam.
Tak samo Yves Rocher - czy składy ich dezodorantów są ok, czy nie bardzo?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 20:14   #4602
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Hej dziewczyny już myślałam, że zakupy na iwos (te na zamówienie) okażą się moimi pierwszymi i ostatnimi w tym sklepie. Wszystko było do d...y jednym słowem. Długie oczekiwanie (bo zamówiłam w ddd), potem info, że nie mają dwóch produktów (zestawów FIN), na szczęście szybki zwrot kasy, no i dzisiaj się doczekałam, przyszła reszta zamówienia, ale okazało się, że mleczko ma zupełnie inny skład, niż w opisie na stronie był podany, czujecie moje rozczarowanie Napisałam meila do nich i zauważyłam, że jednak pani bardzo zależy na moim zadowoleniu, była bardzo uprzejma, chciała mi zwrócić pieniądze za to mleczko, ale żebym nie odsyłała go w ramach prezentu, no już wtedy padłam z wrażenia, ale nie zgodziłam się, jakoś nie mogłam, to mi wcisnęła bardzo dobry rabat na następne zakupy. Bardzo polecam. W razie problemów nie wymigują się. Pierwszy w sumie raz coś takiego mnie spotkało, takie podejście do klienta. Mleczko postanowiłam zaryzykować i używać (ma niestety trójglicerydy i inne zapychacze, na szczęście nie na początku składu), zobaczymy.

I dostałam próbkę Just HF.
A odżywkę kupiłam w tej wersji ylang, bo oryginalna mi pachniała kościelnym kadzidłem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040383.jpg (99,9 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-16 o 20:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:40   #4603
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dzisiaj dzień dobrych wieści,do mnie odezwali sie z KOSMETYKÓW MINERALNYCH w sprawie tego "naturalnego" błyszczyka Era minerals.
Bardzo mnie przeprosili i zaproponowali ze albo zwrócą pieniądze albo pokryje różnicę i wyśla mi na własny koszt błyszczyk Lily Lolo i tak też właśnie zrobie.Błyszczyka Era mam nie odsyłać ale przy tym składzie to sie mocno zastanowię czy go użyć.
Zrehabilitowali się
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:45   #4604
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już myślałam, że zakupy na iwos (te na zamówienie) okażą się moimi pierwszymi i ostatnimi w tym sklepie. Wszystko było do d...y jednym słowem. Długie oczekiwanie (bo zamówiłam w ddd), potem info, że nie mają dwóch produktów (zestawów FIN), na szczęście szybki zwrot kasy, no i dzisiaj się doczekałam, przyszła reszta zamówienia, ale okazało się, że mleczko ma zupełnie inny skład, niż w opisie na stronie był podany, czujecie moje rozczarowanie Napisałam meila do nich i zauważyłam, że jednak pani bardzo zależy na moim zadowoleniu, była bardzo uprzejma, chciała mi zwrócić pieniądze za to mleczko, ale żebym nie odsyłała go w ramach prezentu, no już wtedy padłam z wrażenia, ale nie zgodziłam się, jakoś nie mogłam, to mi wcisnęła bardzo dobry rabat na następne zakupy. Bardzo polecam. W razie problemów nie wymigują się. Pierwszy w sumie raz coś takiego mnie spotkało, takie podejście do klienta. Mleczko postanowiłam zaryzykować i używać (ma niestety trójglicerydy i inne zapychacze, na szczęście nie na początku składu), zobaczymy.
Eee, to super
Prawidłowe podejście, podoba mi się
A mleczko wypróbujesz i powinno być ok bez względu na parę podejrzanych składników
W moich zbiorach, które czekają na swoją kolej też nie wszystko jest super naturalne, ale z pewnością mnie nie zabije
Nawet w moim ulubionym mleczku Hipp są trójglicerydy, więc wypróbuj swoje i chwal się

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dobrych wieści,do mnie odezwali sie z KOSMETYKÓW MINERALNYCH w sprawie tego "naturalnego" błyszczyka Era minerals.
Bardzo mnie przeprosili i zaproponowali ze albo zwrócą pieniądze albo pokryje różnicę i wyśla mi na własny koszt błyszczyk Lily Lolo i tak też właśnie zrobie.Błyszczyka Era mam nie odsyłać ale przy tym składzie to sie mocno zastanowię czy go użyć.
Zrehabilitowali się
Następna....
Że też mi się coś takiego nie przytrafi....

Jaki to błyszczyk?
Przyznam się, że do ust używam różnych mazideł - i naturalnych i nie - nie mogę zrezygnować z tych 'brzydkich', jeśli mi pasują
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2014-01-16 o 20:46
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:12   #4605
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dobrych wieści,do mnie odezwali sie z KOSMETYKÓW MINERALNYCH w sprawie tego "naturalnego" błyszczyka Era minerals.
Bardzo mnie przeprosili i zaproponowali ze albo zwrócą pieniądze albo pokryje różnicę i wyśla mi na własny koszt błyszczyk Lily Lolo i tak też właśnie zrobie.Błyszczyka Era mam nie odsyłać ale przy tym składzie to sie mocno zastanowię czy go użyć.
Zrehabilitowali się
To super wieści, fajne podejście, oby taka obsługa klienta stała się standardem dla wszystkich handlowców, a najlepiej, żeby w ogóle unikali takich błędów

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Eee, to super
Prawidłowe podejście, podoba mi się
A mleczko wypróbujesz i powinno być ok bez względu na parę podejrzanych składników
W moich zbiorach, które czekają na swoją kolej też nie wszystko jest super naturalne, ale z pewnością mnie nie zabije
Nawet w moim ulubionym mleczku Hipp są trójglicerydy, więc wypróbuj swoje i chwal się
Mleczko jest naturalne, ale ma po prostu substancje, które mojej cerze nie do końca pasują, emolienty, oleje, trójglicerydy, po takich bombach moja twarz przypomina krajobraz pagórkowaty, ale z Avalon jest minimalna szansa, że nie zaszkodzi.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:13   #4606
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Eee, to super
Prawidłowe podejście, podoba mi się
A mleczko wypróbujesz i powinno być ok bez względu na parę podejrzanych składników
W moich zbiorach, które czekają na swoją kolej też nie wszystko jest super naturalne, ale z pewnością mnie nie zabije
Nawet w moim ulubionym mleczku Hipp są trójglicerydy, więc wypróbuj swoje i chwal się

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



Następna....
Że też mi się coś takiego nie przytrafi....

Jaki to błyszczyk?
Przyznam się, że do ust używam różnych mazideł - i naturalnych i nie - nie mogę zrezygnować z tych 'brzydkich', jeśli mi pasują
a taki KLIK,tylko skład można sprawdzić na Era minerals.pl

Doszła moja paletka Zao z bronzerem i cieniem
Postaram sie jakoś wkleić foty,któś jeszcze prosił(przepraszam już nie pamiętam kto) o foty podkładu 100% pure z jakimś porównaniem to przy okazji też zrobie,ale to bardziej po weekendzie bo najbliższe dni intensywne
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:21   #4607
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już myślałam, że zakupy na iwos (te na zamówienie) okażą się moimi pierwszymi i ostatnimi w tym sklepie. Wszystko było do d...y jednym słowem. Długie oczekiwanie (bo zamówiłam w ddd), potem info, że nie mają dwóch produktów (zestawów FIN), na szczęście szybki zwrot kasy, no i dzisiaj się doczekałam, przyszła reszta zamówienia, ale okazało się, że mleczko ma zupełnie inny skład, niż w opisie na stronie był podany, czujecie moje rozczarowanie Napisałam meila do nich i zauważyłam, że jednak pani bardzo zależy na moim zadowoleniu, była bardzo uprzejma, chciała mi zwrócić pieniądze za to mleczko, ale żebym nie odsyłała go w ramach prezentu, no już wtedy padłam z wrażenia, ale nie zgodziłam się, jakoś nie mogłam, to mi wcisnęła bardzo dobry rabat na następne zakupy. Bardzo polecam. W razie problemów nie wymigują się. Pierwszy w sumie raz coś takiego mnie spotkało, takie podejście do klienta. Mleczko postanowiłam zaryzykować i używać (ma niestety trójglicerydy i inne zapychacze, na szczęście nie na początku składu), zobaczymy.

I dostałam próbkę Just HF.
A odżywkę kupiłam w tej wersji ylang, bo oryginalna mi pachniała kościelnym kadzidłem.
To miło z Pani strony Pewnie nas podczytuje i wyciaga wnioski Ja do tej pory sama raz zamawiałam na iwos.pl, ale mam dobre wspomnienia. Wysyłka była szybka, sprawna..jedynie jakoś próbek chyba nie dawali..ale może za mało zamówiłam

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dobrych wieści,do mnie odezwali sie z KOSMETYKÓW MINERALNYCH w sprawie tego "naturalnego" błyszczyka Era minerals.
Bardzo mnie przeprosili i zaproponowali ze albo zwrócą pieniądze albo pokryje różnicę i wyśla mi na własny koszt błyszczyk Lily Lolo i tak też właśnie zrobie.Błyszczyka Era mam nie odsyłać ale przy tym składzie to sie mocno zastanowię czy go użyć.
Zrehabilitowali się
Cudownie! Czyli jednak dobry dziś dzień!!!!

A na koniec to i ja mam dobre wieści...dziś w skrzynce czekało na mnie awizo..a na nim do odebrania "nierejestrowana przesyłka, której kształt lub wymiar nie pozwalają na jej włożenie do skrzynki oddawczej" MYŚLĘ, ŻE TO MÓJ PIERWSZY IHERB!!!! Cudownie by było. Idealnie w terminie!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:24   #4608
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mleczko jest naturalne, ale ma po prostu substancje, które mojej cerze nie do końca pasują, emolienty, oleje, trójglicerydy, po takich bombach moja twarz przypomina krajobraz pagórkowaty, ale z Avalon jest minimalna szansa, że nie zaszkodzi.
Spróbuj, może będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
a taki KLIK,tylko skład można sprawdzić na Era minerals.pl
Ładny kolorek
A postawa sprzedających - super
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:29   #4609
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny???? Czy któraś będzie może w Phenome jakoś na dniach??? Jakbyście były, to czy mozecie mi sprawdzić cenę PURIFYING WHITE CLAY MASK??? Bo dostałam eska, że jest wyprz od 15% do 40%, ale na stronie www nie widzę...a jako że ja lublinianka, to nie mam jak...z góry dzięki!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 21:39   #4610
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
To miło z Pani strony Pewnie nas podczytuje i wyciaga wnioski Ja do tej pory sama raz zamawiałam na iwos.pl, ale mam dobre wspomnienia. Wysyłka była szybka, sprawna..jedynie jakoś próbek chyba nie dawali..ale może za mało zamówiłam
Na iwos.pl też zamawiałam i było ok i dostałam próbkę Sylveco, ale to na iwos "kosmetyki na zamówienie " pojawiły się te problemy, oczywiście zaznaczone jest w regulaminie, że czeka się dłużej, niż standardowo, a jeśli jakiś produkt nie będzie dostępny u dostawcy, to informują o tym i zwracają pieniądze lub wymieniają na coś innego na życzenie klienta. Ja byłam rozczarowana, bo czekałam od ddd półtora miesiąca, czy jakoś tyle, aż w końcu dostałam tylko jeden produkt zgodny z opisem, jeden niezgodny, który mogłam kupić bez czekania, jakbym go chciała i dwóch wcale. Pani sprzedająca chyba to dobrze zrozumiała, moje niezadowolenie, bo okazała się bardzo życiową osobą i uczciwą.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:53   #4611
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny???? Czy któraś będzie może w Phenome jakoś na dniach??? Jakbyście były, to czy mozecie mi sprawdzić cenę PURIFYING WHITE CLAY MASK??? Bo dostałam eska, że jest wyprz od 15% do 40%, ale na stronie www nie widzę...a jako że ja lublinianka, to nie mam jak...z góry dzięki!!!
postaram się w sobotę odwiedzić phenome...czy jak przypadkiem będzie -40% to Ci kupić?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:07   #4612
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Coś ostatnio pisałyście chyba o kasetce zao - na biolanderze jest w promocji, część kolorówki zao też
http://biolander.com/kasetka-magnety...o/?cat=Makijaz


Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A na koniec to i ja mam dobre wieści...dziś w skrzynce czekało na mnie awizo..a na nim do odebrania "nierejestrowana przesyłka, której kształt lub wymiar nie pozwalają na jej włożenie do skrzynki oddawczej" MYŚLĘ, ŻE TO MÓJ PIERWSZY IHERB!!!! Cudownie by było. Idealnie w terminie!!!!
oby
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-01-17 o 07:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 10:45   #4613
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

polecicie jakies naturalne pomadki ktore moge kupic stacjonarnie, badz z odbiorem osobistym w Warszawie w okolicach centrum?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:53   #4614
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44637632]- za zakupy i szybkie testy oraz opinie; ja wczoraj w związku z tym użyłam pianki Alverde jabłko i limonka - pierwszy raz udało mi się zrobić demakijaż jednym produktem (z tuszem do rzęs włącznie )
Użyłam potem jeszcze micela i wacik był czysty
Peeling wymieszałam ostatnio z innym, też enzymatycznym o zapachu kokosowym z drobinkami One Love Nature i dodałam maseczki oczyszczającej La Claree na glince i wyszło coś podobnego do Purity Phenome, a zapach peelingu 100% Pure zniknął
Krem pod oczy rzeczywiście nieciekawie pachnie, ale ten zapach zaraz wietrzeje i u mnie efekt był zadowalający- widocznie potrzebujesz czegoś cięższego w stylu Martiny Gebhardt; dziewczyny chwaliły też Logonę anty-age, ale ja nie miałam nawet próbki

I jeszcze o włosach- wreszcie udało mi się użyć szamponu Innersense z odpowiednim zestawem do stylizacji, bo chyba w tym tkwił problem i włosy były takie nijakie, ale ostatnio wykończyłam Shine One z JMO, który mieszałam z ich pastą mandarynkową do stylizacji, więc teraz wymieszałam tą pastę z pianką ecocosmetics i wreszcie uzyskałam to, na czym zależy mi najbardziej- lekkość, odbicie i taka fantastyczna plastyczność włosów, które można rzeźbić palcami, a efekt utrzymuje się cały dzień, nawet przy wilgotnej pogodzie
Utrwaliłam to jeszcze lakierem, też ecocosmetics i pomimo sporej ilosci produktów do stylizacji włosy wyglądają naturalnie, pięknie błyszczą i zachowują pożądany kształt nawet przez cały dzień- tak więc nieoczekiwanie dla samej siebie, w wyniku braku jednego produktu i zastąpienia go innym udało mi się wreszcie osiągnąć wymarzony rezultat[/QUOTE]

Zapach kremu nie jest mi już taki straszny, ten pierwszy niuch był nieciekawy, ale teraz jest lepiej. Będę dosmarowywać się The Organic Pharmacy (bo działa super, tylko ma jedną wielką wadę - cenę).

Gratuluję cierpliwości i pomysłowości w stylizacji włosów.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już myślałam, że zakupy na iwos (te na zamówienie) okażą się moimi pierwszymi i ostatnimi w tym sklepie. Wszystko było do d...y jednym słowem. Długie oczekiwanie (bo zamówiłam w ddd), potem info, że nie mają dwóch produktów (zestawów FIN), na szczęście szybki zwrot kasy, no i dzisiaj się doczekałam, przyszła reszta zamówienia, ale okazało się, że mleczko ma zupełnie inny skład, niż w opisie na stronie był podany, czujecie moje rozczarowanie Napisałam meila do nich i zauważyłam, że jednak pani bardzo zależy na moim zadowoleniu, była bardzo uprzejma, chciała mi zwrócić pieniądze za to mleczko, ale żebym nie odsyłała go w ramach prezentu, no już wtedy padłam z wrażenia, ale nie zgodziłam się, jakoś nie mogłam, to mi wcisnęła bardzo dobry rabat na następne zakupy. Bardzo polecam. W razie problemów nie wymigują się. Pierwszy w sumie raz coś takiego mnie spotkało, takie podejście do klienta. Mleczko postanowiłam zaryzykować i używać (ma niestety trójglicerydy i inne zapychacze, na szczęście nie na początku składu), zobaczymy.

I dostałam próbkę Just HF.
A odżywkę kupiłam w tej wersji ylang, bo oryginalna mi pachniała kościelnym kadzidłem.
I jak pachnie? Używałaś już? Ja mam miniaturkę tej oryginalnej i chyba za mało nawilża.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:15   #4615
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny, ponawiam pytanie o roll-on CD z Lornamead - czy ktoś używał?

I jak to jest z roll-on'ami z Yves Rocher - czy faktycznie ich składy są takie dobre?

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
polecicie jakies naturalne pomadki ktore moge kupic stacjonarnie, badz z odbiorem osobistym w Warszawie w okolicach centrum?
Jeśli chodzi o najtańszy i najszybszy sposób taki na 'już', to ja proponuję rumiankową pomadkę z Alterry
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:16   #4616
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
I jak pachnie? Używałaś już? Ja mam miniaturkę tej oryginalnej i chyba za mało nawilża.
Pytasz o odżywkę? Nie, nie używałam jeszcze, czeka na swoją kolej aż powykańczam inne. Ale przed chwilą powąchałam ją i odrobinę czuć lawendę, ale niestety w bazie kadzidło No trudno, przeboleję, przynajmniej wiem, że nie podróbka, dla mnie to jedna z najlepszych odżywek naturalnych, a moje włosy lubią solidne nawilżenie, tylko nie mogę jej stosować po każdym myciu, bo mi przeproteinowuje włosy. Będę używać na zmianę z alterrą i mythos.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:26   #4617
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o najtańszy i najszybszy sposób taki na 'już', to ja proponuję rumiankową pomadkę z Alterry
Właśnie ja kończę miałam już sylveco brzozowa, zwykła wazelinę i bomb cosmetics kokosowa
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:35   #4618
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Właśnie ja kończę miałam już sylveco brzozowa, zwykła wazelinę i bomb cosmetics kokosowa

Mhm, no to nie wiem...
Może skocz do jakiejś zielarni, tam czasami można znaleźć fajne rzeczy
W zielarni na Rakowieckiej miałam pomroczność jasną - wszystko chciałam kupić, oczy mi się rozbiegły, nie wiedziałam co ze sobą zrobić i nie mogłam stamtąd wyjść
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:53   #4619
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Właśnie ja kończę miałam już sylveco brzozowa, zwykła wazelinę i bomb cosmetics kokosowa
Polecam Isanę Intensiv, to nowość w rossie, dla mnie lepsza od Alterry i fajny skład. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-854445
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:11   #4620
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Polecam Isanę Intensiv, to nowość w rossie, dla mnie lepsza od Alterry i fajny skład. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-854445
To skocze dzisiaj i kupię sobie dzięki

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Mhm, no to nie wiem...
Może skocz do jakiejś zielarni, tam czasami można znaleźć fajne rzeczy
W zielarni na Rakowieckiej miałam pomroczność jasną - wszystko chciałam kupić, oczy mi się rozbiegły, nie wiedziałam co ze sobą zrobić i nie mogłam stamtąd wyjść
A ona teraz otwarta jest? Bo coś na ich stronie dziwnego jest poszłabym coś do włosów kupić
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.