Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 09:57   #751
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny,
podbijam:

Co doradzicie: bazę witaminową +hardi bezbarwny czy lepiej neonail extra base w przypadku kiedy długie pazurki są "giętkie"?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:05   #752
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja czekam na 121 i 131, to znaczy one czekaja aż po nie pojadę I to jest mój ostatni zakupów semilac Teraz będę wystawiać na wymianę chyba

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Oh niezle te kolorki Ale ja niestety do roboy musze miec cos stonowanego, paselowego, nie rzucajacego sie w oczy :P Oczywiscie czarny jest dosc konkretnym kolorem, ale on jakos tak ladnie wyglada z czerwona czy czarna sukienka :P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Pochwal się co zmaówiłaś, szukam inspiracji


I podbijam moje pytanie o polecenie jakiegoś brokatu z Semilac
W miare uniwersalny, narazie mam kolory 005, 047, 135, 130
Chyba najbardziej będzie pasowal do nich Pink Gold?
Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:31   #753
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Pochwal się co zmaówiłaś, szukam inspiracji


I podbijam moje pytanie o polecenie jakiegoś brokatu z Semilac
W miare uniwersalny, narazie mam kolory 005, 047, 135, 130
Chyba najbardziej będzie pasowal do nich Pink Gold?
dla mnie najbardziej uniwersalnym jest 037 gold disco

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
podbijam:

Co doradzicie: bazę witaminową +hardi bezbarwny czy lepiej neonail extra base w przypadku kiedy długie pazurki są "giętkie"?
baza witaminowa sie swietnie odmacza ale ma mniejsza trwalosc niz zwykla baza z semilac. jak masz bardzo gietkie pazurki mozesz sprobowac baze z hardem a jak dalej nie bedzie tak jak powinno dorzuc do tego proszek akrylowy (u nas w sklepie stacjonarnym mozna kupic akryl w pojemniczkach 5ml za 3zl) i na nieutwardzonego harda sypiesz proszkiem

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

ja w koszyczku na dzisiejsza noc mam przygotowane 4 kolory 080, 094, 103, 131 i do tego bloczki polerskie czekam do 23:00
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:48   #754
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oh niezle te kolorki Ale ja niestety do roboy musze miec cos stonowanego, paselowego, nie rzucajacego sie w oczy :P Oczywiscie czarny jest dosc konkretnym kolorem, ale on jakos tak ladnie wyglada z czerwona czy czarna sukienka :P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:53   #755
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ja też zrobię zamówienie
biały,
banan
mardi gras
pink gold
peach milk
creamy muffin

szkoda że między 21 a 23 nie dodają losowo hybrydy

sandrek, ja na lato biorę banana właśnie, z mintem. ale teraz w zamowieniu nie wezme minta, zadowole sie tym blekitem w gratisie. a mint'a kupie stacjonarnie
na pewno na lato ladnie beda wygladaly pastele kolorowe i żarówki ale ja żarówek na sobie nie lubię

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2016-02-13 o 11:04
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:56   #756
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ludzilam sie, ze ta baza 2w1 z semilac nie bedzie zla... Do tej bazy kupilam lakier tez z semilacu 033. Po prostu nie mam na razie kasy i chcialam zaoszczedzic heh i tak to jest zaoszczedze pewnie kosztem paznokci :banghead:
Stosowanie primera jest konieczne?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Zeby zamowienie nie bylo wyslane to bym anulowala ta baze i juz wziela sama baze i top osobno ech blondas
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:07   #757
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych
porownywalam na zywo pastel peach i sleeping beauty i mi sie osobiscie bardziej podoba ten pierwszy. jak szykuje Ci sie wieksze zamowienie to dzisiaj w nocy zamow min 4 kolory i cos dodatkowego ja np dwa bloczki polerskie a dostaniesz lazure dream

pastel peach mam na swoich pazurkach teraz i nie tylko na opalonych dloniach wyglada dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 87.jpg (194,3 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez playazka
Czas edycji: 2016-02-13 o 11:13
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 11:33   #758
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.
130 już mam, nosiłam na pazurkach i nie zlewało mi się ze skórą dłoni
Przede wszystkim kolor ten jest dość jaskrawy, nie sądze że będzie się u kogoś zlewał
a 135 właśnie chciałam jako taki kolor nie rzucający się w oczy, na swatchach w necie podoba mi sie i mam nadzieje że na zywo równie piękny jest


Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
dla mnie najbardziej uniwersalnym jest 037 gold disco

ja w koszyczku na dzisiejsza noc mam przygotowane 4 kolory 080, 094, 103, 131 i do tego bloczki polerskie czekam do 23:00

Ehh śliczny jest ten 103 wogóle róży/czerwieni intensywnych jest tam tak dużo że ciężko się zdecydować na cokolwiek
A ten 000 jest normalnie w sprzedaży czy tylko jako gratis dziś?
edit. Trzeba za minimum 150 zł czyli 5 lakierów i coś do tego jeszcze hmmm

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych
Wszystkie są śliczne i również w nie celuje, ale to dopiero na wakacje zrobie zapas
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017

Edytowane przez pretty_girl19892
Czas edycji: 2016-02-13 o 11:42
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:45   #759
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
porownywalam na zywo pastel peach i sleeping beauty i mi sie osobiscie bardziej podoba ten pierwszy. jak szykuje Ci sie wieksze zamowienie to dzisiaj w nocy zamow min 4 kolory i cos dodatkowego ja np dwa bloczki polerskie a dostaniesz lazure dream

pastel peach mam na swoich pazurkach teraz i nie tylko na opalonych dloniach wyglada dobrze
To dopiero latem chcę, a nagły wydatek 150 zł na same lakiery to sporo




Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
130 już mam, nosiłam na pazurkach i nie zlewało mi się ze skórą dłoni
Przede wszystkim kolor ten jest dość jaskrawy, nie sądze że będzie się u kogoś zlewał
a 135 właśnie chciałam jako taki kolor nie rzucający się w oczy, na swatchach w necie podoba mi sie i mam nadzieje że na zywo równie piękny jest




Ehh śliczny jest ten 103 wogóle róży/czerwieni intensywnych jest tam tak dużo że ciężko się zdecydować na cokolwiek
A ten 000 jest normalnie w sprzedaży czy tylko jako gratis dziś?



Wszystkie są śliczne i również w nie celuje, ale to dopiero na wakacje zrobie zapas
000 dostaje się na pokazach no i wyjątkowo teraz w gratisie.
Ja też na wakacje dopiero zamówię. Niedługo będę Mardi Gras i Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym kolorem. :p
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:52   #760
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Właśnie dziewczyny. Odnośnie pokazów. Wie któraś kiedy,gdzie jak i co ?
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:56   #761
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny. Odnośnie pokazów. Wie któraś kiedy,gdzie jak i co ?
Na fb pewnie będzie informacja. Często tworzą wydarzenia
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 12:25   #762
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość

edit. Trzeba za minimum 150 zł czyli 5 lakierów i coś do tego jeszcze hmmm
o kurcze dobrze ze zwrocilas uwage na ilosc lakierow, nie przyczailam ze mi w koszyku dwa razy dodalo 094. musze jeszcze jeden kolorek wykombinowac

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Na fb pewnie będzie informacja. Często tworzą wydarzenia
w tym roku sie narazie nic nie zapowiada. ja w poniedzialek ide na pokaz z neonail ale teraz czekam na cos z semilaca w okolicy
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:27   #763
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

103 mogę polecić z czystym sumieniem, piękny kolorek Ale jeśli ktoś nie lubi neonowych odcieni to odradzam.

Ja w chwili obecnej zakochałam się w 003 który mam obecnie na paznokciach <3 Z syrenką wygląda tak cudownie, że mój chłopak stwierdził, żebym następnym razem wszystkie paznokcie sobie zrobiła syrenką, bo tak ładnie to wygląda
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:41   #764
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

no i kurcze nie mam pomyslu na 5 kolor a musze cos wybrac
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:48   #765
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja na początku też się napaliłam na tą akcję z nocnym kupowaniem, nawet już sobie zapełniłam koszyk kolorami: 051, 031, 028, 144 i 037 oraz cleanerem :P Ale stwierdziłam, że to będzie zdecydowanie too much na mnie, tym bardziej, że urodzinowo obłowiłam się kolorami i na razie tylko zamówię sobie 051 i cleaner Ewentualnie 031 jeszcze...

A moja obecna kolekcja to:
001 Strong White
003 Sweet Pink
019 Blue Lagoon
020 Green Glass
022 Mint
066 Glossy Cranberry
103 Elegant Raspberry
137 Cinnamon Coffee
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:55   #766
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja na początku też się napaliłam na tą akcję z nocnym kupowaniem, nawet już sobie zapełniłam koszyk kolorami: 051, 031, 028, 144 i 037 oraz cleanerem :P Ale stwierdziłam, że to będzie zdecydowanie too much na mnie, tym bardziej, że urodzinowo obłowiłam się kolorami i na razie tylko zamówię sobie 051 i cleaner Ewentualnie 031 jeszcze...

A moja obecna kolekcja to:
001 Strong White
003 Sweet Pink
019 Blue Lagoon
020 Green Glass
022 Mint
066 Glossy Cranberry
103 Elegant Raspberry

137 Cinnamon Coffee
Który z tych dwóch kolorów polecasz bardziej?
Oba bardzo podobne i nie wiem ktory wybrac
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:05   #767
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Który z tych dwóch kolorów polecasz bardziej?
Oba bardzo podobne i nie wiem ktory wybrac
Szczerze powiedziawszy ja byłam w ogóle w szoku, bo paradoksalnie - na 103 jest czerwone kółeczko a na 066 różowe, a w rzeczywistości 103 jest bardziej różowy a 066 bardziej czerwony, malinowy :P Mi osobiście bardziej podoba się 103, ponieważ jest takim ślicznym różem i delikatnymi odcieniami neonu, taki połysk A 066 to taki jak na moje oko ciepły, malinowy kolor (żurawinowy? :P ) Więc zależy czego oczekujesz od koloru - moim faworytem jest 103
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:10   #768
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

A Pink Rock i Intensive Pink, który ładniejszy?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:24   #769
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ja czarny mam z estetiqa potrzebuje taki zeby mozna bylo szmaragd i inne pylki wcierac w niego

ja mam obecnie to co na wzorniku plus 056, 020, 071 i 102, ale 035 mnie mocno rozczarowal i nie wiem czy sie go nie pozbede, uzylam go raz i nigdy wiecej nie uzyje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39.jpg (294,2 KB, 50 załadowań)
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 13:30   #770
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

znalezione w sieci:

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2016-02-13 o 14:04
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:57   #771
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?

Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych

Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.

Natomiast ja o kolorach na wakacje jeszcze nie mysle. Po pierwsze nie chce by staly Jedynie mam na uwadze gdzies tam Banana i Pink Doll. Ale tak ogolnie to nie przepadam za razacymi czy neonowymi kolorami. Choc np. Mardi Gras bardzo mi sie podoba , a ma w sobie troche z neonowosci, ale tez jest w miare elegancki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-02-13 o 13:48
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:00   #772
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

jak chcesz stonowany to polecam 135 bez - roz zalezy od tonacji skóry. ewentualnie 051 mleczny frenczowy przy 3 warstwach kryje prawie calkiem, na jakims delikatnym podkladzie podejrzewam 2 warstwy wystarcza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (90,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56.jpg (233,7 KB, 46 załadowań)
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:02   #773
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

potrzebuje jakis fajny brąz. Ma któraś z was kolory 030 i 075 ? 030 na necie wyglada jakby wpadał w bordo a zależy mi na czekoladzie albo stonowanym srednim brązie
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 17:57   #774
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Z brązów to może 076
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:01   #775
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?

Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------




Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.

Natomiast ja o kolorach na wakacje jeszcze nie mysle. Po pierwsze nie chce by staly Jedynie mam na uwadze gdzies tam Banana i Pink Doll. Ale tak ogolnie to nie przepadam za razacymi czy neonowymi kolorami. Choc np. Mardi Gras bardzo mi sie podoba , a ma w sobie troche z neonowosci, ale tez jest w miare elegancki.
Tu chyba nie chodzi o odcień skóry, a jej jakby... Tonację? Nie wiem, jak to ująć. Nie jestem ekstremalnie blada, mam dłonie takie jak... Większość.

Playazka pokazała Frappe - u mnie on jest kompletnie inny, bardziej róż.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:30   #776
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Z brązów to może 076
nie podchodzi bordo?
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:36   #777
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?

Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------




Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.

Natomiast ja o kolorach na wakacje jeszcze nie mysle. Po pierwsze nie chce by staly Jedynie mam na uwadze gdzies tam Banana i Pink Doll. Ale tak ogolnie to nie przepadam za razacymi czy neonowymi kolorami. Choc np. Mardi Gras bardzo mi sie podoba , a ma w sobie troche z neonowosci, ale tez jest w miare elegancki.
Classic Wine to piękne bordo. Uwielbiam taki kolor. Moim zdaniem pasuje do każdej sytuacji. Jest bardzo kobiecy i można go nosić non stop. Cudowny. Podobny bardzo ma Golden Rose (ale zwykły oczywiście, nie hybryda).
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:51   #778
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?
Legendary red to ciepła czerwień, ma w sobie odrobinkę pomarańczowego, wg mnie jest dość intensywny, na pewno nie jest to kolor stonowany i zachowawczy Zależy pewnie też od karnacji, ja mam dość ciemny odcień skóry i ciepły odcień więc jak dla mnie jest to idealny odcień czerwieni, który regularnie noszę

Zobacz ten link http://vejjs.blogspot.com/2015/11/se...legendary.html - wg mnie tutaj kolor jest idealnie oddany.

Natomiast Classic Wine jest całkiem innym kolorem Jest to ciemna, głęboka czerwień, ma faktycznie kolor ciemnego czerwonego wina. Jest kolorem eleganckim, właściwym na każdą okazję, to mój ulubiony kolor Semilaca, warto go mieć
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:04   #779
zuuzx3
Rozeznanie
 
Avatar zuuzx3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 903
GG do zuuzx3 Send a message via Skype™ to zuuzx3
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej Wam też używam lakierów hybrydowych firmy Semilac i jestem zadowolona. Tylko, że szkoda mi pieniędzy na wydawanie na kolejne lakiery patrząc, że mam tyle cudownych kolorów zwykłych lakierów. Postanowiłam spróbować pewnej metody... Słyszałyście o manicure półhybrydowym? Tzn takim gdzie wykorzystujemy własnie zwykłe lakiery. Zarówno efekt jak i trwałość sa takie same. Stworzyłam posta na ten temat, gdybyście chciały się zapoznać z nim to zapraszam na mojego bloga . Tutaj ciężko by mi było napisać i przedstawić całą instrukcję Dajcie tam znać co sądzicie

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-13 o 19:56 Powód: Reklama
zuuzx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:11   #780
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ja zwykłe lakiery daję dziecku do malowania paznokci więc nie mam problemu.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.