Kenzo Pour Homme - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 16:04   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Kenzo Pour Homme


Tak sobie przypomnialam o tym meskim zapachu, poniewaz staram sie wybrac cos dla mojego TZ. Jako mloda dziewczynka bylam zachwycona butelka, reklama, a takze samym zapachem. Dzis juz go za dobrze nie pamietam, ale wydaje mi sie, ze byl dosc swiezy, morski, a jednoczesnie meski... Co myslicie o nim? Czytalam recenzje - same pochlebne, wiec chyba zaraz pobiegne do perfumerii przypomniec sobie to cudo. Mam pytanie natury technicznej Czy butelka zmienila sie w ciagu tylko kilkunastu lat? Wydaje mi sie, ze dawniej byly na niej tloczone liscie, a teraz cala jest ciemna, bez zadnych wzorow, prosta...?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:58   #2
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Kenzo Pour Homme

Kenzo PH pamiętam jak przez mgłę, ale z tą butlą to na pewno masz rację . Kiedyś była tłoczona. Dziś jest gładka, przez co straciła na urodzie . Ale chyba to nie były listki, tylko faktura kory drzewa i chyba sam zapach też był w drzewnym klimacie .

Swoją drogą ciekawe jak bardzo pamięć mnie zawiodła. Czekam więc z niecierpliwośćią na wypowiedź kogoś, kto dobrze pamięta, albo zna ten zapach. Zobaczymy...
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:08   #3
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Kenzo Pour Homme

Ropuszko, ty jednak masz lepszą pamięć. Cóż, starość nie radość .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kenzo_Homme_2003.jpg (73,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TN_Kenzopourhomme.jpg (12,8 KB, 40 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:29   #4
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Kenzo Pour Homme

Oj jak ja uwielbiam ten zapach.
Dla mnie to jest zapach madmorskich bagien.
Opis sytuacyjny: Meżczyzna około 30.
Ranny spacer brzegiem moza dociera do jego nozdrzy świerzy zapach morza, ozon, jod z niedalekiego ogrodu zawiewa delikatnie zapach bergamotki.
Podąza w tamtym kierunku, w kierunku podleśnego ogródka im bliżej do ogródka podchodz tym bardziej wyczówa zapach lecz tym razem delikatne nuty bergamotki przenika zapach szałwi i ostrzejsze ostrzejsze nuty przyprawowe to nie ogród przychotelowy a prywatny ogród leśnej wiedzmy w którym rosnie" gałka muszkatałowa, gożdziki. Pożera go okropna ciekawośc przechodzi przez ogród i zagłebiamy sie coraz bardzie i bardziej w las. Wokoło cisza i robi sie coraz ciemniej pod stopi wyczuwa ze ziemia robi sie coraz bardziej miekka a jego stopy grzezna w bagnie któro wydziela słodki zapach torfu, który sie miesza z zapachem mchu i poblizkich drzew.
Ogarnia go uczucie spokoju popada w upojenie i totalny bezmiar błogości, nie ma nic innego niż on i ten zapach zycia dzikiej przyrody, ma uczucie jak by był pierwszym któy odkrył ten cód gdzie ludzka stopa wcześniej niepowstała. Stoi i delektuje sie tą błogościa tak ze nie czyje jak do jego stóp i łydek przyklejają sie krwiożercze pijawki.
I tym oto elememtem pijawkowym my wybudzamy sie z odretwienia Bo bohater wsiąk w tę cisze i bezmiar i dokona tam swojego żywota no chyba ze otrzezwi go sygnał komórki i wrzask żony: pacanie gdzies ty sie znów podział dzieci płacza, opiekunka uciekła z ogrodnikiem a ja sobie z tymi diabłami juz nie daję sama rady".
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:48   #5
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kenzo Pour Homme

Kenzo Pour Homme na zmianę z granatowym Gillette używał mój mąż, gdy go poznałam, czyli ponad 11 lat temu. Do obu zapachów do dziś mam ogromną słabość i choć mąż nie używa ich już od dawna, to planuję zrobić mu małą niespodziankę .

Kenzo Pour Homme jest przestrzenny, wypełniony woniami kojarzącymi się z naturą. Leśno-morski, wg mnie nie pasuje do dostojnego dżentelmena, ale do pełnego energii, młodego faceta beztrosko hasającego po plaży. Nadaje się raczej na weekend za miastem lub urlop niż poważne spotkania .

Nuty (z polskojęzycznych stron):
szałwia, goździki, gałka muszkatołowa, mech dębowy, paczula, drzewo sandałowe, cedr, piżmo, wetiwer, irys.

Na Osmoz wygląda to nieco inaczej:
Top note : Clary Sage, Lemon, Bergamot, Rosewood
Middle note : Nutmeg, Clove, Thyme, Ozone
Base note : Cedar, Sandal, Fir, Musk

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:19   #6
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kenzo Pour Homme

Demoniku, skoro tak opisujesz faceta, do ktorego pasuje ta woda, to mysle, ze to zapach w sam raz dla mojego TZ On taki wlasnie jest
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:27   #7
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Kenzo Pour Homme

Ze strony perfumeworld.net:

Flakonik tłoczony:
Kenzo pour Homme (Men) : 1995 Kenzo(Tamaris S.A./L.V.M.H.) France
Olfactive family:Woody Watery
Olfactive description:Fruity Green Fresh Cool Marine Floral Ozonic Powdery Woody
Remarks:Fresh, unusual fragrance which has the image of "the moments when the morning is young, and warmth of the day meets the coolness of the grond...". The bottle shaped of "Bamboo". Catch phrase is "And Kenzo created Man...". Launched for the French Father's day.

Flakonik Gładki:
Kenzo pour Homme Fraiche (Men) : 2002 Kenzo(Tamaris S.A.) L.V.M.H. France
Olfactive family:Fresh Woody Watery
Olfactive description:Fresh Watery Leafy Green Anisic Woody(Cedarwood) Oakmoss

homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 11:35   #8
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kenzo Pour Homme

Dziekuje Wam za wypowiedzi Przyu najblizszej okazji lece wachac
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:14   #9
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Kenzo Pour Homme

Czyli wersja normalna(nie fraiche) występuje tylko w tej liściastej butli???
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:28   #10
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Kenzo Pour Homme

Ooooooooj jest cudowny! Mój facet woli cięższe zapachy, ale ja "katuję" go Kenzo Pour Homme, bo poprostu gdy czuję w pobliżu ten zapach, ciuchy mi same spadają :-D....Według mnie nie ma bardziej sexownych perfum. Dla mnie męski KWC. Absolutnie!
A butelka rzecywiście straciła na urodzie, jest tak jak piszesz gładka.
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:15   #11
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kenzo Pour Homme

Szukam jakieś alternatywy dla GA AdG i zastanawiam się pomiedzy Polo sport a właśnie Kenzo. Musze iść sobie je przypomnieć i kupić któryś bo niedługo nie będzie...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 18:35   #12
michalk
Przyczajenie
 
Avatar michalk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
GG do michalk
Talking Poszukiwany - zapach podobny do Kenzo pour homme

Witam po raz pierwszy. Potrzebuję pomocy.. Jestem UZALEŻNIONY od Kenzo pour homme... Trwa to już jakieś 11 lat i końca nie widać.. ) W międzyczasie była duża ilość innych zapachów (good life, soul, xeryus rouge na zime, boss zez czerwono etykietko , echo i inne) lecz żaden z nich nie dał rady... musze coś zmienić - jakie zapachy o podobnym "brzmieniu" znacie? Jedyne co wpadło mi w nos to 212 pani Karoliny.. wlasnie mam go na nadgarstku i zaczynam sie do niego przekonywać... świeży, lekko drażniący, nowoczesny. co o nim sądzicie?

Pozdr
Mich

PS - dla mojej żony - prada jej się podoba ale nie jestem pewny czy nadchodzące lato jest dobą porą roku nna ten zapach? żona lubi słodkie zapachy ja bardziej w stylu cool water bądź dolce gabbana blue.. polecicie jakiś kompromis?

Edytowane przez michalk
Czas edycji: 2007-04-07 o 19:01
michalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 18:56   #13
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Help!!

Jak dla mnie lato dla Prady jest jak najbardziej ok, nie jest to morderczy, duszący zapach. Jeśli jej się podoba wybór jest bardzo łatwy.
Zgubiłam się trochę po określeniu Cool Water jako zapachu słodkiego, więc nic więcej nie doradzę...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 18:59   #14
michalk
Przyczajenie
 
Avatar michalk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
GG do michalk
Dot.: Help!!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie lato dla Prady jest jak najbardziej ok, nie jest to morderczy, duszący zapach. Jeśli jej się podoba wybór jest bardzo łatwy.
Zgubiłam się trochę po określeniu Cool Water jako zapachu słodkiego, więc nic więcej nie doradzę...
napisalem, ze zona woli slodkie a JA w stylu cool water itp - JA złączyło się ze słowem ZAPACHY i go nie widać Dzięki za odp
michalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:03   #15
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Help!!

Faktycznie. Nie zwróciłam uwagi.

Jeśli o żonę chodzi - jeśli chcesz jej zrobić przyjemność, kup jej to co ona lubi, bo to zapach dla niej przecież, będzie go nosić całe dnie.
Ja bym się zapłakała na śmierć, gdybym dostała Cool Water. Nie jest to zapach, który się ogólnie podoba. Nie ryzykowałabym.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:40   #16
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Help!!

Może spróbuj podsunąć jej np. EDP II Gucci? Niby świeży, ale z wytrawniejszymi i słodszymi nutami. Może spodoba Wam się któraś z Aqua Allegorii? Coco Mademoiselle - faceci pieją z zachwytu, mi przeszkadza nadmierna popularność tego zapachu (choć przyznaję - śliczny), Romance Ralpha Laurena, Allure? No i może Chance - bardzo podobny do CM. Na pytanie o podobne do Prady zapachy wyszukiwarka wypluwa mi Hypnotic Poison i Organzę Indecence, ale jako fanowi świeżych i lekkich zapachów pewnie Ci się nie spodobają. Ale prawdę mówiąc o ile Prada nie jest zapachem od którego dostajesz zawrotów głowy i mdłości to zgódź się na nią.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:44   #17
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Help!!

Ja polecam dla żony na lato In love again YSL(oprócz Prady oczywiście).
Zapach energetyczny,lekko słodki,ale nie męczący tą słodyczą,raczej
bardziej orzeżwiający.Osobiscie bardzo lubię.Mam na mysli klasyka,nie jego póżniejsze wersje.
secco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 21:52   #18
lukasek!!!
Przyczajenie
 
Avatar lukasek!!!
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Help!!

Witam. Polecam tą stronkę: http://www.sephora.com/browse/me/index.jhtml

Tam znajdziesz zapachy o podobnych nutach. Co do 212 to mi osobiście tak średnio się podobają Jest dużo ładniejszych zapachów na lato
lukasek!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:48   #19
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Help!!

Na papierze:
Podobną nutę bazową ma:
-Calvin Klein Eternity Summer for Men - jeszcze nie widziałem tej edycji (sam mam Eternity)

Jeszcze bardziej interesującą:
-Paris Hilton Just Me for Men -jestem ciekawy tego zapachu (a tej pani już dziękujemy)
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 15:26   #20
michalk
Przyczajenie
 
Avatar michalk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
GG do michalk
Dot.: Poszukiwany - zapach podobny do Kenzo pour homme

skoro twierdzicie )w większosci ) ze prada na lato nie jest za "tęga" to niech będzie owa prada
ja decyduje sie na 212 - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego trwałością na mojej skórze (3 dni po uzyciu testera wciąż go czuję i TAK myję się codzień ) nawet mój ukochany kenzo (znaczy się edt ukochana ) nie ma takiej trwałości...

Pozdr i dzieki

m
michalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:54   #21
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Kenzo Pour Homme

A czy któraś z Forumowiczek, lub Forumowiczów, wie od którego roku butelka Kenzo Pour Homme nie jest już tą tłoczoną w kształcie "drzewka", lecz występuje gładka?
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:10   #22
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Kenzo Pour Homme

Nie wiem dokładnie, ale już kilka lat napewno....-więc radze uważać z zakupem perfum w tym starym flakoniku... co prawda flakonik piękny, ale mogą być zwietrzałe...\

Kiedyś mi się nawet podobały, miałem właśnie w tym starym flakoniku, teraz zapach wydaje mi się inny, landrynowaty, bleh ....możliwe że zmienili skład
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:39   #23
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kenzo Pour Homme

Dreamer, nie strasz mnie zmianą składu!
Ciągle mam miniaturkę drzewka, jeszcze w tym rzeźbionym flakonie... Piękny zapach, nosiłam go jak wariatka, do ostatniej kropelki


Znalazłam informację, że zmiana flakonów była w 2003 roku.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:07   #24
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Kenzo Pour Homme

2003? A gdzie taka informacja jest podana? Proszę - podaj linka.
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:19   #25
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Kenzo Pour Homme

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dreamer, nie strasz mnie zmianą składu!
Ciągle mam miniaturkę drzewka, jeszcze w tym rzeźbionym flakonie... Piękny zapach, nosiłam go jak wariatka, do ostatniej kropelki


Znalazłam informację, że zmiana flakonów była w 2003 roku.
No ja też kiedyś kochałem, zużyłem chyba ze 2 setki, teraz mam totalne obrzydzenie, wg mnie musieli koniecznie coś zmienić w składzie, bo nie wierzę że az tak by mi sie gust zmienił i postrzeganie zapachu...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 22:38   #26
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kenzo Pour Homme

Knopfler, tu znalazłam informację o L'eau Par Kenzo, ale ponieważ zmieniły się wszystkie flakony, więc sądzę że data będzie ta sama:

http://www.lumiere.pl/product_info.p...our-Homme.html

Data lansowania zapachu - 2003 (Wersja oryginalna: 1996)

2003: Kenzo relansuje L’EAUPARKENZO pour homme. Klasyczny zapach zyskuje nowy flakon, opakowanie i komunikację wizualną. Jednak to co najcenniejsze, sama kompozycja pozostaje niezmienna.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:09   #27
gucio11145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 9
Kenzo pour homme

J.w czyli wasze opinie, uwagi, doświadczenia związane z tą wodą toaletową Interesuje mnie wasze zdanie, gdyż przymierzam się do zakupu wyżej wspomnianego Kenzo Z góry dziękuję za wszystkie przydatne komentarze Pozdrawiam


Jeśli możecie, to spróbujcie również osadzić Kenzo pour homme'a w najbardziej odpowiednim ( wg was ) przedziale wiekowym... oraz podajcie porę roku, która najlepiej współgra z wonią tego pachnidła

Edytowane przez gucio11145
Czas edycji: 2008-10-20 o 17:57
gucio11145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:19   #28
waszkagoo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kenzo pour homme

kiedys otrzymałam probke Kenzo pour hommes i mi zupełnie nie podeszły,ale to wszystko kwestia gustu.
waszkagoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:45   #29
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Kenzo pour homme

Zacznę od pytania czy znasz ten zapach ? Jeśli nie to koniecznie polecam wizytę w perfumerii lub kupno próbki na allegro.

Na tym forum nie istnieje coś takiego jak "przedział wiekowy", więc nie tutaj szukać odpowiedzi. A tak bardziej serio - wymieniony przez Ciebie Kenzo jest zapachem uniwersalnym i mógłbym polecić go zarówno 18latkowi i 35latkowi, a żadna pora roku nie jest mu straszna. Mimo wszystko ja używam głównie wiosną-latem. Wyprzedzając twoje następne pytanie - na mnie jest bardzo trwały.


I jeśli tobie się podoba - nei patrz na opinie innych tylko kup i używaj z uśmiechem na ustach.
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:57   #30
gucio11145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kenzo pour homme

Prawdę powiedziawszy, jeszcze nie miałem okazji zapoznać się z tym zapachem ( jutro zamierzam wpaść do perfumerii i osobiście przetestować )... Me zainteresowanie i wspomniane "przymierzanie" do Kenzo zostało wzbudzone bardzo pozytywnymi opiniami zawartymi bodajże na stronie dolce.pl ( notabene jeśli już, to tam dokonam zakupu - ponoć wiarygodny sklep, zaopatrujący się jedynie oryginalny towar )
gucio11145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.