Biżuteria nazębna Szczecin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 08:44   #1
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988

Biżuteria nazębna Szczecin


Mam pytanie dotyczace bizuterii nazebnej, czy wiecie moze gdzie i za ile mozna ja wykonac w Szczecinie? Slyszalam, ze u stomatologa kosztuje to 300zl ale podobno kosmetyczki tez to robia za 40zl, to prawda? Prosze o pomoc
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:27   #2
extravaganza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 188
Dot.: Biżuteria nazębna Szczecin

Nie jestem co prawda ze szczecian,. tylko z bydgoszczy, ale nie slyszlam nic o tym, zeby kosmetyczki tez zakladaly bizuterie nazebna........
Sam,a nosze taka od ponad 3 lat (zlota gwiazdka) Zakladala mi ja moja mama, ktora jest stomatologiem i wiem, jak to wyglada, wiec jesli chcesz miec ladna ozdobke i trwala, to nie polecam wizyt u kosmetyczek, bo ona po prostu nie maja odpowiedniego sprzetu i praparatow najwyzszej jakosci sprzedawanych wylacznie stomatologom.....
A co do ceny, to wiem, ze szczecin to wieksze miasto niz bydgoszcz, ale ta cena jest jakas troche za mocno pojechana. Az 300 zl? Duuuuzo.. No chybam,ze sama ozdoba, ktora wybralas jest taka droga, ale mysle,ze jak poszukasz dobrze, to znajdziesz gabinet, w ktorym zrobia ci to taniaj. Pozdrawiam!
__________________
Усни, я буду рядом,
Всегда я буду рядом,
В жизни или в смерти...
Всё, что есть, поверь,
тебе.
Всё, что есть, отдам тебе.
extravaganza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 15:23   #3
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Biżuteria nazębna Szczecin

Nie jestem ze Szczecina,ale się wypowiem
Ja mam maleńką cyrkonię na dwójce, robiłam u stomatologa.
Rozmawiałam z kosmetyczką, która również zakłada taką biżuterię i wydaje mi się,że ta zrobiona u kosmetyczki będzie się poprostu krócej trzymała, z tego co zrozumiałam to ona przykleja ją tylko specjalnym klejem a stomatolog jeszcze utwardzał mi jakims światłem ale nie jestem pewna.. Kosmetyczka dawała gwarancję na 4-5 miesięcy a stomatolog conajmniej rok. Jesli interesuje cię taka ozdoba na dłużej to lepiej może zainwestuj troszkę więcej i idź do dentysty. Tam gdzie ja robiłam to w zależności od ozdoby kosztowało to 100-250zł natomiast jeśli chodzi o kosmetyczkę to chyba było to 19euro we Francji.
Pozdrawiam
__________________
devon rex - moja nowa miłość

Edytowane przez bro
Czas edycji: 2006-04-23 o 19:19
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 00:45   #4
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
Dot.: Biżuteria nazębna Szczecin

Cytat:
Napisane przez 2sweet
Mam pytanie dotyczace bizuterii nazebnej, czy wiecie moze gdzie i za ile mozna ja wykonac w Szczecinie? Slyszalam, ze u stomatologa kosztuje to 300zl ale podobno kosmetyczki tez to robia za 40zl, to prawda? Prosze o pomoc
BZDURA.....

kosmetyczka nie założy ci biżuteri nazębnej.. a jest taka w szczecinie?? prosze o namiary.. chetnie się nią zajmę...

biżuteria nazębna kosztuje to tyle co cena katologowa + przesyłka+ 50zł mocowanie...

40zł.. cena przesyłki to jakieś 10zł a kamień. hehe.. minimum 50zł.. teraz jaki??? szlachetny czy szliełko??? złoto białe czy żółte???

to nei jest drogi interes.. za 200zł możesz mieć coś fajnego nie potrzebujesz aż 300zł
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.