Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 16:07   #1
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Arrow

Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)


Kochane wizażanki, wierzę że pomożecie mi, tak jak pomogłyście już wielu innym. Mój proble jest taki, iż nie potrafię się ubrać. Często inni chwalą mój makijaż, biżuterię. Ale niestety z ciuchów mozna się tylko pośmiać. Mam 16 lat, mówią że ubieram się jak 30-latka. Do tego jak jakieś dziecko ze wsi. Nikt nie wierzy że stać mnie na cokolwiek. Ciężkow to uwierzyć;p Na tym zdjęciu może nie wyglądam na starszą, ale akurat tutaj szłam do lasu więc się nie starałam, chodziło mi o pokazanie jaką ma figurę. Mam kasę i myślałam nawet o zasięgnięciu porady stylisty, ale rodzice prosili bym się wstrzymała, więc zwracam się z prośbą do Was Konkretnie chodzi mi o propozyje jak znaleźć styl, a może, jeżeli mogłybyście, to i o przedstawienie mi propozycji jakiś ciekawych zestawów. Liczę na Was)
Kilka informacji o mnie: mam 16 lat, 175cm wzrostu, jestem szczupła. Mam jasną karnacje, rude włosy, niebieskie oczy. Nie słucham muzyki. Lubię się wyróżniać z tłumu.
Co do zdjęcia, to było robione jakiś czas temu, teraz mam rude włosy i nieco większe piersi.
Acha! Jaki styl mnie interesuje? No właśnie nie do końca wiem. Ale podoba mi się coś kobiecego, ale bez falbanek, kwiatuszków itp. Lubię obcasy. Myślałam np o stylu street...
Mam nadzieję że mi pomożecie;* Jeżeli jeszcze o czymś zapomniałam, napiszcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (141,8 KB, 559 załadowań)
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:56   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Street style jak najbardziej bo jestes szczupla, ten styl jak najbardziej przypasuje, w googlach na grafice jest milion inpiracji, plus blogi szafiarskie.
Nos jak najmniej dzinsu zastepujac materialami (ogolnie dzins to jak dla mnie ciuch roboczy wiec go unikam), spodniczki, dlugie swetry, bluzki bez swiecacych elementow.
Te rybaczki, ktore masz na zdjeciu moglabys nosic z dlugimi kozakami.
Dluzsze koszulki, do tego dlugie naszyjniki.
Najwazniejsze by sie odroznic od tabunu dziewczyn na ulicy, dodajac jakis element dla Ciebie charakterystyczny
Futrzane rekawiczki, jakas super czapke, gruby , duzy szalik lub komin itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-cute-outfits-for-winter-1_large.jpg (36,8 KB, 193 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 18:39   #3
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Ja bym cię widziala np. w obisłych rurkach, koszuli w kratkę (np. czerwonej) troszkę luźniejszej lub dopasoawnej (jak wolisz) i np. krótkiej futrzanej kamizelce. To taki przykład, nie mam więcej pomysłów. Jak coś mi się przypomni to napewno napiszę.
Przykładowa linki:
http://www.google.pl/imgres?q=koszul...t:429,r:2,s:16

http://www.google.pl/imgres?q=futrza...t:429,r:7,s:31

Poszukaj też jakichś blogów szafiarskich, które mogą cię w jakiś sposób do czegoś zainspirować...
__________________
Świeżynka


Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:25   #4
maria_anna
Raczkowanie
 
Avatar maria_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 162
GG do maria_anna
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

masz 16 lat więc może nie przesadzaj za bardzo z 'kobiecymi' dodatkami, aby zachować naturalność i wdzięk młodzieńczy - ja bym widziała Cię w tunikach i legginsach - teraz jest tyle pięknych dłuższych sweterków na jesień/zimę.
albo spróbuj kupić sukienki dzianinowe - gładkie, basicowe.
do tego jakaś charakterystyczna biżuteria - co lubisz - bransoletkę, duży wisior czy piękne, duże kolczyki.
obserwuj dziewczyny w szkole i na ulicy, zwracaj uwagę na elementy, które Ci się podobają i skrupulatnie zapisuj to w jakimś notatniku, który będziesz mieć zawsze pod ręką.

ale przed wybraniem się na zakupy, ustal sobie typ urody - jeśli masz rude włosy, to pewnie jesteś panią jesień - dobieraj więc kolory dopasowane do Twojej karnacji - w internecie znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat.
maria_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:34   #5
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Widzę że są chętne wizażanki mi pomóc, super Może zaproponowałybyście jakieś zestawy na co dzień do liceum?
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 15:41   #6
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Ja na codzień chdzę do liceum, tak więc mam pewną wprawę.
Ogólnie chętnie ci powiem, jakie podstawowe rzeczy powinnaś sobie kupić, a być może część z nich masz...

Po pierwsze bardzo przydatne są bokserki, ew. T - shirty, ale muszą mieś ładny dekolt i ogólnie ładnie leżeć, fajne są w h&m. Dla mnie absolutną podstawą jest czarna i biała, ale kolorowe też dobrze mieć.

Bardzo przydatne są kolorowe (albo np. czarny lub szary) kardigany.

Dobrze mieć rurki, ja preferuje proste, bez przecierań i innych pierdułków.

Nie wiem jak ty, ale ja bardzo lubie takie dresowe marynarki.

A - zainwestuj w dodatki. Kolorowa, żywa apaszka ożywia każdy strój. Tak samo z ciekawym wysiorkiem, kolczykami itp.

Ważne tylko, żeby z nimi nie przesadzić, żeby nie wyglądać jak choinka.
__________________
Świeżynka


Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 15:51   #7
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Cytat:
Napisane przez Piksi1 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ty, ale ja bardzo lubie takie dresowe marynarki.
Dresowe marynarki? Brzmi ciekawie, ale niestety nie do końca wiem o co ci chodzi...

W ogóle podobają mi się twoje propozycje i mysle że czasem się tak ubiorę, ale raczej nie będę się w ten sposób wybijać z tłumu...to chyba nie jest niecodzienna stylizacja
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 17:03   #8
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Cytat:
Napisane przez Mimillla Pokaż wiadomość
Dresowe marynarki? Brzmi ciekawie, ale niestety nie do końca wiem o co ci chodzi...

W ogóle podobają mi się twoje propozycje i mysle że czasem się tak ubiorę, ale raczej nie będę się w ten sposób wybijać z tłumu...to chyba nie jest niecodzienna stylizacja
No nie jest, ale jest pewnośc, że będziesz wyglądać dobrze. Zresztą jakieś ciekawe dodatki zawsze "podrasują" troszkę całość.
A dresowae marynarki ta takie ubranka o kroju marynarki, ale z miękkiej, dresowej bawełny, więc wyglądają dobrze, a są o niebo wygodniejsze. Zwłaszcza te bez podszewek.
Widziałam takie szare w H&M na dziale dziecięcym, ale ni eiwem, czy wejdziesz, bo jesteś wysoka. Ja ze swoim wzrostem 152cm mogę sobie czasem tak pokombinować.

Lubisz spódniczki??
__________________
Świeżynka


Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 17:15   #9
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Uwielbiam spódnice i sukienki, jednak tu pojawia się kolejny problem. Nie potrafię ani kupić fajnej spódnicy ani tym bardziej fajnie się w nią ubrać. Zawsze wyglądam jak przerośnięte dziecko;p Może w tej części też mi doradzicie?

Postanowiłam porobić zdjęcia kompletów żeby było miłatwiej. Stąd moja prośba podajcie mi jakieś zestawy jakie mogę stworzyć;*
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 18:40   #10
maria_anna
Raczkowanie
 
Avatar maria_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 162
GG do maria_anna
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

wiesz, to nie o to chodzi, żeby kopiować wiernie gotowe zestawy, tylko stworzyć własne, które będą pasować do Twojej osobowości.
na pewno wizazanki zgodzą się ze mną, że często widzą fajne rzeczy, które im się podobają - ale na kimś, same byśmy tego nie ubrały - bo nie nasz styl itp.
popatrz na styl Street i wybierz elementy, które Ci odpowiadają.
a jak chcesz, aby nudny zestaw stał się ciekawy, to "wyrób sobie markę" dodatkami - jest tyle rodzajów biżuterii - znajdź coś dla siebie
przykładowo - wyróżniać mogą Cię:
kolorowe rajstopy (zestawione z klasycznymi rzeczami)
wyrazista spódnica (np. plisowana, kolorowa) do czarnych albo nude ubrań)
wielki wisior do gładkiej tuniki i legginsów
.. pomysłów jest sporo-kwestia, co Tobie wewnętrznie odpowiada
maria_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 22:23   #11
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Zgadzam się z poprzedniczką. A jeśli o te spódniczki chodzi, ja czasem noszę i nie czuję się jak przerośnięte dziecko...

Najczęściej wybieram takie z grubą gumką w pasie i noszę je mniej więcej na talii - wtedy to wydluża nogi. Dzięki temu sylweka wygląda kobieco.

Może spróbój poprzymierząc spódniczki w jakichś odcieniach szarości, beżów, brązów - one wygladają mniej dziecinnie.
__________________
Świeżynka


Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 18:12   #12
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Dot.: Metamorfoza 16-latki. Pomożecie, kochane wizażanki. Załączam zdjęcie;)

Cytat:
Napisane przez maria_anna Pokaż wiadomość
wiesz, to nie o to chodzi, żeby kopiować wiernie gotowe zestawy, tylko stworzyć własne, które będą pasować do Twojej osobowości.
na pewno wizazanki zgodzą się ze mną, że często widzą fajne rzeczy, które im się podobają - ale na kimś, same byśmy tego nie ubrały - bo nie nasz styl itp.
popatrz na styl Street i wybierz elementy, które Ci odpowiadają.
a jak chcesz, aby nudny zestaw stał się ciekawy, to "wyrób sobie markę" dodatkami - jest tyle rodzajów biżuterii - znajdź coś dla siebie
przykładowo - wyróżniać mogą Cię:
kolorowe rajstopy (zestawione z klasycznymi rzeczami)
wyrazista spódnica (np. plisowana, kolorowa) do czarnych albo nude ubrań)
wielki wisior do gładkiej tuniki i legginsów
.. pomysłów jest sporo-kwestia, co Tobie wewnętrznie odpowiada
Zgadzam się z tobą, że nie powinnam kopiować zestawów, ale miałam nadzieję że jeżeli podacie mi jakieś zestawy, stworzę podobne z własnych ubrań i nieco dostosuję je do własnych upodobań.
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.