paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 11:30   #271
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
Albertynko wymieniłam żarówki za Twoją radą i się wszystko elegancko utwardza. Dziękuję jeszcze raz za oświecenie mojej skromnej osoby. Zamówióam sobie tez taki troszkę byle jaki biały żel z czystej ciekawości (5 ml) i o dziwo lepszy (bielszy i nie spływa no i uśmiech bardziej równy mi wychodzi)
Ćwiczyć, ćwiczyć...
Ćwiczyć, ćwiczyć, bo ćwiczenie czyni mistrza
Zawsze to powtarzam moim kursantkom.
Z czasem im więcej będziesz pracować tym lepsze będziesz robić panznokcie
A co do żarówek- to prosze bardzo.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 01:46   #272
madziara3011
Przyczajenie
 
Avatar madziara3011
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam dziewczyny mam ukonczony kurs ale niedluga praktyke. chce wrocic do robienia tipsow i nie wiem jakie zele wybrac macie jakies sprawdzone godne polecenia.Dodam ze dobrze mi sie pracowalo na mariposa srednogeste ale sa niedostepne.

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:43 ----------

Dodam ze chodzi mi o jednofazowe poniewaz nie uczyli mnie pracy na 3 fazowych i nie bardzo wiem jak sie je kladzie.Moze jakies wskazowki na ten temat jezeli ktoras mialaby ochote odpisac.Prosze!
madziara3011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 06:49   #273
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

trójfazowymi pracuje się dokładnie tak samo. Kładziesz podkładowy, budujący i top. inna gęstość po prostu.
żadna filozofia.
a "swoją" jadnofazówkę musisz odnaleźć. idź do hurtowni i zamów małe opakowania. Niektóre firmy mają w ofercie próbki po 2-3 gramy. za grosze. a można się zorientować z jakim produktem masz przyjemność... bądź nie.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:04   #274
madziara3011
Przyczajenie
 
Avatar madziara3011
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dzieki jagudeczka.Masz moze juz jakies wyprobowane dobre firmy bo jest tyle roznych na rynku ze sama nie wiem a tez nie chce wydac kupe kasy zeby dopiero znajsc ten ktory mi pasuje.Moze znasz jakies ktore nie polecasz,zebym sie wystrzegala tych marekDzieki za odpowiedz
madziara3011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 21:22   #275
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

nie kupuj niczego poniżej 60 zł?
to głupia rada.
No nie mogę ci radzić. wiadomo jakie są firmy jeśli ktoś się interesuje. polecam fachową literaturę i you tube. tam dziewczyny tworzą cuda i często piszą jakimi materiałami dany okaz wykonano. można podpatrzeć i popróbować!
powodzonka!
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:32   #276
2mycha
Przyczajenie
 
Avatar 2mycha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cześc dziewczyny, mam krotkie pytanie miałyście żele z SPN? Jestem na etapie nowych żeli i chciałabym coś innego niż IBD.
Co myślicie o budującym, coverze i kolorowych z SPN??
2mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 00:59   #277
karolina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam, od jakiegos czasu robie paznokcie zelowe,naczylam sie je robic sama na sobie ale z tego co slyszalam to po naklejeniu tipsa naklada sie kropelke primera, i tak wlasnie robilam tylko ze moj problem polega na tym ze albo za jakis czas tips mi peka i widac ryske pod zelem albo dostaje mi sie powietrze pomuzcie mi co mam robic i jak temu zapobiec !!
Pozdrawiam ;*
karolina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 19:46   #278
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez karolina987 Pokaż wiadomość
Witam, od jakiegos czasu robie paznokcie zelowe,naczylam sie je robic sama na sobie ale z tego co slyszalam to po naklejeniu tipsa naklada sie kropelke primera, i tak wlasnie robilam tylko ze moj problem polega na tym ze albo za jakis czas tips mi peka i widac ryske pod zelem albo dostaje mi sie powietrze pomuzcie mi co mam robic i jak temu zapobiec !!
Pozdrawiam ;*
bardzo mozliwe, ze primer zalewa tez tipsa - a to nie powinno sie dziac, bo inaczej tak wlasnie reaguja tipsy..Jesli nie zauwazylas niczego takiego, to najprawdopodobniej tipsy sa jakies do kitu -jaka firma??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 23:33   #279
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Podstawowa zasada - primer TYLKO na naturalną płytkę
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 01:06   #280
karolina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

tak wlasnie robie dzisiaj robilam poraz kolejny paznokcie bardziej uwazalam i staranniej je robilam okaze sie jutro czy bedzie cos nie tak A firmy tipsow nie pamietam ana opakowaniu niestety nie mam
karolina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:05   #281
weronika66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam! Mam taki problem, uzywam zelu jednofazowego! Po nalozenu ostatniej warstwy zelu, utwardzeniu w lampie i przemyciu tipsy sa gdzie niegdzie matowe. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ?! Prosze o pomoc!
weronika66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:04   #282
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez weronika66 Pokaż wiadomość
Witam! Mam taki problem, uzywam zelu jednofazowego! Po nalozenu ostatniej warstwy zelu, utwardzeniu w lampie i przemyciu tipsy sa gdzie niegdzie matowe. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ?! Prosze o pomoc!
ostatnia wartswa zelu jednofazowego (ta nablyszczajaca), bywa czasami klopotliwa -w wiekszosci jednofazowek nalezy dac grubsza warstwe i rownomiernie inaczej moga pojawic sie takie problemy.. super wyjsciem jest uzywanie do nablyszczenia specjalnego glossa w pedzelku, bez przemywania, maluje sie nim zmatowionogeo pazurka (zelowego lub akrylowego) jak lakierem
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:23   #283
weronika66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziekuje za pomoc A wlasnie sie zastanawialam nad kupnem jakiegos zelu nablyszczajacego i chyba faktycznie to bedzie najlepsze rozwiazanie!
weronika66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:26   #284
weronika66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziekuje za pomoc A wlasnie sie zastanawialam nad kupnem jakiegos zelu nablyszczajacego i chyba faktycznie bedzie to najlepsze rozwiazanie.
weronika66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:11   #285
weronika66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziekuje za pomoc A wlasnie sie zastanawialam nad kupnem jakiegos zelu nablyszczajacego i chyba faktycznie to najlepsze rozwiazanie
weronika66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:38   #286
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

witajcie dziewczyny
ja ma takie pytanie, czy zdarzyło wam się że podczas utwardzania żelu w lampie strasznie piekło ?
zastanawia mnie od czego tak się robi ?
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:21   #287
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Generalnie uczucie pieczenia wywoływane jest przez reakcje chemiczne jakie zachodzą podczas utwardzania się żelu, jednak zależy to również od wrażliwości płytki paznokciowej. Powodem takiej nadwrażliwości może być jej uszkodzenie- np przepiłowanie. Ponadto niektóre żele po prostu szczypią i tyle, czasami trzeba zmienić markę.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:28   #288
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
ja ma takie pytanie, czy zdarzyło wam się że podczas utwardzania żelu w lampie strasznie piekło ?
zastanawia mnie od czego tak się robi ?
Cząsteczki żelu zanim się połączą i przekształcą w stan stały szybko się poruszają i ten ruch powoduje wzrost temperatury Jak mocno piecze, to kładź mniejsze warstwy. Im więcej żelu na pazurku tym bardziej będzie to odczuwalne. Szczególnie przy uszkodzonych paznokciach...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:06   #289
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

dzięki dziewczyny za odpowiedź
ktoś kiedyś mi powiedział że to wina lampy, ale tak samo się działo na mojej jak i salonowych więc mało prawdopodobne mi się to wydawało
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 01:20   #290
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Question Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziewczyny chciałabym sama sobie zrobić paznokcie żelowe.
Co bym musiała kupić oprócz lampy? Bo jestem kompletnie zielona
Zaznaczam, że nie chcę ich robić na tipsach tylko na naturalnych paznokciach.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 00:10   #291
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

wszystko masz na forum..wystarczy poszukać
Powiem Ci jednak skoro nie znasz dobrze wiedzy teoretycznej chociaż to nie dasz rady takie małe pocieszenie...ale próbuj.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-03-02 o 00:12
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:44   #292
Kokieterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 51
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Heh jeśli naprawdę cię to interesuje i nie znudzisz sie tym za jakiś czas to musisz kupi, zel, lampe, pędzel, ceaner, primer, musisz poczytać na jakim zele chcesz pracowac, 3fazowy bądź jedno... Jeśli jednak chcesz tylko spróbować a nie posiadasz żadnej wiedzy na ten temat to może warto nie ryzykować, tanie zestawy to tandeta, a zeby stworzyć ładnego paznokcie jednak potrzebne są konkretne materiały co wiąże sie z konkretnymi pieniędzmi a tak na marginesie jeśli już sie zdecydowałam to idź chociaż raz do kosmetyczki i dokładnie sie przypatrz jak ona to robi choć to i tak nie zastąpi wiedzy która powinno sie posiadać. 3mam kciuki bo sama rownież jestem samoukiem w tej dziedzinie tyle ze już starym samoukiem)
Kokieterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:41   #293
karolina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Hej dziewczyny sluchajcie mam problem i nie wiem co mam z tym zrobic. Robie paznokcie zelowe rok czasu i coraz lepiej mi to wychodzi ale moje klijetki mi sie skarza ze paznokcie im szybko pekaja albo odpadaja dla czego tak sie dzieje ???? Chciala bym zeby moje klijetki byly zadowolone z paznokci ale niestety tak nie jest. Zastanawia mnie to jak robia to dziewczyny w salonach ze paznokcie dlugo sie trzymaja i mozna je dopelnic. Ja niestety nie mialam okazji jeszcze dopelniac paznokci bo kazde szybko odpadaja. DLA CZEGO TAK CIE DZIEJE POMOZCIE !!
karolina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 00:15   #294
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Może być wiele przyczyn dlaczego tak się dzieje... napisz krok po kroku jak przedłużasz paznokcie, spróbuję pomóc. I na jakich żelach pracujesz?
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:40   #295
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Może być wiele przyczyn dlaczego tak się dzieje... napisz krok po kroku jak przedłużasz paznokcie, spróbuję pomóc. I na jakich żelach pracujesz?
.....
przepraszam Cię madziulka ,ale koleżanka w innym wątku przyznała sie do tego,że nie ma pojęcia co to primer i kiedy go uzyć,nie ma zielonego pojecia o podstawach więc chyba nie powinnaś udzielac instrukcji i być dobrą ciocią,poza tym to niezgodne z regulaminem forum.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:41   #296
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

a jak dla mnie to zwykla prowokacja - juz sam jezyk pisany swiadczy o tym, ze ta osoba albo robi sobie jaja, zeby komus podniesc cisnienie albo bierze sie za cos na czym KOMPLETNIE sie nie zna i znac nie bedzie..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:42   #297
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
przepraszam Cię madziulka ,ale koleżanka w innym wątku przyznała sie do tego,że nie ma pojęcia co to primer i kiedy go uzyć,nie ma zielonego pojecia o podstawach więc chyba nie powinnaś udzielac instrukcji i być dobrą ciocią,poza tym to niezgodne z regulaminem forum.
Ok... nie widziałam innych wątków - przyznaję.
Chociaż nie rozumiem czasami dzisiejszych zasad forum. Kiedyś jak sama zaczynałam, jakoś więcej osób wykazywało się zrozumieniem i ogładą dla osób początkujących. Spokojnie... Też otrąbicie na ulicy osobę w L-ce uczącą się jeździć? Relax dziewczyny. Każdy kiedyś zaczynał
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:11   #298
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Ok... nie widziałam innych wątków - przyznaję.
Chociaż nie rozumiem czasami dzisiejszych zasad forum. Kiedyś jak sama zaczynałam, jakoś więcej osób wykazywało się zrozumieniem i ogładą dla osób początkujących. Spokojnie... Też otrąbicie na ulicy osobę w L-ce uczącą się jeździć? Relax dziewczyny. Każdy kiedyś zaczynał
wiesz, od nauki "robienia tipsow" sa odpowiednie szkolenia... Po ktorych i tak wielu rzeczy sie nie wie, ale podstawy powinno sie miec, a jak sie czegos do konca nie wie to od tego jest min.forum ja wielu rzeczy nie wiem, pytam na forum a jak nie pytam to szukam w internecie, czytam itd
A L-ke otrabilabym, nawet czesto sie wkurzam na takich, bo jak ktos wyjezdza na miasto to powinien znac zasady przepisow drogowych a nie stwarzac zagrozenie i utrudnienia w ruchu...Po to przechodzi szkolenie teoretyczne, zdaje testy a pozniej cwiczy plac, zeby wyjezdzajac na ulice nie popelniac GLUPICH bledow (czyli brac sie za stylizacje a nie wiedziec do czego sluzy priemr). Wyobraz sobie sytuacje kiedy przyszly kierowca prosi na forum o kpk z jazdy

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-04-16 o 08:14
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:50   #299
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
wiesz, od nauki "robienia tipsow" sa odpowiednie szkolenia... Po ktorych i tak wielu rzeczy sie nie wie, ale podstawy powinno sie miec, a jak sie czegos do konca nie wie to od tego jest min.forum ja wielu rzeczy nie wiem, pytam na forum a jak nie pytam to szukam w internecie, czytam itd
A L-ke otrabilabym, nawet czesto sie wkurzam na takich, bo jak ktos wyjezdza na miasto to powinien znac zasady przepisow drogowych a nie stwarzac zagrozenie i utrudnienia w ruchu...Po to przechodzi szkolenie teoretyczne, zdaje testy a pozniej cwiczy plac, zeby wyjezdzajac na ulice nie popelniac GLUPICH bledow (czyli brac sie za stylizacje a nie wiedziec do czego sluzy priemr). Wyobraz sobie sytuacje kiedy przyszly kierowca prosi na forum o kpk z jazdy
....
ja l-ki nie otrabie bo po to jest ten kurs zeby sie nauczyc...no własnie kurs! a kolezanka od''primera'' ma swoje klientki!!!wyobraz sobie....tylko sie skarzą,ze im tipsy za szybko odpadają...nic dziwnego,ze niejeden salon pada jak klientki mają takie doswiadczenia z pseudo. i nie zdecydują się więcej na stylizacje....zresztą temat juz był tyle razy przegadywany,ze szkoda na to energii.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:24   #300
karolina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
ja l-ki nie otrabie bo po to jest ten kurs zeby sie nauczyc...no własnie kurs! a kolezanka od''primera'' ma swoje klientki!!!wyobraz sobie....tylko sie skarzą,ze im tipsy za szybko odpadają...nic dziwnego,ze niejeden salon pada jak klientki mają takie doswiadczenia z pseudo. i nie zdecydują się więcej na stylizacje....zresztą temat juz był tyle razy przegadywany,ze szkoda na to energii.
po kursie jeszcze nie jestem a kazdemu moze sie zdazyc ze czegos nie wie a wy nie musicie sie odrazu nasmiewac ;/ Ja to robie od niedawna i mam prawo czegos nie wiedziec a ty jestes tutaj jak dupa od srania zeby odpowiedziec mi na pytanie.. a skoro nie to po co tu siedzisz na tym forum;/ udzielilyscie mi odpowiedzi i dziekuje wystarczy po co te beznadziejne komentarze czy ja wiem czy ja nie wiem po co jest preamer... Ciekawe czy ty wszystkiego tak sie szybko uczylas i czy odrazu wszystko wiedzialas... bez kitu nie czaje takich ludzi jak wy ;/
karolina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.