Kilka pytań o włosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-14, 23:08   #1
jem_widelcem
Raczkowanie
 
Avatar jem_widelcem
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83

Kilka pytań o włosy.


Hej, nie wiem, czy dobrze zakładam wątek, ale jak coś, to przeklejcie. Mam kilka pytań dotyczących moich włosów.

1. Jeżeli mój kucyk ma w obwodzie 10 cm, to jakie mam włosy, grube czy cienkie?

2. Czy któraś z was miała problemy z włosami, a raczej ich układaniem się po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych? Bo ja mam wrażenie, że moje włosy po odstawieniu hormonów zrobiły się proste i bardziej płaskie, ulizane. Objętość kucyka jak była 10 cm tak jest, więc to nie kwestia wypadania.

3. Co zrobić, żeby włosy nie były płaskie, elektryzujące się i lekko tłuste u nasady RANO? Nie miałam tego problemu ale teraz po odstawieniu tych pigułek mam paskudne włosy. Myję je wieczorem, nie suszę (nigdy nie suszyłam), są ładne, puszyste, wyglądają tak, jakby ich było dużo. Idę spać i budzę się z płaskim, przylizanym, prostym czymś. A pod koniec dnia grzywka jest już tłustawa i to się rzuca w oczy. Mycie włosów rano nie wchodzi w grę, tak samo jak związywanie ich na noc, to osłabia cebulki moim zdaniem.

Dodam, że mam włosy do ramion, raczej układające z natury, nie jest ich mało (mam grzywkę i mimo tego jak dzielę włosy na trzy części, to jak położę dwie na ramionach, to zostaje mi część "okrywająca" plecy), które przestały się trochę układać.
__________________
''And all the roads we have to walk are winding.
And all the lights that lead us there are blinding.
There are many things that I would like to say to you,
but I don't know, how...


Because maybe...

You're gonna be the one that saves me.

And after all, you're my wonderwall.''
jem_widelcem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-15 00:08:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.