pomóżcie mi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-22, 20:51   #1
kasia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
Smile

pomóżcie mi?


prosze o pomoc , chce zrobić mojej mamie prezent i uszyć jej takie jak na rysunku zasłonki do pokoju , wszystko jest spoko ,boki umię uszyć , ale mam problem z górą , próbowałam różnych sposobów i nic . Proszę pomóżcie może ktoś zna wzór jak to skroić , bo z uszyciem nie będzie tak żle. Dzięki .
kasia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:33   #2
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: pomóżcie mi?

Wiesz co moja tesciowa ma cos takiego u siebie w pokoju stolowym i wyglada super, tyko nie wiem jak ci wytlumaczyc, jak to jest zbione. musisz normalnie pbszyc boki firanki zeby sie nie strzepily i nie zaginaly(tak jak zawsze) i poznije (moja tesciowa ma to na tasme dustronna przyklejone do szyny). zlapala calu koniec(pas) z jednej strony i przykleila tasme i drugi tez i potem do ramy (tej ramy na foranki). nie wiem czy cos z tego zrozumialas ale jesli tak to ciesze sie
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 23:08   #3
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: pomóżcie mi?

musisz przyszyc tasme marszczaca do dolnej i gornej czesci zaslonki, pozniej zszyc ze soba te tasmy, tak by tworzyly jedna, wtedy jesli zalozysz na karnisz zaslonke, mozesz dowolnie pomarszczyc na tej tasmie , dzieki czemu wyjda ci grubsze lub ciensze "faldki" a zaslonka sama powinna sie ulozyc w taki polokrag
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 09:18   #4
asiak10
Raczkowanie
 
Avatar asiak10
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: pomóżcie mi?

wg mnie to jest tak zrobione jak na rysunku tylko musisz miec materiał na którym bedzie ładna i lewa i prawa strona
asiak10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:44   #5
kasia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
Smile Dot.: pomóżcie mi?

dzięki za odpowiedz , będę probowała przez te dwa dni wolne, może mi się coś uda wikobinować.
kasia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.