takie świństwo pod nosem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 18:10   #1
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35

takie świństwo pod nosem


no właśnie mam problem może już ktos o tym pisał ale szukałam i nie znalazłam takiego tematu.cżesto robią mi sie takie ropne pryszcze wielkie bolące w okolicach nosa i ust.Bardzo boli jest olbrzymie i po zniknieciu robi sie po tygodniu czy 2 tygodniach nowe cudeńko gigantycznej wielkości.Dodaję że mam 14 lat i naprawdę juz nie wiem co mam robić.A bylam dziisaj w aptece i kobieta powiedziala mi ze to opryszczka i przepisala mi Vratizolin. Jeszcze chciałam spytać czy przyczyną jest pogoda czy jakieś nie wiem co.Będę wdzięczna za pomoc
jada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:22   #2
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: takie świństwo pod nosem

opryszczka to wirus, który raz przedostając się do rganizmu już nigdy go nie opuszcza. Czyli możesz mieć to coraz częściej. Pogoda raczej nie ma z tym nic wspólnego. Chyba tylko od kogos się możesz zarazić. Ale nie jestem pewna.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:26   #3
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: takie świństwo pod nosem

Ja bym poszła z tym do dermatologa a nie do apteki A tak z mojego doświadczenia, też mam baardzo podobne i u mnie dermatolog nazwał to jako "stany zapalne". Robi mi się to najcześciej kiedy jestem przeziębiona, złapie jakiegoś wirusa, itp. Wtedy nakładam sobie na taka gule Diacneal Avene jakieś 2 noce i 2 dni z rzędu i mi to mija, ale po tym skóra jest zaczerwieniona przesuszona itp. Ważne ze nie boli No w każdym razie to moja metoda i raczej nie jest zbyt przyjemna Jeszcze raz: idź do dermatologa
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 22:21   #4
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: takie świństwo pod nosem

chyba tylko mi to zostaje nie no ja czytalam o tej opryszczce ze to jest wlasnie taki wirus i no ze to predzej na wargach sie robi. ale bardzo mnie denerwują te pryszcze w tej chwili mam jednego takiego dużego pod nosemmusze isć do dermatologa a może jakiś specjalista na tej stronie mi doradzi?
jada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:58   #5
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: takie świństwo pod nosem

radz Ci iść do dermatologa, lekarza... My niestety nie widzimy się na żywo i trudno tak doradzać. A lekarz obejrzy dokłądnie, pogada Idź, warto.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 14:52   #6
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: takie świństwo pod nosem

opryszczka to nie pryszcze! to takie małe ropne pęcherzyki na ustach albo pod nose, zanim się zrobią to mrowi skóra. Potem pecherzyki pekają i robi sie strupek, goi sie ok. tygodnia. Wywołuje ją wirus którym zarazone jest 75% ludzi. Pryszcze wielkie bolące copy to inny stan zaplany i koniecznie trzeba iśc do dermatologa
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:09   #7
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: takie świństwo pod nosem

do dermatologa nie pojde raczej bo godizny nie te chyba ze moze potem poki co na noc i na dzien smaruje miejsce pod nosem kremem bambino pielęgnacyjnym a na noc też daje częstro maść z witaminą c ubieram sie cieplo i nie pozwalam zeby mnie przewialo:Pbedzie dobrze bo na dermatologa czasu nie mam niestety moze uda mi sie pojsc jakos w nastpenym tygodniu postaram sie dzieki. a wam też sie takie pryszcze ropne robią w okolicach nosa i ust?jak tak to jak temu przeciwdzialacie?
jada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.