Zły kolor u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 16:30   #1
ana141
Przyczajenie
 
Avatar ana141
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Question

Zły kolor u fryzjera


Hej... Mam wielka prosbe doradźcie mi co mam zrobic: byłam u fryzjera i powiedziałam ze chcę zafarbowac włosy na kolor jaśniejszy niż miałam wcześniej (a mialam czekolade)... Gdy fryzjerka skonczyła wszystko robic moim oczom ukazał sie kolor o wiele ciemniejszy niz chciałam i miałam ostatnio, a fryzjera na moja uwage odparla ze kolor troche sie zmyje a jak nie to zebym przyszla i dorobi mi jeszce kilka jasnych pasemek (iz mam jeszce zrobione jasniejsze refleksy).... I wlasnie nie wiem co zrobic bo moim zdaniem kolor az tak mi sie przeciez nie zmyje a dorobienie kilku jasniejszych refleksow nic nie da bo "spod" dalej bede miala ciemny... Jak myslicie moge sie ubiegac zeby mi od nowa zafarbowala wlosy bo przeciez zrobila mi nie to co chcialam...
ana141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 16:56   #2
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Zły kolor u fryzjera

kolor na pewno sie zmyje, wiec ja bym nie panikowala az tak bardzo, jak ja farbowalam włosy na brąz to zaraz po wyjściu od fryzjera mialam prostycznie czarne, dopiero po około 3 myciach kolor sie ustabilizował i był sporo jaśniejszy niż te pierwotny
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 17:41   #3
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Zły kolor u fryzjera

2 mce temu zafarbawalam blondem, wyszly ciemniaste, kolor sie spłukał i mam brazowo-rudziaste (no i chcę zmiany )
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 18:59   #4
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zły kolor u fryzjera

Jeśli przed farbowaniem miałaś czekoladę, to wątpię, żeby kolor wypłukał się do jaśniejszego od tej czekolady - chyba że fryzjerka rozjaśniała je wcześniej?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 20:58   #5
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Zły kolor u fryzjera

Kolor napewno sie wypłucze z czasem.
Ja zawsze robie pasemka w kolorze mocca lub czekolada i jak wychodze od fryzjera, to wyglądam jakbym czarne miała , ale tak po około trzech myciach kolor jest jaśniejszy i taki jakiego oczekiwałam.
Moze poczekaj troszkę, a moze akurat sie zmieni i bedzie ci odpowiadał, a i tak warto poczekac troszke przed nastepnym farbowaniem zeby włoski odpoczeły.
ale jeśli kolor nie bedz8ie cie satysfakcjonaował to oczywiscie idz na reklamacje takie jest Twoje prawo i warto sie domagać
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.