Krótkie spodnie dla mężczyzny z krótkimi nogami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 09:11   #1
jataman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1

Krótkie spodnie dla mężczyzny z krótkimi nogami


Witajcie,
Jutro czeka mnie bieganie po sklepach z moim M w poszukiwaniu spodenek, w których będzie wyglądał dobrze i modnie. Z czego od razu zrezygnować? Czego szukać w sklepach, żeby ograniczyć długość zakupów? Obecnie wszędzie jest pełno spodni za kolano, a mnie się wydaje, że one jeszcze dodatkowo skracają. A może to tylko ja mam takie wrażenie?
jataman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:40   #2
ola91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 135
Dot.: Krótkie spodnie dla mężczyzny z krótkimi nogami

Mój brat ma dość krótkie nogi, a w dodatku krzywe , a w spodniach za kolano wygląda dużo lepiej niż w długich czy przed kolano Patrząc na niego, moge smialo stwierdzic, ze jest to długosc idealna wlaściwie Więc pewnie po prostu tylko odnosisz inne wrazenie...
Co do oganiczenia czasu na zakupach... Nie jest sztuką wejsc do pierwszego lepszego sklepu i kupić pierwsze lepsze spodenki Ja zawsze gdy jestem z kimś w jakims centrum handlowym to rozchodzimy sie po konkretnych sklepach, a nie chodzimy wszędzie razem. Gdy jedno z nas znajdzie coś fajnego, od razu dzwoni do reszty i sciąga do danego sklepu W ten sposób oszczędzamy czas... z tym, że ja akurat jestem zakupowym samotnikiem, i nie lubie gdy ktos mi mowi kolo ucha, co jest fajne, a co nie, wiec mi taki układ odpowiada, Tobie pewnie nie bedzie, skoro wybierasz sie z TŻem
Wchodząc do sklepu nie oglądajcie innych rzeczy, niż tylko męskie spodenki, w ten sposob tez oszczedzicie troche czasu, a i pewnie kasy
A co do samych spodenek... Z tego co patrze po ulicach, to modne są spodenki wlasnie za kolano, z kieszeniami po bokach, no takie, z tym, że te są dośc krótkie (zdjęcie zapozyczone z allegro)

Edytowane przez ola91
Czas edycji: 2012-03-15 o 22:06
ola91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.