Okularki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 13:07   #1
Mudiwa
Raczkowanie
 
Avatar Mudiwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: moje miasto a w nim kolorowe sny ;))
Wiadomości: 132
GG do Mudiwa

Okularki ;)


Cześć Wizażanki
Czy sądzicie że okulary są pociągające i można się w nich czuć sexy? Czy raczej odstraszają facetów? Ja sama nosze okulary i nie wiem co o tym myśleć, wszyscy mówią mi, że ładnie mi w okularach, ale ja wolę siebie bez. Czy myślicie że faceci przywiązują do tego uwagę? Mi się wydaje, że jednak wolą laski bez okularów, a na te w okularach się nie zwraca takiej uwagi, bo traktuje się jak kujonki.... Spotkałam się z ludźmi którzy tak sądzą..
Mudiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:44   #2
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Okularki ;)

Można kupić seksi oprawki okulary i kujoni to przeszłośc, teraz jest tyle wzorów, że można wybierać i wyrazić siebie. Ja je traktuje jako dodatek do stroju. Moi znajomi przyzwyczaili się do nich, apoza tym nic im do tego. Ty masz się dobrze czyć i sobie podobać a nie innym facetom. Mój to już twierdzi ze źle bez nich wyglądam, tak bez wyrazu.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:33   #3
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Okularki ;)

Wg mnie nie są, dla wygody noszę soczewki
Za to dla mojego TŻ sąKręci go jak je czasem włoże.
Więc tak, mogą być seksowne dla facetów.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:40   #4
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Okularki ;)

ile ludzi tyle opinii
ja siebie nie lubię w okularach, a nosić muszę, a przez to, że się sobie nie podobam w nich to po prostu nie wkładam tak często jak powinnam no, ale zdrowie ważniejsze

czuć się seksownie w okularach - na pewno można, ale nie w moim przypadku, chociaż wszyscy mówią, że wyglądam ładnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:47   #5
Mudiwa
Raczkowanie
 
Avatar Mudiwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: moje miasto a w nim kolorowe sny ;))
Wiadomości: 132
GG do Mudiwa
Dot.: Okularki ;)

Cytat:
Napisane przez Pyrola rotundifolia Pokaż wiadomość
Można kupić seksi oprawki okulary i kujoni to przeszłośc, teraz jest tyle wzorów, że można wybierać i wyrazić siebie. Ja je traktuje jako dodatek do stroju. Moi znajomi przyzwyczaili się do nich, apoza tym nic im do tego. Ty masz się dobrze czyć i sobie podobać a nie innym facetom. Mój to już twierdzi ze źle bez nich wyglądam, tak bez wyrazu.
Niby ja mam się dobrze w nich czuć, ale i tak wolałabym się podobać facetom
Mudiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:41   #6
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Okularki ;)

I wszystko zalezy od osobowości
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:27   #7
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Okularki ;)

Też noszę okulary i powiem, że nie przeszkadzają mi one czuć się seksownie, ładnie, bosko, wspaniale itd, Po prostu są nieodłączną częścią mnie, z przyczyn zdrowotnych i dla własnego komfortu muszę je nosić, a że noszę już długo to się przyzwyczaiłam... i dopiero tutaj dziś, czytając ten wątek zaczęłam się zastanawiać czy bez nich miałabym większe powodzenie u mężczyzn czy nie. Na szczęście nigdy na to nie narzekałam i faceci często mi mówili, że dziewczyny w okularach są takie tajemnicze i pociągające...
Jedyny minus ich posiadania, to znalezienie sobie chłopaka też w okularach... ktoś musiał je ściągać do pocałunków by się szybki nie rysowały
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 09:15   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Okularki ;)

moim zdaniem mogą być jak najbardziej seksowne wszystko zależy jakie oprawki itp.
Sama żałuję że przy mojej wadzie okulary nie są wskazane bo lubiłam je nosić a przy dzisiejszym ogromnym wyborze oprawek na pewno znalazłabym jakieś idealne dla mnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:50   #9
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularki ;)

Ależ oczywiście! Okulary są sexy! Ale tylko te dobrze dobrane do twarzy. Te dobrze dobrane potrafią rozpalić zmysły niejednego mężczyzny Kobieta w idealnie dobranych okularach sprawia wrażenie (często złudne oczywiście) inteligentnej, twardej, tajemniczej i wreszcie sexownej...i faceci chcą ją "zdobywać" (nie mówię o tchórzach, którzy uciekają przez mądrymi kobietami ). Tyle, że na takim złudnym obliczu można się "przejechać"
Problem jest w tym, że mi np. podoba się wiele oprawek na kimś, ale w większej części sama się sobie w nich nie podobam. Dlatego noszę soczewki, a okulary rzadko.

Proszę, o to przykłady sexy kobiet w okularach
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:41   #10
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Okularki ;)

Oczywiscie,ze mozna w okularach wygladac atrakcyjnie i pociagajaco zreszta zdjecia wklejone przez La Monica najlepiej to potwierdzaja...

Ja sama niespelna rok temu wrocilam do noszenia okularow i... nie narzekam. Znalazlam oprawki,ktore przypadly mi do gustu, wiec chetnie je nosze, sadze nawet,ze dodaja wyrazu mojej twarzy Ba, uslyszalam nawet kilka komplementow od panow, majac okularki na nosie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:24   #11
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Okularki ;)

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Też noszę okulary i powiem, że nie przeszkadzają mi one czuć się seksownie, ładnie, bosko, wspaniale itd, Po prostu są nieodłączną częścią mnie, z przyczyn zdrowotnych i dla własnego komfortu muszę je nosić, a że noszę już długo to się przyzwyczaiłam... i dopiero tutaj dziś, czytając ten wątek zaczęłam się zastanawiać czy bez nich miałabym większe powodzenie u mężczyzn czy nie. Na szczęście nigdy na to nie narzekałam i faceci często mi mówili, że dziewczyny w okularach są takie tajemnicze i pociągające...
Jedyny minus ich posiadania, to znalezienie sobie chłopaka też w okularach... ktoś musiał je ściągać do pocałunków by się szybki nie rysowały
albo żeby sobie nie chuchać wzajemnie w okulary, bo parują
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 14:05   #12
domqasek
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12
Dot.: Okularki ;)

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Też noszę okulary i powiem, że nie przeszkadzają mi one czuć się seksownie, ładnie, bosko, wspaniale itd, Po prostu są nieodłączną częścią mnie, z przyczyn zdrowotnych i dla własnego komfortu muszę je nosić, a że noszę już długo to się przyzwyczaiłam... i dopiero tutaj dziś, czytając ten wątek zaczęłam się zastanawiać czy bez nich miałabym większe powodzenie u mężczyzn czy nie. Na szczęście nigdy na to nie narzekałam i faceci często mi mówili, że dziewczyny w okularach są takie tajemnicze i pociągające...
Jedyny minus ich posiadania, to znalezienie sobie chłopaka też w okularach... ktoś musiał je ściągać do pocałunków by się szybki nie rysowały
hehe. mi tez nie przeszkadzaja, nawet dodaja mi uroku przyciagaja facetów, jak jest ładna dziewczyna to okularki jej nie obrzydzaja. ja mam prostokatne w czarnej plastikowej oprawie takie klasyczne i wygladam jak pani profesor ehhe )
domqasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:22   #13
Mudiwa
Raczkowanie
 
Avatar Mudiwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: moje miasto a w nim kolorowe sny ;))
Wiadomości: 132
GG do Mudiwa
Dot.: Okularki ;)

Dziewczyny poprawiłyście mi samopoczucie
Mudiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:29   #14
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Okularki ;)

Cytat:
Napisane przez domqasek Pokaż wiadomość
hehe. mi tez nie przeszkadzaja, nawet dodaja mi uroku przyciagaja facetów, jak jest ładna dziewczyna to okularki jej nie obrzydzaja. ja mam prostokatne w czarnej plastikowej oprawie takie klasyczne i wygladam jak pani profesor ehhe )
ja mam oliwkowe i owalne co do całowania, mój TŻ się czasem łapie że nie zdjęłam okularów. I poznał mnie jak już je nosiłam i bardzo ładnie można nimi poflirtowac
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:00   #15
Mudiwa
Raczkowanie
 
Avatar Mudiwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: moje miasto a w nim kolorowe sny ;))
Wiadomości: 132
GG do Mudiwa
Dot.: Okularki ;)

Cytat:
Napisane przez Pyrola rotundifolia Pokaż wiadomość
ja mam oliwkowe i owalne co do całowania, mój TŻ się czasem łapie że nie zdjęłam okularów. I poznał mnie jak już je nosiłam i bardzo ładnie można nimi poflirtowac

Ja mam czerwone okularki
Mudiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.