Jak to jest z tym złuszczaniem się naskórka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 23:58   #1
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868

Jak to jest z tym złuszczaniem się naskórka?


Zastanawia mnie jedna rzecz. Skóra na mojej twarzy wymaga częstego peelingowania. Normalnie już po dwóch dniach od zrobienia peelingu widać już, że jest za dużo tego martwego naskórka. Po trzech dniach mogę sobie niemalże odrywać to cholerstwo płatami z twarzy. Czy ja mam taki typ cery czy to jest jakaś choroba dermatologiczna? Bo do tej pory byłam pewna, że tak po prostu mam i tyle, ale u mnie w rodzinie nikt nie ma takich problemów. Cerę mam tłustą i z leksza zapryszczoną. Nie używam niczego z denatem. Więc dlaczego ja tak się złuszczam okropnie?
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 00:50   #2
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: Jak to jest z tym złuszczaniem się naskórka?

Cytat:
Napisane przez ewa.kilim.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Skóra na mojej twarzy wymaga częstego peelingowania. Normalnie już po dwóch dniach od zrobienia peelingu widać już, że jest za dużo tego martwego naskórka. Po trzech dniach mogę sobie niemalże odrywać to cholerstwo płatami z twarzy. Czy ja mam taki typ cery czy to jest jakaś choroba dermatologiczna? Bo do tej pory byłam pewna, że tak po prostu mam i tyle, ale u mnie w rodzinie nikt nie ma takich problemów. Cerę mam tłustą i z leksza zapryszczoną. Nie używam niczego z denatem. Więc dlaczego ja tak się złuszczam okropnie?

hmm...może skoro odchodzi ci płatami warto udać sie do dermatologa???
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:25   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Jak to jest z tym złuszczaniem się naskórka?

Hej. Co prawda nie mam aż takiego problemu jak ty, ale pilling muszę robić conajmniej 2 razy w tygodniu (mam skórę tłustą ale w miarę bez problemową). Z doświadczenia, wiem że jeśli tego nie zrobię to skóra będzie schodzić ze mnie jak z "węża" a szczególnie tragicznie wygląda to jak nałoże podkład... W moim przypadku związane jest to z urzywaniem kosmetyków do cery tłustej - mimo wszystko często powodują one nadmierne wysuszenie naskórka i łuszczenie, myślę że u ciebie może być podobnie, bo jak sama napisałaś masz skórę tłustą i pewnie stosujesz adekwatne do jej rodzaju kosmetyki. Wizyta u lekarza niezaszkodzi napewno Życzę powodzenia. Pozdrawiam
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 11:15   #4
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Jak to jest z tym złuszczaniem się naskórka?

Ja ma to samo skóra bardzo mi sie łuszczy i tak po prostu mam.Dermatolodzy liczni nad tym myśleli ale nic nie wskórali.Mimo nawilżania skóry wykonywania delikatnych peelingów nić się zmienia.cierpie z tego powodu trochę bo taka skóra sprawia problemy przy nakładaniu podkładu,i podczas opalania staje sie bardzo podrażniona i nie mogę pozwolic aby sie przesuszyła mimo tego że ma skorę mieszaną
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.