Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 12:08   #1
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153

Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty


We wtorek (31.03) byłam na wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych i poprosiłam również o wypełnienie zmarszczek wokół ust (palacza). Pomyślałam że doktor potraktuje je jak jak bruzdy i specyfik wstrzyknie wprost w te zmarszczki. Otóż nie.
Restylane zaaplikował w górną granicę czerwieni wargowej. Nie bardzo wiem czy taka jest praktyka bo nigdzie nic na ten temat nie znalazłam.

Zaraz po zabiegu górna warga była 2x większa od dolnej co było zrozumiałe (opuchlizna, znieczulenie) ale wzbudziło moje przerażenie.

Teraz jest lepiej ale w miejscu podania tzn wokół górnej wargi wyczuwam taki równomiernie rozłożony wałeczek, który powoduje jej lekkie co prawda ale unoszenie i również lekkie powiekszenie.

Mam nadzieję, że taki efekt stopniowo zaniknie bo przecież chodziło mi o likwidację zmarszczek a nie o powiększenie ust, które w naturze do małych nie należą.

Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia?
Przeczytałam cały wątek o powiększaniu ust ale o korekcie zmarszczek palacza i efektach nic nie znalazłam.
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:52   #2
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

Czy nikt nie ma doświadczenia w tej kwestii?
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 22:17   #3
italy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

I ja czekam na jakieś odpowiedzi w tym wątku- jestem nim żywo zainteresowana.

M.
italy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 11:47   #4
italy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

Podniosę

M.
italy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 10:31   #5
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

podnosze watek.
otoz jestem zainteresowana wlasnie likwidacja linii nad gorna warga. prosze o jakies wskazowki i rady, czym sie kierowac przy wyborze kliniki, preparatu itp...
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 06:51   #6
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Trzeba przede wszystkim wybrać dobrego lekarza bo z wypełniaczmi nie ma żartów. Trzeba pamiętać, że one po wstrzyknieciu się jeszcze rozpręzają więc nastrzykując lekarz musi przewidzieć na ile preparat jeszcze się powiększy, żeby uniknąć takich efektów jak opisujecie.
dzirki za rade, czy ty moze poddalas sie takiemu zabiegowi?
w internecie czytam duzo na temat wypelniaczy, restalyne, perlane, itp... skad mam wiedziec, ktory z nich jest´´ najlepszy´´? w sensie, jak dlugo utrzymuja sie efekty, czy to w ogole jakas roznica,czy to tylko nazwy?mieszkam w londynie, jest tu ogromny wybor´´fachowcow´´. boje sie poddac jakims naciagaczaczom.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:00   #7
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Trzeba przede wszystkim wybrać dobrego lekarza bo z wypełniaczmi nie ma żartów. Trzeba pamiętać, że one po wstrzyknieciu się jeszcze rozpręzają więc nastrzykując lekarz musi przewidzieć na ile preparat jeszcze się powiększy, żeby uniknąć takich efektów jak opisujecie.
Dokladnie!! lekarz wykonujacy zabieg z wypelniaczem musi byc precyzyjny bo jest to trudniejszy zabieg niz botox...takze przede wszytskim musi posiadac odpowiedni certyfikat na wykonywanie takich czynnosci.. doswiadczenie musi byc co do dokladniejszego przebiegu nie wiem.. moze ktos by krotko opisal i scharakteryzowal jak musi byc wykonywany zabieg??

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
podnosze watek.
otoz jestem zainteresowana wlasnie likwidacja linii nad gorna warga. prosze o jakies wskazowki i rady, czym sie kierowac przy wyborze kliniki, preparatu itp...
Ja korzystałam z usług warszawskiej kliniki ale teraz nie daleko poznania otwarli i mam blizej.
a wiesz... przede wszytskim certyfikat i opinie lekarza i kliniki to jest klucz do sukcesu i pelnego zadowolenia

Edytowane przez Rooooma
Czas edycji: 2010-08-27 o 18:16
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 00:19   #8
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

Cytat:
Napisane przez Rooooma Pokaż wiadomość
Dokladnie!! lekarz wykonujacy zabieg z wypelniaczem musi byc precyzyjny bo jest to trudniejszy zabieg niz botox...takze przede wszytskim musi posiadac odpowiedni certyfikat na wykonywanie takich czynnosci.. doswiadczenie musi byc co do dokladniejszego przebiegu nie wiem.. moze ktos by krotko opisal i scharakteryzowal jak musi byc wykonywany zabieg??

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Ja korzystałam z usług warszawskiej kliniki ale teraz nie daleko poznania otwarli i mam blizej.
a wiesz... przede wszytskim certyfikat i opinie lekarza i kliniki to jest klucz do sukcesu i pelnego zadowolenia

podbijam, czym sie kierowac przy wyborze?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:24   #9
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

ja się kierowałam.. hmm efektami? koleżanka była w tej klinice miała tam przeprowadzony zabieg i w sumie to mi wystarczyło^^
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 06:23   #10
Lolekako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Zmarszczki palacza-wypełnianie-efekty

kasztanowa..mam to samo w piatek bylam u dermatologa...dziasiaj jest poniedzialek a warga gorna nadal powiekszona..czy to zostanie? napisz jak to bylo u ciebie..ja tez nie chcialam miec powiekszonej gornej wargi tylko chodzilo mi o te zmarszczki
Lolekako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 06:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.