dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 21:32   #1
lux malina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5

dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie


Witam,
Czy znajdzie się ktoś kto zna i z czystym sumieniem mógłby polecić dobry salon fryzjerski w Żyrardowie lub w Grodzisku Maz?? bardzo proszę o jakieś sugestie, mam długie i gęste włosy a chciałabym je skrócić. Boję się eksperymentować więc bardzo byłabym wdzięczna jeśli ktoś ma sprawdzone miejsce najlepiej przez siebie i kilka znajomych. Mieszkam w okolicy tych dwóch miasteczek od niedawna i nie znam jeszcze żądnych salonów które "fajnie" i ciekawie obcinają włosy. Z tego co przerobiłam to Mszczonów i Radziejowice......:rolley es: nic szczególnego.
dzieki z apomoc
lux malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 15:06   #2
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

W Żyrardowie większość fryzjerów jest bardzo ok. Duża konkurencja, przetrwały najlepsze zakłady fryzjerskie. Ja polecam fryzjerkę na rogu ulic Łukasińskiego i Mireckiego. Bo dla mnie najważniejsza jest jednak jakość kosmetyków użytych do koloryzacji i wiedza fryzjerki.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:32   #3
lux malina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

Super, dzięki za podpowiedź. Możesz podać mi nr tel do tego salonu, byłabym wdzięczna. Dla mnie też liczy się wiedza fryzjerki, tak naprawdę to mam pomysł jak obciąć moje włosy, tylko chciałabym żeby fryzjerka dobrze mnie zrozumiała, a jeśli trzeba, udoskonaliła mój pomysł a wiedza i trafione rady na temat pielęgnacji... bezcenne
lux malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:54   #4
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

Salon Fryzjerski Beata Konarska, ul. Łukasińskiego 24, Żyrardów
tel. 508 12 66 77
Tylko wybierz dzień powszedni, bo w sobotę cieżko się wbić.

Edytowane przez mig25
Czas edycji: 2011-11-15 o 13:56 Powód: dod. nr tel.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:14   #5
beniaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

W Grodzisku jest fajny salon na ul. Grabarskiej 3 (niedaleko biedronki). Mają duży wybór usług zarówno we fryzjerstwie jak i kosmetyce. Pracują od niedawna ale już zdążyłam się przekonać,że są za☠☠☠iści w tym co robią. Naprawdę polecam!
beniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:04   #6
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

podbijam

szukam dobrej fryzjerki w Grodzisku i okolicach która świetnie farbuje włosy
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:17   #7
majanet7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

Ja osobiście od niedawno chodzę do fryzjera w grodzisku maz. Poleciła mi ten salon kolezanka z pracy bo chodzi tam do fryzjera i do kosmetyczki. Za pierwszym razem się tylko strzygłam bo musialam zbadac grunt, ale ostatnio odważyłam się również na kolor no i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona, fryzjer pomógł mi wybrać kolor i był to strzał w dziesiąke. A też mam takie włosy jak ty lux malina. To jest lorealowski salon na rogu Zondka i kosciuszki niedaleko apteki całodobowej nazywa się Life Beauty.
Pozdrawiam,
Majka
majanet7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 11:07   #8
justynatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

A słyszałyście może cos na temat nowego fryzjera na ul.Rusałki w Grodzisku?
justynatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 06:56   #9
parisAnkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

Witam,
Czy może ktoś może podzielić się opinią dot. fryzjera w fabryce luksusu w żyrardowie (dermika)? Godny polecenia?
Interesuje mnie również opinia dot. wykoania makijażu w tym samym salonie.
Będę wdzięczna za wszelkie informację.
parisAnkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:59   #10
nauaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 1
Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

Byłam w tym roku jakoś przed Wielkanocą, gdyż poleciła mi go sąsiadka z osiedla, bo słyszała, że dobry. Niestety ja nie polecam. Pan Tomasz z "Zawsze piękna" zadaje dużo pytań, natomiast w ogóle nie słucha. W efekcie kolor mi się nie podobał, więc chciałam żeby go trochę rozjaśnił, a on na mnie naskoczył i poniesionym głosem zaczął pytać, że jak to, co ja chcę? Wyszłam, bo dyskusja z nim prowadziła do kłótni. Można się z kimś nie zgadzać, ale zawsze liczy się forma a nie czyjaś racja.
nauaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:24   #11
blonder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: dobry salon fryzjerski w grodzisku mazowieckim lub żyrardowie

Witam wszystkich , chciałam wypowiedzieć się troszkęo ffryzjer ach w Grodzisku Mazowieckim ..a więc tak szukałam bardzo długo jestem osobą która bardzo zwraca uwagę na profesjonalizm wykonanej usługi jak i kosmetyki na których pracują fryzjerzy ...Moim zdaniem Większość salonów oszczędza jak się da ..Trafiłam do Pana Tomasza z salonu zawsze piekna przez moje koleżanki z pracy , widziałam jakie fajne fryzury mają ...To był szczęk w dziesiątkę...Pan Tomasz to profesjonalista , artysta dusza kreatywna zawsze fryzura wygląda inaczej , a kolor mam na stop zmieniany bez zniszczeń we włosach ..Pana Tomasz jest konkretny, dużo pyta i tłumaczy , to jest właśnie profesjonalizm ?Czasami czeka się długo na wolny termin ale no cóż jeśli chcemy do Pana Tomka to trzeba poczekać ...napewno jest warto ....Pozdrawiam Klientka Andżelika ..

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nauaga Pokaż wiadomość
Byłam w tym roku jakoś przed Wielkanocą, gdyż poleciła mi go sąsiadka z osiedla, bo słyszała, że dobry. Niestety ja nie polecam. Pan Tomasz z "Zawsze piękna" zadaje dużo pytań,siedziałam niególe nie słucha. W efekcie kolor mi się nie podobał, więc chciałam żeby go trochę rozjaśnił, a on na mnie naskoczył i poniesionym głosem zaczął pytać, że jak to, co ja chcę? Wyszłam, bo dyskusja z nim prowadziła do kłótni. Można się z kimś nie zgadzać, ale zawsze liczy się forma a nie czyjaś racja.
CÓŻ mogę powiedzieć pech.Nie wieże ze Pan Tomasz zrobiłPani inny kolor niż Pani sobie zyczyla...Byłam świadkiem klientki która przyleciała do Pana Tomasza z mama mama kapletnie nie liczyla sie ze ja siedziałam na fotelu a pan Tomasz był zajęty .Mama tej pani zaczęła głośno krzyczeć co Pan zrobił mojej córce , Pan Tomasz powiedział spokojnie ze ma chwilkę poczekać gdyż jest zajęty .Mama dziewczyny nic sobie nie robiąc nadal wtrąca la się do rozmowy .Pan Tomasz przeprosił i chciał zzobaczyć kolor który dziewczyna mu pokazywała. P.Tomasz powiedział ze to całkiem inny kolor niż córka sobie zyczyla , i chciał umówić ja na usługę w przyszłym tygodniu..ale matka głośno wyraziła swoje zdanie ze ona nie może w przyszłym tygodni .A więcPan Tomasz ppowiedział ze nie da rady ja umówić w tym bo nie posiada wolnych miejsc , Matka dziewczyny wybuchła bardzo nie grzecznie nazywając Pana Tomka nie profesjonalista ...i wyszła z salonu trzaskająć drzwiami .Drogie Panie myślę żetakie forum kapletnie nie oodzwierciedla profesjonalizmu ...a więc radze przetestować a przede wszystkim wiedzieć czego się chce ...Pozdrawiam Wszystkich
blonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 16:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.