Jaki żel wybrać? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 12:17   #1231
kasia_2630
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: używałyście ten żel?

Cytat:
Napisane przez moniiikaa Pokaż wiadomość
czy któraś z Was używała taki żel jak w załączniku i może coś o nim powiedzieć?
o jaaaa.... ten żel jest straszny trzyma się z jeden dzień potem powietrze te sprawy aż w końcu poprostu odpada.

ja pracowałam na ibd nc i teraz mam rendezvous.

rendezvous rewelka. Nie podchodzi powietrzem nie żółknie jakoś szczególnie mimo że śmigam często na solarium.... No przede wszystkim kamień. jestem bardzo zadowolona ze zmiany z ibd gdyż on strasznie spływał jak koleżanka gdzieś wyżej już zauważyła.
kasia_2630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:24   #1232
sylwiacytrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki żel wybrać?

A pracował ktoś na żelach firmy Nail Perfect?? Jeśli tak to jakie wrażenia? Jak się na nich pracuje? Jak się trzymają? Do jakiej marki można by przyrównać te żele?
sylwiacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:10   #1233
paula6699
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki żel wybrać?

Mam bardzo podobne pytanie, czy ktoras z Was pracowala kiedykolwiek, albo ma moze doswiadczenie z żelem firmy ''Sina''?
paula6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:10   #1234
kasia_2630
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel UV?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
NIgdy nie pracowalam na tych zelach wiec nie wiem co moze byc do nich podobne...moim zdaniem powinnas po prostu metodą prób i błędów znalesc produkty które będą Ci odpowiadały.

Natomiast gęste i swietne są IBD ( mają linię standardową oraz nowa X treme - pierwsze sa bardzo gęste zaś X treme zdecydowanie rzadsze - ale tez gęste)

używałaś kiedyś wgl ibd? jeśli mówisz że ibd są gęste to rendezvous wgl będą dla ciebie nie do nałożenia. nawet na opakowaniu pisze że są średniogęste. I takie własnie są. rzadsze są już chyba tylko bondery. Ibd są bardzo pracochłonne ale nie wymagają za dużo obróbki same się ładnie dopasowują, ale długo się schodzi z nakładaniem bo niestety nie nałożysz ich za dużo. Ja osobiście wolę pracowac na gęstych żelach. Ciach ciach i gotowe

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiacytrynka Pokaż wiadomość
A pracował ktoś na żelach firmy Nail Perfect?? Jeśli tak to jakie wrażenia? Jak się na nich pracuje? Jak się trzymają? Do jakiej marki można by przyrównać te żele?

na NP śmiga moja koleżanka. Niby sobie chwali ale widziałam że jej podchodzą powietrzem. ale moze z jej winy, nie wiem.
kasia_2630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:30   #1235
weronika66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki żel wybrać?

Czesc Dziewczyny Uzywa moze ktoras z Was zel kamuflaz z Silcare Basic?? Interesuje mnie jaki ma kolor na pazurkach i czy dobrze kryje?
weronika66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:47   #1236
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel UV?

Cytat:
Napisane przez kasia_2630 Pokaż wiadomość
używałaś kiedyś wgl ibd? jeśli mówisz że ibd są gęste to rendezvous wgl będą dla ciebie nie do nałożenia. nawet na opakowaniu pisze że są średniogęste. I takie własnie są. rzadsze są już chyba tylko bondery. Ibd są bardzo pracochłonne ale nie wymagają za dużo obróbki same się ładnie dopasowują, ale długo się schodzi z nakładaniem bo niestety nie nałożysz ich za dużo. Ja osobiście wolę pracowac na gęstych żelach. Ciach ciach i gotowe
Ja wgl używałam, Paula wgle też. Niemniej jednak i clearem i pinkiem pracuje do dzisiaj i uważam że bardzo dobrze się nimi pracuje i nie mam kłopotów z ilością nakładania żeby mi się coś nie podziało. I nie rozumiem stwierdzenia o ich "pracochłonności", że niby że co?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 07:45   #1237
kasia_2630
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

to jak używałyście to nie wprowadzajcie dziewczyn w błąd, bo ibd są średniogęste a nie bardzo gęste jak koleżanka którą cytowałam zauważyła. Ale większych zastrzeżeń do nich nie mam. jakość adekwatna do ceny
kasia_2630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:18   #1238
digiterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki żel wybrać?

czesc!
wczoraj pierwszy raz robilam sobie paznokcie metoda zelowa. Zdecydowalam sie na i nails i jestem zadowolona dobrze sie nakladaly i nie mialam problemu pomimo ze jestem bardzo poczatkujaca...
pozdrawiam
digiterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:20   #1239
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez kasia_2630 Pokaż wiadomość
to jak używałyście to nie wprowadzajcie dziewczyn w błąd, bo ibd są średniogęste a nie bardzo gęste jak koleżanka którą cytowałam zauważyła. Ale większych zastrzeżeń do nich nie mam. jakość adekwatna do ceny
A czy koleżanka serię xtreme widziała?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:56   #1240
anus85
Przyczajenie
 
Avatar anus85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja pracuję na jednofazówce I-nails violet z DR, bardzo przyjemny żel, którego zaletą jest np to, że nie żółknie.Wcześniej pracowałam dłuższy czas na nylonowym SF. Niezbyt byłam zadowolona z ReniNails, z tej firmy mam tylko kolory. Pozdrawiam
anus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 19:18   #1241
zuziaaa20
Przyczajenie
 
Avatar zuziaaa20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja na poczatku pracowalam na BC, ale teraz mam żele z mistero milano i jestem bardzo zadowolon. uzywam 1-fazowego różowego esperto jest super,ma swietna przyczepnosc.
zuziaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 22:18   #1242
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja zakupiłam sobie żele silcare. No i silcar clear jest bardzo gęsty, mi się go cięzko nakładalo, ale tez robilam to pierwszy raz
Co do frenchu to kupiłam silcare white i jest bardzo biały. Jak dla mnie za biały, lubie delikatniejszy french. No a silcare pink z kolei prawie przeźroczysty, że nie widac ze pink:/ W związku z tym mam pytanko. Czy mogę sobie kupić zel white innej firmy? Czy będa sie "gryzły" z silcare?
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 12:59   #1243
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja mam biały żel z La Femme ten rzadki bardzo biały i ten gęściejszy bardziej mleczny. Mieszam je z innymi żelami i nic się nie dzieje. Także polecam
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:03   #1244
elcia woj
Przyczajenie
 
Avatar elcia woj
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
GG do elcia woj
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Ja mam biały żel z La Femme ten rzadki bardzo biały i ten gęściejszy bardziej mleczny. Mieszam je z innymi żelami i nic się nie dzieje. Także polecam
Ja robię tak samo - polecam
elcia woj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:30   #1245
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Najlepsze żele :)

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Wiesz nie obraź się ale ja zupełnie nie popieram "domowych żeli " - i nie wierzę w to, że tylko sobie te żeliki będziesz robić. Bez odpowiedniego przygotowania nie uważam za sensowne rozpoczynania przygody żelowej
Każda z nas ma inne paznokcie, niektóre sa problemowe inne nie takie też nalezy rozpoznać, choroby i zagrożenia i wiele innych bardzo ważnych rzeczy o których powinnaś wiedzieć dowiesz się na kursie. Wiem ,że patrząc jak robi stylistka Twoje pazurki wydaje się ale to jest banalnie proste i chce się samemu ale uwierz to zupełnie inna bajka jak to Ty musisz trzymać ten pilnik i uważać aby po skórkach nie pojechać itd.... itd...
Jest wiele propozycji na rynku jeżeli chodzi o kursy - proponuje na początek kursik jakiś a potem do dzieła !!

ja sobie sama robie ale wytlumaczyla mi wszystko kolezanka po kursie, ja robię tylko soak off na własną płytkę
kompletnie nie mam czasu, żeby komuś robić, zresztą nie wzięłabym takiej odpowiedzialności

teraz kusi mnie trwały żel noname ponieważ ten soak jest strasznie rzadki, lubi spływać, nie idzie modelowac nim... noname dobre ceny ma, ale to jednak już coś trwalego...tylko tak mi się wydaję, że niszczy to moczenie w acetonie
Niestety spotkałam się z negatywna opinią o tych żelach, że mało profesjonalne są

Czy to prawda, że klasyczny żel mozna usunać? Podobno można przez spiłowanie i podważanie bardzo cienkiej już warstwy kopytkiem. Prawda to?


Co do mieszania to moje jedyne doświadczenie to zel soak off alle paznokcie i potem na zmatowione quick finish noname a pod spód primer reninail i trzyma się

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:35
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:58   #1246
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Najlepsze żele :)

Koleżanka miała kiepski kurs, jak uczono ją podważać żel na paznokciu....
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 07:57   #1247
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Jaki żel wybrać?

To akurat nie od koleżanki!!!!
Ona jest po kursie i jest kopalnia dobrej wiedzy.

Ale juz sie wyjasniło z tym podważaniem, ta rada dotyczyła soak off a nie klasycznego, ze zamiast moczenia w acetonie podwazać.....mój soak alllepaznokcie trzyma sie tak dobrze, że nie wyobrażam sobie tego jednak.

"Firma Gabrielle" <gabrielle@onet.pl> pisze:

W liście datowanym 7 sierpnia 2011 (12:16:43) napisano:

oj my nie polecamy acetonu ze względu na negatywny wpływ na płytkę naturalną
nasze lakierożele można usunąć za pomocą pilniczka, bloczka i kopytka
tzn lekko podpiłowac i powdważyć
acetonem można się wspomóc, nie polecam jednak namaczania
szkoda Pani płytki
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:48   #1248
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jaki żel wybrać?

byli, a próbowałaś może nabłyszczacz ibd? porównywalny z pb? chcę sobie zamówić xtreme white i domówiłabym sobie jeszcze ich nabłyszczacz... ale pytanie-czy warto?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 14:52   #1249
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja ostatnio uzywam Prestige i wszystkim gorąco polecam
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 10:15   #1250
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Charo...pisałam Ci, że warto...nie podpowietrza bo sama sprawdzałam jak dla mnie jest spoko...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:44   #1251
Galatea8
Przyczajenie
 
Avatar Galatea8
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 27
GG do Galatea8
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez weronika66 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Uzywa moze ktoras z Was zel kamuflaz z Silcare Basic?? Interesuje mnie jaki ma kolor na pazurkach i czy dobrze kryje?
używam kamuflażu z tej firmy i bardzo jestem z niego zadowolona , dobrze kryje
__________________
The Dream Will Never Die
Galatea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:31   #1252
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja odradzę wszelkie allegrowe typu za 30ml -10zł... to nie może być produkt z jakąkolwiek jakością...
Ja oczywiście nabrałam się jak zapewne wiele innych na zetsawy z allegro i ja zupełnie nie polecam żeli SUNNY NAILS - badziewie!!!

Obecnie pracuję na SPN oraz I-nails, oraz silcare i chwalę sobie!
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:06   #1253
2mycha
Przyczajenie
 
Avatar 2mycha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez IzuniaH Pokaż wiadomość
Z SPN jest bardzo fajny Builder, nie jest galaretkowaty ale też nie spływa. Wg mnie najlepszy z budujących.
A kladziesz go tylko na primer czy dajesz bazowy zel do tego?
2mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:11   #1254
micey mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cześć dziewczyny!
Do tej pory tylko czytałam forum (jest kopalnią wiedzy), ale teraz potrzebuję Waszej pomocy i dlatego tu jestem

1. Czy możecie mi powiedzieć czy żele IBD Builder Clear i Builder Pink różnią się czymś poza kolorem? Czy one są bardzo gęste? Pieką w lampie? Teraz pracuję na Cover Blush SPN i nawet pasuje mi jego gęstość, czy te buildery IBD są duże gęstsze?

2. Jak się ma względem tych builderów IBD żel ESN sculpting? Chodzi mi o gęstość, poziomowanie i czy piecze w lampie?

3. A teraz z innej beczki... Koleżanka na wakacjach awaryjnie była naprawić jeden paznokieć w jakimś salonie i ten żel super jej się trzymał (ma dość problematyczną płytkę) i chciałaby na stałe zmienić żel, tylko... nie wie jakiego żelu użyto w tym salonie. Nawet tam dzwoniłam i powiedziano mi, że pracują na IBD, ale na pewno tej naprawy IBD nie robiono. Tak sobie myślę, że wzięto jakąś resztkę żelu, na którym kiedyś dziewczyny pracowały... opakowanie wygląda jak ESN 14g, białe, gładkie, tylko prosty, granatowy napis 'builder gel' - przeszukałam wiele stron sklepów w internecie i takiego nie znalazłam. Czy ESN miał kiedyś taki żel? A może ktoś kojarzy żele w podobnym opakowaniu innej firmy? Dodam, że żel średniogęsty, clear i piekący w lampie.
micey mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:38   #1255
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel wybrać?

[QUOTE=micey mouse;29560132]Cześć dziewczyny!
Do tej pory tylko czytałam forum (jest kopalnią wiedzy), ale teraz potrzebuję Waszej pomocy i dlatego tu jestem

1. Czy możecie mi powiedzieć czy żele IBD Builder Clear i Builder Pink różnią się czymś poza kolorem? Czy one są bardzo gęste? Pieką w lampie? Teraz pracuję na Cover Blush SPN i nawet pasuje mi jego gęstość, czy te buildery IBD są duże gęstsze?
..................
Clear od Buildera Pinka rózni się odrobinę gęstością,Pink gęściejszy,jakby to powiedzieć ma treściwszą konsystencję...oczywiście pomijam temperaturę w jakiej się na żelu pracuje,im cieplej tym bardziej ''lejące'' . Ibd w sumie są najbardziej piekącymi żelami z jakimi miałam doczynienia,ale i tak je bardzo lubię.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:20   #1256
micey mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki żel wybrać?

darko1, dziękuję za pomoc
i czekam na dalsze podpowiedzi
micey mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:52   #1257
aolis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez micey mouse Pokaż wiadomość
3. A teraz z innej beczki... Koleżanka na wakacjach awaryjnie była naprawić jeden paznokieć w jakimś salonie i ten żel super jej się trzymał (ma dość problematyczną płytkę) i chciałaby na stałe zmienić żel, tylko... nie wie jakiego żelu użyto w tym salonie. Nawet tam dzwoniłam i powiedziano mi, że pracują na IBD, ale na pewno tej naprawy IBD nie robiono. Tak sobie myślę, że wzięto jakąś resztkę żelu, na którym kiedyś dziewczyny pracowały... opakowanie wygląda jak ESN 14g, białe, gładkie, tylko prosty, granatowy napis 'builder gel' - przeszukałam wiele stron sklepów w internecie i takiego nie znalazłam. Czy ESN miał kiedyś taki żel? A może ktoś kojarzy żele w podobnym opakowaniu innej firmy? Dodam, że żel średniogęsty, clear i piekący w lampie.
http://www.ebay.com/itm/esn-Pink-Gel...item45fb418d54

Tak jak podejrzewasz to mogl byc ESN - znalazlam tylko pink ale ma prosty granatowy napis... by sie zgadzalo
ESN jak i IBD pieka jak diabli i sa diabelnie dobre
aolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:34   #1258
lulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel UV?

Mam pytanko, czy żele firmy Simply Nails, będą szybko się utwardzały w lampie 9w . ?
lulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:15   #1259
micey mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez aolis Pokaż wiadomość
Tak jak podejrzewasz to mogl byc ESN - znalazlam tylko pink ale ma prosty granatowy napis... by sie zgadzalo
ESN jak i IBD pieka jak diabli i sa diabelnie dobre

Opakowanie tak właśnie wyglądało, ale na 100% był to "builder gel"... nie kojarzę innych żeli w takich opakowaniach, chyba że jakieś no name, ale raczej na badziewie nie pracują w tym salonie... w każdym razie dziękuję
micey mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:50   #1260
ladyAga87
Przyczajenie
 
Avatar ladyAga87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: hacjenda teściów na pięknej podmiejskiej wsi;)
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam Drogie Wizażanki!

Jestem po 2 kursach z firmy La Femme.O produktach tej firmy dowiedziałam się od koleżanki-bardzo je zachwalała.A że w planach mam zamiar robić paznokcie profesjonalnie,to zapisałam się na kursy z tej firmy. I mimo,że "trenerka" była bardzo miła,dużo mówiła i pokazywała dokładnie co i jak to powiem szczerze,że nie do końca jestem zadowolona. Kupiłam po kursie oczywiście żele tej firmy w małych pojemnościach (Boziu,dziękuję za rozwagę,że tylko małe! ) i zaczęłam "ćwiczyć"-na koleżankach,ciotkach,mami e,teściowej... Zaznaczam,że nigdy nie miałam wcześniej styczności z robieniem paznokci,był to mój pierwszy kurs w życiu.Paznokcie nie wychodziły brzydkie,wiadomo-praktyka i doświadczenie czyni mistrza ale nie były zbyt trwałe.Oczywiście zdaję sobie sprawę,że to po części moja wina,bo dopiero się uczę,ale miałam okazję spróbować żeli SPN (siostra cioteczna ma własny gabinet kosmetyczny i na nich właśnie pracuje) i powiem szczerze,że nie ma porównania Nigdy już nie wrócę do LF.Zaczynam moją przygodę z żelami na nowo i teraz już wiem,że jakość to podstawa tej pracy. Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane i bez wyrzutów sumienia podpisuję się pod wszystkimi postami negatywnymi żeli LF.Idę ćwiczyć.Jak zrobię takie paznokcie,z których będę w 100% zadowolona to Wam pokażę a tymczasem...idę ćwiczyć-dziś czas na bratową
Pozdrawiam
ladyAga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.