Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 09:06   #61
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

moim zdaniem powinno się zacząc zapraszać 3 miesiace wcześniej, ale wszyscy weselni goście powinni być zaproszeni conajmiej na miesiąc przed uroczystością
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 17:11   #62
sue1
Raczkowanie
 
Avatar sue1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

My zpraszaliśmy gości na 3 miesiące przed ślubem, w czerwcu( ślub 20 września). Bylismy akurat w Polsce na ślubie i rodzine mojego ukochanego odchaczyliśmy na poprawinach. Najgorsze jest to że tylko jedna para odmówiła. Jak teraz zaczynamy dzwonić i potwierdzać okazuje się że... nie mogą z różnych przedziwnych powodów cukrzycy, braku urlopu( a wesele w weekend). Z 56 osób z mojej strony odmówiło już 34 to jest frajda.Myślałam że powodem jest że rodzina nie zabardzo zżyta z sobą. Ale u mojego TŻ zaczyna się to samo narazie z 59 napewno przyjdzie 38, a rodzinka ostatnio dopisywała na 3 weselach. Teraz to naprawde zaczynają śnić mi się koszmary
sue1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:31   #63
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

U nas robimy w ten sposób, że zaproszenia do osób z rodziny i znajomych mojego nierzeczonego rozdajemy na około 4 miesiące przed ślubem ponieważ mieszkamy w tym samym mieście i możemy podjechać w każdy weekend do kogoś, natomiast do mojego rodzinnego miasta pojedziemy na około 3 miesiące wcześniej i rozdamy je wtedy. Potwierdzenia są dość wcześnie potrzebne bo będziemy rezerwować hotele więc mają dać nam znać na prawie 2 miesiące wcześniej. Myślę, że dobrze jest zapraszać 4-3 miesiące wcześniej, najpóźniej 3-2 wcześniej...zależy do kiedy mają potwierdzić przybycie Goście powinni mieć conajmniej miesiąc czasu żeby się zastanowić
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:38   #64
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

U nas wychodzi 2,5 mies wczesniej,i mysle ze to jest minimalne minimum...Miesiac wczesniej nie wypada,najlepszy termin to 2-3 do 4 miesiecy wczesniej jednak
__________________
żonka
Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością.

https://wizaz.pl/Mikroreklama
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 07:53   #65
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

My zapraszaliśmy gości na ok. dwa miesiące przed ślubem.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 20:21   #66
bambulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

My wyslalismy zawiadomienia o slubie cywilnym 2 miesiace przed, z tym ze, napisalismy w zawiadomieniu ze wesele odbedzie sie dopiero w przyszlym roku i tu podalismy dokladna date, zeby wszyscy mogli juz zapoznac z terminem i ewentualnie zaplanowac wolne czy urlop na ten czas. A juz przed samym weselem tzn. gdzies tak 4 miesiace przed przyjeciem wyslemy zaproszenia gdzie podamy czas ( 2 miesiace ) na danie odpowiedzi. Czyli 2 miesiace przed weselem bedziemy juz wiedziec kto przyjdzie a kto nie.
bambulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:30   #67
honey8625
Raczkowanie
 
Avatar honey8625
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 91
Dot.: Ile wcześniej zapraszać na ślub i wesele?

Ja planuję wysłać conajmniej pół roku wcześniej. Wiele gości będzie z zagranicy lub z odległych miast, a chcemy, żeby mieli czas na potwierdzenie, czy przyjadą i czy z ewentualnymi osobami towarzyszącymi, czy bez.
honey8625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.