inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-22, 17:24   #31
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

To prawda:3 Mi również zniknęły i gąbeczka po 24 h wyglądała jak nowa. Nigdzie nie popękała(a używałam jej już z dziesięć razy).

Ale...

Po 96 godzinach, czyli czterech dobach schnięcia i wyciskania gąbeczka co prawda wróciła do poprzedniego stanu i wielkości, ale nadal nie była zupełnie sucha, tylko ja nie sprawdziłam tego dokładnie i włożyłam ją do pustej kosmetyczki z tworzywa sztucznego... po dwóch dniach spuchła(po wyciągnięciu była wilgotna i się zaśmierdziała). Uprzedzając: kosmetyczka była sucha, wcześniej wkładałam do niej zwykłe gąbeczki po myciu i wszystko było w porządku.

Więcej zarzutów mam do handlowców w inglocie niż do samej gąbeczki... Oczywiście teraz gdy wchodzi się do inglota od razu namawiają do jej zakupu. Tam gdzie trafiłam usłyszałam od razu, że sprawdzali ją, porównywali i nie ma żadnej różnicy między BB a ich gąbeczką. Tak jakby wstydem było przyznać, że zrobili podobny produkt, też do aplikacji podkładu na mokro, ale nie dokładnie taki sam.

Po takim czasie używania inglotowskiej uważam, że jest niezwykle wygodna w użytkowaniu i gdyby nie cena pewnie zrezygnowałabym z nakładania podkładu palcami. Jedyny minus tkwi w strukturze gąbeczki i trudność w jej wysuszeniu... BB nie kupię ze względu na jej cenę(80 zł z wymianą co trzy miesiące to dużo), Inglotowskiej nie kupię więcej bo 49 zł t za dużo jak na taką gąbkę... Innych nie kupię, bo pędzelki są bardziej uniwersalne(chyba, że pojawią się podobne gąbeczki do 12-15 zł). Ale doświadczenie było ciekawe:3
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 23:32   #32
Katincia
Przyczajenie
 
Avatar Katincia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Hey dziewczyny;]

Właśnie kupiłam dziś gąbeczkę inglotową, skuszona ceną. Generalnie jestem zadowolona, ale zupełnie nie mam porównania, wiec moja opinia będzie mało miarodajna. Dla mnie efekt zadowalający - podkład świetnie stapia się z twarzą i nie ma efektu maski. A ponieważ nie mam doświadczenia w nakładaniu tego typu kosmetyków i tylko czasem potrzebuję jest dla mnie idealna, bardzo łatwo się nakłada podkład czy korektor, równo i na 'mat'.

Jednak zastanawiam się jak to jest z tym schnięciem - powinno się ją wyciskać czy zostawić w spokoju? Jak się wyciśnie to robią się wgniecenia, które za szybko nie znikają, z kolei boję się zostawiać ją taką mokrą co by nie zaśmierdła. Jak robiłyście z oryginałem? I jak sądzicie, jak trzeba ją traktować, żeby jak najdłużej posłużyła?

pozdrawiam
K.
Katincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 23:14   #33
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Oryginał ma zupełnie inną strukturę, więc nie popęka, ale inglotowska może popękać, więc wyciskaj ją ostrożnie. Możesz ją odciskać w ręcznik/ręcznik papierowy.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:27   #34
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Oryginał ma zupełnie inną strukturę, więc nie popęka, ale inglotowska może popękać, więc wyciskaj ją ostrożnie. Możesz ją odciskać w ręcznik/ręcznik papierowy.
Ja wyciskam ją naprawdę mocno, moja siostra też... i na wszystkie strony i nadal jest w świetnym stanie i nie wygląda jakby miała popękać... właściwie nie wiem co trzeba by z nią zrobić by popękała... Ma ją jeszcze kilka osób, które znam i jakoś im też nie pęka...
Ale do pytania się dołączę... jak o to cholerstwo dbać? Odciskanie w ręcznik/papierowy ręcznik nic nie daje... Mi też wydawało się, że jest zupełnie sucha, a jak się później okazało w środku musiała być mokra czego nie czułam ściskając ją(pewnie z powodu materiału i faktury).
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:28   #35
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Hej dziewczyny ja też zakupiłam to różowe jajo z inglota i wszystko było by super gdyby nie to że zaczeły się na niej robić czarne kropeczki. Czy mogę z tym pójść do inglota gdzie kupiłam i wymienić ją na nową. Jajo jest naprawdę super dla mnie... lepsze niż nakładanie paluchami ale te czarne kropeczki mi się na niej nie podobają...
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:32   #36
bxas1a
Przyczajenie
 
Avatar bxas1a
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Jeśli masz dowód zakupu to spróbuj!
bxas1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:56   #37
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja też zakupiłam to różowe jajo z inglota i wszystko było by super gdyby nie to że zaczeły się na niej robić czarne kropeczki. Czy mogę z tym pójść do inglota gdzie kupiłam i wymienić ją na nową. Jajo jest naprawdę super dla mnie... lepsze niż nakładanie paluchami ale te czarne kropeczki mi się na niej nie podobają...
Pewnie rośnie w niej grzybek. Nie używaj już gąbeczki, a spróbuj ją reklamować.
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 21:10   #38
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

A nie wydaje wam się ze jeśli faktycznie rośnie w niej grzybek, to raczej wina nieodpowiedniej pielęgnacji (mycia, przechowywania)? I trochę wstyd z taką 'reklamacja' przychodzić?
Szangal, jak dbalas o gąbkę?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 08:30   #39
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
A nie wydaje wam się ze jeśli faktycznie rośnie w niej grzybek, to raczej wina nieodpowiedniej pielęgnacji (mycia, przechowywania)? I trochę wstyd z taką 'reklamacja' przychodzić?
Szangal, jak dbalas o gąbkę?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli na opakowaniu jest coś o przechowywaniu i pielęgnacji - przechowywać w suchym pomieszczeniu bla bla bla, to faktycznie - wstyd i nikt reklamacji nie uzna. Ale jeśli nie ma - można spróbować reklamować.
Zastanawiam się na ile podobna jest ta gąbka do gąbeczki Infinity (dostępne w Naturze za 25 zł).
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 10:08   #40
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: inglot gąbeczka do makijażu podobna do bb

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli na opakowaniu jest coś o przechowywaniu i pielęgnacji - przechowywać w suchym pomieszczeniu bla bla bla, to faktycznie - wstyd i nikt reklamacji nie uzna. Ale jeśli nie ma - można spróbować reklamować.
Zastanawiam się na ile podobna jest ta gąbka do gąbeczki Infinity (dostępne w Naturze za 25 zł).
To musi być napisane, żeby było wiadomo że gąbkę trzeba myć po użyciu, wysuszyć i nie trzymać w wilgotnym miejscu? To są elementarne zasady używania gąbek w ogóle... Przypomniała mi się ta historia jak w stanach babka pozwała McDonalda bo się oblala i poparzyla gorąca kawą a na kubku nie było ostrzeżenia 'uwaga gorące'. No bez jaj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 11:08:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.