przed wizyta u makijarzystki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 23:15   #1
lolalolalola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2

przed wizyta u makijarzystki


Mam dosc dziwne pytanie ale czy malujecie sie przed wizyta u makijazystki? Mam umowiony makijaz i fryzure w jednym salonie o godz 10 czy moge w domu zrobic lekki makijaz zeby lepiej czuc sie przed fryzjerka i ogolnie tak na wejsciu? i jaki makijaz radzicie do lososiowej kreacji?
lolalolalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:17   #2
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: przed wizyta u makijarzystki

lekki makijaż codzienny to chyba norma. I tak zmyje ci wszystko

Do łososiowej karnacji? A kolor oczu, włosów?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:17   #3
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: przed wizyta u makijarzystki

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
lekki makijaż codzienny to chyba norma. I tak zmyje ci wszystko

Do łososiowej karnacji? A kolor oczu, włosów?
Łososiowej kreacji

Wg mnie malowanie się przed wizytą u wizażystki jest bez sensu, będzie musiała Ci i tak i tak go zmyć, to może tylko podrażnić dodatkowo cerę i utrudniać robotę makijażystce... Lepiej zadbać przed o dobre wygładzenie i nawilżenie, bez makijażu.
Najlepiej, jak zapytasz się dziewczyn z tego wątku, co o tym myślą, bo one właśnie siedzą 'po drugiej stronie': https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=563919&page=67
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 20:39   #4
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: przed wizyta u makijarzystki

Ja podpowiem tak od siebie - raczej sobie odpuść makijaż. W końcu idziesz do specjalistki, która to zrobi za Ciebie od podstaw, a ja nie przepadam za zmywaniem (czasem naprawdę mocnego...) makijażu z twarzy klientek... Zabiera to czas, u niektórych osób moze podrażnić skórę, nakładanie makijażu na twarz saute jest dużo przyjemniejsze i dużo ułatwia.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:38   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: przed wizyta u makijarzystki

Cytat:
Napisane przez lolalolalola Pokaż wiadomość
Mam dosc dziwne pytanie ale czy malujecie sie przed wizyta u makijazystki? Mam umowiony makijaz i fryzure w jednym salonie o godz 10 czy moge w domu zrobic lekki makijaz zeby lepiej czuc sie przed fryzjerka i ogolnie tak na wejsciu? i jaki makijaz radzicie do lososiowej kreacji?
Głupota malować się przed wyjściem do makijażystki... przepraszam, ale mnie trafia, jak ktoś przychodzi do mnie na makijaż i jest pomalowany Ja potem muszę to zmywać, cera jest podrażniona... NIE MALUJ SIĘ

A co do tego jaki makijaż... no przecież idziesz do makijażystki, tak To z nią o tym porozmawiaj, niech ona doradzi, daj się wykazać dziewczynie
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-04-10 o 10:39
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:31   #6
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: przed wizyta u makijarzystki

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Głupota malować się przed wyjściem do makijażystki... przepraszam, ale mnie trafia, jak ktoś przychodzi do mnie na makijaż i jest pomalowany Ja potem muszę to zmywać, cera jest podrażniona... NIE MALUJ SIĘ

A co do tego jaki makijaż... no przecież idziesz do makijażystki, tak To z nią o tym porozmawiaj, niech ona doradzi, daj się wykazać dziewczynie
Podpisuję się pod Kolcią. Co prawda makijaż u klientek to niestety norma , ale jeśli się zastanawiasz i pytasz - nie maluj się
Pomijając wyżej wymienione kłopoty ze zmyciem i niepotrzebne drażnienie cery (i fakt, że resztki tuszu moga się pojawiać jeszcze podczas malowania) pozwól wizazystce popracować w 100% ze swoją wyobraźną, nie sugerować się tym jak Ty się malujesz, chyba, że na siłę chcesz jej to pokazać - to raczej bez sensu? Tak samo jak pytanie nas tutaj o makijaż skoro idziesz do specjalistki
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:56   #7
porszak
Raczkowanie
 
Avatar porszak
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: przed wizyta u makijarzystki

Błaga Cie nie maluj się! nie ma nic gorszego dla makijażystki jak zmywanie przez 15minut makijażu, głównie tuszu, który musimy idealnie usunąć. Bardzo podrażnia to oczy.
Mam wrażenie często, że kobiety, które przychodzą do mnie na makijaż w makijażu chcą mi udowodnić, że potrafią się super malować. Więc po co w takim razie przychodzą do makijażystki?
Rozumiem taki przypadek, gdy np. na skórze są widoczne niedoskonałości i dziewczyna wstydzi się wyjść na ulice bez podkładu, ale po co robić grube kreski linerem, tuszować mocno rzęsy, nakładać róż, cienie, pomadkę skoro i tak muszę to zmyć?
__________________
http://agataporszke.pl/
porszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.