Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 13:47   #2461
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Już wstawiam i dziękuję za pomoc ;-)

Revalid:
DL-metionina 100 mg;
L-cysteina 50 mg;
wapno D–pantotenian 50 mg;
witamina B1 (tiaminy chlorowodorek) 1,5 mg;
witamina B6 (pirydoksyny chlorowodorek) 10 mg;
kwas p-aminobenzoesowy 20 mg;
żelazo 2 mg;
cynk 2,2 mg;
miedź 0,5 mg;
wyciąg z prosa 50 mg;
wyciąg z kiełków pszenicy 50 mg;
drożdże piwne 50 mg.
Inne składniki leku to: krzemionka koloidalna, żelatyna, indygokarmina (E 132), żółcień chinolinowa (E 104).
Wszystko razy 3, ponieważ to skład jednej tabletki, a minimum to 3 dziennie.

Biotebal:
-biotyna 5 mg

Nie znam się zupełnie na składach suplementów i interakcjach zachodzących między nimi, ale wydaje mi się, że nie powinno pojawić się zablokowanie działania któregoś leku, ale wolę zasięgnąć opinii kogoś bardziej doświadczonego w tym temacie. Dziękuje
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:13   #2462
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

masz racje nic nie powinno zlego sie dziac pomiedzy tymi dwoma suplementami.
tak w ogole to patrze na sklad pierwszego i sama jestem nim zainteresowana..
tylko uwazaj, bo moze byc ci po nim niedobrze - ze wzgledu na zelazo i drozdze (szczegolnie ze wzgledu na zelazo)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:48   #2463
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

za dużo żelaza w postaci leków źle wpływa na zęby
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:35   #2464
aphista
Raczkowanie
 
Avatar aphista
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

I może prowadzić do zaparć :P

Ja sobie od miesiąca stosuję Silicę, ale uważam że to za krótko na wypowiadanie się o efektach. W każdym razie gorzej nie jest
aphista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:20   #2465
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Biorę już Revalid od kilku dni i na szczęście nic się nie dzieję z żołądkiem, wymogiem jest oczywiście łykanie tabletki podczas jedzenia. Chętnie podzielę się z wami efektami po jakimś czasie, póki co słyszałam super opinie nie tylko z internetu, więc jestem dobrej myśli
Dziękuję Wam jeszcze raz dziewczyny!
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:42   #2466
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mi ostatnio zaczęły strasznie wypadać włosy, zwłaszcza te z przodu głowy, zaraz przy czole. Chciałam kupić biovax do włosów wypadających i jakieś witaminki. Zastanawiam się nad Silicą bądź Skrzypovitą. Co polecacie?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:03   #2467
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z tego co słyszałam więcej dziewczyn polecało skrzypowitę i ogólnie ceniło właściwości tego zioła na włosy. Ale nie brałam nigdy, więc za dużo nie mogę powiedzieć
Ja i tak każdemu będę do końca życia polecać inneov, gdyż jest po prostu genialny.
Co do mojego wcześniejszego pytania odnośnie revalidu+biotebalu 5mg zapytałam się dziś o to Pań w aptece, to zgodnie powiedziały od razu, żeby nie łączyć takich suplementów. A że były one starsze i na pewno doświadczone to chyba im zaufam i poczekam z tą biotyną min 3 miesiące
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 15:10   #2468
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kakasia33 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam więcej dziewczyn polecało skrzypowitę i ogólnie ceniło właściwości tego zioła na włosy. Ale nie brałam nigdy, więc za dużo nie mogę powiedzieć
Ja i tak każdemu będę do końca życia polecać inneov, gdyż jest po prostu genialny.
Co do mojego wcześniejszego pytania odnośnie revalidu+biotebalu 5mg zapytałam się dziś o to Pań w aptece, to zgodnie powiedziały od razu, żeby nie łączyć takich suplementów. A że były one starsze i na pewno doświadczone to chyba im zaufam i poczekam z tą biotyną min 3 miesiące
Kurczę 40 tabletek za 18 zł, trochę drogo
a z tą maseczką biovax do włosów ywpadających to dobry wybór? Opinie ma dobre na kwc.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:03   #2469
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Kurczę 40 tabletek za 18 zł, trochę drogo
a z tą maseczką biovax do włosów ywpadających to dobry wybór? Opinie ma dobre na kwc.
40 tabsów za 18 zł to drogo? nie żartuj
biovaxa używam ale do blondu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:32   #2470
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy w Rossmanie w promocji za 15.99 jest Skrzypovita 40 szt czy 80 szt?
Bo w gazetce pisze 80 szt a na rossnecie 40 szt. Orientuje się ktoś?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:45   #2471
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
czy w Rossmanie w promocji za 15.99 jest Skrzypovita 40 szt czy 80 szt?
Bo w gazetce pisze 80 szt a na rossnecie 40 szt. Orientuje się ktoś?
podejrzewam, że 40 ale mogę mylić się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 09:36   #2472
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy ktoś używał może preparatu do włosów dr. Uroda 'Piękne i lśniące włosy'? Ma całkiem niezły skład:

wyciąg ze skrzypu 600mg -
wyciąg z pokrzywy 300mg -
glicyna 100mg -
l-cysteina 100mg -
witamina E 12 mg 100%*
niacyna 16 mg 100%
cynk 10 mg 100%
kwas pantotenowy 6 mg 100%
beta-karoten 4,8 mg 100%
witamina B6 1,4 mg 100%
ryboflawina 1,4 mg 100%
tiamina 1,1 mg 100%
miedź 1 mg 200%
kwas foliowy 200µg 100%
biotyna 100 µg 100%
__________________
"...just one more thing"

Edytowane przez MARTECZKA
Czas edycji: 2012-01-29 o 09:39
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:25   #2473
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał może preparatu do włosów dr. Uroda 'Piękne i lśniące włosy'? Ma całkiem niezły skład:

wyciąg ze skrzypu 600mg -
wyciąg z pokrzywy 300mg -
glicyna 100mg -
l-cysteina 100mg -
witamina E 12 mg 100%*
niacyna 16 mg 100%
cynk 10 mg 100%
kwas pantotenowy 6 mg 100%
beta-karoten 4,8 mg 100%
witamina B6 1,4 mg 100%
ryboflawina 1,4 mg 100%
tiamina 1,1 mg 100%
miedź 1 mg 200%
kwas foliowy 200µg 100%
biotyna 100 µg 100%
ja nie brałam
ale może skuszę się po kuracji PROLADY
chociaż nie wiem bo widzę już efekty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:26   #2474
monici
Raczkowanie
 
Avatar monici
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czesc, ja biore ostatni miesiąc Prolady (opakowanie 90 tabsów) (czasem mi sie zapomina ) i widze ze mam mocniejsze paznokcie i szybciej rosną a co z włosami to nie weim bo non stop biore jakies tabsy na nie. ale dość sporo je obcięłam więc bede obserwowac czy szybciej rosną. wiem , że mi Skrzypowita pomogla , rok temu zimą włosy przestały wylatywać jak wczesniej ale przestalam brać i na wiosnę znów masakra.

jak skoncze prolady mysle o revalidzie
__________________
Mój blog z krzyżykami
Mój chomik: miczka84 (hasło: pielgrzym)



monici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:55   #2475
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monici Pokaż wiadomość
czesc, ja biore ostatni miesiąc Prolady (opakowanie 90 tabsów) (czasem mi sie zapomina ) i widze ze mam mocniejsze paznokcie i szybciej rosną a co z włosami to nie weim bo non stop biore jakies tabsy na nie. ale dość sporo je obcięłam więc bede obserwowac czy szybciej rosną. wiem , że mi Skrzypowita pomogla , rok temu zimą włosy przestały wylatywać jak wczesniej ale przestalam brać i na wiosnę znów masakra.

jak skoncze prolady mysle o revalidzie
mi zostało jeszcze 1,5 opakowania prolady kupiłam 3 po 30 tabsów więc też kuracja na 3 miesiące biorę codziennie nie zapominam widzę efekty, na skórze, włosach i paznokciach a dopiero biorę 1,5 miesiąca
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:43   #2476
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Pamiętam, ze ktoś kiedyś na wizażu wychwalał Silicę, wiec postanowiłam kupić. No i mam taki problem bo znalazłam tabletki Silica i Humavit Silica, dwie różne rzeczy. Które kupić? Kosztują mniej więcej tyle samo.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:20   #2477
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja przez 4 miesiące brałam Humavit Z Plus, który miał skrzyp, pokrzywę, drożdże i białka serwatkowe (metionina i cysteina) i mogę powiedzieć że efekty były rewelacyjne. Paznokcie rosły jak szalone, 2 razy w tygodniu je obcinałam, bo nie lubię długich. Włosy tak samo rosły szybko. O ile kiedyś brwi regulowałam co 2 tygodnie, tak teraz przynajmniej raz na tydzień muszę to robić. Cera zdecydowanie się poprawiła, włosy w dobrym stanie, dużo urosły. Na starcie miałam przed łopatki, ale zaczęłam brać preparat, bo fryzjerka do której poszłam pod wpływem impulsu tak mi wycieniowała włosy, że prawie nic nie zostało. No i w ciągu tych 4 miesięcy byłam 2 razy u swojej fryzjerki, która naprawiała szkody po tamtej i w sumie obcięła mi z 10cm, a i tak włosy mam teraz dotąd gdzie kończą się łopatki. Naprawdę świetny preparat i koszt miesięcznej kuracji to jakieś 6zł, bo kupiłam go w promocji 8zł za 120szt (2 miesięczna kuracja) + przesyłka, bo w aptece nie mogłam go znaleźć. Ale teraz jestem załamana, bo producent wycofał go ze sprzedaży. No i szukam teraz czegoś, dla podtrzymania efektu...
Na pewno będę szukać preparatu o zbliżonym składzie do humavitu i niezbyt wysokiej cenie.
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 17:21   #2478
Tygrysicaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziś kupiłam tabletki Silica,zobaczymy po 3 miesiącach stosowania,czy będę zadowolona.
Tygrysicaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 17:26   #2479
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez your_dream Pokaż wiadomość
Naprawdę świetny preparat i koszt miesięcznej kuracji to jakieś 6zł, bo kupiłam go w promocji 8zł za 120szt (2 miesięczna kuracja) + przesyłka, bo w aptece nie mogłam go znaleźć. Ale teraz jestem załamana, bo producent wycofał go ze sprzedaży. No i szukam teraz czegoś, dla podtrzymania efektu...
Jak to wycofał ze sprzedaży kilka miesięcy temu prowadził dużą kampanię marketingową rozdając gratisy i już wycofał? Poszukaj w necie a znajdziesz wiele aptek sprzedających Humavit Z Plus (na Dozie tylko nie ma).
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 23:26   #2480
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Jak to wycofał ze sprzedaży kilka miesięcy temu prowadził dużą kampanię marketingową rozdając gratisy i już wycofał? Poszukaj w necie a znajdziesz wiele aptek sprzedających Humavit Z Plus (na Dozie tylko nie ma).
Nie ma na dozie, nie ma na stronie producenta. Pytałam ich mailowo, dlaczego wycofali, ale jak do tej pory cisza. Jak kupowałam w promocji, to termin ważności był do lutego i podejrzewam, że to co się ostało w aptekach internetowych też ma termin do lutego, a jak wiadomo dzisiaj jest 3 lutego ;/ Zła jestem, bo taki świetny produkt, a teraz muszę szukać czegoś w zamian. Myślę o vitapilu, bo też ma aminokwasy siarkowe (białka sojowe), ale zobaczę czy mój studencki budżet to zniesie ;]
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 00:29   #2481
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez your_dream Pokaż wiadomość
Nie ma na dozie, nie ma na stronie producenta. Pytałam ich mailowo, dlaczego wycofali, ale jak do tej pory cisza. Jak kupowałam w promocji, to termin ważności był do lutego i podejrzewam, że to co się ostało w aptekach internetowych też ma termin do lutego, a jak wiadomo dzisiaj jest 3 lutego ;/ Zła jestem, bo taki świetny produkt, a teraz muszę szukać czegoś w zamian. Myślę o vitapilu, bo też ma aminokwasy siarkowe (białka sojowe), ale zobaczę czy mój studencki budżet to zniesie ;]
Wpisz w Doz:
Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały
Ma metioninę i cystynę w rozsądnych ilościach oraz nie kosztuje kroci (niecałe 15zł).

Droższe są kapsułki Novophane.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:30   #2482
sunflower4387
Raczkowanie
 
Avatar sunflower4387
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej dziewczyny! Ja obecnie kończę opakowanie belissy włosy i paznokcie (jestem na 45 tabletce z 50 ) I zastanawiam się co dalej. Jak myślicie kupić drugie opakowanie? (Producent zaleca dwa opakowania łyknąć) czy odpuścić i kupić coś innego np. Vitopril? Dodam, że puki co nie mam jakiś spektakularnych efektów. Zaczęłam brać belisse bo bardzo wypadały mi włosy, teraz jakby mniej wypadaja ale nie wiem czy jest to zasługa belissy:/ Od jakiegoś czasu zmienilam pielęgnację włosów, stosuje rozne maski... Generalnie włosy nadal wypadaja tylko trochę mniej, rosną jakby szybciej, ale paznokcie mam w opłakanym stanie Dodam, że od jakiegoś mieśąca piję pokrzywę.
sunflower4387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:24   #2483
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sunflower4387 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja obecnie kończę opakowanie belissy włosy i paznokcie (jestem na 45 tabletce z 50 ) I zastanawiam się co dalej. Jak myślicie kupić drugie opakowanie? (Producent zaleca dwa opakowania łyknąć) czy odpuścić i kupić coś innego np. Vitopril? Dodam, że puki co nie mam jakiś spektakularnych efektów. Zaczęłam brać belisse bo bardzo wypadały mi włosy, teraz jakby mniej wypadaja ale nie wiem czy jest to zasługa belissy:/ Od jakiegoś czasu zmienilam pielęgnację włosów, stosuje rozne maski... Generalnie włosy nadal wypadaja tylko trochę mniej, rosną jakby szybciej, ale paznokcie mam w opłakanym stanie Dodam, że od jakiegoś mieśąca piję pokrzywę.
dokończ kurację tym produktem a potem pomyśl o czymś innym
na efekty trzeba czekać
preparat który ja stosuję wg. ulotki zaczyna pokazywać efekty po 4-6 tygodniach a zalecają 3 miesięczną kurację i tego stosuję się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:47   #2484
sunflower4387
Raczkowanie
 
Avatar sunflower4387
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokończ kurację tym produktem a potem pomyśl o czymś innym
na efekty trzeba czekać
preparat który ja stosuję wg. ulotki zaczyna pokazywać efekty po 4-6 tygodniach a zalecają 3 miesięczną kurację i tego stosuję się

Dziękuje za odp! Też tak właśnie myślałam załamuje mnie jednak że nie pomagaja;/ Najbardziej mnie jednak dziwi, że moje paznokcie tak fatalnie wygladają a z tego co czytałam na forum to właśnie po paznokciach widać pierwsze efekty, ale może się mylę. No ale cóż skoro zaczęłam już tą nieszczęsną belisse to dokopię jeszcze jedno opakowanie i zobaczymy co będzie. A jak myślicie czy tran lub kwasy omega mogę brać do tej belissy i pokrzywy?
sunflower4387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:56   #2485
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sunflower4387 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odp! Też tak właśnie myślałam załamuje mnie jednak że nie pomagaja;/ Najbardziej mnie jednak dziwi, że moje paznokcie tak fatalnie wygladają a z tego co czytałam na forum to właśnie po paznokciach widać pierwsze efekty, ale może się mylę. No ale cóż skoro zaczęłam już tą nieszczęsną belisse to dokopię jeszcze jedno opakowanie i zobaczymy co będzie. A jak myślicie czy tran lub kwasy omega mogę brać do tej belissy i pokrzywy?
ja biorę prolady i widzę efekty paznokcie, włosy ale i skóra może pomyśl następnym razem o nim
też łykam omega3
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 13:25   #2486
sunflower4387
Raczkowanie
 
Avatar sunflower4387
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Tak zrobię! Dokupie sobie jeszcze te omega3 lub tran (bo mam kłopoty z odpornością) wykończe belisse i pomyśle wtedy o tym prolady. Widziałam na doz-ie, że cena nawet nie jest zwalająca z nóg Zaintrygował mnie ten wellaton 12/1 ale nie bede tu o tym pisać)
sunflower4387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:45   #2487
magda1492
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hey dziewczyny Chciałam się z wami podzielić moim odkryciem!!! Są nim tabletki Skrzypovita. Prostuje włosy co niestety bardzo negatywnie na nie wpływa 3 lata temu miałam przynajmniej dwa razy więcej włosów, ale uzależnienie od prostownicy zrobiło swoje. Nie wiedziałam za bardzo jak ratować swoje włosy, wypróbowałam oczywiście wiele masek i odżywek, ale ciężko było przywrócić im zdrowy stan. Skrzypovite zaczęłam brać ok. 4 miesięcy temu i nie spodziewałam sie aż takich efektów. Zauważyłam bardzo dużą ilość nowych odrastających włosów, co mnie bardzo cieszy. Na mnie skrzypovita naprawdę działa
.
magda1492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:00   #2488
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sunflower4387 Pokaż wiadomość
Tak zrobię! Dokupie sobie jeszcze te omega3 lub tran (bo mam kłopoty z odpornością) wykończe belisse i pomyśle wtedy o tym prolady. Widziałam na doz-ie, że cena nawet nie jest zwalająca z nóg Zaintrygował mnie ten wellaton 12/1 ale nie bede tu o tym pisać)
biorę od dawna już omega3 i całą zimę wytrwałam bez przeziębienia
mam nadzieję, że na Ciebie prolady też zadziała jeśli zdecydujesz się
cena jest ok
jesteś blondynką? jeśli zaintrygował Cię to zapraszam na wątek "włoski rozjaśniamy..."
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:13   #2489
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, proszę podpowiedźcie
Dzienna DAWKA BIOTYNY to jaka jest wkońcu? Gdiześ czytam że 2 mg, a gdzieś że 5 mg.

Pytam, ponieważ stosowałam kurację na przyspieszenie włosów to gdy stosowałam biotynę 5 mg to włosy urosły mi jakieś 3,5 cm - 4 cm w ciągu miesiąca i tygodnia, i chcę wrócić do tej kuracji.

I widzę na allegro ale dawkę 7,5 MG...
Możecie mi powiedzieć jaka jest dzienna dawka?

Bo może mogę te 7,5 MG brać, to szybciej jeszcze urosną?

Tutaj link do allegro (z tej samej firmy miałam ale 5 MG): / allegro - biotyna 7500 mcg / klik /


I nie wiem czy zamawiać 5 MG jak wtedy czy zaszaleć i wziąć te 7,5 MG bo skoro to jest to może można tak brać codziennie?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:21   #2490
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

biotyna to witamina rozpuszczalna w wodzie wiec nadmiar i tak wysikasz. tylko teraz pytanie po co farsowac dodatkowo nerki skoro dawka 5000mcg to i tak ponad 10000% dziennego zapotrzebowania na biotyne.
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.