Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 11:24   #121
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

ja znam takie zasady:
- przynajmniej 2 punkty dziennie musza pochodzić z produktów bogatych w wapń
- 2 punkty dziennie z tłuszczu roślinnego
- owoce i warzywa w stosunku 2:3, każdego dnia
- pić duzo wody, herbatek, ziół
- można zaoszczędzić do 12 punktów w tygodniu, ale nie więcej niż 4 dziennie
- za uprawianie sportu mozna zjeść dodatkowe punkty
- mozna zjeść dziennie 3 łyżeczki miodu albo dzemu albo cukru. Ja to zastępuje kostką czekolady.
- punkty liczymy z formułki kalorie:60 + tłuszcz:9 = punkty

może spróbujemy ustalić jedne wspólne zasady? będzie nam łatwiej

aha i jeszcze że można jeść słodycze ale nie za więcej niż 12p tygodniowo ...albo 14, nie pamietam
__________________


Edytowane przez Tygrysiak
Czas edycji: 2009-05-18 o 11:29
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:06   #122
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

ja jem wg zasad ustalonych tutaj w UK wg New Discover Plan (napewno można o tym poczytać na stronie, którą podawałam wcześniej), w moim trakerze punktów zaznaczam sobie ilość porcji nabiału (przynajmniej jedna porcja), ilość wypitych płynów, porcji warzyw i owoców, zdrowych tłuszczy i białka. Nie słyszałam o tym dżemie co to go wymienić można na coś (ale zapytam liderki jak nie zapomnę) i szczerze mówiąć to źle bym się czuła gdyym miała zamiast dwóch łyżeczek oliwy z oliwek zjeść dżem czy coś takiego :/ (czekolada to chyba tłuszcz odzwierzęcy więc niezbyt mi wygląda ta zamianana nią z dżemu czy miodu :/)
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:56   #123
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

ja Ci chyba zle troche wytlumaczylam jaką zamiane mam na mysli to jeszcze raz:
Nie chodzi o to zeby zamoiast tłuszczu jeść dzem. Ale Ty nie liczysz zdrowych tluszczów do swojej punktacji ale za to jakbys zjadła te 3 łyżeczki dzemu to bys je policzyla. A ja czytałam odwrotnie, że ten zdrowy tłuszcz się liczy ale gratis w tym przypadku byłyby punkty które zjadłam razem z dzemem. Po prostu zamieniamy to co liczymy i to czego nie liczymy.

Myślę ze poczytam dokladnie zasady na tej stronie która podałas, bo już mi się miesza wszystko.

a tą zasadę z nieliczeniem tych 3 łyżeczek dzemu znalazlam na forum kafeteria - pisała dziewczyna z Niemiec której znajoma należy do tamtejszych WW. Tyle że to był temat sprzed kilku lat, może od tamtej pory zasady sie zmieniły.
__________________


Edytowane przez Tygrysiak
Czas edycji: 2009-05-18 o 13:58
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:37   #124
MAJA47
Raczkowanie
 
Avatar MAJA47
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Calais
Wiadomości: 221
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
ja znam takie zasady:
- przynajmniej 2 punkty dziennie musza pochodzić z produktów bogatych w wapń
- 2 punkty dziennie z tłuszczu roślinnego
- owoce i warzywa w stosunku 2:3, każdego dnia
- pić duzo wody, herbatek, ziół
- można zaoszczędzić do 12 punktów w tygodniu, ale nie więcej niż 4 dziennie
- za uprawianie sportu mozna zjeść dodatkowe punkty
- mozna zjeść dziennie 3 łyżeczki miodu albo dzemu albo cukru. Ja to zastępuje kostką czekolady.
- punkty liczymy z formułki kalorie:60 + tłuszcz:9 = punkty

może spróbujemy ustalić jedne wspólne zasady? będzie nam łatwiej

aha i jeszcze że można jeść słodycze ale nie za więcej niż 12p tygodniowo ...albo 14, nie pamietam
Wszystko ok tylko kostka czekolady gorzkiej z zawartoscia 70% Kakao ma 0,5 punkta a mleczna, ma 1 punkt

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
ja Ci chyba zle troche wytlumaczylam jaką zamiane mam na mysli to jeszcze raz:
Nie chodzi o to zeby zamoiast tłuszczu jeść dzem. Ale Ty nie liczysz zdrowych tluszczów do swojej punktacji ale za to jakbys zjadła te 3 łyżeczki dzemu to bys je policzyla. A ja czytałam odwrotnie, że ten zdrowy tłuszcz się liczy ale gratis w tym przypadku byłyby punkty które zjadłam razem z dzemem. Po prostu zamieniamy to co liczymy i to czego nie liczymy.

Myślę ze poczytam dokladnie zasady na tej stronie która podałas, bo już mi się miesza wszystko.

a tą zasadę z nieliczeniem tych 3 łyżeczek dzemu znalazlam na forum kafeteria - pisała dziewczyna z Niemiec której znajoma należy do tamtejszych WW. Tyle że to był temat sprzed kilku lat, może od tamtej pory zasady sie zmieniły.
Jak zjesz 4 lyzeczki dzemu to liczysz!
MAJA47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:27   #125
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MAJA47 Pokaż wiadomość
Wszystko ok tylko kostka czekolady gorzkiej z zawartoscia 70% Kakao ma 0,5 punkta a mleczna, ma 1 punkt

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------


Jak zjesz 4 lyzeczki dzemu to liczysz!
no własnie, wg Ciebie liczę, wg tamtej wersji z Niemiec nie liczę...
Tak czy inaczej nie lubie dzemu za bardzo a miód stosuje tylko w zimie do herbaty albo jak juz naprawde jestem w desperacji slodyczowej. Pytalam tylko po to żeby sie upewnić.
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:57   #126
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
ja Ci chyba zle troche wytlumaczylam jaką zamiane mam na mysli to jeszcze raz:
Nie chodzi o to zeby zamoiast tłuszczu jeść dzem. Ale Ty nie liczysz zdrowych tluszczów do swojej punktacji ale za to jakbys zjadła te 3 łyżeczki dzemu to bys je policzyla. A ja czytałam odwrotnie, że ten zdrowy tłuszcz się liczy ale gratis w tym przypadku byłyby punkty które zjadłam razem z dzemem. Po prostu zamieniamy to co liczymy i to czego nie liczymy.

Myślę ze poczytam dokladnie zasady na tej stronie która podałas, bo już mi się miesza wszystko.

a tą zasadę z nieliczeniem tych 3 łyżeczek dzemu znalazlam na forum kafeteria - pisała dziewczyna z Niemiec której znajoma należy do tamtejszych WW. Tyle że to był temat sprzed kilku lat, może od tamtej pory zasady sie zmieniły.
Po koleii:
1. nie liczę 2 porcji zdrowych tłuszczy, czyli dwóch łyżeczek od herbaty oliwy z oliwek, (lub) oleju słonecznikowego, (lub) rzepakowego, (lub) lnianego. Wszystko powyżej LICZĘ!
2. Dziwne jest dla mnie zamienianie punktów ze zdrowych tłuszczy na punkty z węglowodanów - nijak się mają do siebie
3. Forum Kafeterii znam aż nadto dobrze i nie posiłkowałabym się tym co tam wyczytam... wybacz... [długo czytasz kafeterie? znasz tamtejsze towarzystwo? bo ja niestety tak...]
4. Być może kilka lat temu zasady były inne, teraz wiem NAPEWNO że punkty wylicza się na podstawie kcal i tłuszczu nasyconego. Nie wystarczy "obciąć" zjadanych kalorii, tłuszcz odzwierzecy też trzeba mocno weeliminować.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

właśnie znalazłam ten temat na kafei go przegladam, nie mam czasu na czytanie ponad 1500stron ale już na pierwszej stronie widzę dużo błędów - tzn. może w 2004r tak te punkty wyglądały dla poszczególnych produktów ale śmiać mi się chce po tym co tam przeczytałam sorry tygrysiaku, nie obraź się po moich wypowiedziach ale tak to widzę. Naprawdę proponuję zapoznać się z angielską stroną WW
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:42   #127
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

ja sie nie obrazam, wrecz przeciwnie, ciesze sie ze w koncu ktos to sprostowal. Tą kafeterię znalazłam jako jedyne polskie forum w którym kiedyś ktoś o tym pisał, dlatego stamtąd czerpałam wiedzę. Nikogo stamtad nie znam. Próbowałam kiedyś tam z kims porozmawiać ale jakoś przeszło bez większego echa. Cieszę się że sprostowałaś niektóre zasady stamtad. Poczytam dokładnie, na tyle na ile umożliwia bycie niezalogowanym Twoją stronę.

a teraz czekam na męża który ma wrócić ze sklepu z brokułami i będzie brokułowa kolacja z odrobiną gotowanego kurczaka i dokonuje zmian w życiu, oprócz uzyskania nowej (właściwie starej, sprzed kilku lat) wagi, zrealizowałam też marzenie o hodowli kotów od dziś jestem Panią Hodowczynią Kotów Rosyjskich Niebieskich ale się cieszę
__________________


Edytowane przez Tygrysiak
Czas edycji: 2009-05-18 o 18:07
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 20:33   #128
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

poprostu trzeba wyjść z zalozwnia ze jak czegos nie zjesz to nie musisz spalic czyli czytaj szybciej schudniesz. Bla mnie najwiekszym problemem sa surowki. Nie chce mi sie ich robic wiec kupuje gotowe a nie wiem ile tam czego dodają
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 06:45   #129
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

halo halo nikt juz nie punktuje?
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:43   #130
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Topik spadł więc wyciągam go w górę z dwoma nowymi przepisami

1. Pitta Pizza
wartość punktowa - 4.5
dla jednej osoby

1 chlebek pitta z pełnej mąki (2.5p)
1 łyzka stołowa dipu salsa (0p) - można zmieszać passatę z przecierem pomidorowym
25g wędliny z piersi indyka (0.5p) (pokrojonej na małe kawałki)
35g sera mozzarella light (1.5p)

na chlebie pitta rozsmarowujemy dip/sos pomidorowy, na to układamy wędlinę i na wierzchu ser mozzarella podzielony na cząstki. Całość delikatnie spryskuję olejem w sprayu light i posypuję oregano. Zapiekam do momentu aż ser się roztopi. MNIAM!

aaach, zapomniałam dodać że na pizze można jeszcze położyć paprykę, pieczarki czy inne warzywa bez dodatkowych punktów

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Sałatka owocowa
wartość punktowa (jednej porcji) - 2
dla 2 osób

ja zrobiłam z następujących owoców:
1 średni banan (100g) (1.5p)
70g owocu papayi (0.5)
100g ciemnych winogron (1p)
1 kiwi (0.5p)
2 śliwki (0.5p)
1 plaster ananasa (0.5p)
1 łyżeczka miodu
sok z limetki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24 maj 2009 037.jpg (24,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24 maj 2009 039.jpg (26,8 KB, 45 załadowań)
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?



Edytowane przez ziarnko piasku
Czas edycji: 2009-05-24 o 12:50 Powód: dopisek
ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 13:36   #131
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

przyszlam sie pochwalic, schudlam 2 kg moze to niewiele ale mnie ogolnie ciezko schudnac, mimo diet i cwiczen, jeszcze 6 kg mi zostalo
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 14:48   #132
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
przyszlam sie pochwalic, schudlam 2 kg moze to niewiele ale mnie ogolnie ciezko schudnac, mimo diet i cwiczen, jeszcze 6 kg mi zostalo

barwineczku - gratuluje!!! dobrze Ci idzie oby tak dalej ja do tej pory schudłam 5kg ale jeszcze dłuuuga droga przede mną
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:11   #133
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Ziarnko Piasku ile czasu Ci to zajelo?? super ze Ci sie udaje, moj chlopak tez sie odchudza ta sama dietą, i chudnie wiecej niz ja, no ale najwazniejsze ze do przodu
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:19   #134
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Ja swoje pierwsze spotkanie WW miałam 9 kwietnia, od tej pory raz waga poszła w górę o pół kg jak miałam okres a raz stała w miejscu jak odpuściłam trochę liczeniie
i nie przejmuj się, ja też jestem osobą której ciężko pozbyć się nadmiaru kg mam słabą przemianę materii, no ale nie poddaję się
a faceci już tak mają - u nich waga szybciej spada... skubani no...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

aaaach, mam zdjęcie sernika zrobionego wg przepisu z magazynu WW - przepyszny któregoś dnia wkeję zdjęcie z przepisem
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:28   #135
JaLucy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam,
jestem zainteresowana programem Straznikow Wagi. Czy macie informacje o spotkaniach grupy w Lodzi lub w Zgierzu?
Dzieki z gory,
Lucy
JaLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:21   #136
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez JaLucy Pokaż wiadomość
Witam,
jestem zainteresowana programem Straznikow Wagi. Czy macie informacje o spotkaniach grupy w Lodzi lub w Zgierzu?
Dzieki z gory,
Lucy
niestety, Strażników Wagi już w Polsce nie ma przenajmniej oficjalnych spotkań. Dziewczyny, które stosują tą dietę albo się z nią zetknęły kilka lat temu albo nie mieszkają w PL
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:52   #137
Manuqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hey,

Ja postanowilam robic WW (straznikow wagi) w UK. Nigdy nie bylam na zadnym spotkaniu bo poprostu nie mam na to czasu. Tak naprawde wystarczy Home Starter Pack gdzie wytlumaczone sa wszystkie zasady, jak liczyc punkty i przyznam ze to wystarczy.
Ja chcialam zrzucic kilogramy do slubu i bez wysilku, naprawde, w ciagu 6 miesieczy zrzucilam 10kg.
Liczenie punktow to teaz moja druga skora juz nawet nie korzystam z materialow WW bo wiekszosc skladnikow czy dan juz znam
Niestety pomoce ktore kupilam sa w jezyku angielskim inaczej bym sie chetnie podzielila.
Manuqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:13   #138
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Manuqa Pokaż wiadomość
Hey,

Ja postanowilam robic WW (straznikow wagi) w UK. Nigdy nie bylam na zadnym spotkaniu bo poprostu nie mam na to czasu. Tak naprawde wystarczy Home Starter Pack gdzie wytlumaczone sa wszystkie zasady, jak liczyc punkty i przyznam ze to wystarczy.
Ja chcialam zrzucic kilogramy do slubu i bez wysilku, naprawde, w ciagu 6 miesieczy zrzucilam 10kg.
Liczenie punktow to teaz moja druga skora juz nawet nie korzystam z materialow WW bo wiekszosc skladnikow czy dan juz znam
Niestety pomoce ktore kupilam sa w jezyku angielskim inaczej bym sie chetnie podzielila.
pewnie że, możena robić dietę WW w domu, korzystając z materiałów ksiażkowych albo eSource ale spotkania dają dodatkowego "kopa" wsparcie, wymiana doświadczeń, pomysłów itp od innych Strażników. To jest niezastąpione moim zdaniem

Mnie już mniej o ponad 8kg w ciagu 3 miesięcy
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:50   #139
Faryda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek na necie i tak czytam i czytam, bo od paru dni interesuje się właśnie tą dietą, i stwierdzam ze jest dużo różnic pomiędzy "wersją" polską a amerykańską (a przynajmniej wiele źródeł ma inne dane). z tego co przeczytałam to są tu osoby, które wiedzą wiecej na ten temat, bo uczestniczyły w spotkaniach. stąd moja prośba... wiem, że na takim spotkaniu dostaje się taką liste produktów razem z wyliczonymi punktami, może któraś z Was mogłaby zamieścić takie materiały albo chociaż bezpośredni link do takiej tabeli? byłabym wdzięczna. pozdrawiam
Faryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 22:08   #140
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Faryda Pokaż wiadomość
dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek na necie i tak czytam i czytam, bo od paru dni interesuje się właśnie tą dietą, i stwierdzam ze jest dużo różnic pomiędzy "wersją" polską a amerykańską (a przynajmniej wiele źródeł ma inne dane). z tego co przeczytałam to są tu osoby, które wiedzą wiecej na ten temat, bo uczestniczyły w spotkaniach. stąd moja prośba... wiem, że na takim spotkaniu dostaje się taką liste produktów razem z wyliczonymi punktami, może któraś z Was mogłaby zamieścić takie materiały albo chociaż bezpośredni link do takiej tabeli? byłabym wdzięczna. pozdrawiam
Ja już wiem skąd te różnice w różnych okresach były różne plany - ja obecnie "robię" New Discover Plan ale przeglądając forum na Weight Watchers UK zauważyłam że kiedyś był tzw. "Core Plan" - więc to nie jest tak, że od 45 lat "jadą" na jednych zasadach ale w miarę odkrywania, dowiadywania się nowych rzeczy o organiźmie człowieka i dietetyce ich plany też się zmieniają.
Freyda - linka ci nie podam niestety bo on i tak nie bedzie działał ale jak chcesz to mogę zrobić fotkę z mojego organizatora, który dostałam na pierwszym spotkaniu. Nie ma tam nie wiadomo ile produktów, raczej takie podstawowe, ja wszystko sprawdzam on-line więc mam dokładne dane o wartości punktowej konkretnego produktu. No i jest mnie już o 16 kg mniej niż kiedy zaczynałam 9 kwietnia
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:30   #141
Faryda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

no pewnie, ze poprosze. fotka nie fotka, ale zawsze cos mialam nadzieje, ze wlasnie Ty sie odezwiesz Pani "Ziarnko Piasku", bo bylam ciekawa czy dalej prowadzisz te diete i ile udalo Ci sie zgubic wow!! super efekt! tylko pozazdroscic hehe znalazlam nawet na necie pare przepisow, chcialam ulozyc swoje, ale..... z tymi niezgodnosciami to juz nie wiem jakie wartosci mam wykorzystac hehe. wolisz mi to przeslac na maila czy tutaj zamiescisz?
Faryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:09   #142
justynka016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Post Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam wszystkich!! Ja też bym poprosiła o jak najwięcej informacji o poszczególnych produktach, ile co ma punktów i jakich reguł trzeba przestrzegać. Najlepiej po polsku, gdyby się dało.
justynka016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:30   #143
AGNIESIA1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

cześć!!!!
chciała bym sie zacząć odchudac z dieta ww ale nie mam pojecia skąd mam wiąć punkty. ( jaki produkt ma ile punkty) pomużcie

Edytowane przez AGNIESIA1989
Czas edycji: 2009-11-25 o 13:47
AGNIESIA1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:06   #144
iwonkaaaaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

witam Was wszystkie!!!
mam proźbę czy ktoś mógłby mi przedstawić zasady tej dietki i pomóc ją zrozumieć??
bo z tego co tu czytam to nijak tego nie ogarniam..:conf used:.
a baaardzo chciałąbym spróbować... może w końcu się uda
chodzi mi na początek o podstawowe sprawy, wiem że wszystko przelicza się na punkty ale nie wiem jak i nie wiem też jak obliczyć max ilość punktów na dzień
PROSZĘ O POMOC!!
iwonkaaaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 09:32   #145
kadka51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

w tv. w "w pytaniu na śniadanie" dzisiaj pani opowiadała jak schudła w ciągu roku 43kg ale uczestniczyła w Niemczech w spotkaniach str.diety. Jeżeli macie polską wersje przewodnika po tej djecie, lub jakiś link dobry to baaaaaaaaaaaardzo proszę
kadka51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 00:15   #146
angi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

kadka51.! Ja równiez ogladalam ten program i jestem jak narazie 'nakrecona' na ochudzanie tym sposobem.


ziarnko piasku.!
w miare możliwości prosze o pare nowych przepisów
angi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:51   #147
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Faryda Pokaż wiadomość
no pewnie, ze poprosze. fotka nie fotka, ale zawsze cos mialam nadzieje, ze wlasnie Ty sie odezwiesz Pani "Ziarnko Piasku", bo bylam ciekawa czy dalej prowadzisz te diete i ile udalo Ci sie zgubic wow!! super efekt! tylko pozazdroscic hehe znalazlam nawet na necie pare przepisow, chcialam ulozyc swoje, ale..... z tymi niezgodnosciami to juz nie wiem jakie wartosci mam wykorzystac hehe. wolisz mi to przeslac na maila czy tutaj zamiescisz?
Cytat:
Napisane przez justynka016 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! Ja też bym poprosiła o jak najwięcej informacji o poszczególnych produktach, ile co ma punktów i jakich reguł trzeba przestrzegać. Najlepiej po polsku, gdyby się dało.
Cytat:
Napisane przez AGNIESIA1989 Pokaż wiadomość
cześć!!!!
chciała bym sie zacząć odchudac z dieta ww ale nie mam pojecia skąd mam wiąć punkty. ( jaki produkt ma ile punkty) pomużcie
Cytat:
Napisane przez iwonkaaaaa13 Pokaż wiadomość
witam Was wszystkie!!!
mam proźbę czy ktoś mógłby mi przedstawić zasady tej dietki i pomóc ją zrozumieć??
bo z tego co tu czytam to nijak tego nie ogarniam..:conf used:.
a baaardzo chciałąbym spróbować... może w końcu się uda
chodzi mi na początek o podstawowe sprawy, wiem że wszystko przelicza się na punkty ale nie wiem jak i nie wiem też jak obliczyć max ilość punktów na dzień
PROSZĘ O POMOC!!
Cytat:
Napisane przez kadka51 Pokaż wiadomość
w tv. w "w pytaniu na śniadanie" dzisiaj pani opowiadała jak schudła w ciągu roku 43kg ale uczestniczyła w Niemczech w spotkaniach str.diety. Jeżeli macie polską wersje przewodnika po tej djecie, lub jakiś link dobry to baaaaaaaaaaaardzo proszę
Cytat:
Napisane przez angi_ Pokaż wiadomość
kadka51.! Ja równiez ogladalam ten program i jestem jak narazie 'nakrecona' na ochudzanie tym sposobem.


ziarnko piasku.!
w miare możliwości prosze o pare nowych przepisów
dziewczyny!

przepraszam, że dopiero teraz piszę, byłam w między czasie w PL i nie mogłam (nie miałam jak) zrobić tych zdjęć
jeśli nadal jesteście zainteresowane tymi zdjęciami z mojego Weight Watchersowego kajetu to Wam je zrobię, ale dajcie znać czy jeszcze chcecie- to będą dobre jakościowo zdjecia (zrobione lustrzanką) ale nie po polsku a po angielsku - napisane jednakże przystępnym, zrozumiałym jezykiem, nawet jeśli któraś tylko "liznęła" ang w szkole to po przetłumaczeniu paru słów ze słownikiem nie będzie problemu.

angi_ - chętnie wstawie jakieś przepisy jak tylko znajdę chwilę czasu

troche się zaniedbałam z Weight Watchersami (na spotkania jednakże regularnie uczęszczam) ale w nowym roku mam postanowienie - do 8 kwietnia będę ważyć 58kg! wtedy minie rocznica mojego pierwszego meetingu

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

iwonkaaaaa13 - na którejść stronie tego wątku, bodajże 1 czy 2, przepisałam test na podstawie którego wylicza się ilość punktów właściwą dla danej osoby, wróć i poczytaj
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:19   #148
justynka016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Ja nadal jestem zainteresowana, tylko nie wiem, czy zamieścisz zdjęcia tu, czy na maila?...
justynka016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:31   #149
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

zdjęcia zamieszczę tutaj, postaram się to zrobić jak najszybciej
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:03   #150
Faryda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

ja oczywiście też nadal jestem zainteresowana i z niecierpliwością czekam na te notatki od Ciebie pozdrawiam
Faryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-04 19:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.